Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.266329, vloženo 28.11.2007 22:33:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
chci bejt papežem
co je k tomu potreba? sem si řikal, že bi to mohla bejt dobra robota ze celej den nic nemusiš dělat a tak akorat by mně srali ty debilní hadry, to bich asi se na to vysral a chodil normálně. co pro to musim udělat, abych byl papežem?
 Nemyšlenec Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.11.2007 20:31:53
Nemyšlenec, ani sa nesnaž, ja by som ťa za pápeža ani nechcela ... blbých rečí tu odznelo teda dosť, to je pravda a možno tu aj niekto ako blbec vypadá, lenže Toník to nebude určite (a možno to budem ja, .... to preto, že som sa do tejto stupidnej debaty vôbec zapojila) .... tak čo už
 Florressa Žena Kategorie
29.11.2007 16:44:59
Hezký příběh, Toníku. Ale podle Codex Uris Canonici, může být hlavou katolické církve zvolen jakýkoliv pokřtěný člověk mužského pohlaví, takže sis mohl ušetřit pár zbytečných slov a navíc bys teď nevypadal jako úplnej blbec.
Smajlík  Nemyšlenec
29.11.2007 12:01:42
Jestli chceš být papežem tak se musíš nejdřív nechat pokřtít a udělat maturitu abys mohl vstoupit do semináře. Maturitu můžeš mít jakoukoliv ale další studium těžko zvládneš bez latiny a řečtiny. K tomu si později přidáš hebrejštinu a jeden či dva světové jazyky, popřípadě aramejštinu. Vystuduješ teologickou fakultu a pak můžeš být vysvěcený na jáhna. To je pomocný kněz který nemůže sloužit mši. Mezitím si můžeš dělat doktorát nebo studovat další školy. Někteří faráři mají těch doktorátů několik. Třeba z filozofie nebo přírodních věd. Po vysvěcení na kněze se na pár let staneš kaplanem který nemá vlastní farnost ale pomáhá zkušenému faráři. Je to něco jako atesty ve zdravotnictví. Pak budeš spoustu let dělat faráře na několika farnostech současně. Zpovídat lidi a odpouštět jim hříchy, sloužit několik mší denně, dělat lidem psychologa a radit jim co mají dělat. Budou za tebou chodit se svými běžnými starostmi a hádkami. Budeš schánět peníze na opravy kostelů a fary, jednat s úřady, řídit lidi kteří se starají o provoz. Spoustu věcí budeš dělat vlastníma rukama. Za to dostaneš od státu plat ve výši existenčního minima jako náhradu za majetek ukradený komunisty a budeš žít ve zchátralém domě kde je zavedená voda luxusem. Pořídíš si ojeté auto o které se budeš starat. Na tomhle postě pravděpodobně zůstaneš a budeš ho dělat dokud budeš moct, třeba do 85 let a pak odejdeš do církevního domova důchodců. Hospodyni na faře ti bude dělat tvoje matka, sestra nebo jakákoliv žena starší padesáti let. Takovou ale těžko seženeš která by ti vařila a uklízela zadarmo takže to budeš dělat sám nebo ti občas pomůžou farníci. Když se projevíš jako zvlášť schopný člověk a bude s tebou boží Duch tak budeš jmenován vikářem který stojí v čele několika farností a zastupuje v nich biskupa. Pak se můžeš stát kanovníkem v biskupově sboru abys pochytil zkušenosti, světícím biskupem který nemá vlastní území a je jako ministr bez portfolia. Pak můžeš dostat vlastní provincii nebo celý stát jako arcibiskup. Když tě vysvětí na biskupa tak tě může zbor kardinálů zvolit svatým otcem. Kardinál je biskup který má právo volby papeže. Jako člen konklave kardinálů budeš mít větší šanci na zvolení než jako jeden z tisíců biskupů celého světa. Když se staneš papežem tak se na tebe soustředí zloba a nenávist z celého světa i mimo něj. Na druhou stranu se za tebe budou denně modlit miliony dobrých lidí a bude při tobě stát Bůh.
 Toník
29.11.2007 07:29:25
hlavne musis bejt shnilej duchodec, takze to si pockas
Smajlík  dyžón demižón Žena15 Kategorie
29.11.2007 00:42:57
Nejdříve jsem tvůj nick četla jako Namyšlenec. Pak mi došlo, že je to Nemyšlenec a myslím, že toto přízvisko je vhodnější.
 Nit Žena Kategorie
28.11.2007 23:27:27
Musis kompletne zmenit svuj zivot, nebo resp. musis si nechat uplkne zmenit zivot, nechat se promenovat Jezisem. Je to nebezpecny podnik, stejne jako, kdyz si Neo vzal cervenou pilulku... Nikdy nevis, jaka je Pravda a co pro tebe Buh pripravuje... Jedno je ale jiste, ze to, co nam priprvuje je DOBRE!
 RedBaron Muž33 Kategorie
28.11.2007 23:06:48
ty vole to je napad taky vo tom zacnu asi uvazovat hehehe me by urco zvolili i bez konklave 8-)
 smazka crew Muž Kategorie
28.11.2007 23:03:28
tak zaprve te nechapu, za druhe to neni jen vo tom celej den nic nedelat, za treti predpokladam, ze by krestani za papeze nevzali nekoho s tvym intelektem (nezlob se, ale podle toho co pises....) a za ctvrte... zamysli se nad tim napadem... AAACH JO :-D... vetsi brak jsem dneska asi este neslysel ;-)
Smajlík  Zelwig Muž18 Kategorie
28.11.2007 22:38:28
Musíš se vyspat s tisícem malých chlapečků ze všech církevních sborů na všech kontinentech.
 Bauxbakualanuxiwaj Muž24 Kategorie
28.11.2007 22:34:15
vosukej satana
Smajlík  kokot s picouPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk