Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.262546, vloženo 13.11.2007 16:42:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak taková jsem já...
Nemilovaná, nemilujíci. A když, tak způsobem, ketý je pro naprostou většinu neakceptovatelný, protože způsobuje nesnesitelnou bolest. Mám pocit, že bych na sobě měla nosit podobné varování, jako je na cigaretách! A.... způsobuje srdeční potíže..., poraďte se se svým cvokařem, ten vám pomůže s A..... skončit! Stojím před zrcadlem a prsty objíždím kontury svého obličeje. Není to nejhorší, vlastně je to dost dobré. V tu ránu ale ztuhnu, oči se zalijou slzami a já mám sto chutí si to s tím zrdcadlem na férovku rozdat. Jednu mu uvalit, nebo radši dvě! Celý život mi lže! celý život mi ukazuje americký úsměv nějaké cizí holky! Nejsem to já, je to jen obal, obal, který se zmačká a vyhodí, časem zestárne, ale to uvnitř, uvnitř to zůstane pořád stejné, takové, jak mi to ani nejčistší zrcadlo neukáže! Měl pravdu, jsem troska, a to, že kopu do všech okolo je jenom jedna z mých masek. Ale mě už ten karneval přestává bavit, pod slzami a potem se mi začíná roztékat make up.
 Mravenci polepsovna E-MAIL:   Žena17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.11.2007 19:30:28
Ughh.... no, tohle není moc záviděníhodné... víš... možná nad tím moc dumáš, moc se v tom rýpeš a přemýšlíš nad tím.. měla by jsi na tohle zkusit nemyslet, zapomenout, něčím to přebít.. nikdo není tak špatný, aby si nezasloužil kousíček lásky.. i na tom "špatném" člověku je něco, co je nádherné a pro co si zaslouží alespoň kapku Lásky...
Masku v Našem světě nosí hodně lidí. Někdo jako přetvářku, někdo jako obranu... Také jsem si kdysi jednu vyrobila.. aby mě chránila před okolním světem.. postupem času jsem jí ale občas zapomněla doma a zjistila jsem, že se bez ní docela dobře obejdu a život je krásnější.. Teď už mi visí doma na hřebíku a prohlížím si jí, když vzpomínám na minulost... časem jí zahrabu hoodně hluboko do skříně, protože budu vědět, že už ji stejně nikdy nepoužiji.
Držím Ti palce.. život není procházka Růžovým sadem...
Smajlík  Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
13.11.2007 18:42:59
To, že o tobě někdo řekne, že jsi troska, neznamená, že to tak skutečně je ;-) Hodně lidí nosí různé masky a chová se před různejma lidma nebo v různých situacích odlišně...pokud to nejsou extrémy a nikomu se tím neubližuje, tak to podle mě není až tak špatný... Je to snaha o přežití v týhel společnosti :-) Hlavní je, abys ty věděla jaká jsi uvnitř :-) Zkus se navenek chovat častějš tak, ajk se ve skutečnosti cítíš...Zkus si o svým působení mnavenek popovídat s někým komu věříš....nejlepší kamarádka/kámoš, ségra...bude azse líp ;-))
Smajlík  Airilka Žena18 Kategorie
13.11.2007 18:13:45
Nevím, jak Ti pomoct. Bude líp. Neztrácej naději! *_*
 TichoPoPěšině Žena Kategorie
13.11.2007 18:12:11
Přátelé jsou zrcadlem tvý duše. A vůbec všichni lidi kolem tebe. Jen se do toho zrcadla musíš občas podívat. Neskláněj hlavu, když kolem něj procházíš.
 Oriq Žena30 Kategorie
13.11.2007 17:21:21
Jestli chceš být šťastná, nejspíš je na čase tu masku odhodit...
 eintopf Žena25 Kategorie
13.11.2007 17:10:12
Klid! To bude dobrý!!!
Smajlík  UVKSČ Muž22 Kategorie
13.11.2007 16:53:36
nahodny tip : Jmenuje se "život" , jasně, jakmile není zpověď debilní typu HA, holení atd, tak je automaticky z něčeho zkopčený! Samozřejmě! Tohle je typické!
Smajlík  Mravenci polepsovna Žena Kategorie
13.11.2007 16:47:55
z které knížky jsi to vyčetla ?
Smajlík  nahodny tip Muž Kategorie
13.11.2007 16:44:05
ty se taky zabij
 mrdej me z boku Žena10 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč