Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Jak to tak nekdy na zpovednici ctu tyk by se meli psychologove bat at neprijdou o praci....Je tady strasne hodne nadeji....
|
|
|
Ahoj, Teri. Tvému textu zasadím jednu ránu hned na začátku svého rozhřešení. Kdybys byla taková, jak se popisuješ, nestála bys nikomu za reakci. Pod mým rozhřešením je už několik napsaných. Pro jejich autory jsi stála za těch několik minut z jejich životů! Pokud ses nenechala kousnout prvním odstavcem, snad už to nebude horší do konce mého textu. Celý život mi přijde jako přibližování se a vzdalování od lidí. Někteří zůstanou déle, jiní to vydrží jenom krátkou dobu. A jen tak mimochodem - on ten maják taky není na stejném místě. Za dobu, než přečteš mé rozhřešení se vesmíre posune o dost miliónů kilometrů dál. Pokud máš potřebu měnit a nechceš jenom čekat na lidi, potřebuješ jediné - odhodlání. Odhodlání NEbát se sama sebe, toho že zase všechno zvrtáš. Zajít na kávu v pauze mezi školními bloky, to je dobrý začátek. Dovol mi, abych Ti připomněl další z ošklivých věcí. Jedním pohledem se díváš sama na sebe. Druhý pohled jde však zvenčí, jak Tě vidí druzí. Třeba v Tobě vidí citlivého člověka, ke kterému je těžké se přiblížit. Bojí se, že by něco zvrtali, bojí se, že by Tě ztratili v té podobě, v jaké Tě mají. Neboj se a zkus v téhle větě pokračovat, i když jsem se vydal třeba špatným směrem. Asi bych mohl začít konečně odpovídat na to, co jsi psala ve své zpovědi, aby ses necítila ošizena o těch pár slov. Budu pokračovat v tom, co neumíš. Spokojená? Neumíš si vážit sama sebe, neumíš si věřit. Nechceš vidět to, že lidem pomáháš (i když si o tom myslíš své). Nenašla jsi nikoho, kdo by byl ochotný volný čas trávit podobnými aktivitami jako Ty a myslíš si, že takový exot ani není. Na druhou stranu - umíš si přiznat, že je někde něco špatně. Nechceš se s tím smířit jen tak jednoduše a pokud dostaneš důvod, dokážeš bojovat. A navíc si teď o mě myslíš nejspíš samé nesmysly. Završím to tím nejinteligentnějším, co můžu napsat. Plesk, máš babu!
|
|
|
Někoho mi to až příliš připomíná, většina těch věcí. Jen já jsem se s tím už asi naučila žít, což je asi to nejhorší, co můžeš udělat. Nevím, jak ti pomoct, rada asi neexistuje, takové ty obecné rady typu "jdi se bavit někam ven" nefungují, když není s kým. Doufám, že někoho potkáš.. časem.. ne hned, ani zázraky se nedějí hned, natožpak obyčejné věci. Třeba jen kamarádku, kamaráda, nějaké známé. Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být líp, tak se přestaň trošku litovat a podívej se kolem sebe (ono to vážně sem tam pomáhá) a třeba najdeš někoho, kdo bude stát aspoň za pokec :) Mimochodem, na tenhle druh opuštěnosti funguje absolutní změna prostředí.. tam, kde nikdo nikoho nezná a každý je sám za sebe. Jenže takové výjimečné okolnosti se těžko hledají, přiznávám.
|
|
|
Když sem koukla do profilu, viděla jsem sympatickou usměvavou holku..ale ne úplně normální, že občas ten krásný úsměv zmizí..najdi si nějaký smysl života, něco proč k čemu nebudeš chtít mít ten laxní přístup..třeba ty náušnice..vždyť to je super způsob jak dělat něco krásnýho..máš tak nějaký výsledek práce, a navíc spoustě lidí uděláš radost..přestaň aspoň na chvíli snít a něco dělej..najdi ještě něco co tě bude bavit, vždyť nejlepší cesta k poznání nových známých je přes společné záliby...pokud máš pocit, že když pár kilo shodíš, tak to udělej - ne proto, aby ses podobala nějaké holce z časáku, jen pro svůj dobrý pocit. chápu, že ty zamilovaný lidi kolem nejsou příjemný, taky to moc dobře znám..nečekej až k tobě někdo připluje a chvilku posedí, proměň se v loď (nebo nejdřív v malou loďku, později se z tebe určitě stane sebevědomá úžasná loď) a začni ty obeplouvat své přátele a známé..a chvilku poseď, a uvidíš..třeba se ti u někoho zachce zůstat a neodplouvat dál..
|
|
|
ahoj a copak delas ve volnem case?
|
|
|
Tak vidíš, to je bezva, že jsi udělala zkoušku. A vyrábět naušnice to taky každej nedovede, tak musíš být fakt šikovná. Zahoď tu hroznou sebekritiku za hlavu to nikam nevede, to mi věř, moc dobře to vím.
|
|
|
NIKI - povedlo? jo něco asi jo, třeba tedka zaplnuji volný čas vyráběním naušnic a snad poprvé jsem se připravila na zkoušku a fakt jem ji dala, jinak nic ...
|
|
|
Ahoj.. V první řadě si odpust tu sebekritiku. Určitě nejsi tak ošklivá nebo tak hloupá aby to nečemu vadilo.Minimálně jsi upřímná a to je v dnešním světě velký plus. Jsi další člověk kerý si možná věci bere až příliš, prostě musíme brát život s lehkostí vždyť z něj nikdo nevyvázne živej.. Na depku se vykašli na alkohol taky, nebuď jako já ;). Zklamu tě, ale jsi si jistá že je vhodný čas k založení rodiny? Bylo by záhodno chvíli počkat.. Taky mě štvou ty páry lidí u kerých člověk ani neví čí je co, vzbuzují ve mě vzpomínky, hezký, jenže když si uvědomíš že už to bylo a nebude.. Asi sama znáš.. Prostě si jen počkej až se na tebe štěstí usměje.. První věc nejspíš je že sis přiznala že se sama nic necheš změnit, ale proč? Bojíš se zklámání? Kdo se bojí nesmí do lesa, nikdy neztrácej chuť do života, bude líp i kdybys to nechtěla! Všichni sme naivní prostě je to lidský, ale budoucnost si přece vede každý sám? Když budeš naříkat na hromádce místo toho abys šla a něco udělala..
|
|
|
Klid, to se nějak vyřeší. Netvrdím, že je život tak ideální, ale takhle je to opravdu na zblbnutí. Není něco dobrého a pozitivního, co se Ti povedlo v poslední době?
|
|
|
podle fotky vypadas v poho.. nejspis mas klasicky problem vysokoskolaka po par letech zivota v prostredi utrzenem od reality.. budto je cas na poradnou zmenu anebo antidepresiva... promin, radu jsi nejspis asi nechtela :-)
|
brblal |
|
|
|