Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Jak? tipuju že odinstalováním delphi.
|
|
|
vyřešeno :)
|
Prcek0000 |
|
|
C:\>CONVERT D: /FS:NTFS Delphi Form Conversion Utility Version 5.0 Copyright (c) 1995,99 Inprise Corporation No files found matching D:. to mi tam píše no...
|
Prcek0000 |
|
|
:-(
|
xxs |
|
|
xxs: nekecej tu sračky když tomu nerozumíš
|
|
|
Pokud vím, tak přechod na jiný filesystem vyžaduje přeformátování partice disku. Tedy pokud máš FAT 32 a chceš mít ext2, ext3, REISER, NTFS....... a mnoho jiných, je třeba přeformátovat disk. Data zálohuj jinam, např. na DVD-RW a pak je nahraj zpět. Ovšem bude to zřejmě vyžadovat reinstalaci operačního systému. Jinak velikí odborníci na počítača jsou na linuxových stránkách. Oni ti poradí www.abclinuxu.cz www.linuxos.sk
|
|
|
A máš za tim písmenem dvojtečku?
|
|
|
|