Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.246333, vloženo 09.09.2007 13:23:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztah JEN na SEX-kde jsou hranice?
Mám kamaráda (o něco málo staršího, než jsem já), který se s jednou dívčinou domluvil, že spolu budou mít JEN sex, žádné jiné vazby. Předem si řekli, jak se situace má. Nicméně kamarádovi začalo vadit, že dívčina začala podle něj překračovat pomyslné hranice jejich úmluvy - prý mu sem tam přinese např. koláč, mluví o tom, že je to již tak a tak dlouhá doba, kdy se naposledy viděli, občas nadhodí, že by spolu mohli jít do kina apod. Kamarádovi to vadí, neb mu začíná připadat, že ona jej začíná tlačit do jakéhosi "vztahu". Je tím dokonce, řekla bych, až rozhořčen a když mi o tom vyprávěl, používal věty typu : "co si to ona dovoluje, vždyť jsem se jasně domluvili, že jen sex!" (kamarád jí naznačuje, že mu její chování je nepříjemné, ona vždy prý slíbí, že se toho bude vyvarovat, ale tento slib neplní).

Mně se ale jeho přístup nelíbí, mám dojem, že i když se ona snaží přinést do vztahu i jiné, řekněme lidské, podněty než jen sex (takové věci okolo toho sexu), tak to přece není vyloženě porušení jejich dohody. Nechce po něm žádné vyjádření citů, nedělá si na něj žádné nároky, jen nechce sebe samu brát jako nějaký předmět bez citů vhodný jen na sex.
Já sama bych nikdy s ničím takovým nesouhlasila - mít vztah jen pro sex, být jen "věc" vhodná jen k něčemu. Tu dívčinu nechápu a svým způsoem je mi jí líto. Nicméně mě zajímá Váš nazor na to, že ten kamarád je na ní "naštavný" (možná je to silné slovo, ale je z toho, řekněme, rozladěný), protože mu třeba přinese koláč či mluví o kině.

Zajímá mě hlavně mužský názor, jestli by to oni také brali ve stejném případě takto negativně. Prostě - mít čistě sexuální vztah znamená pouze podržet, držet ústa a zase odejít. V jiném případě už je vlezlá a obtěžuje to.
Můj názor ale je - vždyť přece to, že je holka milá, neznamená, že nedodržuje dohodu. Nelíbí se mi, že v tomto případě je ona dívčina brána jako věc (i jsem to kamarádovi říkala, že je k ní nespravedlivý).
Opačně (kdyby ty hranice sexuálního vztahu začal "porušovat" muž) by toto podle mě nebyl naprosto problém, spíš naopak. Já myslím, že i lidé, kteří spolu chtějí mít jen sex, mohou být i dobří kamarádi a mít hezký vztah i mimo jen ten sexuální.

Co myslíte Vy, je ten kamarád nespravedlivý k té dívčině?

 kikiwhite Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2014 10:28:50
bože vůbec holka nechapes o cem to je :D
je to pomerne jednoduchy když se zacnes na nekoho vazat tak ztratíš volnost musíš vysvětlovat nejakymu blbeckoj kam jdes kdy prijdes nedej boze když mas okolo sebe holka sami chlapy tak ten blbecek co s tebou chodi bude zarlit a delat sceny

ale kamoš jako benefit te vyslechne ty jeho udelate si velmi dobrý a pekny vecer no a je to o tom to je sami tlachani o lasce když te ma rad tak svým zpusobem ,,,, city v tom jsou ale nee love story co holcicky cekaj život není pohádka to už by tak 20 holcicky mohly vedet
Smajlík  poli
17.05.2014 23:46:59
Ahoj lidicky...mám taky takovej vztah, a jsem taky v průšvihu . Prej jsme jen kamarádi, nic víc nic min. Já ho začala milovat, prostě už je to přes rok. Nevím co mám dělat . Už jsme se rozešli asi třikrát, ale pořád se k sobě vrátíme, anebo vlastně pořád když je příležitost, tak se pomilujeme Totiž spolu děláme ve stejne firmě o to je to horší. On mne má jen rád jako kamarádku nic víc. Bolí mne to a nevím jestly v tom mám pokračovat anebo ukončit. Nedovedu si už bez něj představit život, je pro mne něco jako Pan Bozsky...poraďte mi holky a kluci. Mne je 33 let a jemu 49. Děkuji předem za rady.
Smajlík  anonym
10.09.2007 01:22:14
No já nechápu, co má ten vůl proti koláči, já si taky nechal přinést oběd nebo večeři :) Na druhou stranu je fakt, že to pak nedopadlo nijak dobře, byl jsem označen za hajzla, co ubližuje a to všechno jen proto, že taky nerespektovala hranice. Já sice taky úplně ne, i když v jiném slova smyslu. Zkrátka a jednoduše, vztah na sex bych už opravdu nerad.
 Blackshield Muž26 Kategorie
09.09.2007 21:58:07
No když teda uzavřeli dohodu, tak možná mají nějakou výpovědní lhůtu... tak ji může jeho partnerka vypovědět a navrhnout zase jinou dohodu... :-)))
Když je teda kamrád tak striktní na tu literu.
A ostatně nemusí ten koláč jíst a do toho kina chodit, když mu to tak vadí.
Takže asi až tak odpoutanej nebude, jinak by ho jenom samotný návrh nemohl takhle rozhodit. Takže asi bojuje sám proti sobě, nechce si možná přiznat, že by osobnější vztah vlastně chtěl, ale přitom se ho bojí...
Smajlík  bilej tygr Muž73 Kategorie
09.09.2007 19:23:05
Podle mě vztah na sex nevypadá tak, že přijde holka, svlíkne se a jde se na věc. Vždycky musí být mezi oběma nějaký jiskření, minimálně vzájemný sympatie.. nevím, kdo by vydržel chovat se tak nelidsky a jen chodit za někým na animální šuk a mít z toho dokonce potěšení.. no ano, nějaký lidi to asi skutečně uspokojuje, ale myslím, že jeden z nich se nakonec stejně po čase zamiluje (pravděpodobněji ta holka, ptže většina ženskejch nedokáže dlouhodobě souložit bez citu) , čímž tedy překročí hranici vztahu na sex- takže je dost těžký si takovej druh vztahu dlouhodobě udržovat, aniž by na tom jeden z nich citově neprodělal.

Měla jsem donedávna \\\"vzta h\\\" na sex (trval poměrně dlouho), kdy jsem se asi po půl roce už nedokázala úplně emočně do toho vztahu neangažovat- do tý doby jsem ho měla jen ráda, bylo to fajn \\\"přát elství\\\&quo t;, kdy jsme dělali i jiný věci než původní náplň vztahu a užívala jsem si řekněme fyzickou slast, kterou sme si vzájemně poskytovali .. ale když jsem se zamilovala, tak se z toho stala pro mě akorát fraška- spala jsem s ním v naději, že jednou to bude cítit stejně jako já, ale to bylo hodně naivní přání, no. Takže to je pak lepší vycouvat úplně.

Měla by z ten vztah hodně rychle ukončit, zvlášť když ten kluk ani nemá touhu se s ní jinak bavit.. a asi si měli předem přesně stanovit, co oba od toho \\\"vzta hu\\\" očekávají a co si nepřejou.. ale podle mě i tak by stejně ty předem určený pravidla někdo z nich porušil. Prostě tohle se nedá ani nazvat vztahem- je to jen dohoda, a navíc celkem nereálná dohoda.
 tajemnavila Žena Kategorie
09.09.2007 18:54:00
Člověku, který by se ke mně takhle choval, bych nebyla schopná podat ani ruku. Pokud někoho obtěžuje, že se ho zeptám, jak se měl, ani se s ním dál nebavím. Nedokážu si představit, jak bych s ním mohla spát. Ten kamarád je bezcitný DEBIL. A ta holka hloupá, že s ním dávno nevyrazila dveře.

Dovedu si představit sex bez lásky. Ale NIKDY bez přátelství a bez vzájemné úcty.
 Někdo mě zná
09.09.2007 18:47:25
... nevím no, ale pokud se dohodli na sex, asi bych to brala jen jako sex a nezvala bych ho na koláče a do kina... takže... chápu,že mu může přijít tak, že ho tlačí do něčeho, co on nechce, protože pro ni to evidentně ASI JEN O SEXU NEBUDE..
 Bezkřídlý Anděl Žena22 Kategorie
09.09.2007 16:55:14
tvuj kamarad je pekny hajzlik :) a jen si kryje zada...dobre vi, ze ta pro nej bezcenna sukna ho ma rada a chtela by vic, tak se kryje za pocatecni domluvu, ze pujde jen o sex....oba jsou dost ubozi, on jen aby mel kde zasunout ji vyuziva a ona...
 beruschka
09.09.2007 16:47:04
punker: asi nejak tak..:-), ale s jednim sem mela dokonce urcenej den, jindy sme nejak nemohli.. vypadá to šíleně..a taky vlastně je! fuj ale..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 16:39:54
Mě taky připadá divné, že se dva lidé spolu pravidelně stýkají a nevyjadřují si aspoň trochu náklonnosti. Nechápu, jak může někdo s někým spát a odmítat cokoliv, co by připomínalo třeba jen přátelství. Já sama bych do takové úmluvy nikdy nešla a kdyby náhodou jo, tak bych se cítila podobně jako ta holka. To je ale možná ten rozdíl mezi ženskou a mužskou sexualitou. On se asi bojí připustit si jí blíž k tělu. Bojí se, že to začne koláčem, pak kinem a bude se to stupňovat a nakonec z toho nějaký ten vztah vnikne.
 Jeer Žena Kategorie
09.09.2007 16:12:14
Mě by zajímalo, co to vůbec je vztah na sex a jak funguje. To jako v pondělí ráno zvednu telefon, zavolám druhýmu účastníkovi toho " vztahu " a řeknu, hele sem nadrženej a mám na to chuť, tak dneska odpoledne si to rozdáme? Nebo jak? A pokud se v tomhle případě dá mluvit o vztahu, tak co to je, když ty dva spolu jenom nešukaj, ale jsou tam i city atd.? Nadvztah?
Smajlík  punker Muž38 Kategorie
09.09.2007 16:07:47
Kdybych chtěl jít do takového vztahu, tak by mi koláč, kino atd. určitě nevadilo.
 Charles Muž49 Kategorie
09.09.2007 16:00:03
Kamarád je krypl, kámoška je masochistka. Taky záleží kolik je jim let. U starších lidí bych to pochopila,ale mladí si tím zbytečně ničí život. Vztah na sexu zvládne jen primitiv a když se do toho nutí normální lidé, tak je to ubohý
Smajlík  packa Žena35 Kategorie
09.09.2007 15:17:48
Koláč bych si klidně nechal přinést a snědl bych ho s chutí. Jinak jsem zjistil, že vztah založený jen na sexu mít asi nemůžu.
 Zildjian Muž41 Kategorie
09.09.2007 15:14:36
Phatme - ubohé...
holčičko, ztrapňuješ se tady sama...je pod mou úroveň pokračovat s tebou dál v této diskuzi a vracet ti urážky...je mi jedno, co si o mě ty myslíš:-).
Já se bavím, jen se slušnými lidmi a v diskuzi s osobními invektivami (začala jsi ty a pokračovala jsi dál) nehodlám pokračovat..měj se..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 15:07:52
Jak by ses do toho mohla srát, když jsi tu holku neviděla? No třeba tak jak to tu teď předvádíš :) Nejsi náhodou už v přechodu? Podle tvýho vyjadřování by to tak odpovídalo a měla bys aspoň další námět k diskuzi :)) tentokrát už konečně ze své vlastní zkušenosti.
Smajlík  Phatme Žena22 Kategorie
09.09.2007 15:02:54
Phatme: Tak proč se vyjadřuješ k téhle diskuzi, když ti očividně vadí.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 14:52:55
Phatme - ty joooo, teď jsi mi teda nandala!!! Díky za tvůj moudrý názor -
"prostě to tak je a bude a jen na dvou lidech, jak si to mezi sebou urovnaj a nikdo jinej by se jim do toho neměl srát." - zvláště toto mě dostalo na kolena...(hlavně tedy proto, že toto nikdo nikdy nepopřel - to, že dotyčný slyší jiné názory, neznamená, že se mu do toho ti lidé "serou", navíc ani nevím, jak bych se do toho mohla "srát", když jsem tu dívku v životě neviděla:-)
Ale fakt tvůj argument - naprostá bomba, myslím, že jsi rozsekla tuto diskuzi, není se již o čem bavit:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 14:52:34
carletka20 - myslim, že ty sympatie budou z jiného titulu, než že jí hustí do hlavy fráze, ale spíš že ji dobře šuká.. to je vlastne předpokladem takového vztahu: jinak by vůbec nebyl - proč mít vztah jen na sex s člověkem, se kterým by nebyl dobrý sex. :-)
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 14:50:05
Není, má pravdu - domluvili se tak a o nic jinýho nejde, ta slečna věděla, do čeho jde. Když se jí to nelíbí, neměla na to přece přistupovat...
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
09.09.2007 14:47:36
Je to debil, a ona je hloupá, je mi jí dost líto.
Smajlík  Zénais
09.09.2007 14:46:40
Phatme

neměl srát - :-))
Smajlík  Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 14:45:08
kikiwhite: problém je v tom, že takovýhle "slepičkovský" diskuze chápat ani nechci, protože si myslím, že není o čem diskutovat, prostě to tak je a bude a jen na dvou lidech, jak si to mezi sebou urovnaj a nikdo jinej by se jim do toho neměl srát.
Smajlík  Phatme Žena22 Kategorie
09.09.2007 14:40:34
ja to taky parkrát zažil, domluvili jsme se jen na sexu a ta dotyčná zachvili začala navrhovat nějaké výlety snad chtěla i společnou dovolenou, a když se už začala i uražet tak jsem s ní přerušil kontakt.
 zelený vodniček Muž25 Kategorie
09.09.2007 14:37:24
Zaev: nemyslím, s pindikama co sem spala, sem měla dycky něco společnýho, nejen ten šuk..ale už se mi otom nehce bavit, ráda bych to označila za svoji minulost..pokud to jen trochu půjde!
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:36:10
Zaev: To vůbec není pravda. Kluka se kterým spím mám velmi ráda a vážím si ho. Vím o jeho slabých stránkách, kterých je víc než dobrých:-)) Nepřehlížím je, prostě je repektuju, protože patří k němu a dohromady z něj dělají člověka, jakým je a s kterým s kterým. Ale vztah s ním prostě není možný z mnoha důvodů. Nebojím se o to, že bych nebyla schopná vážného vztahu, nejsem nijak poznamenaná, to je prostě fakt.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 14:33:40
Phatme - no takhle debilně mu to neřeknu, ale řeknu mu to inteligentnějším způsobem, nebo mu rovnou ukážu tuto diskuzi:-)

BTW - to, že napíšu tuhle diskuzi o něm, jsem s ním konzultovala i jsem si ji nechala \"autorizovat\ ", abych tam nenapsala něco, co třeba není pravda a nebylo to pak všechno zkreslené... Takže ho určitě bude zajímat, jak lidi reagovali...to, že ty to nechápeš, není směrodatné:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 14:31:30
Jahody s jogurtem, Carletka


Jde o to, že v sobě porušujete vnímání člověka, se kterým spíte, jako celek. Berete si z něj toho ptáka, nějaké to pěkné slovo, objetí a nazdar.. Chyby na charakteru, že nemá čím vám imponovat apod. ignorujete. Jednou možná dopadnete tak, že nebudete schopné přijímat člověka jako celek, i s jeho chybami, -

a to je nutný předpoklad proto, aby člověk mohl vést dlouhodobě vážný vztah.
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 14:29:16
carletka20: no jo byla hloupá, sladký řeči na mě prostě platěji..neměla sem to jak zjistit..blbá sem byla tři měsíce..
ale poučila sem se..snad..
ono jich bylo víc, těžko to prostě řešit..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:29:14
carletka20 - ano, proto já sama bych do takového vztahu, kde by mi někdo řekl - "hele, ale jen sex, nesmíš překračovat určité hranice" nikdy nešla...vím, že bych to nezvládla tyto hranice nepřekračovat, neboť pro je mě sex vždy spojen s city se sympatiemi s danou osobou, neboť s někým mě protivným bych poch. nespala:-), takže bych určitě nedokázala dodržovat nějaké stupidní hranice...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 14:25:43
jahody s jogurtem: Co je, Karolínko?
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
09.09.2007 14:25:43
jahody s jogurtem: Ale to už je něco jinýho. Pokud on měl vztah jinde, tak si mu neměla nalítnout. Sladký řeči umí vyslovit každej, ale k činům, třeba rozejít se s tou holkou, se odhodlá málokdo. Tady prostě musí být mozek na prvním místě, ne srdce.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 14:24:53
carletka20: to tak přece většinou bývá, neumim si představit, že by se pindík ve dveřích zastavila řek: tak vole deme si zamrdat..
člověk k tomu potřebuje velkou dávku sebezapření a vůle..došla sem k názoru, že je to blbost! ale že mi to tedy trvalo:-)
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:24:09
kikiwhite: a čím si podle tebe myslíš, že získá kamarád jiný náhled na věc? To mu řekneš, hele rozebrala jsem to na zpovědnici a většina lidí má na to takový názor, nechceš svůj postoj vůči tý "chudince" přehodnotit, ona se fakt snaží :))

Zaev: no fleky na prostěradle jsem zrovna nemyslela....
Smajlík  Phatme Žena22 Kategorie
09.09.2007 14:21:56
pejsek: nerej...
Smajlík  jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:21:27
Jinak si myslím, že tyhle vztahy jsou strašně složitý a těžký na psychiku. Pořád se ovládat a snažit se nepřekročit hranici, je někdy fakt dost těžký. Protože se může stát, že po delším čase vám ten člověk prostě začne být sympatický, zvlášť pokud vám do hlavy hustí takový ty lichotivý fráze (který si ale vymýšlí:-). Je na vás, jestli to psychicky vydržíte, ale nikdy by prostě nemělo nastat to, že překročíte tu hranici a požadujete něco, co ten druhý prostě nechce.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 14:21:00
Je zajímavé sledovat, jak se tato obecná diskuze zvrtla v rozebírání jahod s jogurtem.
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
09.09.2007 14:18:43
carletka20: no nevim, ehm u me to bylo z cela normalni, ze se pindik zajimal oto co sem delala..mozna proto sem mela dojem, ze mu jde o neco vic, no..
ale vztah on mel nekde jinde..ja sem byla jen díra..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:16:57
Meggie: jemu sem energii nebrala, jelikož sem mu to nikdy neřekla..nechala sm si to pro sebe a dal se oblbovat..pak sem zjistila ze lže a našla si jinýho..
vim, že je to sračka tyhle vztahy, hodně mi vzaly..teď chci něco jinýho, než je bezduchej šuk..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:16:42
carletka20 -
"Jenomže každý si takový vztah představuje tak, že holka prostě příjde ke klukovi domů, oba se vyslíknou a jdou na to. Pak holka vstane a bez rozloučení odejde. Jenomže tohle není vztah na sex, ale kurvení a ta holka je prostě kurva a měla by to lepší, kdyby za to brala prachy. Pokud se dva lidi domluví, že spolu budou spát, pak je to taky vztah, ale postavený na jiných prioritách, které oba musí dodržovat, ale city tam jsou aspoň trochu vždycky. Tady jde spíš o to, nezasahovat do toho soukromého života. Ono je to dost těžký vysvětlit, protože ta hranice je fakt tenká."

souhlasím..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 14:15:39
Zaev: To samozřejmě je:-)) Ale tady jde o to, že ve vážném vztahu máš právo (nebo by si měl mít:-) psát tomu druhému jak se má, zajímat se o něj, zvát ho na večeře a do kina, kupovat mu dárky, zajímat se o jeho rodinu. Prostě být s ním. Zasahování do koníčků, nebo nějaký přehnaný komandování samozřejmě do vztahu nepatří:-) Jenomže se to stává a proto se lidí obracejí k vztahu na sex:-)
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 14:14:41
carletka20 - no to není kurva!, pokud za to nebere prachy nebo jiné cenné statky (třeba nové botičky)..
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 14:14:02
Zaev: co myslíš tim vrozenýmrysem?
nemylím si a nezbývá mi než si to zkusit prožít..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:13:29
jahody: Jde o to, že z tebe to prosakuje v každý diskuzi a odpovědi, kterou napíšeš. Prostě se trápíš. Já vím. Já sem tě neodsoudila, to je naopak dobře, že máš city. Vztahy na sexu neuznávám, berou energii a to oboum!
 Meggie Žena26 Kategorie
09.09.2007 14:12:22
Carletka, Jahody s jogurtem


Abyste ale, holky, jednou nezjistily, že těma vztahama jen na sex jste v sobě definitivně zvíraznily určité vrozené rysy, takže už nikdy nebudete schopné vážného vztahu..
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 14:11:36
Meggie: ano poučila sem se..
když ti je to teda jedno, tak to tady nevytahuj, když k tomu ani nevíš jak to bylo, jen sis pomyslela, že já sem byla ta špatná co něco porušila..jak jednoduchý vid?!
raději mluv o něčem o čem si něco četla a máš k tomu říct něco smysluplnýho..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:10:49
kikiwhite: To je jasný, každý toho není schopen. Jenomže každý si takový vztah představuje tak, že holka prostě příjde ke klukovi domů, oba se vyslíknou a jdou na to. Pak holka vstane a bez rozloučení odejde. Jenomže tohle není vztah na sex, ale kurvení a ta holka je prostě kurva a měla by to lepší, kdyby za to brala prachy. Pokud se dva lidi domluví, že spolu budou spát, pak je to taky vztah, ale postavený na jiných prioritách, které oba musí dodržovat, ale city tam jsou aspoň trochu vždycky. Tady jde spíš o to, nezasahovat do toho soukromého života. Ono je to dost těžký vysvětlit, protože ta hranice je fakt tenká.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 14:09:39
jahody: Mě je to jedno, ty si to vyřeš. Slova nic nedokazujou. Činy....!
 Meggie Žena26 Kategorie
09.09.2007 14:08:58
carletka20

To by mělo být pravidlem KAŽDÉHO vztahu, ne snad?, že druhému nezasahuješ do života víc, než chce.. :-)
Třeba v tzv. "vážném" vztahu je hodně časté, že ženská si myslí, že má právo regulovat koníčky a tak druhé strany.. což je špatně, velmi špatně. :-)
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 14:07:36
Meggie: vis milaá zlatá jde o to , že otom asi moc nevíš, kdž ti ten člověk denně tvrdí jak tě má rád a je mu s tebou dobře a dělá si na tebe nároky..očekáváš, že on je ten co něco porušil..podlehla sem uznávám a nakonec sem zjistila, že to byly jen slova..
prostě se stalo,a le nebyli sme nikdy jasně dohodnutý, že je to poze o sexu, občas sme trávili čas i jinak..
takže nemluv o něčem o čem nic nevíš..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 14:04:54
carletka20 - teď nemůžu přesně argumentovat, neb úplně přesně poch. nevím, jak se situace má..ale mám dojem, že právě to, co ty popisuješ, by ta dívčina asi chtěla, ale on je tomu dalek...
Navíc si také myslím, jak mnozí píší, že vtah jen na sex bez citů, je opravdu hovadina, že to nikdy úplně nejde..takže i taková domluva je dost hovadina, neumím si představit, že bych takové věci já byla schopna..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 14:04:14
jahody s jogurtem: Liší se právě proto, že nastane situace, kdy jeden chce víc, než ten druhý. Jenomže každý musí pochopit, že vztah, který je o sexu má svoje pravidla a to hlavní je, nezasahovat tomu druhému do života víc, než chce. A když někdo není schopen se ovládat a tohle dodržovat, pak by neměl do takového vztahu vstupovat.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 14:03:06
jahody: No jistě - když se jeden zamiluje....jako ty.
 Meggie Žena26 Kategorie
09.09.2007 14:00:34
carletka20: tohle je možná definice i deálního vztahu na sex, ale ve většině případů se realita od toho hodně liší!
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 13:57:34
Jasně, že jde o city. Je to o tom, že jste spolu, povídáte si, pak se hladíte a pak se spolu vyspíte. Ráno si dáte pusu a klidně i snídani a jeden z vás se rozloučí. Toho člověka máte rádi, jinak byste s ním těžko spali, ale jakmile odejdete, tak mu nepíšete každej den, jak se má, nezvete ho na jídlo, na procházku, do kina...od toho musíte mít jiný kámoše. A po čase (který nepočítáte) se zase sejdete. City tam jsou, protože se máte rádi, ale nemilujete se, prostě si jeden druhýho vážíte, ale nezasahujete tomu druhýmu do života, víc než by chtěl.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 13:56:35
Vztahy na sex??? Podle mého názoru naprostá volovina, už jenom proto, že v 99 % se to z jedný strany zvrtne v něco víc... A to pak babo raď
Smajlík  twelwe Žena Kategorie
09.09.2007 13:55:44
Phatme - prostě mi to připadalo jako zajímavý námět k diskuzi, přece nejde o nějakou mou chuť či nechuť, a nejde ani konkrétně o ně dva, jde o pohled na tuto problematiku, je mi líto že jsi to takto nepochopila...
Navíc jsem chtěla, any kamarád získal i jiný náhled na tuto věc, neboť se mi jeho přístup moc nelíbil a úplně jsem s ním nesouhlasila..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 13:55:33
Protože se obává, že by to po něm mohla začít taky vyžadovat a to už by bylo jasné porušení jejich dohody.
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
09.09.2007 13:51:55
Ruprt - jo, to si právě taky myslím, ale určitá mužská část populace to zřejmě vidí jinak...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 13:51:10
Phtame

uklidila po "sobě" -

myslíš jako, že utře mokrym ručníkem fleky na prostěradle? :-)
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 13:50:38
Phatme: nemuže ti být jasný uplně všechno..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 13:49:50
Mě přídou všechny vztahy založený na sexu na hlavu..... Vždyť to je jenom prcání.....
Smajlík  Meggie Žena26 Kategorie
09.09.2007 13:49:30
Jinak trochu volněni k tématu:

Lidi, co pěstujou tyhle vztahy, přechodně ztrácejí realistický pohled na život. Konkrétně v tom, že život a mládí nejsou nafukovací a že se nejspíš spokojují zbytečně s málem.
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 13:49:05
Myslím, že je to jejich věc a je zvláštní, že máš chuť to vůbec rozebírat. Spíš se ale divím tý holce, to nemá navíc než aby jen podržela, když si ten typ vzpomene, uklidila po "sobě" a zase šla? Tohle asi nikdy nepochopim...
Smajlík  Phatme Žena22 Kategorie
09.09.2007 13:49:01
Zaev: vztah na sex=bez citů, ale podle mýho to moc jednodušše nejde! alespoň já toho více méně schopná nejsem..
a konečně sem měla důvod se na to nějak vysrat..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 13:46:55
Já myslím, že u této diskuze jde o dva problémy, ne o jeden:

-Porušování dohody
-Co je vůbec obsahem dohody mezi dvěma lidma, že spolu budou jen kvůli sexu. Nedovedu si představit, že by jí ten chlap odevzdal přesnej výčet chování, co od ní nechce vidět..
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 13:43:30
kikiwhite: To určitě ne. Napsat nějaký seznam, co se smí a ne by bylo asi hodně stupidní:-) Jenomže takový vztah prostě funguje na úplně jiných pravidlech. Tady by ani jeden z nich neměl dát najevo, že chce něco víc, protože pak je ten druhej v pěkně blbý pozici, o kterou nestál. Ten kluk by jí prostě měl teď na rovinu říct, co se mu nelíbí, protože to ta holka samozřejmě předem vědět nemohla. Pokud se jí to nelíbí, pak by měla z toho vztahu vycouvat.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 13:41:51
jenze nejaky city k lidskymu chovani vzdycky patri, ikdyz to je treba pratelstvi.. proste dohoda, ze se sejdou spolu jednou za tyden a zasukaji si a jinak spolu nebudou mit nic spolecnyho, je nesmysl...
 ruprt
09.09.2007 13:41:47
kikiwhite: dyt já s nimi taky nechodim..a stema co me mej jen ze kundu travit cas nechci..takze konec proste..
tyhle vztahy sou proste k ničemu, jen mi to bralo sílu a radost z něčeho co sem měla prožívat s někým, kdo mě bude mít rád..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 13:40:43
Tvoji kamarádku evidentně přestává bavit být jen kusem zbytečného masa kolem vaginy. Ani se jí nedivím.

Má k dispozici dvě řešení:

1) Ukončit tu frašku.
2) Doufat, že se to vyvine ve vztah, dohoda nedohoda.

Zdá se, že si zvolila možnost č. 2, což se pánovi nelíbí. Věštím ze své křišťálové koule brzký konec.
 Mard draM Žena43 Kategorie
09.09.2007 13:37:57
carletka - \"Pokud ta holka, jak říkáš nechce sebe samu brát jako nějaký předmět bez citů vhodný jen na sex, pak k té dohodě neměla přistupovat\"

Ano, to je další úhel pohledu na toto...souhlasím...také jsem mu to říkala...je fakt, že na to přistupovat nemusela...na druhou stranu si oni neřekli přesně, co se \"smí\&qu ot; a \"nesmí\& quot; dělat, aby to již překročilo či nepřekročilo hranice...měl jí tedy před tím přesně říct, co si tedy nepřeje...neboť \"vztah jen pro sex\" může pro každého znamenat něco trochu jiného a i ty hranice může mít jinde..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 13:37:41
Zaev: To je jasný, ne všechny jsou takový.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 13:37:24
Je k ní nespravedlivý. Nemá právo být naštvaný. Ona nedělá nic špatnýho.
 oiskin Muž22 Kategorie
09.09.2007 13:35:38
Carletka20

"Ale to je přesně to, že holka prostě do všeho tahá city."
To je pravda tak na 95% (tj. nemělo by se paušalizovat).
 Zaev Muž Kategorie
09.09.2007 13:35:14
podle me to je uplny debil.. at si poridi sukaci gumovou pannu... mela by ho nakopat do prdele a poslat k vode..
 ruprt
09.09.2007 13:32:51
jahody - problém ale je, že oni spoli nechodí, takže to není její přítel..dohodli se jasně, že to bude jen kv. sexu...nemůžeš to srovnávat s "normálním" vztahem..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
09.09.2007 13:32:08
je to mysleno jako tak, ze nebyl schopen akceptovat to, ze sem taky neco vic, než jen jeho kunda..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 13:32:08
Myslím si, že tvůj kamarád má právo být naštvaný. Dohoda byla, že ty dva spolu budou jenom spát. Pokud ta holka, jak říkáš nechce sebe samu brát jako nějaký předmět bez citů vhodný jen na sex, pak k té dohodě neměla přistupovat. Milá být může, můžou vedle sebe pak ležet a užívat si to, ale to je všechno. Tím, že počítá dny, kdy se naposledy viděli, nebo ho zve do kina, jasně porušuje to, na čem se domluvili. Ale to je přesně to, že holka prostě do všeho tahá city. On se s ní chce prostě jenom vyspat a ona ho podle mě začíná mít ráda. Mám taky takový vztah. Nepočítáme dny, kdy se vidíme, nenosíme si dárky a nechodíme spolu do kina. Ta holka věděla do čeho jde, ale myslím, že si neuvědomila, že hranice takovýho vztahu jsou dost tenký a že do toho láska prostě nepatří.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.09.2007 13:31:07
kdyby se takle ke me muj pindik choval dala bych mu do drsky a sel by..coz taky sel..
Smajlík  jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
09.09.2007 13:29:43
To je přesně rozdíl mezi muži a ženami. Proto to nikdy nepochopíš.
 Lidská hyena Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2