Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.239607, vloženo 15.08.2007 00:49:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
NÁVRATY NA Zp - otevřené či skryté?
Jak byste řešili svůj názvrat na Zpovědnici po případném teatrálním odchodu? Převtělili byste se do jiného nicku a snažili se psát, aby Vás ostatní nepoznali? Nebo byste si jen změnili nick (případně zvolili nějaký podobný či stejný), nesnažili se nijak maskovat a prostě se postupně znovu infiltrovali? Nebo byste napsali rovnou třeba vzkaz o tom, že se vracíte, abyste předešli případným dotazům a různým nepříjemným poznámkám?

K tomuto zamyšlení mě inspiroval návrat Aliena alias Mojžíše z Kaprunu.
Přijde mi fakt vtipné, jak Mojžíš z Kaprunu dělá, že není Alien, nýbrž že je něco jako jeho bratr, přičemž používá naprosto stejné obraty (stačí si přečíst pár jeho rozhřešení) a některé typické obraty uvádí frází - "Jak by řekl Alien..":-)).
Já chápu, že se někdo chce vrátit po té, co se třeba unáhlil, ale připadá mi daleko méně trapné toto udělat otevřeně nebo alespoň si na nic nehrát, než takovouto zvláštní formou...Otevřeně musím říct, že tohle jsem od Aliena, ať je můj názor na něj jakýkoliv, nečekala...
Jak byte se vrátili Vy, kdybyste se někdy vraceli?
 kikiwhite Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.09.2007 17:25:43
030... (to nic, to je jen upgrade navštívených zpovědí v mém nově založeném profilu)
 Ivan Ducar Muž44 Kategorie
17.08.2007 04:11:10
oshi: Tys odcházel nejmíň sto pětkrát tak teatrálně, že se tomu nesmála jen tvá slepá babička.Tvejch kdoví kolik "odchodů" a alter nicků tady zná kdekdo.
A že tě alien konečně podle tvých vlastních slov "vyštval", měl bys tady konečně přestat každej den pištět a jít se odreagovat na buzna párty.
Ale nebudu na tebe zlej, seš duševně nemocnej.

blackshield: Vocas maj v hlavě všechny čubky. :)

jahoda: A ještě něco.Angelusi si narozdíl od tebe ve foru na nic nehrála a nedělala ze sebe něco, co není.

kristusek: Smazat příspěvek, který reaguje na vlastní os. útok a následně na smazaný příspěvek opět reagovat osobním útokem může snad jen něco neidentifikovatelného jako ty.
Ps: Všechny své reakce zde soshi: Tys odcházel nejmíň sto pětkrát tak teatrálně, že se tomu nesmála jen tvá slepá babička.Tvejch kdoví kolik "odchodů" a alter nicků tady zná kdekdo.
A že tě alien konečně podle tvých vlastních slov "vyštval", měl bys tady konečně přestat každej den pištět a jít se odreagovat na buzna párty.
Ale nebudu na tebe zlej, seš duševně nemocnej.

blackshield: Vocas maj v hlavě všechny čubky. :)

jahoda: A ještě něco.Angelusi si narozdíl od tebe ve foru na nic nehrála a nedělala ze sebe něco, co není.

kristusek: Smazat příspěvek, který reaguje na vlastní os. útok a následně na smazaný příspěvek opět reagovat osobním útokem může snad jen něco neidentifikovatelného jako ty.
 Mojžíš z Kaprunu Muž99 Kategorie
17.08.2007 03:56:02
Pokud vím, alien na zpovědnici není a už nikdy nebude.
A neodcházel teatrálně, to je jen lež šířená individui tvého typu-každý si to může ověřit v jeho posledním textu zde: 227650
Dále zbytečné komentovat, jen snaha zakomplexovaného jedince přiživit se na osobnostech.

jahoda: Ohledně přemýšlení, myšlenek a psaného projevu nesaháš Angelusi ani pod paty.
Angelusi uměla napsat smysluplný text se zajímavými myšlenkami na mnoho témat.Ty píšeš omezeným stylem max. s jednou myšlenkou o dvou tématech: sex a samota/smutek.
Angelusi byla jednou z nejvýraznějších osobností zpovědnice, jejím pilířem, holka která tady svými rozhřešeními pomáhala.Také psala/mluvila skoro vždy slušně a uměla se ovládat, nemluvila jako prasečí slečna jahoda.
Máš pravdu, nemůžeš se jí skoro v ničem rovnat, tákže sklapni a neotírej si o ni zobák.
 Mojžíš z Kaprunu Muž99 Kategorie
16.08.2007 18:43:39
Já sem na zpovědku přišel v červenci 2004, časem se tu začal vykecávat, měl sem dlouho 10 bodů v profilu... před rokem a půl sem se rozloučil a zmizel a teď sem tu anynomně, neregistrovaný a nikdo mě podle mých plků nepozná ;)
Smajlík  Zevlák
16.08.2007 12:52:35
nikdy bych nedělala žádný teatrální odchod. je to děsně patetické.
Smajlík  flixo Žena26 Kategorie
16.08.2007 01:52:44
Gary copper:

Angelusi Mus v podstatě neexistuje jako svébytné entita... její nick si pro zvláště vypjaté diskuse vypůjčuje Alien.

Alien se chová jako zmrd i v několika dalších ohledech... nicméně jako textař talent má, to každopádně.
 Ivan Ducar
15.08.2007 19:37:17
.....a možná se taky mýlím...
 gary copper Muž18 Kategorie
15.08.2007 19:32:26
Jahody s jogurtem: svým výstupem v této diskuzi si se svým intelektem zařadila za angelusi mus...
takže to vlastně může být tvé alterego, vlastně máte docela podobný styl.
Chceš-li to vyvrátit, tak předveď něco, co nás usvědčí. Jestli je pravda, že si vyjadřováním o několik tříd výš než ona, pak to nebude problém...

... Abyste posoudili zda se alien reinkarnoval v mojžíše, musíte se na problém dívat z jiného aspektu.... podle mě, kdyby se vrátil, měl by dvě možnosti. Buďto být parchant, sprostčí a povrchnější než alien. Nebo být poslem něčeho pozitivnějšího, duchaplnějšího, zralejšího
1. člověk přece je s věkem zralejší
2. alien dokázal duchaplně a kreativně diskutovat

takový člověk přece nebude strácet čas tím, že tady bude ze sebe dělat blbečka prostřednictvím sprostého a povrchního mojžíše z kaprunu! Pak by nepotřeboval ani novou přezdívku.
 gary copper Muž18 Kategorie
15.08.2007 19:04:27
Chtěl jsem odejít už dvakrát. Poprvé o tom věděl jen Zildjian, protože jsem ho požádal o smazání nicku. Nedopatřením k tomu nedošlo a tak jsem se po dvou týdnech vrátil. Podruhé jsem chtěl odejít bez mazání profilu, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Kdybych se rozhodoval potřetí, jednoduše bych se už nepřihlásil, nic víc.
 Researcher Muž81 Kategorie
15.08.2007 18:56:57
ber to jako nezavazné nařčení že Alien se tu snaží zamaskovat jinym nickem...a proč hledat zpovedi,diskuze které mě nebaví a hledat v tom nejakej komplex pisatele,či jinou zradu..proste preskocit a jít na to co más smysl a neunavovat se nějakym vyšetrovanim.....možná primitivní nazor
 karek Muž30 Kategorie
15.08.2007 18:49:24
Sem zase zde.
Smajlík  Umbra Muž Kategorie
15.08.2007 18:00:16
Nemyslim si, ze Mojzis z Kaprunu je alien. Na par prispevku jsem narazila, ale pripada mi, ze Mojzis neni ani zdaleka tak zahorkly a tvrdy jako alien. POchybuju ze ten by za par tydnu takhle vymekl. Nezda se mi to. Alienovy diskuze i rozhreseni byly nekompromisni, krute, zvracene, proste sve. To mi u Mojzise chybi. prijde mi, ze Aliena velmi krecovite kopiruje. Jestli se mylim, moje blbost, ale fakt bych nerekla, ze je to jedna osoba.

A co bych delala ja? Nejsem tu ani tak zadobre ani tak \"zazle\& quot;, aby si meho odchodu vubec nekdo vsimnul, takze mi to fakt nehrozi. A kdyby? Zalozila bych si novej nick a dala fotku, stejne jako uz jsem to jednou udelala. Takova polonova identita.
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
15.08.2007 17:01:37
Christusek, Ylusrajda - přejděte si do profilů, zlatíčka, ano?
Děkuju:-)
Smajlík  Ivan Ducar
15.08.2007 16:59:39
Ilustrace:

Nikdo, včetně mne, ti nebude bránit najít to své správné místo v publiku, já taky občas rád odpočívám... a musím při tom čumět na Ribanu s flašinetem.

JJ... Aliena jsem párkrát sežral (i s chlupama). Správně to měl dělat Kristusek (kdyby věděl jak).

:o)
 Ivan Ducar
15.08.2007 16:56:29
kristusek: strašně, nemůžu se toho pocitu nabažit.
 ilustrace Žena33 Kategorie
15.08.2007 16:50:44
ilustrace - jsi ráda, že jsi taky oblíbená?:-p
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
15.08.2007 16:49:18
Ivan Ducar: všechno ostatní beru, protože vím, jak jsi vtipný a nemůžu se s tebou samozřejmě co se inteligence týče, rovnat. Sypu si proto popel na hlavu, ale slovo vyhulená se mi v té větě nelíbí a nemá tam co dělat, nesmíš toho Aliena tak žrát, plácal vždycky strašný ptákoviny.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
15.08.2007 16:44:17
NJN... vyhulená koroptev vyvezla kejdu, zapíchla vidle, uřízla kousek kabanosu na žvejkání a nahodila PC :o)
Smajlík  Ivan Ducar
15.08.2007 16:31:43
No jo, my o vlku a debil za dveřma....
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
15.08.2007 16:08:48
Kristusek:

Jak's na to přišel, že tě nesnáším... nesnášet tě mohu tehdy, když se tebou budu zabývat.

Vnímáš v tom ten určitý rozdíl?

To ty přicházíš a říkáš: 'Ivane pojď, povídej si se mnou, vyslechni si moje psychotické názory, posuď moje zmatené postřehy'

:o)

(Na mém plátýnku s 'Člověče nezlob se' jsi nikdy svoje čtyři figurky neměl, anebo si to nepamatuji. To však neznamená, že to nemůžeš už konečně někdy zkusit)

(Nejde o Gazprom anebo Jukoz... jde o princip, a v tom měl pochopitelně Wolfi Lippert pravdu, Jusik se jen z principu bránila a chytala stébla. Nemáš respekt, Kristusku... co na tom, že je Wolfi mladší než ty, tebe popohánějí při rozhovorech nějaké zacyklované pudy, ty neuvažuješ s otevřenou hlavou. A nikdy už nebudeš.)
 Ivan Ducar
15.08.2007 15:56:43
Ivan - když mě nesnáší lidi jako ty, beru to jako kompliment:-)
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
15.08.2007 15:46:48
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
15.08.2007 15:37:49
Ivan Ducar - pokud si pod pojmem "hrát si" představuješ neustále pouze vulgárně urážet všechny kolem, pak jsi jistě veselý a hravý.
V takovém případě ovšem není třeba, abys svým pronikavým intelektem zbůhdarma plýtval na takové nuly, jako jsou na Zpovědnici. Jistě si najdeš jiný web, lepší, kde najdeš sobě rovné.
Hodně štěstí!
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
15.08.2007 15:14:42
Zildjian: '... protože dotyční tu stejně s námi jsou.'

Není to totéž, Zildjiane, být tady a mít profil, anebo být tady jen tak, na psí knížku (bez osobního soukromého prostoru, který mi nemůže nikdo SPAMovat, tedy bez profilu).

Pro lidi, kteří si dokážou ve virtuálním prostoru skutečně hrát, je kousek neprorazitelného osobního soukromí velice důležitý.

A v tom udělal Pajk chybu, resp. já to považuji za chybu. A reagoval jsem jediným možným způsopem.

(Být tady ovšem zdaleka neznamená účastnit se her)
 Ivan Ducar
15.08.2007 14:59:57
jestliže odejdu, nijak to nepoznáte, kromě toho, že přestanu psát. nick bych si nesmazala, bud by se smazal sám jestli to jde, nebo by tu prostě byl
Smajlík  suplex Žena Kategorie
15.08.2007 14:13:03
15.08.2007 06:38:02
15.08.2007 10:35:18
podepisuju se pod to.
 My name is Mia Žena29 Kategorie
15.08.2007 13:50:34
až se vrátím, jako že stejně skoro neodcházím, protože něco jako odchod ze zpovědnice je nesmysl, odejít můžu tam max. z pokoje, tak pod svoji normální přezdívkou
Smajlík  ave peregrina
15.08.2007 13:41:45
kristusek: Sice s křížkem po funuse, ale i tak díky za upozornění:)
 Blackshield Muž26 Kategorie
15.08.2007 13:26:20
Blackshield, jahody - přejděte si do profilů, zlatíčka, ano?
Děkuju:-)
 kristusek Muž37 Kategorie
15.08.2007 13:16:42
Taky jsem odsud odešla, asi tak na rok, prostě mě to tu přestalo bavit, tak jsem se nepřihlásila, vrátila jsem se se svým nickem a lidi si ani nevšimli, že jsem chyběla
 klari Žena31 Kategorie
15.08.2007 13:00:34
jahody: Hodnotím tvůj nick tady, nic víc. Logicky na základě toho, co jsi sem napsala.
 Blackshield Muž26 Kategorie
15.08.2007 12:59:10
Blackshield: hovno víš otom, co mám v hlavě..je pro mě několik mnohem důležitějších věcí, než je sex..vidíš to co chceš..to je sice přirozený, ale na základě toho mě laskavě nehodnoť..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
15.08.2007 12:53:10
jahody: No chyby sekáte obě, i když ona víc, to je fakt. Jenže Angelusi byla narozdíl od tebe schopna i smysluplně diskutovat a přestože to byla/je celkem solidní děvka, tak neměla v palici pořád jenom ocas.
Smajlík  Blackshield Muž26 Kategorie
15.08.2007 12:51:27
Já si teda myslím, že Angelusi je inteligentnější než Jahody...
Smajlík  Kmotra
15.08.2007 12:38:46
Já bych odsud nikdy neodešla... a kdyby jo, tak sem nebudu lízt a ne že bych psala nějaký "rozlučkový dopisy"... to je hovadina
 Moonek Žena28 Kategorie
15.08.2007 12:37:12
Blackshield: ti nakopu snad prdel..po přečtění pár jejích příspěvků (abych věděla za koho mě považují) si troufám říct, že alespoň z gramatickýho hlediska sem na tom o pár tříd líp!!! nemyslím, že bych tu někdy napsala něco, co by mohlo ostatní uživatele přesvědčit o tom, že nejsem inteligentní!
Smajlík  jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
15.08.2007 12:30:17
Oshii: Vidíš, takže už můžeš spokojeně dopištět, buzíku, a táhnout taky...:)

Jinak to, že jahody s jogurtem se vyjadřuje inteligentněji než angelusi, je blbý vtip, že? To nemůžete myslet vážně.
Smajlík  Blackshield Muž26 Kategorie
15.08.2007 12:26:19
Ty prosby o mazání profilů jsem nikdy nepochopila. Od toho jdou přece zamknout.
 Neve Žena96 Kategorie
15.08.2007 12:23:35
Nikdy jsem teatrálně neodcházel.Napsal sem si diskuzi, aby mě někdo zbytečně nepropíral až bude po profilu.Toť vše. Profil tohoto nicku jsem si smazal, nepotřebuji ho, s komunitou zdejšího setrveru se nepotřebuji stýkat. Jen s některými snad jo. Ale ne kvůli zp. A co se týká "odchodů",je fakt že se tu míň a míň...
Pokud to někdo udělá, jeho věc. Pokud tady bude mít člověk, který zde vystupoval pod nickem Alien-nepřítel státu jiný nick, ať má. Když se bude chovat normálně a nebude dělat bordel, jen ať to udělá. Je to jeho volba. Nepřísluší mě ji rozebírat...
Ovšem Alien-nepřítel státu je už fuč. :) Konečně :-P Stejně jako Urvisu atd. :)
Smajlík  Oshii.
15.08.2007 12:08:18
kikiwhite: :-/nenenenenenenenenenene!!! nenenene Angelusi... stimhle individuem mě přece nemůžete spojovat?! stačilo mi pár zpovědí a troufám si říct, že je vnich sakra velkej rozdíl..k té prasečí slečně mám kurva daleko!
Smajlík  jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
15.08.2007 12:04:36
Většina tu mluví o "teatrálních odchodech". Ale nikdo pořádně nenapsal, co si pod tím představí. Někdo naznačil, že snad mazání profilu. Ale co je jinak podle vás teatrální? Že napíše rozloučení? Že napíše rozloučení s odůvodněním svého rozhodnutí? Nebo co?
 jvq Žena Kategorie
15.08.2007 11:42:19
Alien je žvanil
Smajlík  od mwmwmw
15.08.2007 11:36:05
Ale stejně si myslím,že to není Alien,to by přece on neudělal,já nevím neznám ho,ale vzhledem k tomu kolik měl hlasů,tak ta naděje na to,že je tu Alien zaregistrovaný,je méně pravděpodobná a kdyby tu už opravdu registrovaný byl,tak je to jeho věc,každý se ze závislosti nedostane hned..........
Smajlík  Benoit Benuo Muž18 Kategorie
15.08.2007 11:14:05
Ale stejně si myslím,že je to blbost mazat profily,jen by nebylo na škodu smáznout ty,kteří tu nepíšou už 2 roky,potom by uživatelů značně ubylo a nebylo by tu přes 39 000 uživatelů,ale jen pár...
 Benoit Benuo Muž18 Kategorie
15.08.2007 11:10:35
No a? Já už mám pátý nick a je mi to úplně jedno,ale jako chápu,možná je to Alien,ale nikdy by mě nenapadlo,že by se tu vrátil,když nám všem dobře říkal,že bude dělat jakési nové diskuze nebo co,fakt to nechápu,jen si z vás dělal blázny a všichni jste mu na to skočili,a není to bratr Aliena,ale je to Alien,možná,že se vrátil,že je to tu lepší na zpovědnici....
Smajlík  Benoit Benuo Muž18 Kategorie
15.08.2007 11:10:22
Démon - no jo, sekla jsem se asi, ale mě zblbla ilustrace:-)) (i když člověk nikdy neví tady:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.08.2007 11:06:39
kikiwhite: Angelusi občas napíše s nereg nickem ale fakt jen občas :))
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
15.08.2007 10:58:24
Teatrální odchod by měl cenu jen tehdy, pokud by o něj někdo stál. Jsem tu do počtu a nemám zapotřebí se takto zbytečně zviditelňovat. Odcházet a vracet se nehodlám. Já tu zkysnu navždy.
Smajlík  Noel821201 Muž35 Kategorie
15.08.2007 10:56:15
Zildjian - jo, já jsem to teď znovu projela a není to ona:-) - Jahody má inteligentnější projev a vůbec, to byl jen taková chvilkový nápad..a je tady Angelusi?:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.08.2007 10:54:08
kikiwhite: no to mě právě taky napadlo. Ale třeba už mi leze zpovědnice na mozek, jsem paranoidní a vymejšlim bludy. Asi bych si měla dát taky pauzu:))
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
15.08.2007 10:51:28
kikiwhite - ale hoooovnoooo.... :-)))))
 Zildjian Muž41 Kategorie
15.08.2007 10:51:24
p.s - nevím to jistě to s tou Angelusi, jen mě to tak napadlo..nerada bych případně někoho křivě nařkla, nicméně Alien je jasnej:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
15.08.2007 10:48:34
Ilustrace - Kdo je Angelusi? Že je to Jahody s jogurtem?...Nenapadlo mě to sice hned, až teď jak jsi to napsala:-). Ale připadá mi na druhou starnu, že jahody dělá méně gram. chyb, tak nevím...
Ale zase najednou se objeví dosti výrazné děvče s častými zpověďmi o sexu atd..., trochu hrubší ve výrazech atd..tak kdo to může být?
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.08.2007 10:35:25
no já bych chtěl jenom podotknout, že si myslím, že Mojžíš z Kaprunu není alien. Ano, v 95% se jejich styly psaní shodují, ovšem chybí mi tam těch zbylých 5%. Neptejte se mě, kdo jiný by takto mohl psát, ale za ty roky tady už jsem aliena trochu poznal a intuice mi říká, že to není on
 cloister
15.08.2007 10:35:18
Já zas nechápu proč by měl někdo "teatrálně odcházet", popřípadě si nechávat smazat profil a podobný šaškárny. Až mě to tu přestane bavit tak sem prostě přestanu chodit, možná si vyplním icq, aby mě někdo moh kontaktovat kdyby chtěl.....
Někteří jsou s tímto totálně k smíchu, co by jim udělalo kdyby si odpustili tu "zprávu na rozloučenou"?
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
15.08.2007 10:34:02
Lucian - tu sázku beru (a asi nebudu jediný, takže začni spořit:-p)
 kristusek Muž37 Kategorie
15.08.2007 10:31:12
Zpovědnice je holt závislost a nikdo to jen tak nevydrží. Teatrální odchody spojené s mazáním profilů jsou blbostí, protože dotyční tu stejně s námi jsou.
 Zildjian Muž41 Kategorie
15.08.2007 10:21:22
Já bych si hlavně nikdy nenechala smazat profil, protože se znám a vim že bych stejně přilezla, jelikož bych to nevydržela.

Jinak nadsamec mě dostal, včera jsme se se suplex smály celičký večer.

(a jinak když už jsme u toho - angelusi je tady taky, že ano...)
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
15.08.2007 10:20:02
Neodcházel bych teatrálně. Pak bych se snažil chovat jako to, co jsem, bez předchozím chyb a hádek. Hloupost světem vládne a rozhodně nechodí ruku v ruce s tím, jestli je někdo hodný nebo zlý. Nelíbí se mi, jaký názor si o mě tady někteří udělali. Těžko ho změním a nemám k tomu ani chuť, tak si založím nový nick, the ende. BTW: O stovku, že mojžíš není alien...;)
 Lucian
15.08.2007 09:56:56
Nezdá se mi, že teatrálně odešel. I když každýmu se to může jevit jinak, záleží, jaxe na to díváme. Prvky teatrálnosti jde najít všude. Vlastně i neteatrálnost může být teatrální...
 erteploid Muž36 Kategorie
15.08.2007 09:44:21
já bych asi ani teatrálně neodešla... ale pokud hypoteticky jo tak bych se vrátila zas pod svým nickem i když by to b yl lehkej trapas... ale nebyla bych první ani poslední
Smajlík  ** Agnés ** Žena26 Kategorie
15.08.2007 09:34:49
Já bych teatrální odchod možná chápal jako boj se svou vlastní závislostí. Prostě by někdo došel k závěru, že tolik času ze svého života nechce věnovat internetu, tudíž to takhle dál nejde, udělá radikální rozhodnutí a aby si to pojistil, tak o tom napíše...
Já sám bych to ale sotva dělal takhle, spíš bych sem prostě nechodil nějakou dobu nebo vůbec.
To ale myslím není zrovna Alienův případ, u něj jde podle mě spíš o image.

No a kdybych se vrátil po teatrálním odchodu, tak bych asi napsal, že je všechno jinak a zase tady budu. Po obyčejném tichém odchodu by asi nebylo žádný oznamování potřeba...
 bilej tygr Muž73 Kategorie
15.08.2007 09:15:49
...Jak byte se vrátili Vy, kdybyste se někdy vraceli?...

Na cca rok jsem zmizel. Proste me to tady nejak prestalo bavit tak jsem se jednoho dne prihlasil naposledy. Po roce (necelem) jsem si na ZP vzpomel, otevrel jsem ji, zjistil jsem ze mi nikdo za "neucast" nesmazal nick coz potesilo, prihlasil se, bodiky spadly z 10tky na 0 no a od ty doby tady otravuju zase :-). Teatralni odchody hrane s velkym orchestrem a vzapeti trapne vraceni se pod jinymi nicky je znamkou dusevni poruchy a celkove ubohosti dotycneho ... coz ovsem u Mojzise prekvapi asi malokoho :-P.
 3DFX4eva Muž45 Kategorie
15.08.2007 09:11:40
já jsem tu nebyla rok a nikdo si toho nevšiml :)
asi proto, že jsem neřekla že jdu pryč, ani to, že jsem tak trochu zpět...
 Polemika Žena Kategorie
15.08.2007 09:02:02
na co teatrální odchod, to vůbec nemá cenu.. Stejně sem ty lidi chodí, tak co...
 twelwe Žena Kategorie
15.08.2007 08:57:41
viz. Votrapa
 xxxB-e-i-r-axxx Žena16 Kategorie
15.08.2007 08:46:16
Já bych se vrátil a dělala bych že to NEJSEM já, tak se taky aji stalo a jelikož jsem úplně od základu změnil styl tak to ani nikdo nepoznal, ale pár lidem jsem se přiznal!
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
15.08.2007 08:09:29
Já osobně jsem jednou nick změnil (nic teatrálního) a před tím jsem napsal proč (kvůli jedné osobě). Po návratu jsem si dal jinej nick, ale píši pořád stejně. A i jsem se po čase přiznal jakej nick jsem měl předtím.

Co se týče Aliena, tak ten má svůj styl (lehce poznatelný) a jestli nedokáže přiznat, že je to on, tak je sračka.
 Intel Muž32 Kategorie
15.08.2007 07:59:15
Teatrální odchody nejsou můj šálek čaje. Pokud bych odešel, tak bych se prostě zdekoval (bez toho abych si nechal mazat profil - k čemu takové gesto?) a když bych se poté chtěl někdy vrátit, tak bych se zase vrátil ke svému nicku.

Co se týče Mojžíše, tak pokud je to opravdu Alík, tak je to ještě větší chudák než jsem si myslel.
 Votrapa Muž Kategorie
15.08.2007 07:43:29
Předně bych se tak trapným způsobem nesnažila poutat pozornost a jinak nevidím důvod se schovávat za jinou přezdívku.
Smajlík  šachovnice Žena34 Kategorie
15.08.2007 07:38:44
Já myslím, že by se tak brzy nevrátil ani pod jinou přezdívkou...na to se mi zdá až moc hrdý...
Smajlík  krotonka Žena23 Kategorie
15.08.2007 06:40:37
Pořádně ani nechápu, co jako z toho má být, že někdo odejde z nějakého virtuálního pokecu, nevím, přijde mi to takové divné, kolik vzruchu s tím nadělají i ti ostatní...

Jinak souhlas s Dreamingfish.
 evushak Žena21 Kategorie
15.08.2007 06:38:02
Kdyz bych sem prestal chodit, tak si toho
a) nikdo nevsimne
b) nebudu jako trapak mazat nick a kdyz bych sem zase zacal chodit, tak proste zacnu pouzivat svuj starej nick

Teatralni odchod a dela se dulezitym k nahoneni ega nepotrebuju.
 Dreamingfish Muž99 Kategorie
15.08.2007 04:42:25
jahody s jogurtem:

Naivko :o)
 Ivan Ducar
15.08.2007 02:03:29
dybych necekla o sexu, tak asi těžko..ale já bych cekla:-)
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
15.08.2007 02:02:04
Nechystám se odcházet, myslím si, že by mě tu stejně každý poznal, protože bych se asi s místní kulturou jazyka neudržel...
 kili von prag Muž18 Kategorie
15.08.2007 01:49:27
vsimli ste si ale změnu postoje?! stačí aby člověk ušel kus cesty a může být někým dočista jiným..stím člověkem, kterým byl, má společnou jen minulost..někdo se od svého starého obrazu umí odpoutat..a on to tak udělal..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
15.08.2007 01:43:30
kdyz jsem odchazel ja, tak jsem o tom nikomu nerikal a treba za ctvrt roku jsem se zase vratil. ale ja jsem tak nenapadnej, ze stejne ani nikdo netusi,ze tady jsem :)
 lonely loner Muž26 Kategorie
15.08.2007 01:26:06
on je alien zpátky?

já už tolikrát odcházela... vracela se pokaždé se stejným nickem.
Smajlík  Jusik Žena26 Kategorie
15.08.2007 01:18:48
Kdybych teatrálně odešla (což bych nikdy neudělala) a zase se vrátila, napsala bych do vzkazů něco na způsob "ahoj, jsem tu zpátky, nemohla jsem bez Vás bejt". Asi tak. Rozhodně bych se neplížila... no on se Mojžíš taky neplíží. V jeho případě jsem přistoupila na to, co si přeje - "podobnost čistě náhodná". :-)
 nota brevis Žena Kategorie
15.08.2007 01:16:38
Já měl čest tohleto udělat :D Dokonce se převtělit za nick kterej už byl registrovanej :D Pak to Pajk spravil, ale byla to sranda :D
 Fíla Muž37 Kategorie
15.08.2007 01:04:44
Jó odchod z internetový stránky, to už musí mít člověk sakra něco za sebou, aby něco tak silnýho dokázal podstoupit!
Smajlík  DIRT Muž28 Kategorie
15.08.2007 01:01:49
Nevím proč vůbec někdo používá při svém odchodu taková ta teatrální gesta v podobě vzkazů nebo zpovědí. Ani nevím, jestli to nazývat odchodem, přeci jen se jedná jen o internetovou stránku, kterou člověk navštěvovat může a nemusí.
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
15.08.2007 01:01:45
Nevím, proč bych měl odcházet teatrálně a tím pádem bych ani nemusel něco takového, jako návrat, řešit.
Smajlík  Dalek Muž99 Kategorie
15.08.2007 01:00:09
Black - no jasně, já bych teatrálně taky neodcházela...já jen - kdyby...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.08.2007 00:59:06
hlavně bych nedělala teatrální odchod ... přestane mě to tu bavit nebo naštve, tak tu stránku prostě neotevřu ... a až by mě přemohla zvědavbost, tak bych se hezky vrátila z dovolené ... nechápu, proč tohle má někdo zapotřebí ...
 NewStart Žena23 Kategorie
15.08.2007 00:58:19
Mimovesmír - o jiné osobě bych nepsala, ale toto mi přijde zajímavé..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
15.08.2007 00:57:33
Já bych se předně na nějaké teatrální odchody zvysoka vykašlal.
Smajlík  Blackshield Muž26 Kategorie
15.08.2007 00:56:23
Mě zas příjde trapné dělat diskuzi na obecné téma a zmiňovat v ní konkrétní osoby bez jejich vědomí. Jako Fildasek a jeho ponožky v pantoflích...
Smajlík  Mimovesmir Žena32 Kategorie
15.08.2007 00:53:07
Vrátila bych se pod svou přezdívkou. Nevidím důvod, proč bych ji měla měnit.
 jvq Žena Kategorie
15.08.2007 00:51:50
já se vrátil a tvářím se stejně jako předtím. Stejně sem píše spousta lidí co jsou registrovaní pod obecnými nicky....
Smajlík  jajsemhonzik Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2