Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.237786, vloženo 08.08.2007 18:38:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ZUBAŘI - poctiví nebo zloději?
Poslední dobou mám pocit, že ubývá slušných dobrých zubařu, resp. že už nejsou skoro žádní (píšu o situaci v Praze), ale že se v poslední době rozrostla stomatolotogická centra, která nemají smlouvy s pojišťovnami a ošetření si pacient hradí v plné výši. Pokud nějaké náhodou smlouvy s pojišťovnami mají, vyjmenují vám asi pouhé dvě procedůry, které jsou těmito hrazeny, takže je to de facto stejné, jako když si hradíte vše sami.
Takže např. vstupní dignostika ještě bez jakéhokoliv zákroku - okolo 1200,-kč (z ceníků těchto center) a je-li opravdu nějaký problém, tak jen platíte, platíte a platíte..nikdo vám neuhradí naprosto nic.. (pozor! - mně nevadí platit, RÁDA si zaplatím, když jsem spokojená, ale myslím si, že by to mělo být přiměřené)
Většinou to mají zubaři objasněno např. takovýmto oznámení na webových stránkách -
\"Dnes, kdy se vše dynamicky rozvíjí a každý den můžeme sledovat nové objevy v medicíně, fyzice astronomii, nezůstane stranou ani zubní lékařství a proto není příliš mnoho prostoru pro kompromisy. Ošetření „sponzorované“ zdravotními pojišťovnami bohužel odráží smutnou situaci systému našeho soukromého zdravotnictví. Komu kompromisy nevadí, dostává z tohoto systému ošetření blížící se provizoriu, které je nucen zubní lékař vytvořit během Vaší krátké návštěvy, protože se v čekárně tlačí dalších 20-30 pacientů, kteří chtějí ten den také „ošetřit“. U nás zaznamenáte velký rozdíl!
V Alfadentu si pacienti hradí péči v plné výši sami. Na oplátku od nás dostávají kompletní servis zubního ošetření a dentální hygieny na té nejvyšší možné odborné úrovni.\"

V současné době totiž sháním nového zubaře, ten předcházející si z mé pusy vybral jen \"finančně zajímavé\" procedury a při poslední návštěvě mi řekl, že už mám vše v pořádku, při tom já vím, že nemám a neměla jsem, navíc některé procedury, které na začátku léčby jmenoval, ani nedodělal. Při každé návštěvě jsem hradila něco okolo 2 tis., skoro pravidelně..Pochopitelně jsem v takovéhoto zubaře ztratila naprosto důvěru, tak hledám jiného..

Je to ale opravdu veliký problém :
a) jak najít zubaře \"nezlatokopa\ " a zároveň je to také otázka financí - viz první odstavec
b) když někam zavolám, mám pocit, že se zubařům doslova vtírám a oni mi dělají milost, že mě vůbec objednají za 3 měsíce. Jakmile se zmíním, že bych potřebovala poněkud akutnější ošetření, nechtějí o tom prakticky ani slyšet..na to nemají časovou kapacitu..
c)jak najít zubaře, který si opravdu bude vážit pacienta?

Hodně též vypovídají věty, které mají soukromí zubaři u svých vizitek na internetu - \"registrace nových pacientů - NE, zájem o zahraniční klientelu - ANO\"
Já chápu, že chtějí vydělávat, ale jedná se přece probůh pořád o zdravotnictví...já si kvalitní péči ráda zaplatím, ale stejně se nemůžu zbavit pocitu, že zubaři poslední dobou přestávají být doktory a stávají se z nich v první řadě podnikatelé, což vám důvěru ve vašeho zubaře neposílí..

Máte podobný pocit? Mně je z toho opravdu tak trochu smutno a hlavně nevím, jak teď kvalitního zubaře za přiměřené ceny najít...

A ještě - nemáte někdo kontakt na opravdu dobrého zubaře (v Praze), který by byl dobrý jak v estetické stomatologii, tak v ostatních oblastech stomatologie? Díky za případné tipy..
 kikiwhite Žena30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.01.2020 03:07:05
Situace stran zubaru je opravdu katastrofalni. A nejen v malych mestech. Nikdo nebere. Alespon z tech dobrych. A hlasit se k zubari, ktery ma mnoho negativnich recenzi, je trochu sebevrazda. Takze pokud hledate zubare, co mate na vyber? Bud jit k neumetelovi kam moc nikdo nechce a tedy jeste ma volne kapacity, kde mate ale znacnou pravdepodobnost ze vam zuby zmrsi, nebo do zlatokopeckeho zubniho centra, kde si mozna na opravu zubu budete muset vzit pujcku, a ani tak nemate jistotu, ze vam je dobre udelaji, protoze kdo je tak amoralni ze si za vykony uctuje horentni sumy, tomu vetsinou na srdci blaho vasich zubu nelezi. V nasem stotisicovem meste jedine misto kde mi rekli ze berou nove pacienty, bylo zubni centrum ktere si uctuje za bilou plombu od 2100 Kc vyse. Kdyz jsem si pred rokem nechala delat z nutnosti malou bilou plombu v Barcelone, zaplatila jsem za ni 2000 Kc. A to jsou tamni zubni centra povazovana mistnimi za opravdu draha. Me se zdala draha taky. Dokud jsem nevidela ceniky zubnich center u nas.....A kdyz zvazite, ze platy ve Spanelsku jsou minimalne dvojnasobne nez u nas.....tak kde to s temi cenami jsme?
Pred 15 lety, kdyz jsem ve Spanelsku urcitou dobu pobyvala, jsem si vsimla, ze spouste i mladych lidi chybi zub. Nedalo mi to a zeptala jsem se, jak to....bylo mi receno, ze spousta lidi na osetreni proste nema, a ze zadarmo je pouze vytrhnuti, takze to mnozi voli jako pro ne jedine mozne reseni. Tehdy jsem se naprosto zhrozila a blahorecila nasemu systemu....a kde jsme ted???
Gratuluji vsem ministrum zdravotnictvi minulych let. Naprosto efektivne nas zvladli dostat do pr****
Smajlík  XyzXyzXyz
24.07.2017 21:46:24
Zubaři u nás jsou většinou amorální hovada. Proč ? Stačí si najít spousty článků, jak si protiřečí. Třeba výplně. Hodně prima zubařů u nás ti řekne, že amalgám zatím stále patří do stoliček. Jenomže armáda dentálních amorálů ti řekne pravý opak. Realita je asi taková. Amalgám obsahuje kovy, které působí antibakteriálně. Bílé plomby z pryskyřice působí naprosto opačně. Přitahují bakterie a čistí se hůř. Navíc se na nich tvoří mikroskopické otvory, takže ádios zoubku, tvoje smrt je na spadnutí. Ano, je fakt, že se farmaceutickým firmám zřejmě zželelo pacientů a tak už se pomalu vyrábějí kompozity s jistými látkami, která by mohli mít něco společného s částečnou ochranou zubu. Ale dávat umělou hmotu na zaplácnutí zubu mi přijde pořád prasárna. Další věc a to umrtvování zubů a zacpávání kanálků. Ano, bílá výplň v kousací části vám téměř spolehlivě časem zub umrtví a následuje čistění a zacpání kanálků. Výsledek ? Na konci kanálků se usazují bakterie, které se Vám dostávají při kousání do těla. Jedna zubařka měla asi špatnou chvíli a prozradila mi, že už to řešili i na nějakém školení. Proto říkám, že musíte být na tyto věci připraveni a jít za zubařem s tím, že něco víte, páč jinak vám plácne do kousacího zubu bílou plombu za 2 tácy a vypadni.Bohužel mnoho zubařů nediskutuje a řekne vám, že můžete jít k jinýmu a držet zobák.Realita Made in Czechistan Není úniku. Snad jenom když máte money, tak jezdit do Německa nebo Švýcar atd.
 Lunas
28.09.2016 13:29:05
Studuju ZL a věřte mi, jsou špatní zubaři a jsou dobří zubaři. Věřte mi také, že tam venku je spousta pacientů, kteří běhají po světě a vykřikují, jak mají bezvadného zubaře, že skoro nic neplatí a bla bla bla. Uděláte RTG a zděsíte se té hrůzy, bodejď by ti lidi za něco platili, když ani neměli důvod za něco platit, max ten zubař měl zaplatit jim, že mu tohle dovolili.
Příklad - moje mamka, celou dobu vychvalovala do nebes svého zubaře, jak je bezvadný, teď chtěla ale implantát, který on nenabízí, tak šla se na něj domluvit k mému zubaři, u kterého se sice platí, ale je to sakra kvalitní péče. Přišel jí na 4 kazy, které tam museli být delší dobu a já tehdy poprvé viděla její RTG a taky jsem se lekla, špatné práce prakticky na každém zubu, kde bylo něco děláno. Takže mamka přešla a do začátku hodně zaplatila, ale zuby má spravené a dobře udělané.
Teď jsem měla pacientku, taky vychvalovala svého minulého zubaře, kouknu jí do pusu a nějaký vůl jí tam dá kompozit na neodbroušený amalgám -_- Jo, to byl odborník...
Některé ceny tady uvedené jsou přehnané a je jasné, že jsou i takoví, co vám budou nutit, co se jim finančně vyplatí, ale ne každý je špatný a myslí to zle, například v dnešní době endodoncii (ošetření kořenových kanálků) na pojišťovnu se prostě nedá a jestli ji někdo dělá, tak to je stejně pak ošetřené blbě. Já nevím jak vy, ale já si také raději připlatím a mám dobré zuby. Chápu ale také nedůvěru pacientů, základem všeho je, že každý zubař by vám před zákrokem měl říci, co by bylo pro vás nejlepší a říci vám cenu, ale je jen na vás, jestli to ve finále přijmete! Pokud to tak nedělá a rovnou vám brousí na korunku, je to zcela jasně špatný přístup lékaře...
Smajlík  Kiki111
02.05.2016 10:32:04
Já si myslím, že určitě hned od začátku je zubař důležitý….jen se k němu nebát chodit..
 tevva
02.05.2016 09:59:52
nazdárek já už se nemohu dočkat, až půjdu na kliniku Dentmedico na rovnátka, je tam moc hezký zubař!
 matty8
02.05.2016 09:51:24
"Co oni mi nabízejí je pro mě to nejlepší, co vlastně vůbec může být: Bezbolestné ošetření a citlivý přístup
Komplexní péče pro děti a dospělé
Špičkové vybavení a úroveň ošetření
Vlastní moderní zubní laboratoř
Smlouvy se zdravotními pojišťovnami
Široká ordinační doba včetně sobot
Výborná dostupnost, parkování v objektu..."
 martta
02.05.2016 09:50:06
Já jsem vděčná, za to že jsem stálým klientem na klinice Dentmedico…jsou tu báječní
 majddaF
29.04.2016 23:37:28
Ahojky moc ráda bych si chtěla nechat srovnat zuby a dát si rovnátka, abych se mohla v klidu usmát, ale u koho…
 danna
29.04.2016 23:12:27
"Ahojky já mohu říce, že pro mě je nejdůležitější: Bezbolestné ošetření a citlivý přístup
Komplexní péče pro děti a dospělé
Špičkové vybavení a úroveň ošetření
Vlastní moderní zubní laboratoř
Smlouvy se zdravotními pojišťovnami
Široká ordinační doba včetně sobot
Výborná dostupnost, parkování v objektu... todle vše mi nabízí a jsem s němi naprosto spokojená....
"
 erikka78
16.06.2015 09:30:01
Ahoj, můžu doporučit kvalitní zubní ordinaci? Pak je to zubní klinika Liberec RB dent! Špičková úroveň služeb, vyřešily se moje problémy se zuby...fakt doporučuju! Info na www.rbdent.cz.
 Teriii
22.01.2015 13:58:44
Jo? Tak vidiš, to jsem ráda, tak at hlavně nejsou se zubama problémy, já jsem tam byla na jednom zákroku včera, tak ještě jím jogurtíky.
 Jolankajol
20.01.2015 13:42:17
Ano, přihlásila jsem se do toho Alfadentu, moc jsem tam spokojená. Skvělý přístup, péče. Jsem spokojená :-)
 Nina8
15.01.2015 12:18:20
To věřím , zkusila jsi to tam? Nebo se ti podařilo přihlásit někam jinam?
8mičky jsou peklo no! Znám to!
 Jolankajol
19.11.2014 13:54:20
V Praze Alfadent? Také ted háním v Praze zubaře, nejsem tu dlouho a u nikoho nejsem přihlášená a ted mi začaly růst 8mičky :/
A popravde ted ani neřeším peníze, ale to, abych už měla pokoj a nebolelo mě to :(
 Nina8
17.11.2014 14:05:26
Romčo, asi už to není aktuální, ale já chodím v Praze do Alfadentu, skvělý přístup, takové domácí prostředí a jsou šikovní, moc. Kdyby se ti to hodilo, tak tady jsou stránky, alfadent.cz.
Chodí tam dost mých známých, všichni si je chválí.
A jinak, je rozdíl mezi zubaři, ti kteří to dělají pro peníze a ti, kteří tu práci mají rádi a rádi lidem pomáhají.
 Jolankajol
26.03.2014 08:40:52
Za celý problém mohou zdravotní pojišťovny, ktré představují pro doktory samoobsluhu. Vůbec nesledují a nekontrolují kvalitu péče vč. doby čekání, skutečných ordinačních hodin, vybavení ordinace apod. Maximálně zjistí, žýe se nějaký zubař spletl a vykázal plombováíní vytrženého zubu. Úředníci, zvedněte zadky a podívejte se do terénu! Někdy je to opravdu hrozné!
 DobrmanXY
05.11.2013 13:21:44
Ahoj, vůbec nechodím k zubaři a taky ani žádného nemám. Nevím, jak je to možné, ale začíná se mi dělat kaz a nevím kam s tím zajít. Určitě bych chtěla bílou plombu a ráda si připlatím za kvalitu i pohodlí. Doporučíte mi nějakou pražskou nemocnici nebo spíše nějakou soukromou ordinaci. Líbí se mi http://www.schwarzdent.cz/ :)
 Romča
16.04.2013 10:47:00
Pokud jste Prahy doporučuji zubní ordinaci MagicSmile <a href=" http://www.magicsmile.cz/">http://www.magicsmile.cz/</a> Konečně nemusím každé 3 měsíce na výměnu plomby. Není nad kvalitní práci.
Smajlík  Londa
27.03.2013 10:42:36
Já už po Praze vyzkoušela několik zubařů a zatím nejlépe se o mě starají na této stomatologické klinice http://www.magicsmile.cz/ . Prostředí je příjemné, zubař odvádí kvalitní práci, není si na co stěžovat. Dříve mi pořád vypadávaly plomby, měla jsem problémy s objednáním atd. nyní bez problémů :)
Smajlík  Miranda
15.03.2013 02:31:54
http://www.zubar-v-praze.cz/
<a http://zubar-v-praze.cz/">Zubař v Praze</a>
Smajlík  patmat
02.04.2012 12:22:09
citam vas text a nedovolim si nic ine nez nesuhlasit. Problem s mojim centrom je, ze chcu od vas peniaze uplne za vsetko ale vobec neplatia dobre svojim zubarom. Takze za 3 roky co som v centre, idem mat uz tretiu doktorku. Nemam problem zaplatit za zuby, ale mam problem, ze moja zubarka robi od 7-9 kazdy den, a neverim, ze jej koncentracia bude dost dobra rano ani vecer - nehovorim o piatku pred koncom. Chcem dobreho zubara ktory je aj dobre zapalateny - aspon je tam dobra sanca, ze ho tam najdem aj o 2 roky :/

Inak chodim do Dentaktiv - dobre centrum, drahe centrum. Ale kazdy rok ina zubarka :( idem hladat alternativu
 Ivka
19.01.2011 23:21:30
ja byl v Alfadentu v Reporyjich, o kterem pises v prispevku, dnes na cisteni a doplneni kanalku..zub mne rozbolel pred mesicem a na pohotovost jsem opravdu nechtel,mam ze zubare panicky strach..Kdyz jsem byl maly,tak to asi zkazili doktori-reznici..po 3 navstevach mam zub zachraneny a v naprostem poradku..nikdy jsem u nich neucitil sebemensi bolest..Dnes jsem stravil na kresle 2hodiny a byla to pohadka...cena??1 zub o kterem pisi(cisteni kanalku,rentgen,)navic 2krat odstraneni zubniho kamene(bezbolestne)..8500KC...ale ja si rad priplatim,kdyz vim,ze je o mne vyborne postarano a necekam v zaplivane cekarne a ceka na mne zubar,ktery chvata na obed:-)
Smajlík  Cudla
09.08.2007 15:03:18
Eraser: led neni voda s teplotou mensi nez 0stupnu ale je to zmrzla voda

chjo
Smajlík  Svejk Muž Kategorie
09.08.2007 14:36:48
Svejk: Zubařů není málo. Ten nedostatek je jima uměle vytvořenej, protože jim stačej příjmy co maj z už registrovanejch pacientů.
 Eraser Muž27 Kategorie
09.08.2007 14:30:12
mozna je to tim ze pijes hodne koli a potom tve zuby mnoho trpi
Smajlík  Svejk Muž Kategorie
09.08.2007 11:57:28
ono zubaru je tak malo a mnoho lidi ma bolave zuby a tak mnoho trpi ... je to otazka nabidky a poptavky nicmene tady napr volny trh selhava protoze ac je zubaru malo tak stomatologicke skoly zejou prazdnotou
 Svejk Muž Kategorie
09.08.2007 10:03:36
evangelina: Mohl bych tě "zneužít" na pár dotazů ohledně potíží s chrupem, který bys tlumočila svýmu tátovi?
 Eraser Muž27 Kategorie
08.08.2007 21:56:49
mám soukromou zubařku na ohrouhlíku a nemůžu si ji vynachválit
 greeny socks Žena23 Kategorie
08.08.2007 21:33:31
Absolutně souhlasím. Jsou to hovada, kterým jde jen o prachy a nemaj ještě k tomu vůbec žádnou odpovědnost. Rádi ti něco udělaj, ale běda, jak je se zubem po jejch zákroku problém. Já sám jsem před měsícem a něco udělal blbost, že jsem šel řešit jistej problém se zuby k údajně nejlepší zubařky ve městě, ze známosti jsem tam byl doporučenej, jinak by mě nevzala. Pracovala na 4 zubech, se všema je problém větší než byl. Třeba stolička, kde dělala kompozitní plombu bolela (a bolí na skousnutí jídla). Když jsem za tejden tam s tím šel, tak mně plombu akorát obrousila na kraj zubu tak, že se ten kraj láme. Navíc asi nějak tím leptadlem co se používá při tvorbě bílý plomby poleptala vnější stranu zubu. Je taková drsná, "chlupatá" na přejetí jazykem. To předtím nebylo. Když jsem chtěl přetrvávající potíže řešit, poslala mě do prdele. Nadávám si, protože předtím ty problémy nebyly nic proti tomu, co mám teď. Tihle soukromí taky nejsou žádná výhra. Ze zoufalství jsem vyhledal konzultaci u jednoho takovýho. Místo aby se věnoval problémům, kvůli kterým jsem ho vyhledal se mě snažil přemluvit na implantáty na místo chybějících dvojek nahoře, který se mně nezaložily a tudíž nevyrostly. Čurák!

Tak bych se chtěl zeptat: Nevíte někdo o fakt DOBRÝM a SLUŠNÝM zubaři v Hradci Králové???
 Eraser Muž27 Kategorie
08.08.2007 20:48:44
chodim k soukromymu na Karlak a taktez jsem spokojena.doktorky vsechny prijemne,lidsky pristup,peclive,a rozhodne mi nevnucujou zadny nepotrebny zakroky.pouze mi doporuci.a vsechno co bere do ruky,tak rika na co,co jde prave delat,a pak kdyz reknu ano,tak pokracuje.jsem jejich dobry staly zakaznik,takze se mi snazi vyhovet kdyz mam jet do ciziny ,vtlaci me treba do tydne,jinak se obednava 2-3 mesice dopredu.coz je normalni u kazdeho dobreho doktora.
lide si musi uvedomit ze kdo chce dobrou praci,musi si priplatit.ale na druhou stranu verim ze existuji i zubari kterym jde spis o penize.
 jaaaaa
08.08.2007 20:28:16
Mám přesně stejné pocity.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
08.08.2007 20:27:03
Chodím také do centra, kde si platím všechno - jsem maximálně spokojen - opravdu mám pocit, že za své peníze dostanu odpovídající péči http://www.dentaktiv.cz/ Měl jsem předtím zubařku, která mi nebyla schopna diagnostikovat (a tím pádem léčit) dva záněty (sváděla to na vrozenou přecitlivělost zubů) - tím jsem u "klasických" zubařů skončil.
 Votrapa Muž Kategorie
08.08.2007 19:53:44
ruprt : já mám obdobné zkušenosti i z nemocnic .. ale tady probíráme zubaře ... když by šlo o život, tak jsme ochotren dát i statisíce .. ale problém v čechách je, že nikdy netušíš, kdo je podvodník a jen si na něco hraje (jak u zubařů, tak u specialistů) a kdo oparvdu umí .. byl jsem ve vysočanské nemocnici před pěti lety .. je to privatizovaná poliklinika, co si hraje na nemocnici .. v důsledku toho mě sanitka nepřevezla na bulovku, ale sem .. a tady jsem zjistil, že doktorovi, který vede interní oddělení jako nejvyšší kápo je o čtyři roky míń než mě .. že doktorky co šéfujou maj těsně po škole .. že se tomu nechává volný průběh místo aby někdo bojoval o něčí život .. prostě přijdeš do nemocnice ... udělají ti všechny vyšetření co si naúčtujou .. a když ty tři týdny vyšetření přežiješ, tak tě pošlou dmů aniž by cokoliv vyřešili .. byl jsem tam se žaludkem a dělali mi vyšetření, zda mám v pořádku sluch .. když už to zařízení maj, takˇať s ezaplatí :))

Nejvtipnější je, že pak mě z toho za dva roky co jsem byl pořád na sračky .. dostala imunoložka tím, že mi půl roku píchali B12 a říkala, že to bylo přece uz diagnózy z té nemocnice jasné .. namísto toho oni napsali diagnózu a poslali mě domů a že se mám přihlásit k celkem schopné obvo´dačce .. přistěhoval jsme se .. tam mě tradočně vyrazila sestra, že plno .. tak jsem bydlištěm spad k jiné, která mě byla jediná ochotná vzít s tím, že pod ní spadám .. a ta vše léčí antibiotikama a čeká se u ní v průměru 2-3 hodiny .. nekecám ... má ordinační dobu od 8 ráno .. přijdete v 7, jste druhý .. doktorka přijde ve třičtvrtě na devět ... v devět začne brát .. jenže druhejma dvařma z chodby, kde už postává druhá fronta lidí .. s kytkama a bonboniérama .. až když hodně vysírám, že mám horečku, tak mě po 2 hodinách vezme .. dlouho se se sestrou bavěj o koninách .. mě věnuje cca 5 minut .. změří mi tlak, zeptá se co mě trápí, dá augmentin nebo pošle k jinému doktorovi .. a všichni lidi na mě pak když vyjdu koukaj jak na vraha co jsem tam půl hodiny dělal, jestli mě oparovali či co .. a nechápou, že jsem seděl a čekal, až se sestrou probere co dělala včera až vyřídí tři tylefonáty jeden mobil svých dětí a známých ..

To je naše zdravotnictví ... klidně dám svůj dvoudenní plat za to, aby mi doktor, kterej něco umí věnoval půl hodiny svýho času a vyřešil mé problémy .. namísto toho je to zcela nereálné .. mám dojem, že tam seděj stejný nuly jako na úřadech, který si odtrpěli školu a zasloužili diplom a tím to končí a furt budou kecat o tom, kolik bere doktor na západě a nevšimnou si, kolik berou lidi tady a na západě ..

Bydlíme tady .. a za kvalitu je ochotna platit spousta lidí .. ale tu nám nikdo negarantuje a navíc se doktoři často chovají jako největší sebranka a neponechají nám ani rozhodovací právo nebo řeknou věcí půlku tak, abychom se rozhodli jak chtějí oni ...

Když jsem chtěl problé s kůží řešit jak se má .. tedy vzorek na kultivaci a pak podle toho co vyjde nasadit antibiotika či jiný přípr
Smajlík  Depressista
08.08.2007 19:40:42
a ted si predstavte, ze by se tohle rozsirilo po privatuzaci nemocnic vsude, jak chce ODSS-resp. jejich klamaradickove sefove nemocnic a dalsi zlodejska pakaz..
 ruprt
08.08.2007 19:08:59
kikiwhite : Přesně, je to o té neskutečné drzosti a spoléhání se na to, že to stejně neebudeš nikde reklamovat a že doktor proti doktorovi nikdy svědčit nebude ... stejně jsou všichni ve stejným spolku .. já doteď proklínám tu zubařku, co mi zlikvdovala zuby .. a co můžu ? Stěžovat si ? A kdo mi vrátí zuby ? Jsou drzý jak opice .. přitom ani nemůžu najít zubaře, který by mne v praze vzal bez bonboniéry do stavu :(( .. kdybys někoho našla, tak dej please vědět do profilu .. fakt je to zoufalství někam desetkrát přijít a počkat a pak vyjde sestra a důležitě ti řekne, že na ošetření si budete muset hodinu dvě počkat až se uvolní místo a že tě jako pacienta, abys tam chodil nepřijou, že mají plno .. tak kde to jsme ?

Vím, že je ten systém špatnej .. ale zubaři se chovají jak zedníci .. drze a bezohledně .. je to řemeslo víc než doktořina .. a tak chtěj prachy .. neříkám všichni .. ale v praze je to hnus :((
Smajlík  Depresista Muž37 Kategorie
08.08.2007 19:04:46
evangelina : V praze hledám zubaře už 4.rok .. měl jsem zubařku, co mi natvrdo vybrouila do zubů drážky, až se mi rozlámaly a přebrousila plomby všech co jsem měl předtím (nekecám) .. vyplival jsem asi třikrát plnou pusu drcenýho amalgámu .. a v každý plombě ďolíky a jen okraje bélé od zubu trčely do špiček ,.. no jasně, že se mai pak za 3 roky vylámalo šest zubý, na kterými prodala po 5 tis. uměláky a pod nima mi hnije maso a mám problémy s ústní hygienou, co jsem nikdy neměl .. největší vtip je v tom, že se vůbec nekonal dotaz :

"Můžu Vám přebrousit všechny zuby po předchozích zubařích tak, jak mi to vyhovuje ?" .. nic .. prostě si sedneš a už si připraví půdu pro výkony .. kdybyste někdo šel k zubařce ve vysočanech .. stanice tram "nádraží vysočany" a krčil se v uzoučký chodbě s dalšíma neš´tatsníkama, co netušej, že se stali obětí dobrého kšeftu a budou mít během dvou let po většině zubů .. tak si na mě vzpomeńte ..

Takže když mi vymlela půl pusy a já podle přístupu, kdy mne nechá s rozštípnutým zubem čekat 14 dnů, že zoubek si sám řekl a že stejně půjde ven .. a další protéza .. do tý doby jsem nikdy neměl problém a k zubařům chodil parvidelně .. tak pak mi povolily nervy a začal jsem hledat jinýho ..

A ať přijdu kam přřijdu, tak mi všude sestra důležitě řekne, že maj plno a nepřibíraj ...

No co to je ???

To čekaj úplatek nebo co ??

Jen zlatokopecký stomacentra (např v karlíně) .. berou všechny .. culí se na vás recepční .. culí s ena vás doktorka .. a když řeknetee, že něco nechcete .. tak vám řeknou, že nemohou dělat něco co je v rozporu s jejich profesionálním přesvědčením (zachovat zub, kterej mám rád a nepucnout mi do zuby další kus keramiky zahlodnutej a tlačící do dásně) .. takže zaplatíte neskutečný peníze .. ale stejně to bude podle nich .. co chcete vy je jim jedno .. uměláky jsou nejlepší kšeft .. a že je to ráj pro mikroorganismy na rozdíl od původních zubů a že váš dech už nikdy nebude tak čistej jako předtím .. to už se žádný z těch zubařů nepochlubí .. jen ten další vždycky řekne, že ten před ním to udělal blbě a účtuje si další prachy ..

To bylo jediný, co ze stomacentra vypadlo, že moije doktorka co mi zlikvidovala půl pusy )jak je u nádraží vysočany), tak že ty její korunky jsou dost blbě a že by to chtělo znova (a to si za ně celkově řekla 20 tis. a sponzoruje z mých zubů jednu populární kapelu) .. ach jo :(
Smajlík  Depresista Muž37 Kategorie
08.08.2007 18:59:56
Depresisita -
"a asi 6x mi vysvětlili, že ten zub bych si měl nechat ohoblovat a znuičit a dát na něj korunku (to já vím taky, že se jim to pak víc vyplatí) .."
Tak to je přesné..pořád ti nabízejí něco, co tě bude stát co nejvíc..představ si, že mě dokonce ještě jiný zubař než ten minulý ubrousil bez konzultace se mnou dva mrtvé zuby - "že už si je připravil na korunky, že tam stejně musí být, jinak by se ty zuby někdy v budoucnu mohly rozpadnout! A jedna korunka asi 4 tis..a on se mě na to před tím nezeptá, jestli to tak chci!! Je to přece mé riziko, že by se mi možná mohly rozpadnout...fakt je to sebranka..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
08.08.2007 18:53:15
jasne... slusni jsou jen ti co se nepokouseji vydelat na tom, ze delaji dobrou praci. ani se mi to moc nechce docitat. tata je zubar, je takzvane socialne slusny a vysledek je, ze ho pojistovna pekne jebe a penez ma na to co dela za vykony asi tak 5 min nez kdekoli na zapade, kde neni zubar zarazen mezi dotovane sluzby. je to draha zalezitost, stejne jako materialy. i kdyz, musim ti dat za pravdu v 1 veci, je tu skutecne spousta bezskrupuloznich debilu, kteri si nechavaji nektere vykony platit jak od pacienta tak od pojistovny...
ze stavu zdravotnictvi nevin doktory, ale min. zdravot a jeho prisernou politiku.
 evangelina
08.08.2007 18:45:30
Přesně tuhle zkušenost jsem udělal taky .. nakonec jsem se přihlásil u zubaře v Broumově, kam dojíždím z Prahy jednou za měsíc a při tom čas od času spáchám i zubaře ... ten chce dvě stovky za věc, za kterou v praze chce zubařka 800 a ve stomacentru 1200 .. pacient nemá možnost kontroly ani porovnání ..

Tuhle mě však sklátila bolest zubu a šel jsem do stomatologickýho centra .. na netu plno keců o tom, jak zachráníme každý zub, který jde a zubaře se nemusíte bát .. léčíme strach ze zubařů ..


V domění, že k nim budu chodit pořád, tak mě vzali .. už mě znervóznilo, když jsme viděl, že ženská co tam platí vysázela na stůl 15 tisíc .. tak jsem se ptal a po dvou dotazech jsem si připadal jak totál socka, která není ochotná dát 4 tisíce za zub ...


No, nakonec mne vzali .. sestře neustále padala savka na zem (asi 3x) .. namísto normální polohy jsem tam byl skoro v leže, takže jsem se furt dusil slinama a ještě mi chtěli dát injekci proti bolesti, že je v ceně a hroznej údiv, když jsme ji nechtěl, že mám alergii a jednou mě to málem zabilo a radši utrpení než smrt ..


Tak u nich děsná tréma, že pre prvně dělaj s pacientem bez umrtvení .. a asi 6x mi vysvětlili, že ten zub bych si měl nechat ohoblovat a znuičit a dát na něj korunku (to já vím taky, že se jim to pak víc vyplatí) ..

Ale prostě čišelo z toho, že kšeft za každou cenu .. tak jsem pak za normální ošetření co má hradit pojiš´tovnba, zaplatil 1000 s tím, že maj jen plomby který pojišťovna nehradí a nechaj si zaplatit jen výkon ..

Zkrátka zlatokopové .. ale k zubaři musí každý .. a o tom to je !!!!
Smajlík  Depresista Muž37 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2