Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.235425, vloženo 30.07.2007 18:52:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
E & T
EGOMUSLI & tHOR4

Vo významnej chvíli nášho života si Vám dovoľujeme oznámiť že dňa 18. 8. 2007 o 15.00 hodine sa v rímskokatolíckom kostole v Banskej Bystrici prvýkrát podpíšeme pod spoločným menom.


Laska veľmi Ťa ľubim!



 EGOMUSLI Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2007 21:16:14
no toto je v piči a ja sa to len teraz dozviem
 John Jameson Muž21 Kategorie
04.08.2007 21:52:29
Blahozelaaam :))) gh gh :))) Ego, ved vy budete mat v rodine viac svadieb ako rokov :p ked ratam aj tu na buduci... :)))

BB
Smajlík  Blossomgirl Žena37 Kategorie
03.08.2007 12:09:24
COOOOOO ? A JA ZASE O NICOM NEVIEM.. TOTO CO ??
Smajlík  Sk@l@ Muž27 Kategorie
02.08.2007 16:13:23
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale neee ja vam to prajem :D (dufam ze len srandujete :D)
Smajlík  katyushkahama Žena23 Kategorie
02.08.2007 11:51:19
iiiiiiiiiiiha
Smajlík  shalya Žena24 Kategorie
01.08.2007 07:17:23
laska.. no clnkuje, kebys vedel ako mi bolo z toho jeho clnkovania vcera strasne zle.. :((
Smajlík  EGOMUSLI Žena Kategorie
31.07.2007 16:34:58
..pozrite ludkovia...ono je to takto: my sa totiz vziat misime...Lucii je uz vidno malinke brusko, kde clnkuje maly thorik no a co by povedali stare tetky na dzedzine keby nebola vydata este...akoze ono by to skor ci neskor prislo stejne..len to decko nas tak akosi popohnalo...

((O-O))
Smajlík  tHOR4 Muž23 Kategorie
31.07.2007 13:42:28
ako to mám chápať?
 Sentinel Muž35 Kategorie
31.07.2007 11:26:03
samozrejme, ze mna treba lutovat, vies on je uzasny chlap, ale ma svoje muchy, a vtedy.. hmmm... ved vies asi svoje :))

offi.. jasne neboj ty tam nebudes chybat! :)
 EGOMUSLI Žena Kategorie
31.07.2007 10:32:53
ego.. :)) veľa šťastia teda... :))) a totok.. už mám vybrané družičkovské šaty.. :)))
tHOR4.. ďakuj Bohu, za takú ženskú... :)))
Smajlík  offelia Žena21 Kategorie
31.07.2007 00:21:43
ja si skôr myslím,že tu dochádza k mylním infoškám,asi vtedy sa začne obrad nie?:) táže si na ten podpis ešte hodinku počkáš
 sinuhe01 Žena22 Kategorie
30.07.2007 22:49:21
mna..ja som tu chudacisko sekirovany...

((O-O))
Smajlík  tHOR4 Muž23 Kategorie
30.07.2007 22:28:48
LOOOOL.....tak teda vela stastia na spolocnej ceste zivotom:-)

P.S: mam lutovat skor Teba alebo tHORA?:-)
 sisterlike Žena30 Kategorie
30.07.2007 21:01:10
neverím, kým neuvidím :))))))))))
ale keby áno, tak blahoželám a prajem veľký krdlik deťureniec
 Isar Žena75 Kategorie
30.07.2007 20:36:40
a čo také budete podpisovať? úver,pôžičku,trest smrti či testament?

:-)))
 bellapekna Žena33 Kategorie
30.07.2007 20:25:58
???
ako to fakt?
alebo si robite srandu?ja som s toho uplny debo:)))
Smajlík  Shine Žena29 Kategorie
30.07.2007 19:38:17
je to myslené vážne, alebo je to vtip prvej triedy?
toto je seriózna otázka a prosí si aj serióznu odpoveď, VIP pozvánka byť nemusí:-DDD
Smajlík  ochotnésrdiečko Žena25 Kategorie
30.07.2007 19:08:34
ajajajjjaj..toto neznie moc dobre..

((O-O))
Smajlík  tHOR4 Muž23 Kategorie
30.07.2007 19:04:14
Dakuje za pozvanie , nemuseli ste si dat taku namahu . Este by som vam prekazala !!!! Thor skoncili sme a egomusli ty este uvidis !!!
 Babetko Žena Kategorie
30.07.2007 19:01:47
Babo ma VIP pozvanku...

((o_O))
Smajlík  tHOR4 Muž23 Kategorie
30.07.2007 18:57:55
dakujeme, dufam ze ma bude posluchat! zlato a to babo teda aspon nepozveme? ju to nejako vzalo..
 EGOMUSLI Žena Kategorie
30.07.2007 18:56:13
Přeju Vám hodně štěstí
Smajlík  klari Žena31 Kategorie
30.07.2007 18:55:39
Heeeeeeej ? To co ma byt ?
Moj Lacinko a ty ? No to urcite v ziadnom pripade !!!!
Svadba nebude !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
THOR SI ZVIERA A ZRADCA
 Babetko Žena Kategorie
30.07.2007 18:55:26
...aj ja teba...juchuu, aka to vyznamna chvila jezis kristus boh...

.len dodam ze nik nie je pozvany :D

((O-O))
Smajlík  tHOR4 Muž23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk