Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
no toto je v piči a ja sa to len teraz dozviem
|
|
|
Blahozelaaam :))) gh gh :))) Ego, ved vy budete mat v rodine viac svadieb ako rokov :p ked ratam aj tu na buduci... :))) BB
|
|
|
COOOOOO ? A JA ZASE O NICOM NEVIEM.. TOTO CO ??
|
|
|
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale neee ja vam to prajem :D (dufam ze len srandujete :D)
|
|
|
iiiiiiiiiiiha
|
|
|
laska.. no clnkuje, kebys vedel ako mi bolo z toho jeho clnkovania vcera strasne zle.. :((
|
|
|
..pozrite ludkovia...ono je to takto: my sa totiz vziat misime...Lucii je uz vidno malinke brusko, kde clnkuje maly thorik no a co by povedali stare tetky na dzedzine keby nebola vydata este...akoze ono by to skor ci neskor prislo stejne..len to decko nas tak akosi popohnalo... ((O-O))
|
|
|
ako to mám chápať?
|
|
|
samozrejme, ze mna treba lutovat, vies on je uzasny chlap, ale ma svoje muchy, a vtedy.. hmmm... ved vies asi svoje :)) offi.. jasne neboj ty tam nebudes chybat! :)
|
|
|
ego.. :)) veľa šťastia teda... :))) a totok.. už mám vybrané družičkovské šaty.. :))) tHOR4.. ďakuj Bohu, za takú ženskú... :)))
|
|
|
ja si skôr myslím,že tu dochádza k mylním infoškám,asi vtedy sa začne obrad nie?:) táže si na ten podpis ešte hodinku počkáš
|
|
|
mna..ja som tu chudacisko sekirovany... ((O-O))
|
|
|
LOOOOL.....tak teda vela stastia na spolocnej ceste zivotom:-) P.S: mam lutovat skor Teba alebo tHORA?:-)
|
|
|
neverím, kým neuvidím :)))))))))) ale keby áno, tak blahoželám a prajem veľký krdlik deťureniec
|
|
|
a čo také budete podpisovať? úver,pôžičku,trest smrti či testament? :-)))
|
|
|
??? ako to fakt? alebo si robite srandu?ja som s toho uplny debo:)))
|
|
|
je to myslené vážne, alebo je to vtip prvej triedy? toto je seriózna otázka a prosí si aj serióznu odpoveď, VIP pozvánka byť nemusí:-DDD
|
|
|
ajajajjjaj..toto neznie moc dobre.. ((O-O))
|
|
|
Dakuje za pozvanie , nemuseli ste si dat taku namahu . Este by som vam prekazala !!!! Thor skoncili sme a egomusli ty este uvidis !!!
|
|
|
Babo ma VIP pozvanku... ((o_O))
|
|
|
dakujeme, dufam ze ma bude posluchat! zlato a to babo teda aspon nepozveme? ju to nejako vzalo..
|
|
|
Přeju Vám hodně štěstí
|
|
|
Heeeeeeej ? To co ma byt ? Moj Lacinko a ty ? No to urcite v ziadnom pripade !!!! Svadba nebude !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! THOR SI ZVIERA A ZRADCA
|
|
|
...aj ja teba...juchuu, aka to vyznamna chvila jezis kristus boh... .len dodam ze nik nie je pozvany :D ((O-O))
|
|
|