Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.23230, vloženo 22.05.2004 14:56:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
mám psychiku v řiti-fůrt bliju
Ahoj všichni,občas sem chodím,ale dnes radši zůstanu anonymní,ne že bych se za svůj problém až tak styděla,ale na tento server chodí i pár mých kamarádů,kteří znají mou přezdívku a já nechci,aby s o mým problému dozvěděli zrovna touto cestou.

Takže:Mám problémy ve škole,s našima,občas mě chytne dost drsná depka.Navíc nejsem vůbec spokojená se svým vzhledem,připadám si moc tlustá(váha o 106 menší než výška),a mám dost nemožnou povahu.

Přes všechny tyhle "handicapy" mám poměrně dost kamarádů a taky kluka.Všichni mi říkají že moje postava je v poho,ale já to tak vůbec nevidím.Potřebovala bych zhubnout v určitejch partiích.Cvičím a střídám různý diety.Už jsem sice shodila 8kg(samozřejmě ne naráz-za pár měsíců),ale moje postava mi připadá pořád úplně stejná.Párkrát jsem se přežrala a strčila jsem si prsty do krku,ale s tímto se mi naštěstí podařilo zavčas skoncovat,je to skoro tejden,co jsem to udělala naposled,a nemám sebemenší potřebu to dělat.

Ze školy,z domova a ze sebe samé jsem hrozně vystresovaná,a poslední dobou se mi stává,že se prostě z těch nervů pobliju.Není v tom žádnej postranní úmysl zhubnout,hubnu zásadně zdravejma způsobama.

Včera jsem byla na diskotéce a nějak jsem to tam nezvládla.Sice jsem měla nějaký alkohol,ale rozhodně ne tolik,abych z něj byla ožralá.Hodila jsem šavli a vytuhla jsem.Byla jsem celkově zesláblá ze všech těch diet,neúspěchů a hlavně z psychicky náročnýho tejdne.Děcka mě nechali ležet na lavičce.Zůstal tam se mnou můj kluk a kámoška.Mysleli si,že je nevnímám,několikrát se mně ptali,jestli spím.Já jsem ale byla v takovým stavu,že jsem nebyla schopná jakkoliv reagovat.Jediný,co mi "fungovalo",byly uši.
Slyšela jsem,jak se spolu začali o mně bavit.Napřed samý řeči,co mě spíš potěšily,že jsem exot a že je se mnou prdel a že mně mají rádi atd.,ale pak začal můj kluk kámošce říkat,jak ho serou moje diety a že jsem určitě anorektička.
Mrzí mě,že si to o mně myslí,a když jsem se "probrala",taky jsem mu to řekla.Odpověděl,že se o mně jenom bojí.Já ale nebliju proto,že bych byla anorektička,ale protože mám nervy v prdeli!!!Ale nevím,jestli by mi to věřil-vždyť tím se přece projevuje anorexie,že si nedokážu nic přiznat...
Rozhodně ale anorektička nejsem,mám svý hubnutí pod kontrolou,a,upřímně řečeno,poslední dobou se mi moc zhubnout nedaří.

Ohledně svojí psychiky jsem kdysi chodila k psychologovi a psychiatrovi,ale vůbec mi nepomohli.Ze zoufalství jsem se tam na příští tejden objednala znovu.Nevím,jestli mi pomůže.Nevím nic...

...nevím,jestli mi někdo z vás dokáže poradit,tahle zpověď je spíš o tom,že jsem se potřebovala vykecat.Tak díky,že jste si to přečetli...a těm,co mi poradí,díky moc.
 na dně Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2004 10:16:58
Projdi se po netu, informací o tom, co se zvracení kvůli psychice je tu spousta. Hledej u poruch příjmu potravy. Na http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=bul imieaanorexie_a_spol_ najdeš jednak psoustu odkazů a hlavně diskuzi s holčinami, které to mají podobně jako ty.
Za přečtení nic nedáš, ne?
 Allibaa Žena27 Kategorie
23.05.2004 01:52:23
Myslím, že nemáš žádnej důvod hubnout.
A i když mám do anorektičky daleko, tak nacamrat se nalačno a po nějakým stresu, asi se pobliju taky.
 shodan Muž Kategorie
22.05.2004 19:30:20
Ty nevíš, že bulimičky zvrací proto, že mají nervy v tahu? Je to pro ně uklidňující prostředek, něco jako když si rozrušená ženská vezme prášek na nervy... Teda takhle to má aspoň moje kamarádka... Zkopíruju ti tady něco co jsem před minutkou psala do jiné zpovědi, abych to nemusela vymýšlet a sepisovat znovu.

23236 - Máš zřejmě náběh na bulimii, což je vážná psychické porucha, nemoc... Měla bys určitě zajít k doktorovi, nejlépe k obvoďákovi nebo vašemu obvodnímu psychiatrovi a své problémy mu zkusit popsat. Šílená nejsi, stává se to hodně holkám. Ale pokud nezačneš ten problém řešit co nejdřív, může se stát, že šílená budeš... /Mám takovou kamarádku:o/
 Colorlight Žena35 Kategorie
22.05.2004 18:09:16
Vzhledem k tomu, že toho tu bylo už spousta řečeno, tak já jen dodám - Cvič pro radost, ne protože hubneš. Cvič abys třeba natahala 5tun. A pak si řekni jupí, mám nacvičeno, mám za sebou 5tun..... A ne že se pak zvážíš a zjistíš, že jsi vypotila 2kg vody a minerálů.... !!
 ShadowDancer Muž26 Kategorie
22.05.2004 16:10:28
Venca12: To se bavíš o mně. :-)

Hlavně se netlemte na reklamy typu Poděbradka - štíhlejší = krásnější. To je zlo! :-(
Smajlík  Kompot Muž22 Kategorie
22.05.2004 16:01:30
Holka,vypadá to,že máš fakt dost.depku má občas každý,ale jestli se ti tyhle stavy objevují moc často a už dlouho,jestli ses dostala tak daleko,že kvůli stresu zvracíš,tak potom neodkládej pomoc odborníka.To,že jsi už byla u psychologa svědčí o tom,že své potíže nepodceňuješ a chceš s tím něco dělat a to je super.Na tom,že ti tam nepomohli taky není nic až tak zvláštního.V hledání toho tvého správného psychologa musíš být trpělivá.Vůbec není pravidlem,že si padnete do oka hned napoprvé.Pokud tomu tak není a nerozumíš si s ním,tak se na to úplně vykašli a zkus jiného.Zkoušej to tak dlouho,dokud nenarazíš na někoho s kým si budeš rozumět a ke komu budeš mít důvěru,protože to je to nejdůležitější.Myslím,že až si najdeš toho správného,tak ti tam určitě pomůžou.Důležité ale taky je,aby sis uvědomila,že psycholog tu není od toho,aby za tebe tvé trápení vyřešil.On tě může nasměrovat na správnou cestu,ale vydat se po ní budeš muset sama.On ti může ukázat jak své problémy ešit správným způsobem,ale vyřešit je budeš muset sama.Pokud tos těmi tvými depresemi bude hodně zlé,tak ti může spolu s psychiatrem předepsat nějaké psychofarmakum.
Na svého kluka se nezlob,on to s tebou myslí dobře.Řekla bych,že o tebe má jen strach,protože by asi musel být slepý,aby neviděl,co se s tebou děje.
Držím ti palečky,abys byla silná a všechno to zvládla a hlavně už neodkládej tu pomoc.A neboj se,nikdy není nic tak černé jak se nám zdá.
Smajlík  Sherinka Žena22 Kategorie
22.05.2004 15:32:01
taky mám nervy v prd..., ale místo toho abych s tím něco dělal (šel se projít atd.), stává se ze mě hypochondr (a to dost drsnej)... :-)

Hubnout v určitých partiích nejde. Musíš ty tuky odbourávat všude... Doporučoval bych ti odborníka - kombinaci dietologa a cvičitele. Pokud mu řekneš pravdu, sestaví ti cvičební plán i jídelníček na míru (jak já říkám podle síly a chuti). Jen on nejlíp ví, co ti chybí, kde jsou tvoje rezervy atd.

A dobrá rada: jestli si strkáš prsty do krku, tak svý hubnutí nemáš rozhodně pod kontrolou!!! Dej si slib, že jestli to uděláš ještě jednou, vyhledáš pomoc. Mám příbuznou, která taky měla všechno pod kontrolou, uzavírala se do sebe a teď leží na kapačkách. Pokaždý když jí vidím, klepou se mi kolena...
 spott
22.05.2004 15:18:47
Udělala jsi dobře, že jsi se objednala k tomu doktorovi, první krok je přiznání problému a to se ti povedlo. Když za ním přijdeš s nervama, pomůže ti odhalit, kvůli čemu máš nervy v háji. Držím ti palečky, ať to dopadne co nejlíp a ať se z toho co nejdřív dostaneš. Osobně si nemyslím, že jsi anorektička, třeba je v tom něco jiného - škola, rodiče, co já vím, je spousta takových možností...
Jinak pokud chceš zhubnout a neomezovat se v jídle, jez všechno, ale od každého jen "lžíci", uspokojíš svoje chutě a nesníš tolika kalorií. Samozřejmě nic se nemá přehánět. Bože, proč já nedodržuju takovouhle dietu? :)
Držím palce a určitě dej vědět!
Smajlík  sladke cukratko Žena28 Kategorie
22.05.2004 15:05:57
už se všichni vyserte na hubnutí, vypadá to maximálně hnustě, nemluvim samozřejmě o špeku to je ještě hnusnější, ale o svalech (ne o mužatkách) ale o skvěle vytvarovaný postavě, zhubnout dokáže kdejakej dement, a tvářit se pak skvěle, ale zmáknout perfektní plochý břicho, pevnej zadek skvělý stehna, to je sakra umění, tak hurá do toho !

to je fakt demence s tim hubnutím, už mně to irituál !
Smajlík  Venca12Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč