Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.223451, vloženo 10.06.2007 01:24:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Klimatizace a přechod z parna
Myslím že zakázat kouření ve veřejných prostorách a třeba i restauracích - potěšení jedinců které škodí okolí - by se mělo ošetřit obecným (nikoli rasistickým) zákonem eliminující i další hulvátství:

Například klimatizace. Kvůli tomu že nějakej blbeček chce mít chládek já musím trpět prudkými teplotními přechody. Větička "prý neexistuje důkaz o pasivním" by nebyla argument, prootže naštěstí škodlivost klimatzací prokázaná je a myslím že by neměla být nikde, kde je nutno chránit zdraví lidí (asi sme nesvéúprávný národ)

A v zimě samozřejmě netopíme... Ikdyž by stačily přechodové komory ale na to sere pes jako na nekuřácký salónky. Když fašismus - tak pro všechny

ve válce "víme co je pro vás dobré líp než vy"
vítězství zdar, poraženým čest práci na sibiři
 Terror E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2007 11:19:29
smažka terlůzr:
Smajlík  alien-nepřítel státu Muž Kategorie
11.06.2007 11:13:42
vo čem meleš pšouku... sračky nefoukám, protže neřeru hovna a jseš první od koho slyšim že je žere (a jezdí si pro kvalitní prasečí na moravu)
 Terror Muž29 Kategorie
11.06.2007 07:15:41
teror: Jo, taky jsem byl tuhle okolnostmi nucen navštívit moravský protektorát.
Prasečák narvanej jak prase, matky s dětma na hajzlech, jen ve dvou vagonech ani noha, až na pár závisláků.Škoda slov, zvýhodňování feťáků na úkor slušných cestujících, skutečně neskutečné.
Ps: Zas ti někdo někde rozbil hubu, když jsi jeho dítěti nebo holce fouknul sračky do ksichtu, že tak vyješ?Se nediv, já se s tím taky neseru.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
10.06.2007 20:43:49
jinak mi samozřejmě nevadí klimatizace, ale dřív lidem nevadilo když někdo kouřil v jejich přitomnosti (méňě)... to by se v lidech rychle vycvičilo. Pokud nepíšete, protože to závání demagogií či provokací - není to. Doopravdy jsem pouze hledal další zdraví závadné vymoženosti - kde by měl mít jediec plné práve se jim vyhnout a neškodit si a současně nebýt omezován - stejně jako tomu chtějí nekuřáci.

Skutečně by mne zajímal názor zildijana nebo finrada a dalších zastánců protikuřáckých opatření. Nevím proč sem nejde napsat třeba že je to píčovina (protože klimoška neškodí atp.) nebo tak. Tohle je jak když to nejde pochopit atp.

Třeba napište jenom neobhajitelný "to je něco jinýho než cigarety" kdy nevim včem...
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 14:42:45
nevyhodili, jakej fet máš namysli? Třeba trávu jsem včera kouřil, přiznávám se... musíš se vyjádřit konkrétně, zajisté nevaříš z vody tak máš něc konkrétního namysli.

(proč mí píšeš všude možně? aby to dýl vypadalo že nemá co říct?) profil profil tady něco uplně mimo téma (fakt jsi to pochopil nebo ta jenom fantazie?)
 Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 14:07:23
Když se člověk hodně soustředí, dá se to s trochou fantazie pochopit. Jinak si šel uplně do hajzlu. Nevyrazili tě z práce a nevybíjíš si to fetem??? seš na tom teď vážně hodně špatně.
 mwmwm Muž24 Kategorie
10.06.2007 14:05:04
to mi poser, do keců už si v hospodě nezapálité si přijde zanadávat každej pětkrát a když teror vymyslí ekvivalenty které by omožnili prosadit obecný zákon bez diskriminace, který by neprošel - tak najednou nikdo nic neví, nidko neví co sou cigára, nikdo nemá protiargument, jedinej řezník přihodí polínko dodebilotin.

Tak aspoň napište jestli jeto srozumitelný nebo jsem to napsal nepochopitelně nebo prostě nic nevíte protože je to moc k věci. Tohle mi drtí. A nademnou prehistorickej delirium :(( se snadnym komentářem stylu... "ubožák se povyšuje nad ubožáky" čímž se povyšujou ještě víc atp.

Takže od zítřka věty oznamovací a bez myšlenky nebo s jednoduchou a monotóní. Myslete: všechny jsou děvky a basta, stále jsou děvky a basta, nutím lidi myslet jsou to děvky , otvírám oči jsou to děvky.
 Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 13:02:20
(a taky sem jel v kuřáckym kupíčku - dvě na deset vagónů - do olomouce a bylo tam místo protože suchej načichlej vzduch je je nic moc i prpo kuřáky a jenom tak raději odbáhaj...

No ale bylo plno a seděli sme tam dva, kuřáci s tím že holt špatnej vzduch a prostor a nasere se rodinka s dětma a kabelama od čongů a ani já, ani on si nezapálil - celou cestu kvůli týpkovi co na to prostě spoléhal. Taky se nám bude sedět nejlíp a snad si nezapálej a že děti něco dejchaj škodlivýho je nesere když si válej prdej.

Vždykcy jenom něčí pohodlnost a vadí jim to dokud to nic nestojí. Když ispáliš v nekuřáckym tak dojdou pro nádražáka attě vypakuje a když si měli od kouře pakovat voni tak už to neni tak hrozný.

střední šéfik z práce nemůže cigára vystát ale když kouří všší šéfik - jedinej co kouří tak tam stojí u něj a bavěj se jde mu todržky a drží hubu. Pche... před finrodem kdyby jeho idol Bush vytáhl dva Kubánský doutník ubalenej komunistou fidelem (nej Q) a nabídl mu ho jako gesto spřátelení tak by ho i vyčadil.


Dokud vám to někomu vadí jenom u někoho, někdy a jsou ochotni bojovat pasivně tak jim to ani mc nevadí. Sebemenší přínos jednotlinci (každá restaurace nekuřáckiá) omluví sebevětšiomeuzení jinejch (žádná pro nekuřáky ani vzniknout nemůže - to radši ať jich je míň...

a pak si kouřej cigáni v hale vlakovýho v počtu 4-7 a nikdo se tim směrem ani nepodívá natož křivě. Dejte tam nějaýho pičuse k zastávce a hned se kucká, hned jsou všichni statečný a přecitlivělý na ten smrad...


spotřební daň a umrtnost na následky bez komentářů. Taktéž poměr peněž ?dotací? na tabokový byznys vs potlačení kuřáků (aspoň do nedávna). Ale i tak na nás prej prodělávaj... jsou to lži, kdejaká voňavka způsobuje alergickou reakci - procento aergiků bude vysoký, normální je se nevonět (jen špatnej genetickej materiál smrdí) jedině dobře - ale hovno. Bych dál aktivistovi vybrat jestli do místnosti kde vycákám lak na vlasy za šede nabo spálim taák dvaceti cigaret... já bych šel do dehtu stopro..

kokotina
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 12:30:38
budava, banka, úřad, restaurace. Přechdový komory? čekání? to můžou nekuřáci čekat až tam kuřáci nebudou nebo si vzít masku a kyslíkovou bombu. Se nebudu omezovsat když normální je neklimatizovat - a dost možná smyšlený a ekonomicky přínosný golbální oteplování se bude eliminovat (ministerstvo vnitra klimatizuje a ekologové jsou jenom držkou - víc to hřeje než chladí, energetický ztráty, ministr v 2,5turbu :))

asi to kecy budou, když hodný a starostlivý USA bojující za lepší zítřky na to serou. (skleníkový plyny jsou ty co zadržujou vodu v atmosféře? To bysme jich měli co nejdřív zbavit... redukujem a amerika vysychá a vysychá :))) až tu budem bez vody tak budem asi nasraný, kolik zbytečnejch člověkohodin nás ta sebevražda stála (když se začal měřit ozón, tak tam ta díra byla velká... a myslím že +- taková zůstává, bouřek je dost.) Kdo ví...


...a jsou takový kokoti co když to věděj (ekvivalent menších škod) tak si prostě řeknou že budou žít , budou bohatý, budou si užívat a ty škoda co napáchali si vyžerou jiný. Pojedou picnout tygra do afriky aby byli "lovci" a co že tu zbude jenom pes, kočka, tur a kur (neni debil nenechá toho tygra jinýmu zmrdovi - každej přece přemejšlí jako von)


bych chtěl žít dřív, bejt nevzdělanej a věřit pověrám, víc dřít (lovit lukem v gigantickym hvozdu)by asi stálo za tu krásu... beztak každá víra byla současně vědou a dnešní věda je vírou.

A já se narodim do psran doby kdy se tu mačkáme protože zabíjet je špatné, vybíjet dominantní geny predátorstvím je nejtežší zločin, recesivní geny tedy necháme vymřít a když budou nejsilnější africký, tak tu budem všichni černý a myslet si že jsme potomci bílejch :)))

zvrácená přirozensot... mutanti se nepoznaj, nemocný a vadný se nepoznaj a je trestné je zveřejňovat... asi nějakej promiskutní buzík na vysokym postu byl obětí. Co to vyvolá je jedno, hlavně že to nevyvolá nic pro něj nepohodlný.

Co jew korektní je i správný, když nejde dokázat co to dělá tak se řiká co to nedělá a jak se to nepřenáší (evoluce najednou nikde) a výzkumy opačné jsou někdy trestné a někdy je prostě jenom nikdo nefinancuje což je to stejný jako když komunistickej pohlavár řeklo ne :)

SVOBODÁ A VLÁDNEM SI SAMI ABYSME SE MĚLI LÍP
(a za sto let bude pořád volit podle daňovýho systému a na ty míň důležitý věci se nedostane nikdy... asivim proč se - jestli si pamatuju - finrodovi nelíbí švýcarskej model... už se tam vidí prolízanej americkejma prdelema, tak je to pro něj pozitivní že amíci daj víc na hygienu a líp si je utíraj neř rusáci a asi si je i holej...)
 Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 12:00:48
jeste me napadla jedna vec - kdysi jsem na radiozurnalu slysel (kdyz jsem jel s kolegou klimatizovanym autem do prahy) ze rozdil teplot klima/okolni prostredi by nemel presahnout 5 stupnu pokud clovek musi naraz menit prostredi. pokud si muze regulovat teplotu tak se doporucuje postupne teplotu navysovat aby nenastal pro telo sok.
ale v lete prejdu od teoretizovani k praxi. blizkovychodni dopravni praxe: autobus klimatizovan na 18 clovek musis mit svetr. autobusove nadrazi 55 na slunku a 40 ve stinu. to je teprve labuznicka zalezitost...
 od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
10.06.2007 11:42:28
(oceňuji že jsi se chytil kreativně pointy a ne chybných pojmenování či šptné diagnostiky zdravotních následků) - už sem myslel že to bude buď - nebo 0 a přišlo +

:))
 Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 11:40:02
sem je ve čtvrtek (pátek je prostě očekávanej) mhdčkem domu - v autobuse v 17:00 4 lidi a před náma padesát aut po jednom. Kdyby vylezli (jasný že někdo jinam atp... ale bejvá plnější a zácpa menší) tak nečekáme, jedeme, a jsou tam rychleš všichni. Nebo kdyb se ty lidi aspoň domluvili. Ale to vidíš i zmrdy co někoho nemůžou vzít (kolegu, ne mě) jen aby měli ten pocit že jedou autem a pro ten pusit tu musí bejt i někdo kdo tim autem nepřijel...

to že přijel autem za prachy a ten kterýho vezl zadarmo... nene to neni příjemnej pocir, když on ještě navíc musel koupit to auto.

Dal bych 1,x motory jako horní mez (1,2 benzín, 1,6 diesel) - ty co potřebujou výkonější ke svému stylu jízdy - ty se snažíma eliminovat radarama a pokutama... jasný že i ta 1,2 jede 180 ale ne na 60 metrech v obytný zóně. Aspoň budou mít flojdi šanci někho chytit... a cizinci by to vyplatili tučně (kamiony by platili plnou cenu, osobáky nic a ne že železnice nekonkuruje bez dotací... tak jim musíme dát z daní dotace (využívala se na 8hodin odpočinek) - hovno. Musíme zdražit dálnici aby byla drahá jak železnice bez dotací.

Ale takhle sme prostě pořád jako okupovaná země, akorát se sem jezděj zahraniční firmy napakovat na českejch daních, koupit český firmy, projet levnější trasou (kterou doplácíme na opravách silnic a výstavbách okruhů který češi vůbec nepotřebujou)

Ale udělat ze sebe výstavbou dopravní silniční uzel kterje si na sebe nevydělá, až se zdraží tak bude zejt prázdnout - ne tak pokladnice skansky a metrostavu...


Ale šlo mi o ty zájmy jedinců přímo v porovnání s cigárama... zdá má jedinec na stejných místech právo na klimatizaci když jiným vadím (a všem škodí ale někdo to rád podstoupí - což nekuřáci podstupujou taky)
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 11:14:11
ja bych radeji zakazoval to koureni z vyfuku u aut :-) proc vlastne nemuze byt vyfuk vyveden do kabiny ridice? individualni doprava a individualni emise. docela pravicove ne? asi by ubylo dieslaku...
k tematu: klimatizace je pekne ku hounu zvlaste kdyz clovek prechazi z prostredi do prostredi. navic nevim proc to kazdy zapina na takovej vykon - venek 30 kanck 21. to je fakt o anginu. dobry prirovnani temat. vysledek: bezvychodna hadka zakopavani pozic a zpochybnovani prirovnani.
P.S. normalni je neklimatizovat!
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
10.06.2007 10:42:01
už sem zase sjetej... protože píšu o klimatizacích :)) fildo kdy zase napíšeš na icq "jak se mám sa tak". Jednu tě zkritizuju za hamižnění a je to všechno sjetý :)) Jak vrátíš shodanovi VŠ když nechceš učit??? prosadíš aby se mu bralo víc... hodnej kluk a dáš to uklízečce protože ušetřila tím, že nespálila peníze zbytečnym studium nesmyslnýho oboru...

a že je to paklýk že bys sedum korun navrch za pět knedlíků ani nepostřehl. Dokud řvou ty co nemaj jsou to kecy. Dokud řvou ty co nepochopili je to o tom samém. Fandim tý idee která nejde kuli převážný většině... a bohužel splývám s tou lůzou jak řiká finrod co chce vc jako každej a nikdy chtít nepřestane.


až budou levičáci skromný, pak to bude vo něčem. brigády zadarmo? nic nic. Jenom kecy co by se mělo udělat a nic nedělat a ještě ulkázkově parazitovat na školském systému.

anonymní systém ti umožňuje nadávat, cigáni tě zmlátěj... já sem ten kdo platí a ještě mě budeš jebatza to že si dovolim koupit trávu za to co mi zbude. Ahoj ty sjetá nulo dej mi příspěfvek na kolej... tohle stačí změnit odbourat anonymitu a bude klid. Důchod dle příjmu dětí a je to. že si vychova lakomýho hajzlíka je tvuj problém...

CIGARETY KLIMATIZACE A ŠKODLIVOST JSOU TÉMATEM, MYSLIM ŽE DOBRYM A VŠICHNI TADY JEDETE ZCESTY (karek o klimoškách ale zda je to ekvivalent pasivního kouření a mělo by se to zakzat - nebo nemělo... co na tom kdo nechápe?
 Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 09:25:11
nezdravé to je
proste na klimatizaci musís poznat že funguje tím že vlezes do misnosti a zmrznou ti streva....kravataci se prece nesmí upotit ,aby nemuseli tak casto davat svoje hadry na vypraní :-D
 karek Muž30 Kategorie
10.06.2007 09:13:32
A ty sem nepiš když si sjetej.
 Fildasek Muž33 Kategorie
10.06.2007 07:50:50
prosímtě čemu konkrétně nerozumíš? Jestli všemu, tak zkus definice slov, pokud slova znáš a chybí ti tam pointa, jedná se pravděpodobně o obraný mechanismus.

Jedná se o přirovnání k často se opakující reklamě na ariel (nežádoucí téma během sledovaného pořadu) tvých textů týkajících se především vyzdvihování svých schopností a osobního života do kterého nikomu z násnic není a opatruješsi ho, dálé o spekulace (podány spíše jako fakt) mých neschopností a upozornění na možnou nutnost (možná i nesmyslnou) používat klimatizaci na mé plicní problémy které jsou vyspekulované ale ne nereálné, ačkoliv si (jen) myslím že přechody z vysokých teplot do nízkých naopak dýchacímu ústrojí škodí - tím jdeme k tématu legislativy:

zda je stáhnout z veřejných prostranství restaurací, bank či autobusů, protože je sobecké a hulvátské - či normální pro své pohodlí (potěšení z ochlazení při standartních letních teplotách teplotách) ohrožovat či spíše poškozovat zdraví spoluobčaný. Myslím že normální ne neklimatizovat.

(kdyby šel okolo admin tak prosím o vymázání alienových textů: tehlo tu nechte pro další nekuřáky kterým uniká předmět diskuse jako možné upřesnění mých nesmyslů. Kuřáci asi vědět budou ikdyby to bylo špatně napsané, protože jim to dojde.

(myslím že i majitelé firem by je měli demontovat z budov a postavit před budovou ventilovanou klimatizovanou budku kam by chodili ti kteří pro krátkodobé potěšení se svým životem i tak hazardovat. Myslím že komu nevadí škodlivost cigarety, tomu nevadí škodlivost teplotního skoku - a naopak. Prostě budka pro ty co si neváží svého zdraví.
 Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 06:28:27
teror: Bez mučení se přiznávám, že většině tvých krypterogramů nerozumím, takže si můžeš mučení nějakým dalším odpustit nebo pořiď nějaký mezigalaktický překladač.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
10.06.2007 01:51:52
dopiči kam se na tebe vtíravostí hrabe reklama na ariel. Já a basket, já a cvičení. Terror je asi něco jako běný pracíprášek a hned ukážeme jak skvrnu ještě zvětšil...

aspoň už znám odpověď na otázku, zda textům od terrora rozumíš :) téma si naprosto minul - nebylo to o mě, tímméě o tobě ani o fašismu, ani o brakování hlášek z červenýho trpaslíka. (řekl bych ti o čem, ale tvé AHA by tuto diskuzi neobohatilo.
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 01:39:39
Myslím, že za pár let, až budeš mít díky hulení totálně zkurvený plíce a zdraví, budeš ještě za tu klimatizaci při vedru rád.Zajímalo by mě, jestli ještě doběhneš tramvaj a vyběhneš schody, a jak poté vypadáš.To se pak nediv, zpocenej jak vrata z vedra do klimatizovaného prostředí, to se holt kuřákům s nadváhou a špatným životním stylem stává.
Nos sebou dvě náhradní trička, já si na basket taky nosím a pak se mám v noci do čeho převléct.
Jinak tvé kryptofašistické žblepty ohledně hulení nemá smysl komentovat-s kuřáky, stejně jako s teroristy se nevyjednává, nemá to žádný smysl a to už s těma teroristama je občas rozumější řeč.
Ve veřejných prostorách a prostranstvích nemá kouření co dělat, tečka.Zaběhni si zakouřit za město.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
10.06.2007 01:35:50
tak to zkus ještě ráno :)
 Terror Muž29 Kategorie
10.06.2007 01:34:04
Nějak mi tu unikla pointa....
 Gamat Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč