Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.222729, vloženo 06.06.2007 19:18:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Reklama
Jakej by mělo (negativní) dopad, kdyby reklama musela bejt pravdivá )nikoliv polopravdivá) a realistická (lego by se samo nestavělo a Persil Bílý by neobarvoval i okolí trička)?

Proč tomu tak není? V čí prospěch?


???? JAK TO MÁM ZMĚNIT ????
 Terror E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.06.2007 11:02:15
Mně reklama nijak neobtěžuje, protože jí nevnímám.
Jako samoregulující orgán existuje Rada pro reklamu - www.rpr.cz
 Šotouš Muž29 Kategorie
07.06.2007 06:08:30
nebuď tak arogantní řezníku, už seš z toho uplně vylízanej
 Terror Muž29 Kategorie
07.06.2007 00:21:45
Reklama je od slova klamat čili něco jako znovuklamat. To se jen tak nezmění. Ale jednou sem viděl firmu která vsadila na reklamu že jsou nejdražší v oboru a docela se jim dařilo.
 a-k-x Muž36 Kategorie
06.06.2007 21:58:12
aha takze si chces postezovat jak je svet prohnilej a ne veci menit. tak se podivej na http://www.adbusters.org/home/ mozna tam najdes co ani nevis ze hledas.
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
06.06.2007 21:55:12
Reklama funguje na 100%. Dělám v obchodu a vím, že když dáme něco do "Akce" tak se po tom jenom zapráší. A to to občas prodáváme dráž než bez akcičky. Lidi jsou holt vysazený na "slevy".
 erty Muž27 Kategorie
06.06.2007 21:48:03
přijde mi irelevantní přesná specifikace příslušné instituce. :))
add. RRTV :))) - nemyslel je moje odpověď: omlouvám se lži ale pravda tě není hodna... imho RRTV reklamu v TV a rozhlase ovlivňuje výrazně - kontroluje - ale nechtělo se mi bránit až bys napadl ten bilboard u silnice. Bránit se předem bylo moc dlouý a tak jsem si n chvilku nechal metamorfovat páteř do oblasti koulí.
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 21:36:10
terror: mas li na mysli parlament a senat je na miste rict to ihned, stejne mam neodbytny pocit ze si myslel RRTV ale co uz se mnou podezrivavym. Timto ti zaroven i odpovim co s tim. Najdi si ve svem volebnim obvodu poslance a senatora a pozaduj po nem aby inicioval zmenu legislativy.
ovsem pravda ze vykricet to na nejmenovane modre stranky je pohodlnejsi a ucinek je vpodstate stejny.
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
06.06.2007 20:48:50
Je tomu tak, protože to dělaj vyvolení (např. lidi jako urvisu) :), ve prospěch prodeje a změníš to tak, že to vypneš, přepneš, strhneš, zapálíš, rozbiješ (když tak mu hubu), nebo si hodíš sluchátka a budeš se dívat po ženských (nebo chlapech když žádná není ;-) ).
Předpokládám, že po tomhle vysvětlení jsem ti změnil život.
Neděkuj. ;-)

p.s.: Podprahová reklama neexistuje, je to boj za zvýšení porodnosti.
Smajlík  Oshii Muž Kategorie
06.06.2007 20:37:10
:)) taky tomu nevěnuju pozornost... štve nás snaha námi manipulovat je přesné... už dlouho jsem neviděl POŘAD kde by odprce reg. partnerství nebylna úrovni agresivního skina s IQ 60...

nikdo nechce vypadat jako agresivní debil a všichni tu fandej homíkům ačkoliv ještě před pěti lety byl buzerant urážka (nikoliv slovem ale podstatou)...

Taky nechci tvořit filtry - jenže když se naučíš filtrovat červeně blikací cocacolu (pju jí rád) tak nevnímáš ani červeně blikající semafor.

(dřív se to jmenovalo tuším světelné znečištění, dnes už je dokázaný že nic takovýho neexistuje a sláva neonům)
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 20:32:31
Terror: Já taky netvrdím, že dokážu ignorovat absolutně všechno. Kdybych tomu věnoval nepřiměřeně moc úsilí, tak bych zase byl otrokem reklamy v opačném smyslu. Prostě se vyhýbám tomu, co zachytím... přečetl jsem ovšemže pár článků o subliminálním působení reklamy a snažím se tomu rozumět. Myslím ale, že důležitější je budovat něco opravdu smysluplého, než spotřebovávat svoje chabé síly jen na bránění se nesmyslu. S nadějí, že to smysluplné jednou převáží a ty nesmysly samy odpadnou na smetiště dějin...

Jinak v subjektivní rovině věřím, že všechno to naštvání na reklamu je fakt jen v mé hlavě... Všiml jsem si, že na návštěvě někde v západní Evropě mi reklama je úplně šumafuk, koukám se na ni jako na obrázky a že něco nabízí vlastně ani nevnímám. A myslím, že je to tak proto, že tam opravdu nehrozí, že bych se tím nechal ovlivnit... takže z toho usuzuji, že u ás mě rekalmy štvou (kromě toho, co jsem napsal v minulém příspěvku) taky hlavně tím, že mám pocit, že se mnou někdo snaží manipulovat.

Jo a o reklamě jsem taky napsal jednu ze svých prvních diskusí - 79256.
 bilej tygr Muž73 Kategorie
06.06.2007 20:14:51
bilej tygr : á jednom svými synovi koupim autodráhu, on jí otevře (ve chvíli štěstí) a do nosu mu vjedem vůně, kterou v jeho dospělosti nebude vědomě pomatovat ale podvědomí ho donutí ke vstřícnějšímu jednání...

tohle ignorací nezměnim... kjinak souhlasim s tebou - jde o to že je tu systém který tvrdí že musí za méně chytré rozhodovat co je pro ně lepší a dělá pravý opak toho. Na co ten systém mám???

Ale děkuju za názor, hezkej, souhlasim (aby se nezdálo že oponuju) i se tak chovám. Reklama má opačnej dopad ale obávám se že filtruju pouze tu nejprimitvnější formu reklamy...
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 20:14:27
Terror: v parlamentu..... ;)
 Anathea Žena18 Kategorie
06.06.2007 20:10:32
Finrod Felagund: Přestože jsou okolo dálnic, nevnímám je. Naučil jsem se nevnímat jakoukoliv reklamu tak, že i kdybych kolem ní před chvílí projel a ty ses mě zeptal, co na ní bylo, neuměl bych ti odpovědět.
 Finrod Felagund Muž24 Kategorie
06.06.2007 20:01:34
Reklama mě taky dost štve, mimo jiné hodně proto, že snad existuje nějaký plebs nebo dav nebo prostě lid (i když jsem ho ještě nikdy neviděl), který si ty věci co jsou v reklamách snad skutečně kupuje. A kupuje si je víc, než by si je kupoval bez reklamy, čímž zvyšuje spotřebu energetických zdrojů, produkce odpadů a ničení životního prostředí a roztáčí tak už dost roztočenou ekologickou krizi. Kromě toho reklama sama spotřebuje spousti zdrojů - jen toho popíru na blbý letáky, který obden štítivě a samozřejmě bez čtení odnáším ze schránky do kontejneru na sběr.

A jak to změnit? Sice není asi v lidských silách se rekalmě absolutně vyhnout, ale je naprosto na tobě, jestli si ty věci budeš nebo nebudeš kupovat. Já osobně se vyhýbám všemu, na co mě nějaká reklama naštvala a některé věci už bojkotuju úplně - např. matonku, jejíž plechoví ptáci hyzdí krajinu a zabíjejí svým umělým osvětlením ptáky a hmyz.
A určitě se najdou kolem tebe lidi podobní, kteří budu následovat tvůj příklad a přestanou reklamu podporovat. A jednou - třeba - se dočkáme toho, že reklama bude jen recenzí v odborných katalozích, naprosto pravdivá a objektivní a budeme se jí moct skutečně řídit...
Smajlík  bilej tygr Muž73 Kategorie
06.06.2007 19:46:22
(je hodně naivní myslet si že máte ignoraci reklamy ve svých rukou)
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 19:45:50
Nikča 25: DĚTI DĚTI DĚTI???
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 19:43:22
jj rada starších 21ti let za tichého souhlasu rady starších 40ti let.


další dotazy? rád tě poučim řezníku
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 19:43:09
záleží na tobě, jestli těm nesmyslům v reklamě uvěříš nebo ne
nic jiného s tím neuděláš
 Nikča 25 Žena Kategorie
06.06.2007 19:35:24
terror: jaka rada prosimte urcuje podobu reklamy? rada starsich?
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
06.06.2007 19:28:59
p1e2t3r4a5

děkuju pobavilo
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 19:27:58
reklama je od toho aby delala reklamu a kdybys o tom danym vyrobku rekl pravdu, a ukazalo by se tim ze ten vyrobek je jaksi smejd... kolik lidi si myslis ze by to slo hned koupit?... nejak ty lidi nalakat prostemusej... bud obrazem (treba to staveni lega jak pises) nebo proste slovni spojeni ktery si s tou reklamou proste spojis (reklamy jsou dycky hlasitejsi nez film...) :

Jeden konzumní den, jako každý jiný... Ráno... Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7 Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost, takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Braun - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou obranyschopnost. Po každém jídle si dávám žvýkačky Orbit, které snižují riziko vzniku zubního kazu až o 40%. Jdu se převléct. Musím ovšem použít Rexonu, ta mě nezradí. Beru si to staré tričko, ale protože bílá bílou je, vezmu si s úsměvem ještě svetr, který ovšem není nový, jen vypraný v Perwolu. Zamířím do koupelny, abych si učesala vlasy, umyté š amponem Elseve od L´Orealu , vždyť já za to stojím. Před zrcadlem už ale mamka řeší dilema, jakou si vzít řasenku. Jestli Obsesión a bude tak posedlá objemem a délkou svých řas, což není hřích, nebo Astor, protože je krásné být sama sebou. To už je vzhůru i taťka. Smaží si volské oko na pánvi od Tefalu, neboť chytré věci nenahradíš. Co to tu tak krásně voní? Ááá, Jihlavanka, poctivá káva. Obouvám si boty od Rena, které už nevyzuji. Na svačinu mám Disko, abych ve škole mohla zatočit s nudou a Kofolu. Tu přece miluji, takže není co řešit. Brácha ovšem dává přednost Spritu, žízeň totiž nikdy nevyhraje, mamka Aquile, aby byla zdravější a krásnější jako miss a taťka má více chuti do života s Poděbradkou (dodávám spíš nejmenovaný mok Chlapi sobě, večer pak i muži mají své dny.) Odcházím a protože jsem pojištěna u České pojišťovny, která chrání mé sny, nebojím se, že o ně během dne přijdu... (to jen pro pobaveni... :))
 p1e2t3r4a5 Žena27 Kategorie
06.06.2007 19:27:12
Anathea: možnosti reklamy určuje rada = legislativa = my. Kde je ta nadpoloviční většinu co chce lživý reklamy???
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 19:25:37
přestat číst noviny; sledovat televizi a poslouchat rádio... takže si buď můžeš kreslit nebo číst knížku... všude jindeuž reklamu najdeš... a ta bude lhát pořád. ;)
 Anathea Žena18 Kategorie
06.06.2007 19:23:29
Finrod Felagund: jsou i na dálnici kde koukat musim... ty tupej nebo slizkej?
 Terror Muž29 Kategorie
06.06.2007 19:23:26
Danko: Ostatně proč se koukat na TV? Já se na TV nekoukám už několik let, tištěné noviny čtu jen málokdy a jsem naprosto spokojen.
 Finrod Felagund Muž24 Kategorie
06.06.2007 19:22:00
Ty ani nikdo jiný ze ZP to nezmění. Jsme odsouzeni sledovat ty hnusné reklamy v televizi i v novinách do nekonečna. Anebo: nekupovat noviny a vypínat televizi.
 Danko
06.06.2007 19:21:51
nekoukej na reklamy
Smajlík  Finrod Felagund Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč