Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.218480, vloženo 20.05.2007 11:18:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
PRUDÍTE nebo jste spíš KLIĎASOVÉ?
Prudíte, když vás někdo vytočí např. v restauraci - když třeba číšník 10 minut po Vašem příchodu nepřijde k vašemu stolu, i když restaurace je víceméně prázdná ? (tedy přijít by měl dřív, i když není prázdná) V tomto se třeba lidi hodně liší - někteří čekají, jiní se naštvou a jdou tam sami (to jsem i já:-) ), jiní se seberou a odejdou (tuto variantu chápu, ale když mám žízeň a hlad a nechce se mi hledat jinou restauraci? Je to zkrátka "nepohodlné řešení":-).
Nedávná příhoda - šla jsem do pizzerie (přišla jsem jako první, čekala jsem na ostatní) a 3 mladé servírky se bavily u baru, smály se a já tam čekala jak trubka, až si mě uráčí všimnout - no pochopitelně jsem nečekala dlouho a šla se jich ironicky zeptat, jestli je zde samoobsluha nebo někdo i obsluhuje, to jsem byla fakt vytočená:-). Absurdní je, že se mi to v téhle pizzerii stalo již víckrát, takže to nebyla náhoda. Co vy? Počkáte, odejdete nebo nevydržíte a začnete jednat?(mám pochopitelně na mysli SLUŠNĚ (příp. použít lehkou ironii:-) ale rázně jednat, ne např. na někoho řvát)

Nebo prudíte (opět slušnou formou), když jdete na jídlo ve dvou i ve více lidech a oni někomu to jídlo přinesou později, nemyslím o 3, 4 minuty, ale třeba o 10, 15? To mně už přijde jako fakt trapas a začínám "prudit". Zrovna nedávno se nám to stalo v hospodě a servírka nás ještě skoro sprdla (místo profesionální omluvy bez keců, protože situace byla úplně jasná), že když je to jídlo z kuchyně a pizza, tak se to nedá zkoordinovat:-)). V profesionální pizzerii:-). A co vy? Přejdete to, nebo dáte slušně najevo svou nespokojenost?

p.s. - jen chci dodat, že poch. záleží na situaci a náladě člověka (tedy alespoň u mě), jestli vyletí nebo ne. Někdy jsem tolerantní víc, někdy míň:-)
Jak to máte vy?
Nebo přidejte další případy, které vás vytáčejí a které nejste ochotni přecházet..
 kikiwhite Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2007 02:13:32
řezníku, tobě musela někdy nějaká učitelka způsobovat strašlivá traumata... Ale pochybuju, že za to zrovna kiki může, tohle ti mindráky nevyléčí.
Smajlík  Blackshield Muž26 Kategorie
21.05.2007 01:35:52
Undro, nad tebou vážně nevím, jestli se mám smát, nebo kroutit hlavou, jsi ukázkový příklad zhrzeného typa:)))
 Blackshield Muž26 Kategorie
21.05.2007 01:07:34
Já nevím, mně se to teda ještě nestalo, asi jsem holt tak výrazná osobnost, že mám protekční obsluhu:) Ale pokud bych čekal déle než pět minut, tak houknu na číšníka, pokud ještě dýl, tak jdu do pryč.
 Blackshield Muž26 Kategorie
21.05.2007 00:55:08
Cocteau - Já péruju jen ty, kteří si to zaslouží a chuděry servírky nejsou nic proti zdejší snůšce různých individuí..takže k nim (servírkám) jsem také adekvátně jemná:-)), tady to ale někdy fakt nejde, no uznej:-)
Jinak, já na ně taky neřvu, ale používám nepříjemný tón hlasu, to docelal umím:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
21.05.2007 00:48:40
Dřív jsem byl v těchle věcech docela prudký, ale někdy jsem to třeba přehnal, protože slečně vedlemněsedící to nebylo příjemné. Teď už mám takový svůj styl, že to řeknu slušně, ale mám takový hnusný tón hlasu, že to zní dost nepříjemně. A hlavně to funguje.
Jinak jsem klidný a milý :)))

Jo a mimochodem, jestli ty servírky péruješ jako některé tady na Zp., tak to jim teda nezávidím :))
 Cocteau Muž99 Kategorie
20.05.2007 23:27:18
Většinou sem spíš v klidu a svou spokojenost promítnu do případnýho spropitnýho akorát občas urychlím placení tím že se seberu a jdu to k pultu zaplatit.
 a-k-x Muž36 Kategorie
20.05.2007 22:02:32
Do jistý míry sem flegmatickej a vydržim..... ale jak to překročí hranici, sem cholerickej jak blázenn
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
20.05.2007 21:18:04
:)))
 Terror Muž29 Kategorie
20.05.2007 20:11:37
Ondro, najdi si už na rozebírání někoho jiného, proč musíš pořád někoho (mě..uááá) pořád rozebírat?..copak jsi mě ještě nepřekousl?
A k té konstruktivnosti - nebyla nikdy řeč o žádné scéně, jen max. o rýpnutí..a někdy ani to nedělám -jdu za tou číšnicí a řeknu třeba - můžu si objednat prosím vás?- a pokud není úplně tupá, pak pochopí, že ji jdu slušnou formou připomenout její povinnosti a neměla by to brát jako útok..spíš se omluvit..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 19:56:52
Jinak - byla tu řeč o konstruktivnosti. Pokud je cílem "konstrukce" příjemně stráveného času v restauraci, pak přímo výrazně nekonstruktivní je udělat scénu s číšníkem, to náladu pokazí. Tedy nejde-li o třeba o ženskou, který náladu zvedne na někoho si zakřičet, protože si tak připadá důležitá.
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 19:50:50
Poznámka k Řezníkovi.

Je fakt pro tebe typický, jak mluvíš za všechny. Třeba to o mejch názorech nezajímavejch pro nikoho, ale třeba taky tvoje "pro každou ženskou je ve vztahu důležitý xy", přitom jsou to s jistotou důležitý věci leda pro tebe.

Zajímalo by mě, z čeho to pramení. Mám na to teorii: vidíš leda sebe.
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 19:36:50
Řezník - nadávám jen když mám pocit, že tomu druhému oplácím stejnou mincí..tys zešměšňoval mě za to, jakou mám školu..to mi opravdu přišlo ubohé..napadej mé argumenty ne proto, že jsem chodila na takovou nebo makovou školu (je mi jasné, že budeš říkat, že napadáš pouze argumenty, tak pak ale nezmiňuj školu)..dozvěděl ses to náhodou, tak nevím, proč to používáš, je to velmi nízké a hloupé..mám chuť naspsat na toto téma diskuzi..navíc, já si zatím pořád stojím, tedy za těmi věcmi s tou hospodou...

Argumentů (důvodů), proč z hospody neodcházím, jsem ti uvedla dost v mé dlouhé odpovědi..ano, je pravdou, že flusání do jídla jako možná odplata číšníků mě fakt nenapadla, ale i to jsem otevřeně přiznala v diskuzi s dobytkem o dost níže..tak nevím, proč bych to měla říkat znova, měl sis přečíst celou diskuzi, pak bys věděl, že tvůj první příspěvek je již neaktuální - vše bylo již probráno..i flusání i důvody, proč jsem onu hopodu navštívila vícekrát, takže tvé zesměšňování tohoto bylo již pasé...snad už to chápeš..
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 19:13:03
tomu kdo užívá můj nepřihlášený nick - dost trapné...a navíc, nevím jakou kritiku bych měla přijímat o tom, že jdu do nějaké hospody vícekrát - to je snad moje věc a moje rozhodnutí a já si za ním stále stojím, stejně jako ti, kteří odcházejí do jiné hospody.. je to má svobodná vůle a můj názor ty srabíku nepřihlášený rádobyvtipný..tak nevím, proč bych za to měla přijímat kritiku nebo co..navíc..taková volovina..
navíc mě tu nikdo, až asi na 3 indiviua (a od nich žádnou krtitiku přijímat nehodlám), za nic nekritizoval, tak nevím, co bych měla přijímat:-)
Tipuju tě na Undru, péro nebo řezníka, čau...
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 18:54:39
kikihwhite: nejak nedrzis nervy na uzde devce. neumis argumentovat ale zato pekne nadavas a mluvis za vetsinu. o undrejovy nazory tu nikdo nestoji, vsichni vidi jak se tu shazuju... mas kvalitni prupravu na to byt dobrou soudruzkou ucitelkou. a to je mozna i ten rozdil mezi nama. ja nechodim cisniky do hospody vychovavat ja si tam jdu pro urcity sluzby za ktery platim a kdyz je nedostanu tak jdu holt jinam a nenapominam je.
P.S. ja nenapadam tvoje vzdelani - jiste jsi formalne vzdelana, zkritizoval jsem tvuj cit pro realitu na ktery nakonec doplacis jen ty protoze bastis flusance :-D
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
20.05.2007 18:52:49
Děkuju za vaše postřehy. Snad to v restauracích budu líp zvládat. Ještě se naučit přijímat byť sebemenší kritiku a budu dokonalá.....
 kikiwhite.
20.05.2007 17:44:45
Od Reznika - hele ty seš fakt chudák..kopíruji, co jsem už psala : "Myslím si, že kdyby tu číšnici/číšníka někdo sprdl vícekrát za den, tak si dá určitě většího bacha, než když si ani nevšimne, že někdo odešel..a jestli se v té hospodě dobře vaří apod., tak ona kvůli několika lidem, kteří naštvaní odešli, nezkrachuje. Takže to bude pořád stejné a je škoda vzdávat se hospody, která je jinak fajn, kvůli jedné/jednomu blbému číšníkovi/číšnici...
Nebo si rovnou stěžovat, aby s tím majitel mohl něco udělat... když odejdete, nedáte vlastně nikomu ani šanci na nápravu, protože majitel třeba vůbec neví, že je nějaký problém.."

Tak proto tam jsem tam zkusila jít vícekrát, navíc jak řekl Narcomafia, v hospodách se směny střídají, tak nevím, proč lámat hned hůl - stalo se mi to ale už třikrát, a už tam nechodím, dala jsem jim tyto tři šance...
Hele, ty musíš mít slušný mindroše, to se hned pozná..mindroše nebo seš úplně blbej, když máš zapotřebí někoho napadat za tom jakou studoval školu...myslíš, že budeš vypadat chytřejší, když budeš napadat něčí vzdělání..ne shazuješ sám sebe, ubožáčku ubohý..je mi tě docela líto tím spíš, že to tady všichni vidí..pa pa

Jinak když pořád napadáš PFUK, tak proti tobě teda (zapomněla jsem ten tvůj obor a je mi to putna) tam chodí samí veleineteligenti až geniové, když u vás jsou takoví duševní prosťáčci jako ty...soudím podle tebe..tam to teda musí vypadat..:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 17:24:18
promin ale chodit do hospy kde na tebe pravidelne serou je fakt trochu na hlavu, zvlast kdyz si tam objednavas jidlo. vzhledem k tomu ze jsem delal cisnika tak ti poradim jednoduchy pravidlo: neprudit, nestezovat si a dat pokoj. kazda pruda znamena pokutu - pridanej panacek nebo pivko, chrmel v jidle apod. jestli tam pravidelne chodis prudit a davas si pizzu pak uz si patrne ochutnala kucharovy chrmle popripade dokrupava propeceny susen z nosu.
obecne: tohle je jeden z prikladu kdy clovek bezpecne pozna absolventa pedagogicke fakulty - formalne vzdelany ale neco jako zdravy rozum a soudnost chybi.
undra: a vis cim vsim se da takovej rizecek naklepat a co vse se do nej da rozklepnout?
jinak ja preferuju mit par oblibenych hospod kde me znaji a podle toho se ke me chovaji.
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
20.05.2007 16:55:55
Vařim v hospodě, takže do tohohle trošku vidim. Když lidi pruděj, že chcou např. guláš, velkou porci, libový maso, hodně cibule, mín hustej než ho má ten vedle u stolu... Moc daleko k tomu občas není, abych tam něco přihodila. Ale asi bych to neudělala. Pocit, že někdo jí moje slinty,nebo cokoli jinýho mě nijak moc nerajcuje.
K tématu... prudim, když vidim že maj prd na práci a jsou líný zvednout zadek. Jinak v pohodě počkám.
 aaaaaaa
20.05.2007 16:27:35
sem klaďas
 Terror Muž29 Kategorie
20.05.2007 16:02:03
Přirozeně že se ohradím, ale s úsměvem, zdvořile a nenapadnutelně. Výsledek je stejný a člověk neriskuje.
 Muž který nebyl Muž25 Kategorie
20.05.2007 15:25:37
Tak půl na půl.Podle toho, jakou mám náladu, kolik mám času, atd.Ale většinou, když dlouho čekám, tak se zvednu a jdu se zeptat, jestli se tu obsluhuje nebo mám jít.
Jinak, jsem hodně velkej kliďas, ale když mě něco vytočí, tak to fakt stojí za to, to nadávám a zuřím, že ze mě mnozí nechápou.
 Evicka1809 Žena Kategorie
20.05.2007 15:02:21
Ja pamatuju jak se v nejaky restauraci udelalo 5 cisniku do sklenicky a pridali k tomu tatarku a zanesli to nejakymu hostu, protoze je sral, ale asi byl zkusenej a prisel na to ...

Takze pozor na tatarku z peti druhu sprematu.

Jinak v restauracich raci neprudim po tom co vim co ti muzou udelat s pitim jidlem atd a taky kvuli tomu, ze nechci mit zase zlomenej nos.
 Dr Benway Muž20 Kategorie
20.05.2007 14:39:56
Dobytek - Holt si tedy člověk musí dávat jídla, na kterých by byl flusanec vidět, čili si to čisník nedovolí.. Příkladem takového jídla je řízek s bramborem.
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 14:25:31
lehce si rejpnu a priste neprijdu ...
 NewStart Žena23 Kategorie
20.05.2007 14:15:53
kikiwhite----->Správně,lepší je opravdu nevědět
 Narcomafia Muž25 Kategorie
20.05.2007 14:15:01
cardano - jo, to máš úplnou pravdu s tím rozčilením, ale někdy se to nedá ovlivnit:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 14:14:08
Mnohokrát řeknou lidi v rozčilení věci , který na mnoho měsíců můžou zhoršit vztahy apod. Hněv spíš ve většině situací škodí . Záleží na tom , z jakýho "úhlu" se člověk na konkrétní situaci dívá . Třeba ten nepříchod číšníka by mě vůbec nevadil . Protože třeba když člověk prožije nějaký velký závažný problém , tak se mu problémy typu číšník v restauraci nezdají důležitý .
 cardano Muž29 Kategorie
20.05.2007 14:13:42
Narcomafia - no tak já to snad ani nechci radši vědět:-), stejně budu pořád chodit do hospod a restaurací, tak si to nechci kazit..lepší je nevědět...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 14:10:57
Pokud to jde , tak řeším záležitosti v klidu , rozčilení je mnohdy akorát přitěžující okolnost , při rozčilení se člověk často méně soustředí a situaci často ještě zhorší , protože mozek při rozčilení nepracuje plnou kapacitou na vyřešení daného problému .
 cardano Muž29 Kategorie
20.05.2007 14:10:12
kikiwhite----->Hnus to je,to jo .Mimochodem moje přítelkyně dělá v picérce,tak se jí můžu zeptat jestli to někdy udělala:-)ale po pravdě jí tam kuchař už nabízel ,že má projímadlo,kdyby tam přišel někdo ,koho nemá ráda:-)masakr
 Narcomafia Muž25 Kategorie
20.05.2007 14:07:08
Narcomafia - no tak to je hnus no..ale já stejně moc nevěřím, že by to udělala nějaká servírka třebba v pizzerii...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 14:04:53
S tim flusánim je to pravda přesně jak píše Dobytek,na vojně prej někteří kuchtíci dokonce máchali smradlavý ponožky z pochodu v polívce,taky nic moc pochoutka:-)
Smajlík  Narcomafia Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:59:19
dobytek - no to by mě taky zajímalo, jestlis to nějak zažil to flusání a jak často..podle mě by měli pěknej průser, kdyby na to někdo přišel..a kde by do toho flusnul? Jak? V té kuchyni? Před kuchaři? Neumím si představit holku servírku, jak fluše do jídla...Ale poch. nevím, možné je vše..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 13:57:57
U*n*d*r*a: Číšníků ani tak né, ale mam dost informací od kuchařů. Prej je to neni nic neobvyklýho, že číšník dojde do kuchyně pro nějaký jídlo a než s tim vyjde na plac, tak do toho flusne.
Takže dobrou chuť.
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:49:43
dobytek - proč by si to měla "psát", že flušou do jídel? To znáš osobně tolik čišníků, co to dělají, že to tvrdíš?
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:48:16
"Myslím si, že kdyby tu číšnici/číšníka někdo sprdl vícekrát za den, tak si dá určitě většího bacha." Pokud tohle uvádíš jako důvod sprdnutí od tebe, pokulhává ti logika. Je to ta stejná "logika", jako když lidi říkají, že musí jít volit svou stranu, i když třeba ten den chtějí k vodě či jinam, protože kdyby takhle byl pohodlný každý, vyhrajou Komunisti apod. Ten logický problém je v tom, že tvoje "prudění" nevyvolává "prudění" od dalších resp. moje pohodlnost při volbách nevyvolává pohodlnost jiných.
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:47:25
Tak tohle řešim většinou v klidu (ani dlouhý čekání na obsluhu a posléze na jídlo mi nevadí), ale pokud jde o případy z restaurace, tak mě v pizzerii nedávno vytočil číšník když jsem platila, nechala jsem mu dost solidní dýško a on mi vracel pade v pětikorunách, dvoukorunách a korunách. Tak to jsem si neodpustila poznámku, že jestli vypadám na to, že hraju automaty, tak se spletl a může mi to přinést v trochu míň kovový podobě. Ale řekla jsem mu to s úsměvem, takže to vzal cekem dobře, shrábl kováky a dal mi pade v celku :))
 Phatme Žena22 Kategorie
20.05.2007 13:46:54
kikiwhite: No to si piš, že do toho flušou. A jestli je tam nějak prudíš, tak je to téměř jistý, že ti do toho jídla někdo flusne.
 dobytek Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:46:23
Jak kdy, jsem dost kliďas, ale na druhou stranu pokud se mi něco opravdu nelíbí, tak se ozvu. A jinak jsem zastánce toho, že nejvíce se šíří negativní reklama a tedy svoje negativní zkušenosti pochopitelně rád předávám dál.
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
20.05.2007 13:40:58
ta poznámka s tím flusnutím do jídla od dobytka není od věci, opravdu se to děje ... :-(
Smajlík  Charles Muž49 Kategorie
20.05.2007 13:40:38
dobytek - hmmm, to je jiná věc no..to mě ani nenapadlo, že by mohl udělat...ale asi by fakt mohl..:-(, nějakej magor..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 13:37:59
kikiwhite: Ale já fakt nestojim o to, aby mi pak nějakej nasranej číšník naflusal do jídla.
 dobytek Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:35:41
Všem co odcházejí - já si ale myslím, že odcházení je chyba a naprosto nekonstruktivní řešení. Myslím si, že kdyby tu číšnici/číšníka někdo sprdl vícekrát za den, tak si dá určitě většího bacha, než když si ani nevšimne, že někdo odešel..a jestli se v té hospodě dobře vaří apod., tak ona kvůli několika lidem, kteří naštvaní odešli, nezkrachuje. Takže to bude pořád stejné a je škoda vzdávat se hospody, která je jinak fajn, kvůli jedné/jednomu blbému číšníkovi/číšnici...
Nebo si rovnou stěžovat, aby s tím majitel mohl něco udělat... když odejdete, nedáte vlastně nikomu ani šanci na nápravu, protože majitel třeba vůbec neví, že je nějaký problém..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 13:28:23
No to je hezký, že je v tý pizzerii prudíš. Tak hlavně, aby ti tam někdo neflusnul do pizzy.
Když na mě obsluha sere, tak odejdu. Když mam hodně času, tak si něco objednám a pak jim třeba šlohnu půlitr.
 dobytek Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:23:16
no.. většinou zatnu zuby a čekám.... jednou sme s kámoškou na jídlo čekaly přes hodinu...(ale uznám, že objednání bylo rychlé...)většinou vydržím na objednání tak čtrv hodiny... a na jidlo čekat zhruba hodinku.... pak mi dojde trpělivost a odcházím... přece se nebudu s někým zbytečně dohadovat.... ;)
 Anathea Žena18 Kategorie
20.05.2007 13:13:31
Nedávno mě zrovna dojali v jedný hospě, kde 15 minut po příchodu stále nikdo neobsluhoval, tak jsme se rozhodli odejít a když jsme procházeli okolo baru, tak jsme zjistili proč. Holka co měla na starost obsluhu seděla u baru na židli, hekala a hladila si na noze nejspíš pár hodin starý tetováníčko, díky kterýmu nemohla chodit a tim pádem pracovat. Tak to jsem si tenkrát řek, jó tady bych chtěl "pracovat", bych se sem chodil vyspat.
A jinak neprudim, jen odcházim.
 DIRT Muž28 Kategorie
20.05.2007 13:12:00
undra -Je fakt, že teď jsem si všimla, toho tvého slova "někdy", ale stejně...už tě znám..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 13:09:14
"Tady to nikoho nezajímá" - Koukám, že jsem něco propsánul, když jsem tu nebyl, a to že na Zpovědnici byla zavedená funkce mluvčího. :-)
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 13:07:14
kikiwhite - Ja napsal obecnou poznámku. Urážíš mě, protože ses v tom poznala?
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 12:53:08
Narcomafia - dík:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 12:42:38
musim se zastat kikiwhite ,ptž se personál v provozovnách střídá,takže nevidim důvod proč to i 3x nezkusit.
Smajlík  Narcomafia Muž25 Kategorie
20.05.2007 12:35:03
avada kedavra - já taky do té hospody už nechodím, ale tenkrát jsem tam byla víckrát, protože zkrátka blízko nebyl jiný výběr...poch. souhlasím s tím, že do takové hospody už pak člověk nemá chodit, když mu to vadí...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 12:27:36
Většinou se s nikým nevybavuju, protože do rest. nechodím sama, takže se většinou kecá. Ale takovým lidem zásadně nedávám dýžky, buď zaplatím přesně na korunu nebo čekám, až mi vydá všechno zpět. A pak už do té rest. rozhodně nechodím. Sorry jako, ale když vím, že je někde debilní obsluha, tak tam opravdu nejdu s myšlenkou, že by se náhodou něco od minula změnilo.
 avada kedavra Žena Kategorie
20.05.2007 12:21:01
undra - to víš že jo:-))..neukazuj pořád ty své zastaralé komplexy, sím...tady to nikoho nezajímá..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 12:14:41
Já jsem ten typ, co by nic neřekl, ale co by třeba po 15 min. odešel, kdyby nepřišla obsluha. Samozřejmě to závisí na tom, jestli bych přišel sám, či měl u stolu zajímavého partnera pro konverzaci apod.

Do diskuze bych ještě přispěl zajímavým rozvedením - někdy ti lidé, co "prudí" čišníky a jinou obsluhu, jsou ubožáci, co se potřebují vyžívat v tom, jací jsou "páni" (náš zákazník, náš pán).
 U*n*d*r*a Muž25 Kategorie
20.05.2007 11:54:54
Jsem nic o důvodu neříkal, to je tvoje konstrukce...
Smajlík  Napravené Péro  Kategorie
20.05.2007 11:53:47
Já tebe seru, že jsem byla vícekrát v pizzerii, kde mě pozdě obsloužili?:-)) Zajímavý důvod:-)..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 11:45:34
kiki: no to bude, nebudou hosti nebude práce nebudou prachy, bude vyhazov... hlavně je to trest pro majitele, ten má dbát na to, aby se personál choval jak se sluší... jenže problém je, že splachovacích hostů se najde vždycky dost, jsi toho zářným důkazem... jo a nápodobně taky mě sereš!
Smajlík  Napravené Péro  Kategorie
20.05.2007 11:44:56
Nikdy se neser do člověka co ti dělá jídlo......
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
20.05.2007 11:40:53
Péro - hmmm..to je úžasně praktické řešení a pro ty 18 leté servírky je to opravdu úžasný trest nepřijít:-)).Ta pizzerie je prostě blízko mé práce a není zase tolik možnstí, kam takto blízko jít. Takže než začneš nadávat do dementů, trochu myslet by ti neuškodilo...to si radši dvakrát zaprudim, ale nebudu chodit nebo jezdit do daleko vzdálenější restaurace, když se musím zase za chvíli vrátit do práce. Protože tam jinak vaří dobře...
A už mě tady serou ty věčně bezdůvodně nadávající paka tvého typu...
 kikiwhite Žena37 Kategorie
20.05.2007 11:40:48
Kdyz uz prudim tak rozhodne ne slusne.
 Mravenci polepsovna Žena Kategorie
20.05.2007 11:39:47
no v jedny restauraci prochazela a jen jsem řekl že máme vybrano...zapichla do mě oči jak do nástěnky a hlasem medvěda kteryho nekdo predcasne vzbudil že tedka neco má ..at vydržim.Tak v klidku ,asi o 10 minut prisla...už docela vydejchana...a pak u baru se mi ji povedlo i rozesmát asi viděla když je člověk moc slušnej a že ona zbytečně odhani hosty že se uklidní
No jinak v patek na bowlingu to byla fakt drzost, to se nás snažili natahnout kde to šlo.
 karek Muž30 Kategorie
20.05.2007 11:34:38
Já jsem jak kdy kliďas,když vidim,že pingl nestíhá,tak pohoda a jsem tolerantní.Nejvíc mě ale vytočí,když příjdu do restarace a pingl obslouží dřív někoho ,kdo přišel až po mě.Jinak před měsícem jsem šel do místní putiky a obsluhoval takovej diskofilní frajer.Dělal ,že mě nevidí na pivko jsem čekal asi 15 minut,tak jsem na něj začal hulákat,ať se začne smekat ,že nevim od čeho si ho platim.No zkončilo to tim že jsem měl přeraženej nos a do tý provozovny červenou kartu:-Dtakže příště popelník do ruky,slova jsou na nic,jak je vidět:-)
Smajlík  Narcomafia Muž25 Kategorie
20.05.2007 11:31:43
Spíš kliďas, ale určitě ne splachovací. Když mě něco vytočí, tak to dám najevo. Takže vlastně něco mezi. A máš pravdu, že záleží na momentáním rozpoložení člověka, když jsi v pohodě, dá se snadno nad drobnostmi mávnout rukou.
Co se týče např. hodně pomalé obsluhy, tak prostě odejdu. Co se týče pomalé přípravy jídla (rekord drží hotel Zátiší v Podhradí nad Dyjí - 2hod.), tak když náhodou mám chuť tam ještě někdy jít, tak při objednávání se zeptám, jestli opravdu zvládnout jídlo do 20min, jinak že předem upozorňuji, že odejdu - a divila by ses, jak pak v té restauraci kmitali ...:)
 Charles Muž49 Kategorie
20.05.2007 11:30:07
Největší trest je, když nepřijdeš znova, ale lidi jsou dementní, což je tvůj případ
"Absurdní je, že se mi to v téhle pizzerii stalo již víckrát, takže to nebyla náhoda."
nechápu, jednou si dovolej bejt drzý a měním lokál, co já se budu zbytečně rozčilovat, kvůli cizí demenci.
Smajlík  Napravené Péro  KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2