Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.207217, vloženo 11.04.2007 08:51:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sny - Level 3-4
Hoj,

možná by to mělo jít do ZP, ale já bych rád aby mi poradili lidi, který tak nějak znám. Situace kterou popíšu se mi stává od malička, ale za poslední měsíc se to hodně zhoršilo (organismus krom tabáku netoxikovaný).

Vždycky když se mi ve snu podařilo uvědomit si, že se jedná o sen, znamenalo to, že můj mozek je již dostatečně činný a následovalo vzbuzení... Teď nejen že se tomu tak neděje...

...snažím se křičet a osvobdit se, vzbudit přítelkyni aby mě vzbudila atp (bývá to uvěznění nepříjemný) a když se nakonec vzbudím (nebo mě vzbudí) není to realita. Je to jen další, o trochu reálnější, sen. Takhle to má ty 3-4 stupně než se vzbudim do reality.

Tak ty co ovládaj nějaký to snění jak jsem tu mnohokrát četl, prosím poraďte... je to vysilující... ne moc příjemný... nehodlám řešit chemicky jenom třeba že mi poradíte nějakou fintu (štípni mě), který mi pomůže rozeznat že se jedná o sen. Kolikrát musim hledat proč to neni realita a hledám i ráno, když už to realito je...


Díky

T
 Terror E-MAIL:   Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.04.2007 20:40:05
Mně se to stává v jednom kuse a je fakt, že je to nepříjemný a vysilující...o snech toho vím spoustu, jestli chceš, tak mi napiš na m.lia@seznam.cz
 Annabel
11.04.2007 15:39:36
Alkex: to bych taky mohl jednout usnout v práci a až by mě vzbudil šéf (vzbudit se v práci kde nikdy nespim - jasnej sen) a mohl bych si ho hezky podat (po probuzení bývám silne dezorientovaný jako ve snu)
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 15:10:26
Celkem psycho, já bejt tebou tak bych to spíš zkusil využít - v takovejch snech můžeš dělat píčoviny jaký chceš.
 Alkex
11.04.2007 14:05:57
Meggie: nejsem fildas ale zrovna majstry s virgulema utřel v koprodukci náš fyzikář suprvidejem... tři šarlatání, tři zóny - káždá jinde ale všechny skrz postel (nějak se mi špatně spí - prověřete to - nojó je tu jak vyšitá)

(první vytičil zóna, přestěhovala se postal mimo zóny a pozval se další... timhle styolem byla pokaždý jinde)
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 13:58:06
Ještě mě napadlo třeba přemístit postel, třeba spíš ve špatný geopategenní zóně.
 Meggie Žena26 Kategorie
11.04.2007 13:55:03
flirtingwithsuicide: díky ti za další možnost... až přijdu z práce tak prostuduju (progoogluju) všechny ty vaše varianty abych si našel to nejpravděpodebnější a co mi nejvíc odpovídá...

(jenom těm co mi raděj ovládat sny... tak jsem dospěl k tomu že pocity - strach atp. - nejsou způsobený ani tím co vidím, anio dějem ani ničím. Pocitová stránka se mi (kařdýmu?) promítá do snu uplně zvlášť a já můžu ležet na rozkvetlý louce a mít všude motýlky a když tam byla panická hrůza tak tam taky i zůstane)
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 13:38:58
Buď rád, že se probouzíš takovým stylem. Máš dobrou Rem fázi spaní, kdybys jí neměl a budil se rovnou z nRem fáze, měl bys psychické problémy...
 flirtingwithsuicide Žena Kategorie
11.04.2007 13:10:54
šotouš :))) to se zdává/stává každýmu... já bych to vůbec neřešil ale enormní výskyt mě k tomu dohnal...
+že jsem ráno jak přejet párnim válce (to dokonale vystihlo moje pocity...)
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 13:07:37
Terror: To se mi v jednom snu (kupodivu si jej ještě pamatuji) stalo také. Byl jsem - světe div se - policista a honil jsem s pistolí v ruce na Vinohradech nějakého gaunera. Smysl pro čest mi nedovolila odbouchout ho zezadu, tak jsem na něj něco křiknul, on se otočil a když jsem chtěl vystřelit, tak jsem zjistil, že mám v ruce dětskou plastovou pistolku... Jemu pistole fungovala dobře a nevěřil bys, jak tokový průstřel břicha ve snu bolí. :-)))
 Šotouš Muž29 Kategorie
11.04.2007 12:58:56
(děj usměrňovat nejde... nemám zbraň - když si jí vydupám tak nestřílí - když stříli tak se netrefuju - když se trefim, ten koho potřebuju zabít neumírá)
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 12:57:21
díky všem... prakticky začnu u ARJ (nad ostatním budu přemejšlet)... kolikrát sem si řikal že by nebylo špatný aspoň do toho 11 patra chodit pěšky a nedávno jsem hledal kolmou cestu do práce (vhodnou pro kolo). Protože kilometri hodině v MHD neodpovídaj...

(bohužel jsou samý hnusný nebo hrozně obklikatý... ale to že mě to vůbec napadlo něco řiká...)
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 12:30:43
No, možná taky je to tak, že my ostatní celý život prospíme/prosníme, kdežto ty jsi o dvě-tři probuzení napřed. Seš FAKT dobrej. Možná jsi jediný, kdo je teď vzhůru, uvědomuješ si to?!
Smajlík  Pry Muž33 Kategorie
11.04.2007 12:27:26
Robert Feymann prakticky zkoušel zanést do svých snů nějaký "prvek". Třeba měsíc. Když viděl měsíc, věděl, že sní. Zkus to. Můžeš taky zkusi přivolat nějaký emoční prvek (člověka, který tam nemůže být, ale máš k němu pouto (matka) a víš, že jsi ve snu, nebo oblíbenou vůni (z dětství), popřípadě celou vzpomínku).
..
Ale já bych zkusil být v klidu. Jak se ti taková situace stane, uklidni se, nikam nepospíchej. Přijde mi to takové vyhoněné. Jako bys to vydráždil a ono to přidává další a další stupně "probuzení". Užívej si to. Když budeš opravdu vzhůru a budeš jen tak "jako blbec" ležet na posteli a čumět do stropu deset minut, nic se přece nestane.
..
Další možnost je zkusit hlouběji usnout (a dát tomu druhou šanci později). Vypěstovat návyk, nějaký pokyn "chci být u nás na chatě v létě", přejít na tu představu a normoš spánek.
..
Mně se nic takového nestalo (ještě to tak). Ale bude MOC zajímavé, pokud přijdeš na nějakou (mentální) mez, kterou snový stav (tvoje chyba v Matrixu) není schopen obsáhnout. Např. nějaké náročné představy, rekurzivní představy. (Co budu mít dneska na oběd, co budu příští týden asi dělat, kdy já jsem naposledy šukal...)
 Pry Muž33 Kategorie
11.04.2007 12:11:18
tzv. falešný probuzení (false awakening) to mám taky, je to otravný a když se člověk fakt probudí, tak je jak přejetej parním válcem.
žádný lucidní sny nebo nablbý astrální cestování z toho vytěžit nechci. chci to zrušit...
Smajlík  ** Agnés ** Žena26 Kategorie
11.04.2007 11:38:27
Tak to neznám. Většinou se mi zdají sny o padajících letadlech nebo o roztodivných podzemkách, kde se většinou ztratím a když už se dostanu na perón, tak dostanu závrať a téměř spadnu do kolejiště. :-))
 Šotouš Muž29 Kategorie
11.04.2007 11:35:33
Poslední dobou se mi taky zdaj podivně živý sny a většinou si i ke konci uvědomím, že se jedná o sen... nevím, co to znamená.
 Zildjian Muž41 Kategorie
11.04.2007 10:51:42
Takže poslouchej: Ve snění jsou trochu jiný pravidla, než v realitě. Pokud máš na to sílu si uvědomit, že si ve snu, tak je to dobrý. Když se ti to zase stane, tak se zkus podívat na ruce, to je začátek. Když se ti tohle podaří, tak můžeš postoupit do dalšího levelu a začít se učit chodit.
 Meggie Žena26 Kategorie
11.04.2007 10:27:40
Vím o čem mluvíš. Taky se mi stává, že mě oblafne - moje podvědomí, zlej duch co mě ve spánku trápí, nebo nevím co - a to tak, že když se chci probrat z nějakýho nepříjemnýho stavu, o kterém vím, že není reálný, spustí se mi jakási projekce probrání se. Tzn. zdá se mi, že jsem se už probudila a můru zahnala, ale není to tak, jsem oklamána a můra trvá dál. Když se mi to stalo poprvý, tak mi dost trvalo než jsem na to přišla, a věřila jsem tomu, že mi prostě nejde rozsvítit lampička a zesílit rádio (první pomoc proti můrám), a že to, co leží vedle postele je moje kočka - mrtvá. Pak jsem přišla na to, že je to pořád ještě jen sen a násilím jsem se probrala. A použila obvyklou obranu a spala dorána. Nevím jestli se s tím dá něco dělat, já se snažím prostě nebát.
 celesta
11.04.2007 10:06:21
Bez ohledu na všechny teorie o snech - při hlubokém spánku se to tolik nestává a myslím, že máš málo hlubokého spánku, protože zatěžuješ organismus nerovnoměrně - chtělo by to více fyzické námahy, abys chodilo spát unavené celé tělo.
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
11.04.2007 10:00:49
Terror
Lucidní snění je jen výraz pro ovládání snů... nemusí to souviset s žádným "užíváním si"... můžeš si prostě vymyslet sen, jakej chceš, nebo si prostě jenom uvědomit ve stavu spánku, že se ti to zdá, a ten strach, kterej tam budeš prožívat, můžeš takhle ovládnout a překonat... třeba tím, že to strašidlo, který tam na tebe bafne, zaženeš. O to jde...

Já si spoustu snů taky pamatuju a jsem ráda. Když se ve snech vyznáš, můžeš v nich číst jako v knížce a třeba i něco pořešit - něco, co tě třeba trápí, ale ve skutečnosti nad tím zavíráš oči.

Jinak to, co si ze snů pamatujeme, je jenom zlomeček, i když se zdá, že si pamatujeme hodně. Za noc se člověku zdá průměrně 70 snů.
 Oriq Žena30 Kategorie
11.04.2007 09:59:23
Taky o ně nestojím, ale přesto se vrací. To ale neznamená že si budou takhle dovolovat. Ať už se probudíš ve svém pokoji pokolikáté, mělo by jít poznat že realita není realitou pokud se o to budeš snažit...
 rever
11.04.2007 09:56:03
Mohlo by to pomoci usměrnit děj tak aby ses mohl bránít hnusným představám. Aby to nevypadalo jako když jsi totálním zajatcem svého podvědomí...
 rever
11.04.2007 09:51:12
oriq: (napsal jsem to stroze ale samo děkuju za účast... tebe jsem měl na mysli).
jenomže já se v těch nijak rochnit a bažit nehodlám... beru je jako součást života ale nejsem z těch, kdo by pátrali jak si sny užívat... mám je víc než barevný a reálný od malička (znám lidi co si sen pamatujou málokdy... jsem pravej opak... 5-10 za noc který zapomínám jenom protože je zapomenout chci.. takže ikdyž ráno nevim co všechno se mi zdálo, vím že jich bylu hrozně moc)
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 09:48:46
oriq: nechci lucidně snít
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 09:48:09
No to se mi taky stává... Jenom si myslím, že pokud máš divoký sny, měl bys hledat příčinu v bdělým stavu, ne řešit až následky, to nikam nevede.

Jinak lucidní sny mívám taky. Je pravda, že se objevujou hlavně ve stavu, když už spánek není tak hlubokej. Naučit se lucidně snít chce ale hodně času, sebekontroly a tréninku.

Bohužel si už ale nepamatuju tu webovku, kde to bylo nádherně popsaný... Ale určo na netu něco seženeš, jsou toho tam mraky.
 Oriq Žena30 Kategorie
11.04.2007 09:47:49
(ale bude to ta obrna... kolikrát sem jí po vzbuzení seřval s tím, že mám teď mnohem důležitější věci než jít do práce...)

tak snad to neni nic moc vážnýho...
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 09:47:29
Úplně nejlepší "se probudit" a jako první věc spatřit rudé ornamenty na stěnách. Cítit kouř a žár svíček okolo postele a spatřit týpka který se tě podle všeho snaží obětovat (asi aby měl materiál na další ornamenty). A pak si podobnou scénu zažít ještě párkrát po sobě...
 rever
11.04.2007 09:38:23
Veldrane: jj jsou to psycha... vzbudí mě přítelkyně (budí mě ikdyž sebou škubu, protože ví), jako vždycky mě pohladí, pofouká řekne klidně spi je to jenom sen... já si lehám, vracim se do snu z kterýho jsem utekl a najednou vidm že jí v posteli na břiše leží černá kočka... nemáme kočku... jenom další sen, kterej se mě snaží zpátky do tamtoho snu...

...kolikrát se utěšuju že se stejně vždycky nakonec dočkám rána. Tuhle diskusi jsem psal cca 5x... že jí píšu doopravdu vím, protože text nejde pomocí CTRL+C zkopírovat z předchozího snu...


často si řikám že tohle už dlouho nevydržim...
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 09:36:44
občas se mi stane to samé, jen já mám obvykle levely 2...
 Vířivý Adventista Muž30 Kategorie
11.04.2007 09:33:30
Mne pomaha bejt v klidu a kousat se do jazyka. Pravda uz kolikrat to trvalo docela dlouho ale zatim sem se vzdycky probral. Ale je to po certech neprijemnej pocit
 Veldrane Muž34 Kategorie
11.04.2007 09:21:43
Samozřejmě ne tady ale v tom snu :D... Jen že někdy to jde obrátit k lepším prožitkům.
 rever
11.04.2007 09:20:13
moje tělo neovládá nikdo... rozhodně ne já... :)) takhle bych do toho už neštouchal... nechce se mi ani za dýmu kuřidel tvořit magický stíty :)) ani do sebe každej den cpát povzbuzováky (aby mi to zevšednělo :) )


...nějak se s tim poperu... nasadil sem piracetam tak uvidíme co udělá s CNS... a pak to budu řešit... snášim to dlouho tak ještě nějakej čásek vydržim..
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 09:16:29
Ale když příjdou na řadu takové haluze jako "ovládání těla někým jiným" tak to je pak síla...
 rever
11.04.2007 09:14:49
Jde se s tím vypořádat. Stačí překonat strach. Udělat si něaký virtuální štít, odletět pryč :). Jo snadno se to říká...
 rever
11.04.2007 09:12:32
ta obrna vypadá reálně... pamatuju si 4násobný vzbuzení se, neschopnost pohybovat se, odplazení do předsíně ve snaze křičet o pomoc... pokaždý když se ze mě konečně vydral výkřik a naši přiběhli mi pomoc jsem se vzbudil na posteli se stejným symptomem...

vzbudim se (nakonec doopravdy) ve tři ráno, tělo vyčerpaný, oči se klížej a ještě domrkávaj a já mám strach usnout a ze všech s sel bránim...
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 09:11:44
LD (Lucid dream): "Lucidní snění nastává obvykle během snu, kdy člověk vědomě rozpozná, že to, co právě prožívá, není fyzická realita, ale sen. Často v lucidním snění dochází k jevům, které přesahují běžnou zkušenost"
 rever
11.04.2007 09:09:09
rever: co je LD
 Terror Muž29 Kategorie
11.04.2007 09:07:45
http://zdravi.doktorka.cz/spankova-obrna /
 rever
11.04.2007 09:04:06
Moc tomuhle nerozumím, ale řekla bych, že to může být projev astrálního cestování, jež pracuje v podvědomím, když spíš.

http://www.astralni-cestovani.i nfo/
Smajlík  inTHEdark Žena29 Kategorie
11.04.2007 09:01:43
Časem si zvyknout, mě se tohle stává od doby experimentování s technikami prodloužení snu (třeba otáčení). Lze z toho někdy vytěžit další LD ale občas se to zvrhne v takový psycha kdy je tělo ješte mimo provoz. No aspoň si pořádně virtuálně zařvat když už nic. Jinak to proti čemu stojíš je jen strach který to celé zhoršuje.
 reverPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč