Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.203764, vloženo 29.03.2007 19:13:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Můj život
Když to tak vezmu ... Rok má moje mamča novou práci, práci, kterou jsem ji sehnala, kterou strašně moc miluje a mě a taťku to těší!

V neděli většinou odjíždí do práce a vrací se ve čtvrtek,a nebo v pátek. Tak že se po tu dobu nevidíme. Jasně, někdy jsou výjimky. Pracuje jako přepravní kontrola, tak že když je někde poblíž jezdí domů.

Já poslední dva měsíce docházím k psychiatrovi, prostě mám depres, víc to rozbírat nechci. A ... stává se mi, že se cítím sama, že mi i mamča chybí, ale když je doma, pokecáme, a je to dobrý. Tatka chce, abych s ním byla, abych nebyla zavřená v pokoji, jak to vetsinou delám: prijdu ze skoly, pokud tam jdu, jsem v pokoji, a nebo nekam vypadnu. víkendy? spim a nebo zas nekde lítám. vecer sedim u pc, a nebo poslouchám cd. drív tomu bylo jinak, ale spolecnost uz me fakt nebavi. radeji vytahnu kolo a razim ven, se projet, vycistit si hlavu. jsem pak grogy a odpocívám.

jen me to zarazi s mamcou...posledni roky ani s rodici nejezdim naq dovcu, radeji jdu na mesic makat do jedný americký firmy k lince. za 7500 cistýho pohoda.
 studacek Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.03.2007 20:58:49
Je to pěkně napsaný a asi jsi fajn holka. Ale tady nejsi u psychiatra, nemůžeš myslet (nebo psát) v útržcích, zkus si to třeba vyjasnit, ptát se sama proč... myšlenky nikdo neumí číst. Jinak je asi normální, že se člověk časem snaží osamostatnit, do dalšího života Ti pomůžou víc zkušenosti z práce v Americe než dovolená s rodiči. Už pro ten pocit, že jsi schopná se o sebe postarat.
(což já neumím, takže vlastně nemám co sem psát...)
 bagr.
29.03.2007 19:36:47
smaznete to kdyz tak, ja nemám kod..sem to totálne zvorala..sem psala toto a jeste u toho povidala, tak ze to nemá poentu, omlouvám se.
 studacek
29.03.2007 19:33:17
trošku nechápu, promiň.... v čem chceš radit, nebo slyšet náš názor?
 *NeN* Žena25 Kategorie
29.03.2007 19:28:34
a v cem je problem, ze ti chybi mama?
 creepy
29.03.2007 19:19:10
nechápu smysl této zpovědi
 r0me0 Muž24 Kategorie
29.03.2007 19:19:07
aha aha pekny no
 blbecPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk