Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.203433, vloženo 28.03.2007 16:12:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Příhody Malého boha (moc dlouhej blábol)
Jsem nemocnej a tak čtu odpočinkový věci a narazil sem na starý (čtvrtletní speciály)... Kruaova dobrodružství a pak taky Vzpoura mozků a pár dalších...

nevim nevim jestli se daj sehnat ještě dobrý komixy, který učej děti co je dobrý a co ne (nebo takový kde je to zlo v těch dobrejch... a ne v nějaký obludě)

autor "Vzpoury mozků" neměl pochybnost po tom, že roboti zaútočej na lidstvo, protože "nějak" ochčijou první zákon robotiky... o tom že by ho někdo nedal do programu (nebo vymyzal) vůbec neuvažoval.


nedávno jsem hledal dobrej komix a maj (asi dvojdílný) vydání těhle komixů z ABCspec. tak doporučuju to zajít koupit... teda ne všem... těm co něco takovýho třeba hledaj a už je nebavěj heMANi yksMANi superMANi atd...

i já pro to asi nakonec zajedu protože na časopisech se podepsal čas a moje nepořádnost...

a taky se tam koukněte do souboru starých čtyřlístků... jsou tam bílo-oranžově kreslený díly, z kterých jsem měl jen pár volných stránek u babičky na zahradě a pak si kupte v trafice současnej díl...


co se s lidma doprdele stalo??? :((

---není potřeba nucené propagace tam kde lid sám šikanuje ty co ji nečtou a nežerou
(neznat hery potra... atd... pořád sem někde za debila protože netušim o kom je řeč- celebrity - a za ultra debla když to nepochopim z názvů filmů - který jsem neviděl...)

---neni potřeba cenzury špatných textů tam, kde lid sám šikanuje čtenáře
(bible, marx... neberu když někdo nečte doopravdy.... tzn: jenom aby znal obsah...)


Jak vychovám dítě mě tíží... v dětství mu pustit do hlavu propagandu? Nechat ho šikanovat za to že jiný (jako jehovisti). A místo aby si nechal dát do hlavy čip, kterej mu (mimo jiné) zachrání život umře v posměchu jako by nepodstoupil transfúzy...

Na co nám je svoboda slova když mluvím a lidi jsou hluchý. Řekněte někde že nějakej Diktátor nebyl ukázková zrůda od hlavy až k patě... a že nějaký utlačovaný nejsou čistý jak slovo boží... dostaví se naučená reakce...
ze ZŠ: dozvíte se co měk tomu motivuje atd... tohle všechno se už kóduje dětem do hlavy ve škole jako že 1+1=2.
z POHÁDEK: předučené, že ten záporňák je vždycky zlej a nečestnej ve všem, hrdě se k tomu hlásí, jeho zvrhlý cíle nemaj motiv (jen se pomstí nebo si vyléčí komplexy)
***(v případě konkrétního diktátora a konkrétních obětí - jejichž snaha od nadvládu je pouze obsah chorých mozků - je to dokonce trestné).

Na co svoboda psát,když lidi musí filtrovat psané. Důchodci se již nepřeučí. Prodá se jim HROM a oni věří... vždyť je to v novinách. Reklamy které spoléhají nato že napsané a podepsané :)) je pravda... a co máte filtrovat :)) letáky... :)) za války se shazovali a jejich ignorování musela zajišťovat armáda.


Neurony (mozek) potlačí dlouhodobý signál. Chvilkové zabolení hlavy vníméte intenzivněji než týdení bolest břicha.
Hodinky po letech už ani nevnímáte (popř vnímáte ikdyž tam nejsou)


"svoboda" zakořeněna v zákonech (proč si zamykáte byt, když se dle zákonů krást nesmí??) mi přinesla jenom šum a hluk - kterej se pro mne za pár generací stane tichem... až nebudem vnímat nic... i reklama chodí v obálkách s adresátem.... takže za chvíli zrušíme schránky... půjdem na email... a od NORTONu si pronajmeme cenzorovací program proti SPAMu... spam uděláme trestnej... a až budu potřebovat hodně lidem něco sdělit aby to slyšli pudu sedět zrovinka jako za komančů... rozhodně ne za obsah :)))

nechválim minulost... asi to bylo víc nahovno - já to nevnímal byl sem malej a táta mě asi hodně ochránil (chození do pionýra musel zkousnou - ale taky se mě zeptal co jak sme dělali atd.)... Jenom chci říct že se mohlo změnit špatný na dobrý a to dobrý tu nechat... ne to zatratit všechno... nevím jak se to mělo udělat a nevyčítám to nikomu (nenadávám na starší)
těžko to vyčítat lidu kterej "neudělal převrat" když to tak bylo. A ten kdo rozhodoval třeba vůbec neexistuje... jenom v mojí výsměchuhodný hlavě, která plodí konspirační teorie.


Ještě přemejšlim mladě... dost a svůj věk... Jsem nezodpovědnej, protože stále věřím v existenci (lehkých - mě neznámých) řešení situací, které by jiný strachy nepřipustili. Lehce se nadchnu. Lehce se odnadchnu. To nebude trvat věčně a nakonec podlehnu... přijmu to co přijmout mám a důkazem bude změna, ktará mě bude nutit nalítavat Teleshopingu a milionovým výhrám s RídrsDžídrst... s přehlceným mozkem jehož hlavní činností bude "něco nevnímat"
nepochybuji že vypnutí těchto filtrů, které by vnímalo ignorovaný hluk (jinými nazývané ticho) by byli odborníky nazývany jako halucinace a já cvok. :))

!!! CHCI VYPNOUT FILTRY A NEMÍT HALUCINACE !!! pokud se něco vnímat nemá, utlačujte toho kdo mluví, ne miliardu co slyší...


Terror
(sry za chyby, vynechání a nedokončení myšlenky... myslim rychlejš než píšu a nečekám čtenáře... na případné upozornění nebo přání opravim či doplnim. A ty kteří si přišli "něco najít"... :))) ať se ukojej)
 Terror E-MAIL:   Muž Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.03.2007 16:56:09
Četl jsi něco od Jáchyma Topola?

:o)
 Urvisu Muž Kategorie
28.03.2007 16:53:53
... nebudu zkoumat něco, co neznám... proč taky, předlohy jsou jen šedivé přízraky.

To Tvou roli znám :o)
 Urvisu Muž Kategorie
28.03.2007 16:52:04
:o)... není řeč o tobě, řeč je o tvé roli.
 Urvisu Muž Kategorie
28.03.2007 16:49:30
-nenasereš
-nepodlezeš
-?
 Terror Muž29 Kategorie
28.03.2007 16:43:03
Ty píšeš jako Jáchym Topol... já od něj četl akorát Sestru, na víc jsem neměl nervy... stejně jsem to udělal jen kvůli kámošce, která o něm psala svoji disertační práci, chtěla polemizovat, konfrontovat se s cizími postřehy.

Abys mi rozuměl... já to respektuji.

I v jeho díle jsem si našel pasáže, na kterých jsem se zacykloval (to je můj oblíbený způsob mlsání textu).

Stejně tak v tvých.
 Urvisu Muž Kategorie
28.03.2007 16:41:58
děkuju moc moc na milionkrát... tím že to někdo prodává (nový majitel redakce) mě vůbec nenapadlo hledat to free.

(a bylo mi divný že cena neodpovídá předraženým hubeným knížkám, které jsem doposud taknějak omlouval barevným tiskem a kvalitním papírem)
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
28.03.2007 16:37:08
http://www.iabc.cz/pages/komiks_nabidka html
Smajlík  Oshii Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč