Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.196346, vloženo 28.02.2007 11:16:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chlapi, co preferujete na ŽENÁCH?
Chtěla bych se zeptat - asi hlavně chlapů (ale vy, holky, do toho taky klidně mluvte:-), jakých kvalit si nejvíc ceníte na ženách a kterou "kvalitu" jste schopni oceňovat a vážit si jí celý život? Nemám teď na mysli přímo vhled, ale spíše vlastnosti, dovednosti apod.

Umím si představit, že začnete psát věci jako "cením si inteligence, smyslu pro humor, toho že sportuje, že je dobrá v sexu, atd.. atd..". Nicméně, mně stejně připadá, že v dlouhém vztahu, kdy spolu ti dva žijí, nebo v mnaželství, si chlap původně vynášených hodnot přestane postupně vážit a do popředí vystoupí kvality jaksi jiné a přízemnější: jestli je dobře vypráno, uvařeno, uklizený byt, jestli partnerka příliš neutrácí, atd. atd.., což je někdy velmi smutné..
Je proto zde druhá otázka - co byste radši? Perfektně udržovanou domácnost (+vaření:-) a partnerku "hospodyňku", nebo partnerku, která umí být zábavná, je inteligentní, má ráda společnost, ráda a aktivně provozuje různé sporty, vymýšlí různé akce apod., ale domácnost pochopitelně není tak bezchybná jako v prvním případě, neboť na to logicky nezbývá tolik času (nemám poch. na mysli zanedbanou domácnost, to v žádném případě, ale prostě taková volnější pravidla..:-)?
 kikiwhite Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.02.2007 18:08:24
vlastnost, kterou musí mít žena, abych s ní vydržel nějakejch 50, 60 let... musí bejt ne mě hodná... ostatní věci (jako třeba inteligence) filtruju tím, že vztahne s blbkou nenavážu... ani blbky nevojíždim (ani v transcendentálnu)
 Lancelot Muž25 Kategorie
28.02.2007 17:45:10
depresista: Jenže člověk vždycky chce něco jinýho, než to co má (člověk, ne jen ženská, jak tvrdí alík) Tzn. obávám se, že kdybys doma měl hodnou milou poddajnou, tak se Ti začne stýskat po hysterce, která s Tebou bude zametat. Obvzlášť, pokud jsi měl něco takového doma a jsi zvyklý na zvýšenou tepovou frekvenci :-)

Toho trpaslíka si dej, ale nečti to na veřejnosti, okolí by nemuselo chápat neovladatelný výbuchy smíchu.
Smajlík  celesta
28.02.2007 17:06:28
celesta : dík .. tak to někde splaším .. netušil, že literární předloha :)) .. ale já myslel nezasekávací androidku nebo dálkáč vždycky po ruce :))

.. ono ani tak nejde o ty praktiky jako o iluzi spokojenosti, trvanlivosti a prostě o atmosféru .. i úsměv dívky z plakátu či obrazu dokáže v mysli muže zázraky (prvních 14dnů) .. tak něco si myslím, že musí logicky časem přijít .. prostě jen to pozitivní bez těch depek..
Smajlík  Depressista
28.02.2007 16:36:13
depresista:Androidka, která mu ho kouřila, se zasekla a málem mu ho urvala a v téhle nedůstojné situaci ho přistihl Lister (toho času taxikář na jakémsi nehostinném měsíci), před kterým se Rimmer snažil předstírat že je důstojník a jde se pouze najíst do restaurace:-)

Nevím jaký je to díl, možná tohle ani nenatočili. Je to z knížky, 1. díl, Nekonečno hledá ohleduplné řidiče. Jestli jsi nečetl (jakože asi ne) doporučuju. Je to sekec.
 celesta
28.02.2007 16:24:37
celesta : ten díl jsem neviděl .. jak ?
Smajlík  Depressista
28.02.2007 16:19:25
depresista: víš jak dopadl Rimmer v androidskym bordelu? :-)
 celesta
28.02.2007 16:05:58
Na ženách bych ocenil, kdyby některá dokázala držet hubu a krok .. ale toho lze docílit jen bitím .. a dne se bít nesmí .. výsledkem je to, že do svatby jde dnes jenom blázen ..

Ty kecy o dělání služek jen svědčí o tom, jaká je budoucnost párového soužití. Žádná. Doby kdy se dva doplńovali a přijímali svůj osud jak je jsou dávno pryč .. ona nebude dělat služku, on nebude dělat sponzora .. takže nebudou spolu .. jak prosté.

Už aby někdo vyvinul androidky a androidy ... krásná sexy kočička, co když vám poleze na nervy, tak ji dálkáčem vyplnete, když ji zapnete, tak bude chodit polonahá po bytě, příjemně se usmívat, občas řekne lichotku nebo vás poškádlí .. žádné ofrňování, žádné nářky, žádné vyhecování od kamarádek, žádné citové vydírání, žádné požadavky .. až dojde elektrika, půjde do rohu onanovat u zásuvky :))

Žádnou práci bych od ní nechtěl, vypere pračka, vyžehlím si sám, polotovarů všude dost .. jediný na co jsou samice dobrý je sex a děti .. obojí je jim zatěžko .. tak ať jdou do hajzlu !
Smajlík  Depressista
28.02.2007 15:04:16
Že má kozy a p*ču. :o)))))))
Smajlík  Intel Muž32 Kategorie
28.02.2007 13:48:15
Ditka:
Neseznamoval jsem se jen s těmi, co měly problém. Potkával jsem ženských dost a dost. Za ta léta snad stovky - v reálu i přes net. Oboustrannou přitažlivost jsem necítil nikdy - tedy vlastně jednou, ale ta ženská měla stejně chlapa.
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 13:45:28
Amarus
Nemyslela jsem jen dotyčné, které se přišly utěšit kvůli pochroumanému vztahu. Neměl by sis myslet, že když má nějaká problém a přijde za Tebou, Ty ji utěšíš atd., že se zamiluje a bude z toho vztah. Opravdu jsi vždy vycítil, že ta přitažlivost je oboustranná?
Smajlík  Ditka
28.02.2007 13:40:34
čtenář - ano, s tím, co jsi napsal teď, souhlasím - viz má předchozí odppvěď BomberMANOVI ("ano, máš pravdu, že ženy to mají jaksi vrozenější starat se o domácnost, mně prostě rozčiluje daleko víc než partnera, že je někde v bytě/domě bordel - tak jdu a prostě to uklidím..a on zase pověsí třeba lustr:-), to je jasné..nicméně, ta diskuze je o něčem malinko jiném..")
Já také neříkám, že by měl partner sám od sebe třeba jít a vyleštit zrcadlo nabo jít třídit prádlo:-), mě šlo spíš o to, že nejdřív chlapi tvrdí, jak se jim líbí ta akčnost a zábavnost, načež v určitém stadiu vztahu (tedy poch. ne všichni) se změní a ty původní klady již jako vyložené klady nevnímají. Navíc, když v dnešní době si skoro každý může dovolit alespoň paní na žehlení prádla (neříkám zrovna hospodyni, i když by to bylo super),a le i tak si chlapi myslí, že by to žena stejně měla zvládnou sama. Je to zde v Čechách jiý hluboce zakořeněno - česká žena musí zvládat vše - práci, být zábavná, dobrá v posteli a ještě mít doma naklizeno a manžel musí být nakrmený:-).
Přitom třeba v Anglii i ty chudší rodiny mají třeba au-pair, která je vlastně něco jako hospodyně (alespoň v Anglii) a nikomu to nepřijde divné, když matka chodí do práce, že s domácími pracemi jí někdo pomáhá..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
28.02.2007 13:38:49
Individuálnost, nezávislost, nemanipulovatelnost trendy ani lidmi, zvláštní osobitost hraničící téměř s podivínstvím. Ale jako nic nepreferuju, jenom mě takový ženský vždycky nejvíc zaujmou.
 DIRT Muž28 Kategorie
28.02.2007 13:32:23
Basedowka: Což zrovna ty nejsi, že...

Ditka:
Tohle, co píšeš, je jen část toho. Málokdy jsem takhle šel po těch, co byly zrovna po nějakém rozchodu...
Strach nestrach - to už je jendo, ostatně to už je jistota. A poslední "pomníček", který ještě travou nezarostl, už byl zároveň i tou poslední kapkou.
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 13:29:37
Na úklid a vaření si člověk může pořídit služku. Jinak si myslím, že chlapi maj rádi, když je holka sama sebou, má přiměřený sebevědomí, inteligenci, působí žensky, je citlivá, empatická, pečující...
 Oriq Žena30 Kategorie
28.02.2007 13:29:23
Amarus
Samozřejmě, že člověk nepozná v novém vztahu, jak bude reagovat v obtížných situacích ten druhý a jak bude umět podat pomocnou ruku, ale postupem let to je znatelné.

Domnívám se, že Tvým problém je to, že si nevěříš, bojíš se, že by Tě slušná holka odmítla. Proto zejména v těch situacích, kdy "podáváš rameno k vyplakání", si děláš falešné naděje, že tam by to mohlo vyjít. Tím, že dojde k tomu, že s Tebou poté ona dotyčná vztah mít nechce, sráží Tvé sebevědomí ještě více, tudíž odvaha hledat někoho slušného klesá a vypěstovaná nedůvěra a přenesená agrese z minulosti tomu vytváří živnou půdu. Tak to na mě alespoň působí, ale můžu se mýlit, to nepopírám, je to jen dojem.
 Ditka
28.02.2007 13:27:27
Ondřej F. - vlez mi na hrb..
co ty víš o fungování domácnosti, ale dost..zařekla jsem se, že na tebe nebudu reagovat, nestojí mi to za to..
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
28.02.2007 13:14:48
Ditka:
Od svého přítele vždycky očekáváte v první řadě něco úplně jiného než to, co píšeš. To přece vůbec nerozhoduje o tom, koho si za šamstra vyberete.
Jinak zas tak úplně to není pravda, co píšeš - samozřejmě že jsem se nepokoušel získat jen takové, kterým zrovna něco krachlo. Ale jakmile se takové zmátořily, přestaly mě znát. Mouřenín vykonal své, mouřenín může jít.
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 13:11:35
Tak pokud jsem měla pravdu, tak vidím tu chybu právě tam. Dělat si naději u člověka, který je nešťastný ze svého pochroumaného vztahu, je opravdu v tu chvíli zcestné.
Ale jak říkám, každý má právo na chybu.
P.S. Mluvila jsem o psychické podpoře, kterou bych očekávala od svého přítele. Ne od někoho, kdo jím není.
 Ditka
28.02.2007 13:02:13
těžko říct. A neni to třeba tak, že ve výsledku je nakonec nejduležitější to jaká je ta žena jako celek? Se všema chybama a přednostma. Myslim, že vytrhávat jednotlivosti nemá smysl.
 Pie Muž31 Kategorie
28.02.2007 12:56:02
kikiwhite: Problém je hlubší, než tušíš. Jednak nesmí chybět základ (např. inteligence), jinak se časem hádky/nespokojenost vyhrotí a jde to do pi*e, ale člověk si snadno zvykne na všechno (jak on, tak ona). Teplé večeře jsou fajn, ale nemohla bys přes víkend dělat i teplé snídaně, zlato? (volně cituji svého otce)
..
CHTÍT. Oba nesmí přestat chtít být spolu. Snažit se. Mohou se každý den pohádat, ale nesmí přestat chtít být spolu. Samože to není o tom chtění. Je to záhadný soubor vlastností, který se u každého (z páru) liší a nikdo ještě žádný dokonalý soubor vlastností nezměřil.
 Pry Muž33 Kategorie
28.02.2007 12:49:13
Ditka:
Nebuď tak útlocitná, tolik vulgarit jsem zase nepoužil. Částečně ale pravdu máš, dokonce tak z 80%.
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 12:48:01
Amarus
Sám jsi strůjcem svého štěstí. Já Tě neodsuzuji, prožil sis něco, co Tě poznamenalo a z minulosti se do přítomnosti vyklubala přenesená agrese na všechny ostatní. Pokud jsem to správně pochopila, "nastavoval jsi rameno" cizím zklamaným holkám, které ale nebyly Tvé přítelkyně, ale Ty sis dělal falešnou naději, že by tomu později tak mohlo být, nebo se mýlím?

P.S. Vulgarismy pro příště vynech.
 Ditka
28.02.2007 12:41:53
Tolerance k "chlapským" záležitostem - rozhodně na prvním místě.
Akceschopnost - puťka co musím přemlouvat na každou nestandardní činnost pro mě není
dál už je to otázka kompromisů, alespoň pro mě.
 Mohican Muž26 Kategorie
28.02.2007 12:35:17
Napíši čeho si nejvíce cením u své ženy, je to tolerance ke koníčkům které mám,že zbytečně nemluví když to není nutné a hlavně to že mě dovede podržet v komplikovaných životních situací.
Na druhou otázku je trochu složitější odpovědět, pokud se jedná o mladé manželství není na překážku pokud se manželka chová aktivně více mimo domácnost, v případě déle trvajícího manželství a odsunu domácnosti a eventuelně i dětí na druhou kolej, bych už viděl jako problém.
 Hydraulická ruka Muž Kategorie
28.02.2007 12:31:14
Ditka:
Vlastní matky si pochopitelně vážím, i když jsou samozřejmě na níc věci, které mi vadí. Jenže ona je svým způsobem výjimečná... Ostatních ženských v tomhle věku si vážím mnohem méně nebo vůbec - míněno těch, které znám.
Těch slušných, hodných a přitom chytrých a přijatekných ženských je totální minimum. Na 99% z vás beze zbytku platí alienův popis. Řídíte se pudy, uvažujete prospěchářsky, a když vás váš "idol" ( za většinu z nich bych nedal ani pětník) podfoukne, odserou to všichni ostatní - ti, kterými vy ženské odjakživa pohrdáte.
Mimochodem s nastavováním ramene a řešením cizích problémů (až mi přerostly přes hlavu, protože jsem dřív nebyl schopen říct jasné NE) mám už svoje zkušenosti a myslím, že jsem se z nich poučil. Byl jsem to já, kdo se snažil ženským dávat - ale nikdy mi to nepřineslo v konečném důsledku nic pozitivního. Spíš negativního... Vola už nikomu dělat nebudu a čubkám už vůbec ne.
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 12:28:30
> kikiwhite
Ano, jsem typický chlap a přesně tvoji reakci jsem čekal. Jenže to vidíš velice jednoduše. Řekl jsem svůj názor a podle mě to tak cítí většina chlapů, kteří už nejsou v pubertě, mají nějaké zkušenosti se ženami, nemají miliony na to, aby měli z partnerky luxusní výstavní model a zároveň měli x hospodyněk na udržování domácnosti. Stejně tak nejsem podpantoflák, který doma udělá vše dle rozkazu ženy, jen aby měl od ní pokoj. Čím ale zároveň neříkám, že budu doma ležet na gauči a dirigovat ženu, co má všecho dělat.
Víš, ono je to dneska o kompromisu a toleranci. Nicméně, ženy mají v sobě více genů pro starání se o domácnost a proti tomu nic nezmůžeš. Řekni mi, v čem má podle tebe ve vztahu dominovat muž a v čem žena? Z logiky věci nemůžou být ve všem stejně půl na půl.
Je to vše o domluvě, ale stojím si zatím, že dominantní v domácnosti má být žena, má k tomu více předpokladů. Má přítelkyně to tak cítí a zároveň dokáže být i zábavná, někdy:-)
 čtenář.
28.02.2007 12:26:57
Amarus
Zajímalo by mne, zda si vážíš třeba své matky, či jestli na ni máš podobný názor jako na všechny ostatní členky opačného pohlaví. Zkus se zamyslet, je správné dávat všechny do jednoho pytle a ihned je odsoudit a říkat, že jsou všechny stejné? Nechci nikoho obhajovat, ale každý člověk má právo na chybu.
Ty sám jsi bezchybný? Někdy je třeba hledat prvotní změnu v sobě, ve svém přístupu k ostatním, pootočit úhel přemýšlení o konání druhých.
Také můžu říct, že mi někdy v minulosti někdo ublížil, ale to neznamená, že všichni ostatní jsou stejní, každý člověk je nenapodobitelný originál a každý má jiné kvality. Přeber si to, jak uznáš za vhodné. :-) Tvůj názor Ti nevyvracím, ale myslím, že nějaké kvality bych mít mohla. Jinak ty kvality, které jsem vypsala, tak bych samozřejmě dokázala i ocenit.
P.S. Mám špatnou zkušenost, že když jsem potřebovala v obtížné životní situaci psychicky podpořit, tak jsem nic takového nenalezla, i když druhá strana přihlížela a viděla, že se hroutím, nedokázala mne ani obejmout, abych se mohla vyplakat. Tato vlastnost opravdu není doménou každého.
 Ditka
28.02.2007 12:25:19
to Amarus: Výmluva
 Opcom Muž41 Kategorie
28.02.2007 12:23:11
Opcom: To je jen hra se slovy.
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 12:22:13
to Amarus: Proč? Protože když mluvíš o všech ženách a takovým způsobem zobecňuješ, měl bys do toho zahrnout každou ženu, bez vyjímky.
Jenže to by ti tvůj pohled na ženy mohlo nabourat a tak radši budeš tvrdit, že matku (nebo sestru) jako ženu nebereš - ovšem bereš tak matky a sestry ostatních lidí a tím pádem bys do této skupiny měl zařadit i tu svoji.
 Opcom Muž41 Kategorie
28.02.2007 12:21:54
To jsou extrémy. Partnerství už jako pojem je o něčem jiném, než o rozdělování jakýchsi rolí. Všechno záleží na dohodě a jde skloubit aktivní život s příjemným chodem domácnosti. Otázka je, jak má kdo nastavené hranice na "příjemnou domácnost". Pokud budeš s pedantským puntíčkářem, pak je vymalováno:)
 šachovnice Žena34 Kategorie
28.02.2007 12:20:47
Měla by být soběstačná, nesmí kouřit, nesmí chlastat.
Uvařit si umím sám, ale kdyby vařit uměla, tak bych se nezlobil.
Určitě bychom zavedli volnější pravidla. Vždy je to otázkou kompromisu.
Označení přízemní se mi nelíbí. Každý je nějaký...
Smajlík  Noel821201 Muž35 Kategorie
28.02.2007 12:18:11
Opcom: Proč? Já se na vlastní mámu nedívám jako na ženskou, to je zkrátka tabu. A navíc ženské po padesátce už jsou taky trochu jiná kapitola než dnešní mladice...
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 12:17:37
kikiwhite: V tom případě se přikláním tak 60:40 ve prospěch hospodyňky, která bude ochotna účastnit se akcí, které vymyslíme. Jsem totiž víceméně domácký typ.
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
28.02.2007 12:14:58
to Amarus: Tvá odpověď Řezníkovi mi přijde jako hodně silný alibismus.
 Opcom Muž41 Kategorie
28.02.2007 12:10:14
čtenář - "takže zkus být zábavná a akční a zároveň zvládej dobře domácnost:-)"
To mě pobavilo, promiň:-)). Typický chlap!:-)) Na to nemám co říct.
Mimojiné taky chodím dost pozdě z práce - nevím, kdy mám tedy ještě stačit být šíleně zábavná ( i když to mi stejně problém nedělá:-) a perfektně zvládnout domácnost:-). A navíc, kde je psáno, že já ty hodnoty, které má nabízet muž, dostávánm tak jak mají být?:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
28.02.2007 12:09:08
na vztahu je důležitá spolupráce, chuť vztah vyvíjet, posouvat... jinak to bohužel časem tzv. vyčpí...
Smajlík  Vířivý Adventista Muž30 Kategorie
28.02.2007 12:08:55
Fleischer:
Měl bys vědět, že vlastní máma a vlastní ségra nejsou ženské. To je první zásada.
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 12:08:10
spravna partnerka musi byt v domacnosti sluzka ve spolecnosti dama a v posteli protrela kurtizana.
amarus: jen by me zajimalo jestli z zen o kterych mluvis vyjimas svou matku nebo ne
ondrej bahnhof: tvuj pozadavek na "Zážitky transcendentálna" mi prijde docela zbytecny. uz jen setkani s tebou musi byt pro kazdou slecnu dotek jine reality
Smajlík  od Reznika
28.02.2007 12:02:40
Ditka:
Skvělé - takže vyžaduješ na chlapovi to, co žádná ženská nedokáže a co je jí naprosto cizí :-)
 Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 12:02:16
> kikiwhite

Takže máš problém - chováš se podle zmíněného druhého typu ženy a přítel začíná inklinovat k tomu prvnímu typu "domácí hospodyňky" a naráží, viď?
Svým způsobem je to logické, ženy vyžadují zázemí, peníze od partnera, jistoty. Ovšem to samé chtějí většinou i chlapi, aby měli své zázemí, které reálně tvoří mj. starost o domácnost. Extrémy v obou případech jsou špatné, takže zkus být zábavná a akční a zároveň zvládej dobře domácnost:-)
 čtenář.
28.02.2007 12:02:08
Pokud se bavíme o povahových rysech, tak nedělám rozdíl mezi ženou a mužem. U obou totiž dovedu ocenit inteligenci, smysl pro humor, spolehlivost, čest, otevřenost, schopnost vedení komunikace, atd...

Co se týká druhé otázky, tak bych volil radši druhou možnost, protože se na péči o domácnost mají podílet oba a radši budu holce pomáhat s úklidem, než abych se s ní nudil.
 Opcom Muž41 Kategorie
28.02.2007 12:01:50
Tak já se vyjádřím k tématu z druhého pohledu, tedy co bych asi preferovala já na opačném pohlaví. Tolerance, empatie, pochopení, zdravé sebevědomí, umění naslouchat, důvěru, smysl pro humor, nesobeckost, přirozenou inteligenci a slušné vychování, v neposlední řadě by měl umět člověka podržet a psychicky podpořit v obtížných životních situacích.
 Ditka
28.02.2007 12:00:37
Votrapa - jo, jasně, já to nemyslela buď černá nebo bílá, ale co spíš byste preferovali..

BomberMAN - ano, máš pravdu, že ženy to mají jaksi vrozenější starat se o domácnost, mně prostě rozčiluje daleko víc než partnera, že je někde v bytě/domě bordel - tak jdu a prostě to uklidím..a on zase pověsí třeba lustr:-), to je jasné..nicméně, ta diskuze je o něčem malinko jiném..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
28.02.2007 11:52:54
A vůbec - domácnost si stejně nejlíp obstarám sám (případně zaplatím tisícovku týdně nějaké důchodkyni), zahradu obstarám, na večeři či oběd buď skočím do hospody, nebo si něco uvařím sám, když bude čas, na popovídání jsou stejně nejlepší kamarádky, na šukání prostitutka - tak k čemu ženskou do baráku? Je to jenom pijavice.
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 11:50:46
Stačí smysl pro humor a zdravý selský rozum, který umí používat.

K tvé otázce. Z těch dvou bych si asi nevybral ani jednu. S první by asi byla nuda a druhá by mne svou aktivitou asi za chvilku pořádně otrávila. Takže něco mezi.
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
28.02.2007 11:49:28
Kikiwhite: Já neříkám že to je spravedlivé.... ženy měli vždy složitější život a dělali méně uznávané věci, které byli mnohdy mnohem horší než věci za které jejich muži byli uznáváni. Já jen říkám, jak si myslím že to je. Veškeré mé dívky se hospodyním ani zdaleka neblížili (jednak samozřejmě na to nemám věk) ale ani jsem si nedokázal představit, že by z nich někdy hospodyně byli. Je tu demokracie, tak ať si každý žije jak chce. Když si uvědomíš, že pro tebe není povinnost starat se o domácnost o nic větší než pro manžela a že jste na tom úplně stejně.... budete se muset dohodnout. Je to rovnoprávnost... jen vás ženy to prostě k těm domáčtějším pracím trošku víc táhne... mě to třebba zase táhne do garáže... :D
 BomberMAN Muž35 Kategorie
28.02.2007 11:44:27
Když je ženská jako taková odpad, tak co na ní můžu preferovat? Mám chtít po hovnu, aby nesmrdělo a nemazalo se? Přijatelná ženská, resp. žijící ženská s pozitivními vlastnostmi - to je contradictio in adiecto...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
28.02.2007 11:42:59
To zas bude flame. Když budu chodit do práce, hospodyňku nikdy dělat nebudu. Na mateřské to možná bude jinak, ale jináč nemám potřebu dělat služku. Uvařím, vyperu, vyžehlím, ale ne zatímco chlap se válí na gauči. Samozřejmě narážím, protože chlapečci jsou zvyklí od maminek takřka i na utírání zadku.
Smajlík  jzw Žena22 Kategorie
28.02.2007 11:36:21
BomberMAN - no, apsoň jsi upřímný..ale je to pro ženské tedy hodně smutný úděl, mně tohle přijde šíleně nespravedlivé, neboť i ženy mají jaksi mozek a "hospodyňkovství" jim ho tedy rozhodně uspokojivě nezaměstná...to vám to, chlapi, stačí, že je uvařeno a vypráno??A co vy?Co vy na oplátku ze sebe obětujete??
 kikiwhite Žena37 Kategorie
28.02.2007 11:32:55
věrnost jsem zapoměl....
 BomberMAN Muž35 Kategorie
28.02.2007 11:31:52
Sorry, já to předtím nedočetl... Popravdě bych radši tak prvních 3 - 5 let partnerku aktivní a potom aby se přeměnila na partnerku hospodyňku... Je to smutný, ale nemá si tady cenu něco nalhávat...
 BomberMAN Muž35 Kategorie
28.02.2007 11:31:28
Marek - já to srovnání nemyslela jako "hospodyňka" kontra "karieristka", co nechce děti..děti v každém přápadě ano, to je jasné:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
28.02.2007 11:31:16
Tak hlavně věrnost, nesobeckost a empatie.
Jinak by měla vědět co vlastně od života chce a být zásadová, se smyslem pro rodinu, stálá, pracovitá, slušná, svá- kde ale takovou najít..
 Prototor Muž24 Kategorie
28.02.2007 11:28:55
Odpovedel bych ti, ale zatim jsem nezil s zenou tak dlouho, abych tohle mohl rict. Proste podstatne je, ze si s ni budu rozumnet. A pak bych zduraznil, ze nechci holku, ktera se zene za karierou a na rodinu kasle. Holka, ktera nechce deti, ma u me smulu.
Smajlík  Marek Muž37 Kategorie
28.02.2007 11:19:17
Láskyplnost, citlivost, něha, inteligence - tý bych si vážil celý život (protože není zas tak obvyklá), vlastních názorů.... prostě ženy bych si vážil jako celku...
 BomberMAN Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč