Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.194435, vloženo 20.02.2007 21:32:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se zbavit
Každý má ve společnosti přiřazenou nějakou roli. Jak ji ale změnit ?
Nikdy jsem nebyl v hospodě, na pivku, na kalbě, na bečce atd. Lidi kolem mě to berou jako za normální a když se něco koná tak o tom samozřejmě ani nevím. Posledně jsem chtěl jít na ples ale bylo mi řečeno že je málo lístků. Po plese jsem se dozvěděl kolik tam bylo lidí a jak se bavili ....
Popravdě bych chtěl ze sebou něco dělat, hniju na tomto světě už 20 let a přestává mě to bavit. Přibližně od 16 trávím čas buď ve škole nebo u počítače. Nedokážu si ale představit, že bych měl jít třeba na bowling. Kdybych se tam totiž oběvil, okamžitě bych se stal středem pozornosti protože to mojí roli nepřísluší.
MOU ROLÍ JE TOTIŽ HNÍT, ROZKLÁDAT SE PŘED MONITOREM. Jak to ale změnit ?
Jasně, vem kámoše a jdi na pivko. No problem. Ha ! Problém je, že já vlastně kámoše ani nemám. Pár známých jo ale ti bydlí daleko a znám je ze střední školy.
Ovažoval jsem o imaginárním příteli, ale mluvti sám se sebou mezi lidma, nevim nevim.
 JKJK-X Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.02.2007 00:39:09
Jo tak to odněkud znám ;) a to moc dobře ...

Mno bohužel ti neporadim, počítačům jsem zasvětil svůj život :( ... i když ještě pár zájmů mám ale to na jindy ...

Nějak to vyřeš i když to bude těžký ...
Smajlík  PC Magor 007 Muž Kategorie
20.02.2007 22:54:12
Najdi si jiný kámoše???
Smajlík  bjetuschka Žena Kategorie
20.02.2007 22:52:28
změň prostředí života :-) bav se s tim kdo tě nezná. hrozná rada, co? tyhle role se ale mění dost těžko...trvá to dlouho než si tě ty okolní mozky zařaděj jinam. musel bys hoodně chtít a bejt fakt jinej. a ne jen na chvíli.
 otep slámy
20.02.2007 22:41:55
zkus se seznámit s holkou která tě vůbec nezná a nezná tvoji nynější "roli"... třeba po internetu.. když se budete scházet častěji tak poznáš od ní třeba kupu nových lidí a kámošů... věř mi já jsem se tímto způsobem seznámila s hodně lidma...
a nebo to prostě překousni a na ten bowling přijd za nimi. chvíli budeš středem pozornosti ale je to pak přejde a bude to v pohodě, zvyknou si na tvoji přítomnost a nebude jim na tom připadat nic divnýho...
Smajlík  kiwiizna Žena Kategorie
20.02.2007 22:34:24
Nikdo nám role v životě nepřiděluje. Změnit se, když to sám chceš, by přece mělo jít. Nechceš být za monitorem, tak to vypni a jdi ven. Kluk může sám i do hospody, nebyl bys jediný. Tam se tvař sebejistě a možná se podaří s někým dát do řeči, však uvidíš. Sedět doma, to nemá smysl, tak kamarády nenajdeš. Nebo se s někým zkus domluvit ve škole.
 Dalia Žena73 Kategorie
20.02.2007 22:28:09
Myslím, že sis tu roli vybral sám. Teď to nemyslím zle, ale myslím, že se svět netočí kolem tebe, takže pokud půjdeš s kámošema na bowling myslím, že ti nebude věnována až taková pozornost jak si myslíš. Prostě až se příště bude něco dít, tak se připoj a neboj lidi se možná podiví, že si zavítal taky mezi lidi, ale řešit to fakt nebudou víc jak dvě minuty. Je to ve tvý hlavě a dokud si budeš opakovat, že máš tuhle nebo tamtu roli z místa se nepohneš a stejně budeš celý život sedět u počítače. Aspoň ti život rychle uteče co?
 carletka20 Žena25 Kategorie
20.02.2007 22:24:06
Hledat přátele na netu bude mít stejný efekt jako teď. Nikdy se v reálu stejně nesetkáme. Zkoušel jsem to, na blbé seznamky kašlu. Stačilo poslat moje foto ( to bylo pro dopisování !! ) a druhá strana dělala mrtvou. Ne, díky.
Pracuju na sobě. Trpím podváhou a za půl roku jsem nabral 12 kg. Zkouším i cvičit ale problém mám spíše v hlavě.
 JKJK-X Muž30 Kategorie
20.02.2007 22:18:15
no asi dopadnu jak ty ...ale já to ani měnit nechci ....je blbost ti radit najdi si nové přátele že ?? dobře vím jak se to lehce řekne a těžko dělá (aspoň pro mě) zkus někoho ulovit na netu....
 Jeana000 Žena17 Kategorie
20.02.2007 21:52:06
Tak to uz jsme tri... (sry za spam :-X )
 jjak
20.02.2007 21:51:45
musíš holt překonat tu počáteční nervozitu z toho ,že budeš středem pozornosti. prostě párkrát budeš ale pak se to změní a uvidíš. jen to musíš vydržet. zas tak hrozné to není. a nebo si najdi jinou partu kamarádů kteří tě neznají a začni znovu. ale první možnost je asi jednodušší :))
Smajlík  zooh Žena30 Kategorie
20.02.2007 21:45:10
Já mám obdobnou náturu. Jdu do školy, ze školy domů a zasednu k počítači. Druhý den opět do školy, případně něco vyřídit a zpět domů k počítači. Když nejdu do školy, převážně buď sedím u počítače nebo nanejvýš jdu se psy na procházku nebo koukám na bednu. A takhle pořád dokola. Do hospody a jiný podobný zábavy nechodím. Důvod je ten, že mě to nebaví. Kamarádů příliš nemám a ty, co mám, tak buď pouze internetové anebo školní. S těmi se však pochopitelně vídám jen ve škole, s prvními naopak doma u počítače. Takže se dá říct, že můj styl života je docela podobný tvému. Přesto se mi ale nikdy nestalo, že když čas od času někam vyrazím (a to velmi zřídka), nikdo na mě nezírá jako na nějaký "zjev z vesmíru", který do jejich společnosti nepatří.

Takže, buďto si to vše jen namlouváš, případně si tuhle svoji "roli" sám vnucuješ, anebo prostě žiješ ve špatném prostředí. Možností, jak ti pomoci, může být více. Buď logicky změnit prostředí, nebo si najít nějaké kamarády prostřednictvím internetu či jiným alternativním způsobem, se kterými by ses časem mohl scházet, další možností může být návštěva odborníka - tedy psychologa nebo psychiatra. Já doporučuju tu druhou možnost. Rozhodnutí, jak pokračovat se životem, je jen na tobě.
Smajlík  tokohrabos Muž25 Kategorie
20.02.2007 21:44:50
"Každý má ve společnosti přiřazenou nějakou roli." Nemyslím si to, je jen a jen na tobě, jakou roli budeš hrát. Ty ale hážeš flintu do žita a sedíš před monitorem. Nevím, odkud pocházíš a jaké máš možnosti, ale vždy se něco dá dělat. Musíš ale začít u sebe, změnit svoje návyky, zájmy.
 Researcher Muž81 Kategorie
20.02.2007 21:37:01
Změň divadlo!

-------
DíroKunda je tu pro vás
http://tinyurl.com/2bj56t
Smajlík  DíroKunda Žena12 Kategorie
20.02.2007 21:36:39
Kup si morce a povidej si s nim
Smajlík  OMGWTF Muž17 Kategorie
20.02.2007 21:35:31
Asi bys to měl vypnout...
Smajlík  arj Žena54 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk