Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.189893, vloženo 04.02.2007 23:17:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak moc dáte na VZHLED?
Do jaké míry je pro Vás důležitý vzhled při vybírání partnera? Je někdo, kdo se skutečně OPRAVDU na 100% (nebo alespoň na 90%, i to je dost:-) řídí již otřepanou (tím nemyslím že špatnou) frází a to, že "vzhled není důležitý, že důležité je, jaký je člověk uvnitř"?

Začal někdo chodit na základě "nedůležitosti vzhledu" s někým, kdo byl pro něj absolutně sexuálně nepřitažlivý, ale duševně to byl hodnotný člověk? Nebo ta duševní hodnota automaticky přináší to, že člověk se stává pro toho druhého přitažlivým?

Neříkám, že by se lidé měli zamilovávat jen do samých hezounů/hezounek:-), ale nějaká přitažlivost, jiskra, by tam přece být měla, nebo ne? Nebo alespoň něco na těle druhého by mělo být pro Vás přitažlivé, ne?

Co se týče mě, je důležité, aby měl daný člověk sexappeal PRO MĚ, ale to asi pro většinu.. Tak proč se tak často říká, že vzhled není důležitý, když všichni víme, že je důležitý velmi..?

Nemluvě o tom, že např. upravený/neupravený vzhled, hezké/ledabylé/vkusné/nevkusné oblečení, moderní/nemoderní účes atd. o člověku také ledacos vypovídá..a to i do určité míry o tom, jaký je..takže je vhled důležitý? A do jaké míry?
Co si o tom myslíte?
 kikiwhite Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.02.2007 23:57:10
pro kazdeho je dulezite, jestli ho ten druhy pritahuje, nebo se mu alespon libi. a kdo rika, ze ne, keca.
 catchy Žena20 Kategorie
06.02.2007 20:53:30
Fyzická přitažlivost je velice, velice důležitá. Ale nezapomínejme na subjektivní vkus.
 Zildjian Muž41 Kategorie
06.02.2007 04:03:42
Veza:
Myslím, že by bylo zbytečné, kdybych to nadále pitvala. Tvoje analýza zahrnuje vše, co jsme zde ve vzájemné diskusi spáchaly. Tak snad jen zbývá, abych uznala, že v porovnání s Tebou opravdu o svých pocitech nedávám kompletní informace, že říkám jenom první půlku, a k té druhé pak musím být vyprovokována.

Nevím, proč to dělám, proč si myslím, že není nutné říkat vše. Těžko se na moje poloviční sdělení odpovídá... já vlastně předpokládám, že se tím nikdo příliš zabývat nebude.

Ano, nepopsala jsem, co do vzhledu všechno zahrnuji, automaticky jsem to považovala za jeho součást. Vyprdla jsem se na skutečnost, že to je můj subjektivní pocit, který není u každého totožný. No vrátilo se mi to a já už si snad dám příště pozor, abych se nenechala nachytat na švestkách, abych byla přesnější. To ale znamená být i otevřenější... víš, nevím jestli tohle chci.

No ještě v jedné věci si dovolím odporovat. Nezahrnuji do krásy to, co tato diskuse chtěla od sebe odlišit. Pochopila jsem toto téma jako porovnání toho, co nás zaujme na první pohled (všechny mé "složky" do toho patří), a obsahu duše (tedy intelektu, vědomostí, povahy a podobných dlouhodoběji poznávaných vlastností. V tématu diskuse je toto označeno slovy "duševní hodnota".

Chápala jsem tedy již samotné zadání trochu jinak než ty, no jsem potěšena, že jsme se nakonec domluvily.
 nota brevis Žena Kategorie
06.02.2007 00:10:09
Ondřeji, já se z Tebe poseru!!!!
(Alebo Ťa zožeriem.. a tak možno niečo z Tvojich vyjadrovacích schopností prejde do mňa :-D )
Smajlík  Veza Žena30 Kategorie
06.02.2007 00:06:02
nota brevis:

Tak to potom jo. :-)


Napíšem Ti, z čoho vznikol môj dojem, že mi nerozumieš, dobre :-) ?

Prvým rozhrešením, ktoré som k tejto disk. vložila, som sa pristavila pri Tvojom nicku preto, lebo som si tak ušetrila hľadať vlastné slová pre to, čo si už napísala, a čo hlavne priamo podnietilo moje úvahy (len by som predstierala neautentickú reťaz čisto vlastných úvah - a to nevidím dôvod robiť, diskusie sú predsa legálne :-) inšpiratívne na rozdiel od rozjímania v samote práve tým, že umožňujú odpichnúť sa myšlienkovo od vyjadrenia druhých).
Pri prečítaní Tvojho "První dojem samozřejmě dělá vzhled. Je tedy důležitý pro to, aby mě zkoumaný objekt vůbec začal zajímat." ma silno zaujalo, že hneď na to, ako mi to prišlo v prvom momente "samozrejmé" aj pre mňa, mi došlo, že to tak proste nie je. Prekvapilo ma, že sama o sebe som mala takú predstavu, ktorá sa pri prvom letmom zamyslení ukáže ako nepravdivá. (A dovolila som sa so svojím objavom podeliť. :-) )

Pretože však toto "Vůbec jsem nemínila zpochybnit Tvoje priority při výběru kluka, pochopila jsem a není třeba mi to opakovat." si mi napísala Ty sama AŽ POTOM, ako si Ty mne opakovala, vysvetľovala svoje predchádzajúce vyjadrenie (ktorému som bez najmenších problémov rozumela :-) ) - získala som spôsobom (presne takým, ako píšeš, že si získala NÁSLEDNE :-) Ty zo mňa) pocit, že mi chceš oponovať, a nechápala som celkom, čím (hovorila si o inom, nie protirečivom). :-) Čiže uvedom si, že u oboch nás ide o to isté - o radosť z diskusie, žiadne ježenie srsti, plus obe sme tej druhej mylne prisudzovali neporozumenie. :-D

Iná vec je, že podľa mňa si vyjadrila zle, čo si chcela. (A naďalej si myslím, že si mi v niečom neporozumela. Sleduj, a vyvracaj: ;-) )
Keď k otázke práve o tom, či je pre náš výber partnera podstatný vzhľad v zmysle krásy (subjektívna, to netreba stále pripomínať, to predsa chápem a chápe to tu každý, a tiež si všimni, že nie je výnimočné, ale skôr pravidlom, že "zaujímavé" víťazí nad "kenovitým") po svojom vyjadrení "První dojem samozřejmě dělá vzhled. Je tedy důležitý pro to, aby mě zkoumaný objekt vůbec začal zajímat." upresníš "Je zkrátka typ chlapa, kterému těžko odolávám, proto jsem to napsala. " - myslím, že som neurobila chybu, ak som predpokladala, že hovoríš o vizuálnom type (a všimni si, že pre prípadné vyhnutie nedorozumeniu som to aj napísala v zátvorke, že tak som Tvoju vetu pochopila).
Ak si vo svojich myšlienkach urobila krok ďalej za tému diskusie (nechcela si hovoriť vymedzene o vzhľade-kráse), čitatelia sa to nemajú z čoho dozvedieť, ak to nenapíšeš. Mala si k tej vete teda napísať niečo ako som ja napísala pre seba "z väčšinovej časti mám hranice prijateľného vzhľadu vymedzené dušou a životným štýlom, ktoré sa premietajú do vzhľadu, nie samotným vzhľadom-krásou v zmysle súmernosti a proporčnosti a pod." (nie je dosť opakovať pre vyhnutie nedorozumeniu, že my
 Veza Žena30 Kategorie
05.02.2007 17:34:12
Vzhled je pro mě priorita :)))

Hnusná holka- špatná holka..
Smajlík  protlak Muž Kategorie
05.02.2007 17:12:24
Veza.:
Trochu jsi mě zaskočila tím, že automaticky předpokládáš, že jsem se chtěla bránit nebo Ti oponovat. Jenže tak to není... já odepsala jen tak, pro potěšení z tématu. Vůbec jsem nemínila zpochybnit Tvoje priority při výběru kluka, pochopila jsem a není třeba mi to opakovat.

"A kde si videla, že by som Ti prisudzovala kenomániu?"
Nic takového jsem neviděla. Proč si myslíš, že Tě z toho obviňuji? Dala jsem za to smajlíka, myslela jsem to jako zajímavost. Já totiž opravdu neměla moc takových chlapů, o kterých by se dalo říci, že by odpovídali všeobecným měřítkům krásy, a zdálo se mi, že porozumíš. Tedy podle toho, co jsi napsala.

"Je zkrátka typ chlapa, kterému těžko odolávám - toto ja nemám (podtrhujem, že hovoríme o vizuálnom type.)"
V tomto si tedy opravdu nerozumíme. Já nemluvím a nemohu mluvit pouze o vizuálním dojmu, když vnímám zároveň i charisma a také nedefinovatelné samčí něco, co nelze popsat. Je-li tohle všechno dobře namícháno, lehnu. To píšu jen tak, jen o sobě, nic ze Tvého textu tím nezpochybňuji.

Všimla jsem si, že jsi věčným oponentem, že za vším předvídáš útok. To nemusíš, myslím, nemusíš se tolik hlídat, přede mnou už vůbec ne. Nepatřím k místní útočné letce slepic a o zajímavých tématech si chci jen povídat.
 nota brevis Žena Kategorie
05.02.2007 15:55:10
nota brevis:

Zdá sa mi, že si ma nepochopila.
"Je zkrátka typ chlapa, kterému těžko odolávám" - toto ja nemám (podtrhujem, že hovoríme o vizuálnom type.)

"Každý však máme hranice toho, co považujeme za pěkné, nastavené někde jinde, tak je to. A kdybys prošla galerií mých lásek, zjistila bys, že tam není vystaven jediný Ken."
A kde si videla, že by som Ti prisudzovala kenomániu? :-D Lenže Ty a mnohí iní tuná unisono tvrdia, že hoci ich šálkou kávy nie je "kalendárovo súmerný ksicht", aj tak sa príťažlivosť vo veľkej miere odvíja od toho, či ten vzhľad považujú za príťažlivý.

Ja som zdôraznila, že u mňa to nie je ani tak. Že vzhľad je u mňa až druhoradý (uviedla som, že samozrejme mám hranice, za ktorými je cítiť lásku nemožné - aj to sú ale z väčšinovej časti hranice spôsobené dušou a životným štýlom, ktoré sa premietajú do vzhľadu, nie vzhľad samotný).
(Teoretické podloženie: asi väčšinu svojich objektov by som si len podľa fotiek nevybrala "do druhého kola".)

Napísala som predsa, že chlapov, ktorých označím podľa vlastných kritérií (čiže žiadna podmienka kenovitosti) za pekných, nezaradzujem týmto automaticky medzi takých, ktorí sú pre mňa príťažliví (ani len sexuálne).

(Pre prípadných rýpalov: zatože takým spôsobom nepostupuje chronologicky môj výber, neznamená to, že výsledný objekt nemôže byť z mojej skupiny vizuálne príťažlivých :-)) )
 Veza.
05.02.2007 15:04:36
Než na vzhled ve smyslu "moderní obal a výrazný barevný tuning" dám víc na osobní přirozenou přitažlivost, doplněnou vyváženou upraveností, již zmíněný sexapeal a příjemné vystupování. Hodně na mě dělá dojem hlas, úsměv a pohled, jakým se to děvče dívá. Takže ano, "fyzično" je pro mě hodně důležité. Hlavně v prvních okamžicích po seznámení.
 Zombie 36 Muž41 Kategorie
05.02.2007 13:53:05
partnera si nehledam podle vzhledu, ale podle přitažlivosti, to je docela rozdíl...Musí mít prostě něco do sebe. Nemam ráda typy kluků, který mi přijdou až přehnaně dokonalý, mam ráda spíš zajímavost.
 Zinazwi Žena32 Kategorie
05.02.2007 13:10:16
Nemohla bych si začít s někým, kdo by mě nepřitahoval. To může bejt kámoš, ne partner.
 Oriq Žena30 Kategorie
05.02.2007 13:02:21
Veza.:
Je zkrátka typ chlapa, kterému těžko odolávám, proto jsem to napsala. Každý však máme hranice toho, co považujeme za pěkné, nastavené někde jinde, tak je to. A kdybys prošla galerií mých lásek, zjistila bys, že tam není vystaven jediný Ken. :-)
 nota brevis Žena Kategorie
05.02.2007 12:56:31
většina mých partnerů mě ze začátku vzhledově nijak nezaujala, prostě průměr... a pak pro mě byli strašně krásný, když jsem je měla ráda... a něco si v nich našla, v očích, v gestech, v blbostech... to pak byly ty nejkrásnější věci
 happiness Žena29 Kategorie
05.02.2007 12:00:15
Ano, partner se mi musí líbit - ale samo o sobě to samozřejmě nestačí.
 Vlora ŽenaKategorie
05.02.2007 11:58:41
Ditka - vždyť já vím:-), jak to je, z jeho reakcí je to všechno tak zřejmé..proč by jinak psal o mém domělém prachatém svalovci?:-))
Jen by mě zajímalo, jestli to všechno myslí vážně (nějak tomu nemůžu věřit), nebo ho prostě jen baví hrát roli "zlého" a stylizuje se do ní, prostě jen kvůli tomu, aby měl nějakou tvář a byl zajímavý...to by mě fakt zajímalo..

Amarus - ještě k otázce - proč to sem píšu a že je to x krát omleté téma - ve Zpovědích byla otázka jednoho ne příliš atraktivního mladíka, který si stěžoval, že vždy, když pošle fotku dívkám, které zná z internetu, přestanou s ním komunikovat. Chtěl vědět, proč to tak je, a dal odkaz na své fotky. No, a dost lidí mu psalo ve stylu: "Už ti neodepíší , protože většina lidí bohužel kouká jen na vzhled a ne na to, co je uvnitř". Tito lidé to mysleli kriticky...Ale my přece všichni víme, že vzhled je důležitý (více či méně), tak mě zajímalo, proč se pořád píše, že BOHUŽEL všichni koukají jen na vzhled, když je to naprosto přirozené, že nejprve hodnotím vzhled a pokud mě dotyčný nějakým způsobem odpuzuje, nebudu mít chuť už ho jako potenciálního partnera zkoumat dál..Jsou tací, kteří to mají jinak, ale těch je menšina a většinu nemůžeme kvůli tomuto oduzovat..Tak proto jsem to trapné téma znovu otevřela:-)
Ale je fakt tvým diskuzím o sandálech a o ženění nesahají ty mé ani po kolena:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 11:40:10
kikiwhite
To není tím, zda je Tvá zpověď hlubokomyslná či nikoliv, ale je to o tom, že se to hluboce dotklo Amarusova pošramoceného ega, ale on to nikdy nepřizná.
 Ditka
05.02.2007 11:22:25
Tux - jo, ten citát přesně sedí..:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 11:21:12
Chcela som súhlasiť s notou brevis, len s vymedzením, že pri zoznamovaní cez Net to tak nie je s prvotnou podmienkou vzhľadu. Vtedy naopak môže byť so vzhľadom problém - nie nutne s tým, že by dotyčný nemal byť považovaný za pohľadného, ale proste s tým nezvykom, nutnosťou dodatočného vytvárania dôvernej známosti rysov tváre.
No potom mi došlo (pri konkrétnych spomienkach), že ani naživo to u mňa nikdy nebolo s tým vzhľadom také horúce.
Nechcem tým povedať, že nemám VIDITEĽNÉ podmienky, ktoré NESMIE chlap spĺňať na to, aby sa mi zabýval v hlave či srdci. To mám, ale skôr takto záporne vymedzené - čo je pre mňa neprijateľné. (A aj v tom niektoré moje objekty ehm.. aj presahovali to, čo by som takto vymedzila. :-) )
Takže môžem zodpovedne prehlásiť, že u mňa sa jasne sexappeal chlapa odvíja od DUŠEVNÉHO zaujatia.
A to v minulosti dokonca aj pri čisto mileneckých vzťahoch bez zamilovania. Nešlo mi nikdy pri voľbe o výstavnosť kusu (nielen konvenčnú, ale ani podľa vlastných podmienok: nemusela som s úľubou na ňom spočinúť očami, kľudne som ho "prehliadala" :-) ), ale o to, že som získala pocit, že ten človek by mohol byť schopný zohrať sa bez prebytočných záťaží, t.j. neznechucovať ma, ak pri sexe náhodou otvorí ústa :-).
Platí proste u mňa (bez falošného utešiteľstva, úprimne) ľudová múdrosť "Chlap krajší od čerta môže byť krásny." (Prípadne by som ju ešte zrelativizovala, ale na to by sme museli najprv diskutovať o tom, ako vyzerá čert :-D ).

(Sú chlapi, na ktorých sa popasiem očami, ale neláka ma ich pobozkať ani sa s nimi ísť prejsť. Ich považujem za takých, čo sú pre mňa vzhľadovo "objektívne subjektívne" :-) pekní, ale nie sú pre mňa príťažliví.)
 Veza.
05.02.2007 11:16:45
Amarus - :-))), ještě že máme tebe, abys psal ty hodnotné a neomleté diskuse:-))
Jinak by mě fakt strašně zajímalo, kde jsi přišel na to, že mám parachatého svalovce??:-)) Fakt jsi mě velmi pobavil:-))
A jestli se ti mé diskuse zdají tak trapné, není nic jednouššího, než je neotvírat..Když k nim nemáš co říct a jsou pod tvojí úroveň, tak do nich nelez a otvírej jen ty s hlubokomyslnými názvy:-).
čau!:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 11:01:38
Já myslím, že při prvotním setkání musí nutně nějaká vzájemná přitažlivost existovat, tzn. jeden se líbí druhému. Ale já osobně musím poté toho člověka poznat do hloubky, abych poznala jeho chování, jednání, charakter, přirozenou inteligenci...atd., jakmile zjistím, že je v tomto veliká nesrovnalost a jeho chování mne odpuzuje, nepomůže mu ani vzhled.
 Ditka
05.02.2007 11:01:26
Tisíckrát omleté, vyřešené téma... Proč to sem píšeš? Celou dobu, co tu strašíš, tu exhibuješ diskusemi o ničem. Zalez dokutlochu se svým prachatým svalovcem a co nejdřív chcípni...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
05.02.2007 10:53:38
správně to zní: Vzhled není důležitý tak moc. S někým, kdo se mi vůbec nelíbí, bych nechodil, stejně tak bych nechodil s někým, kdo se mi jen líbí a nic víc.

Chytrá věta z jedné knížky: "To, co je krásné, milujeme. To, co milujeme, se pro nás stává krásným."
 Tux Muž28 Kategorie
05.02.2007 10:52:31
První dojem samozřejmě dělá vzhled. Je tedy důležitý pro to, aby mě zkoumaný objekt vůbec začal zajímat. Kdybych pak pod pěkným obalem našla plesnivý obsah, zahodím to.
Někdy se ale nadstandardní produkt nachází v úplně obyčejném obalu. Nevadí mi to, jen mi trvá delší dobu, než...
 nota brevis Žena Kategorie
05.02.2007 08:59:37
Prvně se mi holka musí líbit vzhledově a pak jí poznávám teprv povahově... čiže pokud je holka ošklivá ale fajn, tak to ani nezjistim
 od mwmwm
05.02.2007 08:57:14
Myslím, že to, jaký je člověk uvnitř, vyzařuje i navenek. I když dotyčný není hezoun, může pro mě být tím nejkrásnějším.
 Marcela2 Žena31 Kategorie
05.02.2007 08:45:23
já jsem chodila s méně atraktivním klukem, byl moc hodnej, ale já byla bohužel kráva, přesto jsem ho milovala a asi miluju dodnes, každopádně má ted jinou a je to fešák =))
Smajlík  Ruzenka Žena Kategorie
05.02.2007 08:42:56
nedávno jsem se zamilovala do člověka, který vůbec není hezký (malý, hodně silný), ale je strašně fajn a je nádherný uvnitř, tím, co kolem sebe vyzařuje.
 bria
05.02.2007 08:02:09
vzhled je důležitý ... spíš to beru jako přitažlivost, ne čistě vzhled ... jde hlavně o to, že kdo se líbí mně, nelíbí se dalším lidem ... a naopak ...

samozřejmě jde o to, co je uvnitř ... ale musí to být v přitažlivém obalu ...
 Lene Žena26 Kategorie
05.02.2007 02:26:26
u mě shrnu důležitost vzhledu tak na 70%. ale spíš jde o celkový první dojem.
Smajlík  flixo Žena26 Kategorie
05.02.2007 01:11:50
Ondřej - jo, to je pravda...ale na druhou stranu ty peníze a popularita již neatraktivních staříků můžou tak nějak podvědomě v těch mladinkých dívkách vyvolat zdání duševní hodnoty toho člověka..což nevylučuje, že ti lidé skutečně duš.hodnotní jsou, mluvím o pocitu těch slečen:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 01:03:12
Nedokážu si představit, že bych na tom byl tak zle, abych si musel něco začít s protějškem, co mě fyzycky nepřitahuje. Nutno dodat, že krása je pojem subjektivná a mimo extrémních příšer se na každej hrnec najde poklička.
 shodan Muž Kategorie
05.02.2007 01:00:34
Ze zkušenosti vím, že ženský po čtyřicítce už zajímají hlavně jiný věci než vzhled chlapa.
Smajlík  tlustytrpaslik Muž Kategorie
05.02.2007 00:58:10
Lidi jsou pokrytci .. nepřiznají spoustu věcí .. já sice chodím jak vágus, ale mám charisma a tím uvádím samice do transu .. občas :))) .. na druhou stranu se mi líbí typy vymozkovaných slečen, se kterými si nemám co říct, ale vždycky si je představím bez hadrů a je to pastva pro oči ..

Pokud to není princezna, tak s ní musím dělat v posteli psí kusy a uspokojí mě to stejně jako kdybych princeznu jen pohladil a ona se uculila ..

A co s tím ? Nic .. přiznat si otevřeně, že jsem holt zvířátka a něco nás bere a něco ne .. nad svatbou z rozumu uvažuju, ale fakt na to nemám si každej večer říkat, že je to z rozumu ... třeba mě ty povrchní pudy ještě pustěj .. do důchodu čas.
Smajlík  Depresista Muž37 Kategorie
05.02.2007 00:49:29
Ondřej F. - tak s tímhle musím souhlasit:-), jen chci dodat, že v těchto případech (třicítka a 70 letý herec/režisér např.) jde také (nebo hlavně?:-) o peníze + okouzlení osobností.. ano, tam vzhled roli nehraje..neboť jak bychom si pak třeba vysvětlili mladinké manželky např. Honzy Nedvěda?:-))
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 00:43:59
Štefan - "a odborníků jsem se neptal, ale myslím si, že by zvolili jeden z převládajících ženských názorů"
- no, tohle by ti poradili - jak být přitažlivý pro tu většinu, tak je to přece nejlepší, chci-li hledat vhodný protějšek a líbit se..pro úspěch je proto přece nejlepší líbit se většině:-)
Smajlík  kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 00:38:40
kikiwhite: nač si nechat radit u odborníků, když chci vědět, jak bych se líbil cílové skupině - mladým ženám? To je lepší se pak zeptat přímo jich ne? No a ty se různí.. a odborníků jsem se neptal, ale myslím si, že by zvolili jeden z převládajících ženských názorů
 Štefan Muž23 Kategorie
05.02.2007 00:37:45
Kluk/muž se mi musí líbit jaksi ve výsledku, celkově...nemá na to vliv jen vzhled nebo jen to že je hodný...ale tak nějak hezky namíchaná kombinace:-)
 Milé děvče Žena22 Kategorie
05.02.2007 00:35:49
Štefan - měla jsem na mysli nechat si poradit od odborníků, např. vizážistů, nebo přímo kadeřníků:-)
Ale postava se dá vždycky změnit k lepšímu, tam nepotřebuješ radit, jestli ano nebo ne.. (poch. nevím, jakou máš postavu)
Oblečení - tam by si člověk, pokud neví, měl taky nechat poradit, tam by možná stačilo od nějaké holky, která rozumí módě:-)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 00:30:47
kikiwhite: no to jsem si zkusil nechat poradit a bylo tolik názorů kolik lidí, takže jsem se na to vykašlal a udělal si účes podle svého. Třeba půlka lidí chtěla, abych si nechal dlouhé vlasy, jiní že se to na mě vůbec nehodí. Tak si pak člověk vyber.
 Štefan Muž23 Kategorie
05.02.2007 00:22:00
Občas tady kritizuju, že některé baby chodí zmalované jak coury, mají na sobě 5 kilo sraček, peroxidové vlasy a výstřih až na pupek. Ale ono je to vlastně dobře, aspoň vím, se kterou nemá smysl se vůbec bavit...
Vzhled je samozřejmě důležitý, a kdo říká, že ne, ten kecá. Ale je to taková vstupní brána, podle které se můžu rozhodnout, jestli se dám s dotyčnou do řeči. Prostě mě musí přitahovat, musím se vedle ní cítit dobře, což vedle chemické obludy bych se necítil. Důležité je ale taky chování, gestikulace, způsob mluvy. Vzhled ale sám o sobě nestačí, pokud se s ní začnu bavit a zjistím, že je to dilina, anebo prostě každý chceme něco jiného.
 Cocteau Muž99 Kategorie
05.02.2007 00:14:22
Štefan - Carletka neměla na mysli plastiku:-). A na svém vzhledu pracovat můžeš, to si piš:
1) Postava - pro ženy u mužů velice důležitý aspekt, možná jeden z nejdůležitějších, je to totiž jakýsi atribut mužnosti - můžeš posilovat, cvičit, běhat..postava se prostě změnit dá, když člověk doopravdy chce! A nemám na mysli horu svalů, ale prostě mužný vzhled, který může lecos ostatního "zachránit"
2) účes - taky důležité dokreslení vzhledu, můžeš si nechat poradit u odborníků..
3) oblečení - myslím, že by mělo být alsepoň trochu moderní a slušivé, neméně důležitá věc..
A pokud toto vše budeš mít na "přijatelné úrovni", myslím, že se budeš cítit mnohem lépe a lépe se ti bude vyhledávat i vztah...Neboť bez vzájemné sexuální přitažlivosti to prostě nejde, Štefane..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
05.02.2007 00:12:15
Nezáleží mi ani tak vzhledu ve smyslu tvary, barvy a velikosti. Důlžité pro mě je řekněme držení těla, výraz ve tváři, styl gestikulace, způsob jak dotyčný mluví, míra hygieny. Plus inteligence, smysl pro humor, přirozené sebevědomí a outdoorová úchylka.
 Allibaa Žena27 Kategorie
05.02.2007 00:05:53
carletka20: to raději než se trápit, ale fakt, že už mám nějaké lásky za sebou, mi dává naději, že snad budou následovat i další
 Štefan Muž23 Kategorie
05.02.2007 00:03:49
Štefan: Tak to taky můžeš zůstat celý život sám.
 carletka20 Žena25 Kategorie
04.02.2007 23:58:58
carletka20: ale ne každý má na plastiku. Protože jsou lidi hezcí pro většinu a hnusní pro minimum, ale i lidé, co to mají opačně. Na vzhledu se do jisté malé míry pracovat dá, pro každého je to jiné úsilí, ale jsou vlastnosti, které žádným cvičením nezměníš.
Podle mě je koukání na vzhled prostě diskriminace a povrchnost...

Verca182: pokud těch 100% je na 1. otázku (100% nekoukáš), tak jsi zde asi jediná a máš to u mě
 Štefan Muž23 Kategorie
04.02.2007 23:58:57
No já nevím jak to říct, pro mě jsou asi vzhled a přitažlivost dvě různé věci.
Můj nynější přítel se mi nelíbil, naopak nebyl vůbec můj typ, světlé vlasy, modré oči, vypadal jak Frofo pytlík...
No a najednou sme se skamarádili, byl hodnej, milej, krásně voněl , nebyl žádný navoněný frajírek, sportoval, měl krásnou postavu, byla sním sranda, najednou měl ty nejkrásnější kukadýlka jako štěňátko, vlásky prostě...sem ho málem snědla:o)
A o zadečku ani nemluvím, takže nakonec pro mě asi bylo rozhodující, že se mi zalíbil chováním a najednou mě začal přitahovat a pardón, že se tady tak rozplívám, je mi zase smutno:( Budu spát zase smaa achjo
 nO a cO Žena Kategorie
04.02.2007 23:58:02
Každý kouká na vzhled a kdo říká, že ne, tak ten na něj nedá dopustit! Je to vlastně to první, co člověk vidí a co ho (ne)zaujme. Mě, když se líbí nějaká holka, tak teprve potom jí zkoumám dál. Ještě se mi nestalo, aby to bylo naopak. Ani nikoho takového neznám.
Smajlík  lolek#1
04.02.2007 23:51:29
Já se nejdřív musím podívat jak vypadá. Teprve pak se koukám, co je pod kůží.
Smajlík  Moonek Žena28 Kategorie
04.02.2007 23:49:13
Štefan: Sice jsme si ho nevybrali, ale proč bychom se na něj neměli koukat? Každý ze sebou může něco dělat, aby byl spokojený a líbil se.
 carletka20 Žena25 Kategorie
04.02.2007 23:38:59
"Tak proč se tak často říká, že vzhled není důležitý, když všichni víme, že je důležitý velmi..?"
Protože se v naší společnosti vytvořila nepsaná morální pravidla, která nám nedovolí říkat na plnou hubu: "Teda ty máš ránu! O tebe bych si neopřel(a) ani kolo... ."

"Nebo ta duševní hodnota automaticky přináší to, že člověk se stává pro toho druhého přitažlivým?" Každý to má jinak. Záleží na povahových rysech. Pokud jde o povrchního člověka, tak si tu rovnici dosadíš sama.

"Nemluvě o tom, že např. upravený/neupravený vzhled, hezké/ledabylé/vkusné/nevkusné oblečení, moderní/nemoderní účes atd. o člověku také ledacos vypovídá..a to i do určité míry o tom, jaký je..takže je vhled důležitý? A do jaké míry?"
Do míry, kterou si volí každý sám a po svém.
Konkrétnější nebudu.
 Noel821201 Muž35 Kategorie
04.02.2007 23:36:55
pokud si vybiram obet,dam na vzhled 70%. Ale na vztah,tak to je asi 40%. Nebudu chodit s holkou,co je sice hezka,ale nemiluju ji a nebo je uplne jina nez ja...
 Číča Guns Muž17 Kategorie
04.02.2007 23:36:40
Řídim se jen z části. Musí se mě zaujmout jeho oči a to co se v nich odráží. V očích je celá osobnost jak v zrcadle. Účes neřešim, jen mám ráda čistý mužský, musí mi vonět. Zda je oblečen moderně je mi jedno. Musí mu to podnout a aby se v tom cítil dobře. Může být v obleku ale i sportovně oblečen. Jen některé barvy nemusím. Ale na výběr partnera nemají vliv.
Ale vztahy jsou z větší části o chemii
 žabka renča Žena99 Kategorie
04.02.2007 23:36:14
neříkám že má být hezký, ale mě by hezký připadat měl... přece mě fyzicky aspon trochu přitahovat musí... duše nestačí
 jufonka Žena33 Kategorie
04.02.2007 23:34:31
já dám na vzhled na 100%
 Narcomafia Muž25 Kategorie
04.02.2007 23:33:28
A k druhé otázce: ano, a bylo jich víc. A aspoň u jedné bývalé vím, že kdyby koukala na vzhled, tak by se mnou nechodila.
Bohužel holka, která bude chtít se mnou chodit, budu muset být její typ (takovou jsem potkal jen jednu za život - první lásku) nebo jí nesmí na vzhledu záležet.
A taková asi už není...
 Štefan Muž23 Kategorie
04.02.2007 23:31:02
Tigress: Ty nejsi náročná. Tohle chtějí všichni.
Smajlík  Meggie Žena26 Kategorie
04.02.2007 23:30:18
Nemám moc ráda to slovo vzhled. Budu mluvit jenom sama za sebe. Pokud mě ten chlap nebude fyzicky přitahovat, tak nenechám, aby na mě šáhnul.
 Meggie Žena26 Kategorie
04.02.2007 23:29:10
pro mě je vzhled důležitý, ale opravdu ti nedokážu říct, na kolik procent. Jsem asi náročná, ale chci pěkný vzhled, charakter, inteligenci, povahu, humor, uspokojování mých potřeb, býtí na stejné vlně ... pokud tam něco z toho chybí, je to špatné.
 Tigress Žena21 Kategorie
04.02.2007 23:26:46
100%
 Verca182 Žena23 Kategorie
04.02.2007 23:25:38
Není důležitý. Nevybrali jsme si ho, tak na něj nemůžeme koukat!
Ale asi jsem sám.
Smajlík  Štefan Muž23 Kategorie
04.02.2007 23:25:28
Vzhledem se řídím, ale ne 100% .... neumím v sobě nalézt chuť s tím druhým něco víc mít, pokud-li mě nepřítahuje ... což ale není prvořadou zaležitostí vzhledu ... ano ten člověk se mi musí líbit, ale je mnoho mých kamarádů, kteří se mi líbí, ale přitažlivost pro mě mají betonového sloupu ... musí mít to Něco, co mě přitahuje .. prostě nějak zapůsobit
 NewStart Žena23 Kategorie
04.02.2007 23:23:23
Vzhled je nejdůležitější. Takovej fešák, jako jsem já, přece nebude chodit s nějakou držkou, která by mi dělala akorát tak ostudu.
Smajlík  trener Dolly Buster Muž Kategorie
04.02.2007 23:23:11
Myslím, že důležitý je, aby tě ten člověk fyzicky neodpuzoval:-) Třeba teď jsem se seznámila s klukem, který se mi ze začátku moc nelíbil, ale dostal mě svojí osobností. A teď zjišťuju, že je vlastě dost hezkej:-) Prostě tam něco být musí, ale řekla bych tak půl na půl, někdy i míň.
 carletka20 Žena25 Kategorie
04.02.2007 23:19:25
Určitě se řídím vzhledem, ale není to to první prioritní. Nemůžu být s někým, kdo se mi nelíbí a platí to i opačně.

Neznám člověka, který by nehleděl na vzhled.
 Teromína Žena25 Kategorie



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč