Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.189401, vloženo 03.02.2007 13:39:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Undra a jeho UPOZORŇOVÁNÍ na prav.chyby
Zpověď o pravopisných chybách píše býv. Undra/r-dnoo a je mířena na mě.
Jen bych chtěla, abyste pochopili a znali kontext. Undra moc dobře ví, že já s pravopisem problém nemám, že občas z nepozornosti přehlédnu méně markantní chybu, jako je čárka či nečárka před "nebo", občas (ale opravdu výjimečně - jen v jedné mé diskuzi, pořád si to hlídám) když spěchám, přehlédnu "mě, mně", ale POCHOPITELNĚ znám ono pravidlo (myslím, že toto stane každému, možná ne Undrovi, který nemá co na práci a má mooře času se zabývat malichernostmi).
A Undra je velice udiven, proč jsem rozhořčena a překvapena tím, že vždy vleze do mé diskuze, vypíchne zlomyslně nějakou chybu, kterou v mém textu radostně našel, a aniž by reagoval na téma mé diskuze zase zmizí.
Pro hlubší objasnění kontextu je nutno vědět, že Undru znám z osobního života, toto chování jsem proto nepochopila a nevím, jaký mělo zrovna u mě smysl. Chápala bych to u člověka, který má skutečný problém s pravopisem (a kterých je zrovna tady mnoho) a kterému by toto opravování skutečně mohlo pomoci.
Posuďtě prosím z mých příspěvků, zda jsem člověk, který potřebuje v pravopise opravovat (ano, v jednom mi kutečně ujelo "mně", ale proč člověk, který mě zná, mě takto shodí, že to vypíchne?).
Od Undry je toto prostě zvláštní zlomyslnost a on nechápe, že mi to vadí, neboť jeho opravování v tomto případě nemá nejmenší smysl - jen mě shodit, ne mě něco naučit, neboť on ví, že já to nepotřebuji.
Navíc bych toto chápala od člověka, který mě nemá rád, ale já si myslela, že Undra mě "rád" má, nebo mě alespoň respektuje. Tak nevím, proč mi toto dělá a jaký to má smysl..?
Jestli jsem zde udělala nějaké chyby, je to proto, že jsem rozčílená. Díky za přečtení.
 kikiwhite Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.02.2007 20:55:34
Undra je tak trošku "smartass". Být Tebou, nerozčiluju se, zvlášť když se znáte.
 Zildjian Muž41 Kategorie
06.02.2007 11:31:04
alien:
Ráda bych ti prostřednictvím nějakého smajlíka zamávala, jenže takový tu není. Hezký den...
 anička111 Žena Kategorie
06.02.2007 07:28:14
anča:
Smajlík  alien-nepřítel státu Muž Kategorie
05.02.2007 13:12:34
aliene: také si pamatuji, jak jsem opravila hrubky v jednom z tvých textů, reagoval jsi ukázkově a koukám že se tě to dotklo jednou provždy...:-). Tvé vnímání má s realitou a s tím co lidé skutečně dělají a říkají dost málo společného, tvoje reakce jsou reakcemi na to, co si myslíš, že lidé říkají a co chceš vidět nikoli na to co opravdu říkají a dělají - zajímalo by mě, jestli o tom aspoň trochu víš?
 anička111 Žena Kategorie
05.02.2007 04:56:09
lene:
Smajlík  alien-nepřítel státu Muž Kategorie
04.02.2007 18:15:47
alien: ještě dodatek ... jediné, co se mi tu nažíš dokázat je, že dělám chyby ... nikde jsem netvrdila, že je nedělám ... ohrazuji se proti označení mých rozhřešení : "plné gramatických chyb" ...

(rozhřešení plné gramatických chyb podle mě píše např. bunnyrubbit a angelusi ... neber to jako útok na angelusi, u tohoto je použita pouze jako příklad ... a to, že dělá hrubky, nepopřeš snad ani ty ... diskutovat o tom, že je to roztomilé, nehodlám)

stále tedy čekám na důkaz, do té doby jsi pouhý lhář ... a tato diskuze je zbytečným plýtváním mého času
 Lene Žena26 Kategorie
04.02.2007 08:49:18
alien-nepřítel státu : jj myslela jsem si, že to nepochopíš ... zjednoduším ti to ... já totiž nepíši věty ... tudíž velké písmeno není hrubá chyba ... pokud myslíš hrubé gramatické chyby podle "tvých pravidel pravopisu", tak ty mě skutečně nezajímají a nenajdu je ...

alespoň se nevymlouvám "znám to dokonale, jen to píši jinak" ... "chyby dělám schválně" ...

že jsi opět nepřišel s žádným důkazem svého tvrzení "plné gramatických chyb" ... to není nic nového ... pokud ojedinělou chybějící čárku bereš jako něco, co naplní rozhřešení gramatickými chybami ... tak promiň, ale jsi hlupák, který se jen bezmocně brání ...

jinak se podívej, že hned jak to jde, vytahuješ osobní rovinu, začínáš napadat můj vztah a mě (ne, podle tvých definic skutečně nejsem žena ... díkybohu), když už nemáš argumenty (stačí si pročíst, co jsi tu psal) ...

nezapomeň tu zase pak brečet, jak jsem zlá a útočná, protože v této diskuzi (a jiných) jsem reagovala naprosto věcně, zatímco ty jsi měl nutnost vytahovat můj osobní život ... přeber si to ... a pak zase fňukej a vyhlašuj směšnou válku ...

je mi líto, ale mou češtinu hodnotili lidé, kteří k tomu mají právo a znalosti ... tvoje hodnocení mě tudíž nemůže rozhodit ... sám víš, že mé vyjadřování je na velice dobré úrovni ... jenže přiznat to už těď nedokážeš ... nebo možná nemůžeš, protože hrdost je svině ...

jen na konec ČEKÁM NA SVÉ ROZHŘEŠENÍ PLNÉ GRAMATICKÝCH CHYB, JINAK JE JASNÉ, ŽE ZASE JENOM BEZ DŮKAZŮ LŽEŠ (doufám, že to nepřehlédneš a dodáš alespoň jeden důkaz, kterých se nepochybně všude válí tuny)
 Lene Žena26 Kategorie
04.02.2007 07:44:13
Kiki:

Dělat pravopisné chyby je stejně normální jako na ně upozorňovat. Chyby děláme v různé míře všichni a většina z nás ráda hledá chyby druhých. Nejen pravopisné. Každý si rád rejpne.

Myslím, že za undrovou 189387 není osobní útok. Buď to vůbec s diskuzí o "Baví vás pozorovat" výrazně nesouviselo nebo chtěl jen vyzkoušet, jestli se "chytneš". Jen tak pro vlastní pobavení. Upřímně řečeno, už v 189140 by bylo lepší, kdybys místo rozčilování poděkovala za opravu nebo to jeho upozornění přešla mlčením.

Neznám tě, ale jsi mi na první dojem sympatická. Tak buď velkoryse nad Undrou a nenech se vytáčet prkotinami.

Držím palec, Zombie.
Smajlík  Zombie 36 Muž41 Kategorie
04.02.2007 05:05:18
Ondřej môj Friedensreich :-)

„Myslím, že jsi neupřímná a nepodařilo se ti to správně logicky zamaskovat. Já totiž nevidím důvod, proč bys měla mít nepříjemný pocit z toho, že se zde ke mně Kikiwhite veřejně hlásila, pokud jsi, jak jsi napsala, nevěděla proč. Pokud člověk něčemu nerozumí, jeho pocitem je zmatenost, ne pocit nepříjemný.“

Predpokladáš nesprávne, že som neúprimná a „bohužiaľ“ ( :-) ) Ty v tom máš logické chyby, chrobáčik, takže maskovať nie je čo. (V Tvojej reči: Vyplodils’ kecy, sračky. :-) )
(Teraz napríklad zas Ty predpokladáš u mňa to, čo je chybou, že ľudia zvyknú predpokladať u Teba – zastieranie; hoci predpokladám, že u mňa práve teraz predpokladáš nevedomé zastieranie, nie zámerné.)

Keď niekto niečiemu správaniu nerozumie, nevie, čo za tým správaním stojí. Inými slovami: nevie, či jestvuje „skutková podstata“, aby mal nepríjemný pocit, alebo nejestvuje.
Čiže v protiklade k tomu, čo si napísal, ja tvrdím (podľa mňa logicky), že pokiaľ jestvuje možnosť, že jestvuje „skutková podstata“ k znepokojeniu, v takom prípade je obozretné znepokojenie na mieste.

Tiež si nenapísal pravdu (pomýlil si sa kvôli nepozornému čítaniu?) o zdroji môjho nepríjemného pocitu, keď si napísal „Já totiž nevidím důvod, proč bys měla mít nepříjemný pocit z toho, že se zde ke mně Kikiwhite veřejně hlásila.“
Z toho samozrejme „skutkovo opodstatnený“ (*) dôvod na nepríjemný pocit nevyplýva. Ani nie je pravdou a nenapísala som to, že by som taký nepríjemný pocit mala z toho, že sa k Tebe prihlásila.
Mala som nepríjemný pocit z toho, že sa k Tebe hlásila opakovane x-krát bez kauzality, čisto iniciatívne a tak, že mi to vyznievalo ako informácia určená ostatným, nie Tebe (A načo? Aký význam má pre ostatných čítať jej názory vo svetle faktu, že sa poznáte? A vy dvaja o tom, že sa poznáte, viete, takže Ti mohla písať priamo to, čo nasledovalo za zdôrazňovaním, že sa poznáte). Zdalo sa mi prosto, že ten rozsah, v akom sa k Tebe hlási, presahuje informatívny význam pre Teba v zmysle, „čau, Ondro, pod týmto nickom som ja, Tvoja kamoška“; zdalo sa mi, akoby si chcela pripnúť na klopu odznak „Ondrova kamarátka“. Ak by toto moje zdanie bolo pravdivé, boli by za ním nejaké jej motívy. (Mne neznáme a nemravné, pretože mravné mi žiadne nenapadajú. Aký nemravný mi napadá? Manipulatívne omotávanie Ťa do svojich osídel predsa. Tým nehovorím nič o tom, či si myslím, že by si sa chcel nechať alebo nechal, len o mojich úsudkoch o nej.)

Rozhodla som sa však svoju z práve uvedených dojmov plynúcu nelibost ku kikiwhite prekonať, pretože som si uvedomila, že ako možný produkt paranoidného žiarlivostného mechanizmu nie je pre mňa táto nelibost hodnotným podnetom na úvahy.
(Že je ten mechanizmus reflexívny, neznamená nutnosť oddávania sa následkom. Je možné úvahami „vybrať z radu nasledujúcu domino-tehličku“ a je kľud.)

(*) Veľmi dôležité:
Podľa mňa si práve Ty svojou vetou „Já totiž nevidím důvod, proč bys měla mít nepříjemný pocit z toho, že se zde ke m
 Veza Žena30 Kategorie
04.02.2007 04:05:22
nota brevis: Hele, dobře víš, že na mě tyhle ženský rádoby úniky neplatí.
lene: No, těžko od analfabeta tvého typu čekat, že najde chyby, kterých si není vědom, protože nezvládá základy gramatiky.Radši zase začni plácat bez diakritiky, trochu to přehluší ty chyby.
Neboj, osvobozuji tě, jsi nesvéprávná a nemůžeš za to.
Myslel jsem to s tebou dobře a upřímně.Tak se snaž psát aspoň velká písmena na začátku vět tam, kde to omylem zvládneš.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
04.02.2007 02:42:40
kikiwhite

Asi bude na mieste, keď ukážkovo použijem princíp, o ktorom som Ti písala. ;-)
To, že viem Tebe niečo doporučiť ako vhodnú reakciu, neznamená, že sama sa tak viem správať za každých okolností. Rozumej: častejšie než by som chcela sa nechám - a to tak, že veľmi - vytočiť tým, čo mnoho ľudí nazýva u Ondru zámerným prekrúcaním alebo celkovo negatívnym zámerom. Tiež to niekedy v jeho spôsoboch nachádzam, a predmetné je vtedy dopátrať sa, či bolo Ondrovým zámerom vložiť to tam, alebo či je to len môj predpoklad (logicky nevylúčiteľný vďaka forme jeho vyjadrenia). Myslím, že Ondra má čo robiť na zlepšovaní svojich spôsobov vedenia diskusií, ak chce dokázať, že to, čo v nich ľudia spravidla vidia, tam nechcel vložiť. Tým netvrdím, že pri zachovaní svojej otvorenosti prekračujúcej konvencie je možné, aby obsah svojich rečí prispôsobil tak, aby bol prístupný a akceptovateľný pre všetkých! Ale myslím, že je v jeho záujme logicky upraviť svoje spôsoby na také, aby boli obsahovo jasnejšie tým ľuďom, ktorí sa neboja toho, čo sa podľa konvencií nazýva netaktnosťou.
Kiki, nezabúdaj, že všetci sme len ľudia - máme chyby, aj vo vyjadrovaní - ja, Ty, on (ona, ono, my, vy, oni/ony).


"já, chodící pozdě, bych si nikdy nedovolila někoho kritizovat, že chodí pozdě a ještě napsat, že ze sobeckých důvodů - to mi od něj přišlo jako vrchol..."

Nemám dôvod Ti neveriť, že by si to nikdy nenapísala, ba čo viac, bez najmenších pochybností Ti verím! :-)
Ale ako vrchol (nevhodnosti?) mi to od neho neprišlo. Prišlo mi to ako hravý odkaz pre tých, čo vedia o jeho meškaní - prečo by nemohol byť hravý, prečo mu diktuješ, že by mal byť rigorózny suchár?
Od tejto Tvojej nelogickej domnienky Ti dúfam uľavým nasledovným vysvetlením:

Uvedom si, že to, z čoho ho obviňuješ - zo zamlčiavania vlastnej chyby - by mohlo byť pravdou jedine v prípade, ak by to tvrdil výlučne pred cudzími ľuďmi (pozor: mohlo, nie muselo).
No za okolností, aké platia tu, je taký predpoklad jednoducho blbosť. Vysvetlím Ti to dúfam tak, že to pochopíš (sama sa vyjadrujem pre druhých často nepochopiteľne :-( ).

Je hlúposť myslieť si o Ondrovi, že očakáva, že tí, čo zažili jeho meškanie, naň zabudli, alebo že sa nádejá, že svojím tvrdením im tento zážitok anuluje.
Vie, že takí ľudia sú aj na Zp., ba čo viac, jednému takému - Tebe - svoje slová priamo adresoval.
Ondra vedel očakávať, akú reakciu svojím (podľa Teba nekorektným) tvrdením vzbudí: u Teba zákonite takú, že sa o jeho nedochvíľnosti dozvedia aj tí, ktorí o nej nevedeli (priamo Ťa „naprogramoval“, aby si to bez meškania oznámila).
Z toho vyplýva, že Tvoje obvinenie ho z motívu, že chcel práve svoju nedochvíľnosť zatajovať, sa nezakladá na pravde. (V tomto prípadná nekorektnosť jeho Tvrdenia nemôže spočívať.)
Keby mu záležalo na tom, aby svoju nedochvíľnosť udržal v tajnosti, buď do tej diskusie vôbec neprispeje, alebo by nanajvýš prispel nejako nekonfliktne - veľmi mlživo, nekonkrétne, alebo by sa snažil ne
 Veza Žena30 Kategorie
04.02.2007 01:00:21
Jo jo takový kreténi sou nej... VNajdou ti chybu, ale na reagovat na diskuzi neuměj...
Zřejmě si tak kompenzujou nedostatky v jejich životě, který vedou mimo internet, protože hodně pochybuju, že jejich láska k českému jazyku dosahuje takovýhle úrovně... Imbecilové, kreténi a sebestředný honibrci...
 Lars Turms MužKategorie
03.02.2007 23:56:03
alien-nepřítel státu:
Zodpovědnost za skutky a minulost - to zní, jako kdybych někoho zapíchla a ještě se k tomu živila prostitucí. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
03.02.2007 23:09:29
alien: projela jsem si své příspěvky v této diskuzi ... a nic ... tzn. lžeš ...

k těm velkým písmenům ... "Velké písmeno se píše : na začátku každého větného celku ukončeného tečkou, otazníkem nebo vykřičníkem, také na začátku nadpisů, adres a záhlaví umístěných na samostatném řádku." ...

(ČÁRKY se dělají tam, kde se dělají atd.-stačí když si projdeš svoje reakce v této diskuzi, káčo. ... za "stačí" by měla být čárka ... jen pro formu)

těšilo mě ...
 Lene Žena26 Kategorie
03.02.2007 22:55:30
nota: Jsi toho názoru, že nemusíme přijímat zodpovědnost za své skutky a svou minulost?Já ne.
lene: Na to první už jsem jasně odpověděl, takže tam třeba viz tvoje sračky pod mými texty.
A jinak-na začátku věty se píše VELKÉ písmeno, ČÁRKY se dělají tam, kde se dělají atd.-stačí když si projdeš svoje reakce v této diskuzi, káčo.Jinak mi nestojíš za to, abych se probíral tvými sračkami a kopíroval je sem, bohatě stačí, že nasekáš chyby i tam, kde se obhajuješ, že chyby neděláš, nádhero.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
03.02.2007 22:37:52
alien-nepřítel státu:

19:20:36 - Zaspal jsi dobu, ali. Dělala jsem to dřív, teď už se snažím ty chyby nevidět. Máš-li na mysli "posrané slypy" (189003), jo... tady jsem opravdu neodolala. :-)

19:30:37 - Nemyslím si to. Nevšimla jsem si, že by se Ondra věnoval výchově gramatických nedochůdčat. Některé podrybenky jsou jazykově na úrovni, tak proč si to s nimi nerozdat, že?
 nota brevis Žena Kategorie
03.02.2007 22:18:21
alien: "Těmi pravými chudáky, co nemají zásadně nic k tématu a ve svých reakcích PLNÝCH HRUBÝCH GRAMATICKÝCH CHYB do kdekoho prudí, jsou např: imanuelkant, anča555, suplexoilustroid, lene apod."

nevykrucuj se ... a dej mi důkazy mých rozhřešení, která jsou plná gramatických chyb ... nemáš je ... tzn. lžeš, ať to okecáváš jakkoliv ...
 Lene Žena26 Kategorie
03.02.2007 22:13:17
lene: To chytl on od tebe nebo ty od něho to překrucování si pro sebe jasně napsaných premis na opak?Měli byste doma nosit roušky.
Ohledně chyb netuším, o čem plácáš, psal jsem o něčem jiném.Co se týče tvých off topic reakcí a osobních útoků, tak ty tvoří odhadem tak min. 60% tvé produkce na zpovědnici, jestli ne spíš víc.Snad to nechceš někam kopírovat, štěkno???Stačej přece třeba jen tvoje reakce pod mými texty.
Musím ti v tom udělat jasno: Ne, ty nejsi panenka marie.Ne, ty nejsi světice.Ne, ty nejsi slušná holka.Ne, ty nejsi hodná holka.Ne, ty nemáš nic společného s ženou.
Jsi jen ubohá, sprostá, jedovatá, upjatá štěkna.
A posté pro tvou informaci: sprostota není o tzv. sprostých slovech, ty jsi klasický příklad těch, kteří oplývají tou největší nekonečnou sprostotou, ubohostí, zákeřností a jedovatostí, i když tzv. sprostá slova používají většinou jen někde za rohem nebo za zády.
Už jsem to řekl jednou, ale opravdu vám nepřeju, abyste se rozešli, protože pak tady terorovi předvedeš takový tóčo svinstev, sraček a zákeřností, že proti tomu bude někdejší sólo mé bývalky jen lososí říhání do větru.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
03.02.2007 21:49:16
offtopic: jenom by mě zajímaly mé příspěvky, které jsou zásadně od tématu a plné hrubých gramatických chyb ... jinak si budu myslet, že "lžeš a jako obvykle bez udání důkazů či příkladů, jak jinak", aliene.
 Lene Žena26 Kategorie
03.02.2007 21:27:34
Taky vám to tu připadá jak mezi dětma na pískovišti???
Ale zas je sranda a furt se něco děje..
Smajlík  Evča Žena Kategorie
03.02.2007 21:22:13
alien-nepřítel státu: sry...
 T-e-r-r-o-r Muž25 Kategorie
03.02.2007 20:58:34
teror: Co to zas meleš, máňo?
Buď neumíš číst, nebo jsi tak blbej, popř. obojí.Každopádně sis asi ve své lenozaslepenosti nevšiml, že zde jsme já a undra v postojích zcela proti sobě.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
03.02.2007 20:26:10
Ondřej F. - ano, máme na to jiné názory a já ho vzhledem ke své povaze nemůžu a hlavně nechci měnit - já prostě nikomu, koho lépe (nebo velmi dobře jako ty Vezu) znám do očí neřeknu, že napsal sračky apod. Prostě se mi to(takhle to druhému vpálit) nelíbí a tečka. Vím, jak takové věci můžou ublížit, dotknout se toho druhého a prostě to nedělám, nikdy dělat nebudu a nelíbí se mi to. Vždy se budu snažit být slušná (vše se dá formulovat slušně a jemně) a ohleduplná k citům toho druhého..toto je veliký rozdíl mezi námi..a pochopitelně mi vadí, i když se někdo takto chová ke mně..Jinak to už nebude..
Kde předhazuješ inteligenci? Zkrátka to čiší prakticky ze všeho, co píšeš - má to takový neustálý poučovací charakter...(když pořád píšeš, jak je kritika důležitá a prospěšná pro toho, kdo je kritizován, tak si teď z toho také něco vezmi a nekritizuj jen ostatní - třeba ti teď prospívám v tom, že ti kriticky říkám, že tvé psaní neustále zavání poučováním - tak, ted to víš - prospěla jsem ti..)
 kikiwhite Žena37 Kategorie
03.02.2007 20:16:16
Kokokokodák... Chceš si požalovat, pofoukat bebíčko, nebo vyvolat bitku? Kvůli takovým kravinám zakládat "diskuse", to už je vrchol zoufalství.
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
03.02.2007 19:56:38
Tak narozdíl od Vezy, Undry a Aliena si nemyslím, že popichování směrem vzad od hloupějšího ti může být nějak ku prospěchu. Kde tě popích tam se ztrapnil...

text jaký jsi napsala ho obvykle odradí

čus
T
 T-e-r-r-o-r Muž25 Kategorie
03.02.2007 19:44:23
nota brevis - konečně rozumný důvod, proč by to tak mohlo být..já to ale přesto cítila tak nějak jinak..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
03.02.2007 19:42:04
Veza - ano, nechala jsem se vytočit, to uznávám..vždycky mi vadí a vadil Ondrův arogantní způsob vyjadřování a on to dobře ví - zajímavé je, že mě vždycky dost arogantním způsobem vytočí anebo se mě i dotkne..a pak začně psát, že to myslel úplně jinak a pro moje dobro..
No nic - ale i tebe se, Vezo, ptám - proč měl tu dojmenou snahu opravovat chyby zrovna mně, když je zde plno lidí, kterým by to opravdu pomohlo..u mě naopak věděl, že mi to vadí a že to, jak jsi sama napsala, nijak zásadně nepotřebuji (vím, že Ondra nepovažuje můj písemný projev za podprůmněrný, tím spíš jeho chování nechápu)...to prostě není žádné kamarádské škádlení..
To samé platí i o těch pozdních příchodech - napíše o mně, že ze sobeckých důvodů chodím pozdě, ale o sobě nic..já, chodící pozdě, bych si nikdy nedovolila někoho kritizovat, že chodí pozdě a ještě napsat, že ze sobeckých důvodů - to mi od něj přišlo jako vrchol...a s tím, co píšeš ty - že to pochopitelně myslel i vztahoval automaticky i sám na sebe, nesouhlasím..to podle mého názoru zdaleka není tak automatické - jestli chtěl být férový, měl napsat onu nepříjemnou pravdu i o sobě - navíc to bylo téma diskuze psát o sobě, jak chodíme/nechodíme pozdě..
Ale je zde ještě jedna věc, já Ondru znám opravdu už déle a prostě v tom všem pořád cítím něco, co se mě dotýká a uráží, a ano, nechám se tím i vytočit (což se budu snažit velmi eliminovat a zachovat si nadhled). Prostě on to vše podává takovým způsobem, že prostě neustále ukazuje a každému předhazuje svou inteligenci, svou pravdu, o které málokdy zapochybuje a to velmi často arogantním a nevybíravým způsobem.. Proč? Proč mně? Prostě já bych mu to takhle nikdy neudělala, a i když bych s ním nesouhlasila, dávala bych to najevo stále přátelsky a s "úctou", jestli mi rozumíš, a snažila bych se, aby tam nebyl ani jakýkliv náznak nějaké věci, která by se ho mohla dotknout..a takovéto jednání já očekávám i od druhých..jsem asi trapná naivka... stále mu také vyčítám, že není "hodný" (vím, že to zní směšně, ale je to tak) na lidi okolo sebe (předpokládám, že k tobě hodný je:-), tím nemyslím, že je zlý, ale je v něm něco, co ho neustále nutí říkat lidem urážlivé pravdy..a toto se musí dělat velice s mírou a citem...neboť pak to dopadá třeba i takto, ale také i mnohem hůře..
Jinak díky za ta pozitivní slova o mně, můj dojem z tebe je také pozitivní, jen se Ondry trochu moc zastáváš (vím, že ne vždy), podle mě by spíš potřeboval "přísnost"..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
03.02.2007 19:30:37
nota brevis: Já si naopak myslím, že na vyditelné miši se undra specializuje.Má rád lehká vítězství a slabé soupeře, ostatně taky proto si tu pohrává s některými podrybenkami, hehe.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
03.02.2007 19:29:03
Pridávam sa k poslednému rozhr. od noty brevis - to je podľa mňa jasná odpoveď na Tvoju refrénovitú otázku, prečo neopravuje chyby tým, čo píšu zle pomaly každé slovo. Kikiwhite, ruku na srdce, čo by si si myslela o človeku, ktorý od úsvitu do súmraku sedí pri nete a cudzím ľuďom s mizernou úrovňou gramatiky opravuje chyby? :-DDDD (Z tej Tvojej otázky mám dojem, že to by bol podľa Teba rozumný človek, kým Ondra je nejakým spôsobom nenormálny.) Nemôžem uveriť, že je Ti nepochopiteľné, prečo je zaujímavejšie a zmysluplnejšie opravovať chyby známym a práve ľuďom s dobrou úrovňou gramatiky. (Preto som sa aj vo svojej dlhšej reakcii nevyjadrila k tejto Tvojej refrénovitej otázke, lebo podľa mňa nie je skutočným dôvodom Tvojho rozhorčenia.)
 Veza.
03.02.2007 19:21:32
kikiwhite:
Možná Tě opravuje právě proto, že si je jistý, že Tě tím popíchne, že budeš reagovat. Může v tom být také trochu zlomyslnosti, no i to je pochopitelné. Brala bych to jako poklonu, jako výzvu, jsi pro něj důstojným soupeřem. Ten, kdo napíše "miš" nebo "vydět", nestojí Ondrovi za pozornost.
 nota brevis Žena Kategorie
03.02.2007 19:20:36
Jo a jinak jsem s těmi prudily zapomněl i na notu brevis-taky si zbytečně hloupě v tomto u kdekoho přisazuje.Takovým bych fakt vzkázal, ať si založí vlastní gramatnici a nelezou na zpovědnici.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
03.02.2007 19:18:30
suvurov: Ty zakomplexovanej ubožáčku, v mém cvičení je vše původní, až logicky na texty, kde je samozřejmě uveden zdroj a autor-ale tuto verzi s nejlepšími texty jsem tobě ještě ani nezasílal.
A zdravotně závadná je tvá existence.
Takže si své lži nacpi do své obtloustlé prdele.No a pokud cvičíš jinak, než je razeno v mém cvičení, tak nemám obavu, že tu budeš ještě dlouho oxidovat, hehe-obecné principy posilování platí vždy a všude.
Jinak začínám mít pocit, že ty musíš být něčí alter nick.
Ps: Jak se "hubne" břicho sezením u piva a s hulením?
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
03.02.2007 18:55:44
Researcher, Nota brevis - obecně pochopitelně pravdu máte, ale vy neznáte úplně dopodrobna ten širší kontext a o ten mi jde...ale to už je fuk..vysvětlovala jsem to Ondrovi už 1000x..ale pořád opakuje to samé dokola, jako kdyby nechtěl pochopit, co mu říkám..takže už jsem to vzdala..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
03.02.2007 18:51:18
Od Tvojho zaregistrovania sa som mala pocit, že si holka "s piatimi pohromade", Tvoje texty majú hlavu, pätu aj obsah, prejavuješ nadhľad a vystupuješ ako suverénka, ktorej len tak ľahko niečo nezoberie úsmev z tváre.

Nemohla som si nevšimnúť, ako sa od zaregistrovania (stopy po Tvojom neregistrovanom pôsobení ako kikik som nevyhľadávala, takže k tomu sa neviem vyjadriť) opakovane hlásiš ku kamarátstvu s Ondrom. (Niekoľkokrát si to dávala naznámosť osadenstvu Zp. - keď sa dvaja poznajú, vedia o tom, takže si to nemusia navzájom opakovane oznamovať. To, že som nechápala, čo tým môžeš sledovať, vo mne vytvorilo mierny nábeh na antipatiu voči Tebe, ktorý som ale ku svojej spokojnosti zo seba striasla - reku možno je to len môj neobjektívny, prehnaný dojem ako jeho súčasnej partnerky, a že Ti nebudem krivdiť.)

Teda z Tvojích textov som sa mala možnosť dozvedieť, že Ondru dobre poznáš, a popri tom ( :-) ) ho máš rada (dávala si to najavo). Na základe toho bol veľký môj údiv, keď si v diskusii o chodení včas na stretnutia stratila sebakontrolu a začala si jančiť po jeho úvahe, kvôli čomu podľa neho ľudia nechodia včas.
Poznám ho o dosť kratšie než Ty, a nemala som najmenšie pochybnsti o tom, že tým nehovorí nič o svojich zvyklostiach.
Ostala som vyvalená z toho, že môžeš urobiť predpoklad, že on zabudol na to, že si zažila jeho neskoré príchody a tiež z toho, že predpokladáš, že na svoju osobu by chcel nevzťahovať svoje všeobecné závery.
Očakávala som, že mu odpovieš žmurkajúcim alebo rozosmiatym smajlíkom a trošku "harašivo" ho pokarháš.
Myslela som, že to bude vaše vzájomné priateľské škádlenie.
No zistila som, že on sa (poznajúc Ťa), len bavil na tom, ako lacno sa chytíš. Nemyslím si, že v tom bola zloba, ako mu Ty sama zlobne prisudzuješ. No uznávam, že ani úcta z toho nečiší, keď sa niekto baví s dávkou škodoradosti na účet druhého. Takže Tvoju zmenu prístupu od kamarátskeho k nenávistnému, poníženému, aj chápem, ale nechápem, koho si poznala (myslela si, že poznáš) doteraz, keď si naňho požmurkávala.
Fakt som neverila, že to môže na Teba takto zafungovať. Predpokladala som, že Tvoja suverenita a nadhľad sú skutočnejšie.

Vaše gramatické diskusie sú, ako sa hovorí, už len to isté v bledomodrom. Ondra sa baví na tom, aká si labilná a vzťahovačná. Funguješ ako mechanická hračka a on nemá mieru, kedy prestať.
Podľa mňa osobne je ten rozsah z Ondrovej strany trochu trápny. Napadla mi aj domnienka, že Ti chce niečo vracať. Čo, to netuším a do toho ma nič. Ale jů, hele, Kiki, spamätaj sa! Ako si prepánajána môžeš myslieť, že Ondra považuje Tvoj písomný prejav za gramaticky podpriemerný, keď je vysoko nadpriemerný (a sama to bez pochybností vieš, ako Ťa to môže nasrať)? Ako si môžeš myslieť, že Tvojich pár chýb je hanbou?? (Ak Ťa tie zriedkavé chybičky nezahanbujú, tak Ťa nemôže zahanbiť ani to, keď na ne poukáže sám Václav Havel s Georgom Bushom.) A ako si môžeš myslieť, že oheň uhasíš tým, že ho budeš rozdúchavať?
 Veza.
03.02.2007 18:45:34
nota brevis - ale proč je opravuje zrovna mně? A ne těm, kteří píší např. "miš", "vydět", atd., když moc dobře ví, že pravopis umím a nijak zásadně to nepotřebuji. Navíc když už se dvakrát seknul, když mě opravoval - prostě mi to vadí z těchto důvodů, cítím to tak.
Kdyby mě opravila např. moje matka češtinářka, poch. by mi to vůbec nevadilo. Vadí mi Ondrova forma, že ani neodpoví na téma diskuze a jen má potřebu vypichovat mi radostně náhodné chyby, viz co napsal ImmanuelKant- ukazuje tím hlavně, jak on je chytrý, o žádný dobrý úmysl se poch. nejedná.. i to by se dalo pochopit, kdyby to dělal člověku, kterého nemá rád či si ho neváží - z toho plyne, proč mě rozhořčilo, že zrovna mně to dělá...Má to širší kontext, nejedná se pouze o ty pitomé chyby! Ale už je mi to fuk..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
03.02.2007 18:32:01
Souhlasím s Notou Brevis, ne proto, že je to "vyhlášená štěkna", ale protože má pravdu.
 Researcher Muž81 Kategorie
03.02.2007 17:52:59
Neřešit :-)
 xxxB-e-i-r-axxx Žena16 Kategorie
03.02.2007 17:20:36
No to mě poser...
Smajlík  Blackshield Muž26 Kategorie
03.02.2007 17:11:05
Úplně nechápu. To jako, že když udělám chybu a někdo mě opraví, znamená, že mě nějak shazuje? Tak to si nemyslím. Neberu si to nijak osobně, mému image to neuškodí.

Nenamlouvám si, že chyba neexistuje, dokud ji někdo nezmíní. Udělala jsem ji, je tam a každý, kdo ji vnímá, má právo mi o tom napsat. Snad jen... měl by si přitom dát pozor, aby sám nějakou chybu neudělal. To by byla voda na můj mlejn, neboť jsem vyhlášená štěkna. :-))

Myslím, abys to tolik nehlídala, podle mě Ti Ondra uškodit nechce, jen se tak baví. A vlastně Ti v tomhle ani nijak ublížit nemůže, protože ti, kteří si těchto věcí všímají, vědí, že píšeš celkem správně.
 nota brevis Žena Kategorie
03.02.2007 17:08:15
Proč se pokoušíš pochopit magora?????
Toho je nejlepší ignorovat, případně si z něj utahovat.
Smajlík  Evča Žena Kategorie
03.02.2007 16:35:01
alien-nepřítel státu :cau prcku.ja sem zhubnul bricho mam krasne ploche a vypadam dost dobre.konecne kvetu tak jak mam.ale neraduj se.alienovo(kopie z netu a zdravotne zavadana cviceni)cviceni nepouzivam.Nebo spis me to bylo zakazano pokud si nechci privodit uraz.Mam na to lepsi lidi.Jo a nauc se skutecne psat k veci
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
03.02.2007 16:26:34
Undra je v tomhle jen takový občasník.Těmi pravými chudáky, co nemají zásadně nic k tématu a ve svých reakcích plných hrubých gramatických chyb do kdekoho prudí, jsou např: imanuelkant, anča555, suplexoilustroid, lene apod.
Akorát undra občas taky nechápe, když někdo něco píše záměrně tak, jak mu to vyhovuje resp. tomu asi nechtěně neporozumněl(muc), hehe.
suvurov: Už jednou jsem tě upozorňoval, že pro lidi s nadváhou je takovéto nemístné rozčilování nebezpečné-dbej o svoje zdraví, hlídej si obě povadlé pumpičky a jez vlákninu.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
03.02.2007 16:17:55
vite co ?dete do prdele.kdo si mysli ze pravopis ma nejakou souvislost s inteligenci tak je skutecne hlupak.Undra i alien nejsou vyjimkou.V jejich textu sem nasel tak vyznamne nedostatky ze ja v jejich pozici kdy se budu vysmivat ůlidem za jejich pravpis bych musel se skutecne stydet.Neznaji veci tipu slovosled pravopis je nekdy tez otresny.Ja jako clovek kterej neumi skoro rozeznat co je dobre a co ne(aniz bych za to mohl)muzu rict ze zrovna v jejich textech(vrcholne nudne)sou skutecne zavadne nedostatky.
A tzo nemluvim o nudnosti a hlouposti daneho formatu.Tak nudnej text neda pri slohovce ani zak zakladni skoly.
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
03.02.2007 15:58:11
To je ale tvoje vnímání, mně Ondra opravuje chyby taky a jsem za to ráda, protože jinak si jich nevšimnu, vůbec mi nevadí, když mě na ně upozorní.
 anička111 Žena Kategorie
03.02.2007 15:31:24
:o))) ... jen se směji :o)
 NewStart Žena23 Kategorie
03.02.2007 14:36:46
Jedna věc je překlep, kterému se nejspíš nikdo (samozřejmě, mimo alíka a Ondry) nevyhne. Druhá věc jsou opravdu zásadní chyby, jež se dají očekávat u žáků prvního stupně. U tebe a několika dalších - včetně mé maličkosti - jde o 1. případ, pročež je hloupost upozorňovat na chyby. V druhém případě je namístě podotknout něco málo o hrubkách. Čárky ve větách mě netrápí, pokud se aspoň občas nějaká objeví.
Smajlík  ImmanuelKant Muž32 Kategorie
03.02.2007 14:16:39
To jsem zvědavá, jak dlouho vydrží Undrovi tento nick.. ten poslední teda moc dlouho nevydržel...
 twelwe Žena Kategorie
03.02.2007 14:15:56
k undrovi (ne, opět se s tebou vůbec nechci zahazovat)
podle pravidel je možné rozčilená i rozčílená ... jen detail k tomu opravování ...
Smajlík  Lene Žena26 Kategorie
03.02.2007 14:08:10
jufonka - před tím r-dnoo, teď Ondřej Friedhof..
 kikiwhite Žena37 Kategorie
03.02.2007 14:03:03
ymo: jakej profil ma?
 jufonka Žena33 Kategorie
03.02.2007 14:02:29
Kašli na to. Třeba to potřebuje k pocit štěstí.
 Oriq Žena30 Kategorie
03.02.2007 14:00:05
mno, asi mu ležíš v žaludku a mastí si na tobě ego :)
Smajlík  suplex Žena Kategorie
03.02.2007 13:57:32
heh, undra ma zase dalsi profil?? A nebyl to prave on, co odsud kdysi teatralne odchazel? Zajimave, co si nekteri jedinci musi stale dokazovat a kompenzovat
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
03.02.2007 13:50:35
Takz d2l8m chzbz, tak to ne5e3 :)))))
Víš co se říká o škádlení ;-)
A kvůli pravopisu se horším člověkem nestaneš.
Smajlík  Oshii Muž Kategorie
03.02.2007 13:46:27
Každému jednou něco ujede... Nikdo totiž není dokonalý... Tak to nech plavat...
 Anathea Žena18 Kategorie
03.02.2007 13:45:12
Heleď, já když píšu, tak to po sebě ani nečtu, takže těch chyb (překlepů) tam mám celkem dost. Nechápu, že tě takovýhle kraviny vytáčí. Tak si toho nevšímej a je to, né?
Smajlík  nivea Žena36 Kategorie
03.02.2007 13:42:23
Undru nelze pochopit... Tak ho neřeš:)
 twelwe Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2