Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.184565, vloženo 18.01.2007 20:19:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Typ profesoru zvany SVINE :o)
Tak me udivuje, co vsechno si muze stredoskolskej profesor dovovolit, o tom, ze ho dela kazdej debil, kterej se mozna vyzna v oboru, ale schopnost ucit ostatni lidi je mu naprosto cizi, ani nemluvim. Vetsina z nich mluvi o tom, jak je spravnej ten styl moderni spolecnosti, nabadat studenty k diskuzi, nechat je rict vlastni nazor, zachazet s nima jako se sobe rovnejma a objektivni pristup, ale jsou to kecy, kecy, kecy, vetisna z nich, zvlaste tech starsich, si snad myslej, ze tady porad funguje stejnej system jako za komousu, a ze si muzou dovolit, co chtej, ze oni jsou neco, a studeti jenom otravny maly psi, ktery se muzou nakopnout, kdyz si moc dovolej. Tak by me jenom zajimalo, jaky negativni zazitky a zkusenosti s profesorama mate, protoze to, co se deje u nas, mi nepripada az tak normalni. Bylo to by to strasne na dlouho, ale jen tak pro typickej priklad, spousta z nich dava znamky podle toho, jaky jmeno je na pisemce podepsany, o cemz svedci to, ze z vcerejsi pisemky z filosofie, kterou jsem celou a doslovne opsala ze sesitu, jsem dostala 3- , a nejsem zadaleka jedina. Tahle profesorka je strasne neschopna v tom, aby lidi zaujala, aby cokoliv vysvetlila tak, aby to ostatni pochopili, sama ma bordel v tom, co prave probirame, dokonce i ve znamkach, seminarni prace, ktery si diktuje na 20 stran, necte, a presto je stejne oznamkuje podle jmen (Spoluzak ji neodevzdal vubec, ona se ho zeptala, kdy to doda a on zalhal, ze ji to prece daval a jak se ji to libilo - odpovedela neco jako "a jo vlastne, bylo to pekne, dala jsem ti za ni 20 bodu"). Jina zase nechala spoluzaka, na kteryho byla vylozene zasedla, prolitnout z anglictiny zarucenym zpusobem, a to tak, ze mu do testu pri reparatu dala gramatiku, kterou jsme jeste neprobirali. Co me ale dneska uplne dostalo, byl telocvikarka. Mame ve tride holcinu, ktera mela pred par lety jeste lehkou nadvahu, ale dva roky se strasne drela, nejedla, posilovala, zkratka vypracovala si normalni telo, za ktery ale musela drit a drit. No a dneska ji, 19tiletou holku, rozbrecela profesorka, kdyz ji rekla : "Teda ty nam dole nejak kynes, jsi strasne tlusta po tech svatkach, priste si budu muset privizt jerab, abych te na tu hrazdu dostala."
Uz me to proste strasne vytaci, ze si tam kazdej dement, co uci, muze delat co chce, a neschopnej reditel, kterej s tim, ani pres nespocet stiznosti, neni schopnej neco udelat.
Rika se, ze minimalne jeden debil se najde na kazdy skole. Tak jste/byli na tom vy?
 Sichrhajcka E-MAIL:   Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.01.2007 20:01:01
Taky jsem moc rád, že jsem z gymplu pryč. Profesor Janík z Českýho Brodu, co jsme ho měli na češtinu, tak nám ji všem tak strašně otrávil, že třeba já jsem úplně přestal číst klasiku, jak mi z něj bylo blbě. Představte si, že každá hodina spočívá v tom, že se promítají z fólie veci na zeď, všichni si celou hodinu opisují do sešitů, co on napsal a on si sedí spokojeně v křesle, nic neučí, nic nevykládá, že by někoho pro něco nadchnul to už vůbec a jen jednou za měsíc přijde test a i kdyby to všichni uměli na jedničky a na dvojky, tak argumentuje gaussovou křivkou a z dvojek udělá čtyřky a jede se dál .. z celýho gymplu byl slušnej jen fyzikář, kterej měl svůj obor rád .. všichni ostatní to maj jako fajn džob, kterej si zasloužili tím, že mají papír, ale slovo "pedagog" vůbec nesedí, ty lidi nemají svůj obor rádi, nemají k němu vztah, celej život jen recitují pravdy jiných a celý předmět je jen prostředek jak ukázat svojí nadřazenost a vůbec nepředpokládají, že by to někoho mohlo zajímat, tak jen nutí silou a zkouší navrčené věci.

Prostě hnus .. naše školství by potřebovalo nejdřív 80% těch parazitů vykopat a teprve pak zvýšit platy a nabrat kvalitní lidí, kteří si uvědomí, že ten kdo tam přišel studovat tam není z trestu a že se může stát, že je to třeba i myslící tvor a jejich zhoubné metody budou mít za následek, že jej navždy odradí od daného oboru !!!!
Smajlík  Depresista
19.01.2007 04:46:34
Brr, ještě že už jsem z gymplu pryč. Na vysoké jsem se ale zas ve druháku setkala s tím, že když člověk přišel o minutu později na jedno cvičení, už mohl jenom ťukat na zamčené dveře a šklebit se na asistentku, která důležitě říkala Ne. A naopak, v pozdějších ročnících nebylo výjimkou, že si skupinu studentů pozvali na stáž na 7:30 a čekali jsme jako trubky a doktora nebylo... Což zabolí, protože nemocnice je v periferii a někdo tam dojíždí 30min a to ranní vstávání psychickému zdraví zrovna neprospívá.
Smajlík  vesalia Žena27 Kategorie
18.01.2007 22:24:38
oiskin - ani ne. Protože můžeš umět hezky konverzovat, mít dobrou výslovnost, slovní zásobu. Ale neznat pořádně gramatiku. Pak lehko můžeš mít to co máš.

Když zavzpomínám 2 roky nazpět tak jsem taky z konzervy měla o stupeň lepší známku.
 Tigress Žena21 Kategorie
18.01.2007 21:34:46
Mno tak ja mam s debilama na škole taky svou zkušenost, ale debilita této učitelky hraje v můj prospěch. Takový pako máme na němčinu.

Ta učitelka je naprosto ovlivnitelnej člověk a já jsem se naučil jak s ní mám nanipulovat. Stačí říct spávnou větu ve spávnou chvíli a dostau jedničku prakticky za nic. Např: překládá se text z němčiny do češtiny. Permanentně se hlásím, když mě vyvolá a seknu se na nějakým slovíčku tak mi ho sama přeloží, čímž mi prakticky řekne o čem ta věta je. Nebo tu větu nepřekládám doslovně, ale tipnu si volnej překlad, ona se zamyslí jestli náhodou nemám pravdu, potom řekne doslovnej překlad a já to zopakuju. Na konci hodiny známkuje "malýma známkama" aktivitu v hodině, a protože jsem se hlásil tak dostanu jedničku...."malou". Za pět malých jedniček člověk dostane jednu velkou, kterou si napíše mezi ostatní normální známky. No a vzhledem k tomu, že si ty známky nijak nedělí tak mě potom nevyzkouší např. na slovíčka. Ty samozřejmě neumím nebo bych dostal tak max. 4.

Já jsem se toho naučil využívat hned od začátku takže tam mám spoustu dobrejch známek, zatím co zbytek třídy to ode mě okoukal až zhruba ve čtvrtletí :D

Výsledek: Německý jazyk.....2
Konverzace z němčiny........1

To je taky docela haluz, protože konverzace vychází ze znalosti jazyka....takže ty známky by měly být trochu naopak :D

To jenom potvrtuje moje slova ne??
Smajlík  oiskin Muž22 Kategorie
18.01.2007 21:31:05
Jo, a jak píše Amores Peros, i nás na základce vyháněli o velké přestávce na dvůr... Ale to jsme byli ještě malí a bylo nám to jedno. :-)
A co se týče toho známkování podle jména na písemce... To dělá náš ředitel. Jeden může u zkoušení dostat trojku a jiný za stejné vědomosti (klidně i mnohem slabší) jedničku. Magor, no.
 vodovodní trubka
18.01.2007 21:27:46
Docela síla... Jedna potrhlá učitelka od nás si prosadila, že bude na gymplu dělat poradkyni pro dospívající. Do vestibulu školy umístila schránku důvěry a vedle ní si zařídila nástěnku, kam věší ty důvěrné dotazy a odpovídá na ně. Tuhle se nějaký student zeptal, proč se musíme přezouvat, když učitelé nemusí. Ta stará kráva odpověděla, že je učitel žákům nadřazen a tudíž má právo na jisté výhody. :-))) Nehledě na to, že nás školník za nepřezouvání pěkně jebe, je neuvěřitelně agresivní a jednoho studenta dokonce prohodil výplní skleněných dvěří kvůli tomu, že předbíhal ve frontě v kantýně. A přestože na něho byly opakovaně podávány stížnosti na studentské radě, vedení situaci nijak neřeší.
Jinak zrovna dneska mě naprosto rozsekala naše bioložka... Chtěla spolužáka vyvolat kvůli známce na vysvědčení, prý mu bez přezkoušení dvojku nedá. Spolužák je aktivní, dělá si referáty, průměr známek 2,0. Učitelka nechápe, proč se kamarád rozčiluje, ty vědomosti jsou důležité a minimálně půl roku bychom je měli v hlavě udržet. Jsou to základní vědomosti, že... Takže spolužák bude příští hodinu zkoušený na učivo za půl roku. Na takové pičoviny - s prominutím - jako diblastica a triblastica, milion cizích slov k ničemu.
 vodovodní trubka
18.01.2007 21:06:41
Teď se mi díky Dobytkovi vybavilo, jak jsme museli na jaře, pokud bylo teplo povině všichni trávit velkou přestávku venku (na základce). Takový typ buzerace jsem nesnášel a vždycky jsem se kvůli tomu hádal :)

Jen málo věcí nesnáším víc, než když mi někdo přikazuje a nemá na to právo
 Amores Peros Muž21 Kategorie
18.01.2007 20:56:02
S odstupem času si řikám, že to zase tak hrozný nebylo. Ale měl sem na střední jednu strašně hysterickou krávu, která si tam chodila léčit nějaký svoje komplexy. To třeba stačilo, že se blbě vyspala nebo měla zrovna krámy a člověk jenom zakašlal, tak mu dala udělat za trest referát z nějaký píčoviny. Naštěstí hned po 1. roce odešla (spíš jí asi vykopli). Pak sem taky zažil jednoho kreténa, kterej si plet školu s kostelem a neustále všem cpal svuj náboženstvim zdeformovanej pohled na svět.
I když myslim, že mnohem větší svině byli učitelé na ZŠ. Tam už to byla v podstatě šikana ze strany učitelů, takže třeba zakazovali žákům, aby se šli vychcat a podobně.
 dobytek Muž25 Kategorie
18.01.2007 20:39:34
Takovích znám až až. Jedni jsou takoví, že se jich stidenti bojí a před hodinou jsou strachy málam vy výte co. Jiní profesoři jsou zase drzí a jak říkáš myslí si, že mohou všechno. A potom jsou tu ti, co nic nevědí. Když jsem ještě chodil na gympl, tak tam učila a stále učí "profesorka" angličtiny, která umí tak blbě že jsem ji opravoval a myslím že jsem uměl anglicky podstatně lépe než ona, ale stejně jsem měl na vízo vždy čtyřku. Já si myslím, že ředitelé s tím ani nic udělat nemohou, protože učitelů je zoufalý nedostatek (kdo by se chtěl dřít za tu almužnu?) a když nekoho vyhodí, nemají náhradu ale zase místo toho mají hromadu problémů. Teď chodím na soukromou školu v zahraničí a je ohromě vydět ten rozdíl. Myslím si že problém je v penězích, protože proč by se učitel namáhal za těch pár korun? To neudělá nikdo. Tahle situace je momentálně neřešitelná obávám se.
 Alpimera Muž25 Kategorie
18.01.2007 20:37:36
Opravdu na každé škole najdeš někoho, kdo tam nemá co dělat. Jenže ono nejde jen o učitele!
Co se týče mých zážitků, tak na základce jsem si užil 4 roky se sviní, která mě nesnášela a dávala mi to pořádně najevo. Od té doby nesnáším školy a pokud se mám nějak vzdělávat, rozhodně využívám jiné druhy učení.
 ImmanuelKant Muž32 Kategorie
18.01.2007 20:33:55
No oni to za prvé nejsou profesoři btw :)

Občas se nějaký debil najde, jde o to umět s těma debilama vycházet. S tím nic neuděláš
 Amores Peros Muž21 Kategorie
18.01.2007 20:32:30
Jj, jeden učitel chodí se studentkama, druhej je takovej mírně vyzívavej a perverzní, další profesorka známkuje podle nálady, donáší do ředitelny drby (též podle nálady), atd. atd.

Hrozný!
Smajlík  inTHEdark Žena29 Kategorie
18.01.2007 20:28:44
Hmm,
typ profesorů, které si popisovala nejsou profesory. Takoví lidé by tam neměli co dělat.
Jaké je obrana proti nim? SNad je brát s nadhledem a pomyslet si své.
 Sergej Ivanov Muž Kategorie
18.01.2007 20:28:16
U nas na gymplu jsou taky naprosto neschopni lidi. Cele vedeni i profesori, vsechno strasni kokoti. Ucitele co tam uci, by ucit nemeli, reditel by se mel trochu zamyslet nad tim, jestli neni kokot a nasledne se s tim neco snazit udelat, protoze to je takovy dement, ze to svet nevidel. Ale je tam par profesru, kteri sou fajni... Pocitam tak 5 na celem gymplu. Gympl je holt strasna paskola.
Smajlík  Zelé Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk