Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Klaret napsal nějaký slovníky, ne?
|
|
|
Jsi pekne zkazena :)
|
|
|
Spi sladce :o) (Já si tu počkám na nějaký recept na vaření)
|
|
|
Nevyřadí - na to máš mezi mazačskými gestapáky příliš mnoho "spřízněných" "duší". Jen si vzpomínám, jak jsem při jakémsi referátu na gymplu udělal omylem z klaretů klitory...
|
|
|
me too
|
|
|
Spát, když já procitám? No nic, sladké sny, ti přeji. :-))
|
|
|
A teď už nemá cenu jít spát vůbec :-) a bez Klaretu!
|
|
|
To chodíš spát nějak brzy né? Já zase nevim, jestli se mam probrat úplně nebo jít eště spát.
|
|
|
nota brevis: mě také (se ještě naučím psát spisovně :)) ) Děkuji. Odcházím.
|
|
|
alien-nepřítel státu, Oshii: Děkuji. Teď se mi bude krásně usínat. :-)
|
|
|
Nadherne sny preji, ja jdu take.Don't cry for me :))
|
|
|
Hlas proti.It should make you happy:) alien
|
|
|