Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.182105, vloženo 10.01.2007 11:14:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mr Sally...
...co jsi zač? Chodím jsem už dlouho, jenom šmírovat a číst tvoje odpovědi, jsem na nich už trochu závislá. Nečekám tvoje CV, když tu ani nemáš svůj profil, ale aspoň mi řekni, kdes přišel k tomu všemu, co teď tady rozdáváš?

Omlouvám se všem ostatním, vím, není to zpověď
 šílená Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.01.2007 18:26:55
Jak doslova mám brát tvou radu nebrat tě doslova?
Je fakt, že zatím žeru zadarmo, protože se bojím, že by moje paštiky asi nikomu k dobrému trávení nepomohly, a za šaška být nechci. Třeba ale od tebe něco za čas pochytím a některé věci mi budou zřetelnější.
Dobrý večer!
 šílená
10.01.2007 16:40:00
Šílená ty mne děsíš. Myslím to smrtelně vážně stejně jako s tím egem. Radši se neseznamuj přes internet a dobře se podívej ševcovi na boty, i kdyby skládal na obuv odie v Shakespearově bankversu (to je ten složitý verš který nedokáže udýchat herec který necvičí dvě hodiny denně recitaci, kouří a nekloktá syrová vajíčka.) Tudíž se u nás nehraje a když tak ve volném verši a v igelitovém kostýmu). Tenhle trik používaly staré hospodyně, když chtěly být chválené od hostů. Stačilo říct ten koláč je příšerný a vůbec se mi nepovedl. Přitom to byl umělecký výtvor, který třeba pekla a zdobila kuchařka a panička dodala třešinku nakřivo. Hosti to tehdy obyčejně věděli, ona věděla že vědí a oni jí chválili s rozverným úsměvem. Společnost se podobnými ftípky bavila na prapařbách. Dá se to velice snadno zneužít jako všechno. Poslední dvě věty měly hlavně podprahově varovat Tebe i všechny eventuelní příznivce, že jsem taky jen člověk, kterého je silně nebezpečné brát doslova a RADA JE JEN RADA A NEROZHODUJE RÁDCE , ALE KRÁL NEBO KRÁLOVNA, VAŠE MILOSTI. NA DRUHOU STRANU MŮŽE DOBŘE PORADIT I DÍTĚ, BLÁZEN NEBO JEŠITNÝ OPIČÁK, NEBO POSLOUŽIT JAKO PŘÍKLAD. ODSTRAŠUJÍCÍ NEBO VÝSTRAŽNÝ, JAK JINAK. PLATÍ TO I PRO IDOLY. KAŽDÝ RÁDCE SE MŮŽE FATÁLNĚ SEKNOUT, I KDYBY MĚL ČERVENÝ DIPLOM Z ČVUR A VYPĚSTOVAL SI POVĚST NEOMYLNÉHO IDOLU. Kousek jí ale potřebuje, jinak by ho nikdo nebral vážně ani jako šaška. Jde o to najít správnou míru a doufat v positivní poměr mezi zachráněnými a poškozenými pacienty. Kdyby si tohle chtěl někdo okopírovat a zarámovat, tak ho těžko mohu dát k soudu za porušení ochranné známky. Jedna z nevýhod neregistrované svobody projevu. Jsem za ni upřímně vděčný všem dámám i pánům adminům, stejně i jako za spoustu jiných věcí. Občas by neškodilo kdyby jim poděkoval i někdo jiný, nebo se dokonce vyzpovídal z chorobné vděčnosti. Když se někdo nažere zadarmo a ještě paštikuje, tak ho to většinou netrápí jako když nemažou dost rychle to co nemůže strávit.
Smajlík  Mr Sally
10.01.2007 12:30:36
Řekla bych, že tvoje kobyly jsou určitě okované víc než dobře, a "pěstování ega" zní od tebe skoro až neslušně, pokud jsi to myslel tak jak jsem si to troufla pochopit :-) Díky ještě jednou, a zítra si tě zase ráda přečtu
 šílená
10.01.2007 12:25:50
Děkuju :-)
 šílená
10.01.2007 12:13:54
Něco mi dali mí ctění páni rodičové skrzevá genetiku, něco život jak šel. Jsem na světě o chlup déle než ty a vždycky jsem byl zvědavější než 4 ženské. Teorie jsou hezká věc, ale funguje to tak doopravdy ? To prověří jedině čas a praxe. Nebo to co se stalo dřív, ne to co píšou v novinách a učebnicích dějepisu. Dějiny se opakují a bývají opakem učebnic a veřejného mínění. Stabilní systémy na znalosti historie vždycky stavěly a patřila k hlavním předmětům. Nestabilní mívaly je kontroversní a bílá místa. Většinu chyb co děláte jsem udělal já a lidi co znám taky a zaplatili jsme za ně. Spoustu jich dělám i teď. Sám sobě poradit je to nejtěžší. Taky jsem byl puberťák, pár puberťáků jsem vypěstoval a nestěžuju si na ně. Jen vám chci ušetřit trochu zbytečně promarněného času, nejste o nic horší ani lepší než je naše generace, pokud mohu soudit. Využijte v první řadě to co zažili vaši předkové. Jsou stejně zkušení jako já a je to vaše právo a jejich povinnost. Nebo se poučte z jejich zkušeností sami, jde to i bez jejich vědomí. Zkušenost není zásluha ani otázka vzdělání nebo inteligence. Čím míň toho má člověk v hlavě, tím lépe si pamatuje. Podle toho co píšeš soudím že mám pomalu čas ubrat plyn nebo zastavit a jít okovat vlastní kobylu. Závislost na Zpovědnici a pěstování ega na úkor druhých mohou být nebezpečnější než kamion nekolkovaných cigaret. Stejně ti dík, poslouchá se to hezky.
Smajlík  Mr Sally
10.01.2007 11:28:57
prominte to psal nekdo jiny ja si honil tak sem nemohl driv napsat,
Smajlík  Mr Sally
10.01.2007 11:28:03
tolerance. myslim, ze to nebude skutecni Mr Sally, jelikoz on si tady nedela prdel z trapnych pubertackych reci, ale rozumne radi...
Smajlík  ViS VitaliS Žena27 Kategorie
10.01.2007 11:26:06
co je uz jenom tobe do toho ty si tady taky jen delas ze vsech prdel a vubec dejte me pokoj co sem vam udelal ze furt otravujete??.
Smajlík  Mr Sally
10.01.2007 11:24:34
proč tak podivná reakce, Mr. Sally?
 tolerance Žena28 Kategorie
10.01.2007 11:21:52
vis ja si tady delam jenom prdel z tych trapncyh pubertackych reci a deti jako ty mi na to stale skoci..
Smajlík  Mr SallyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč