Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.17301, vloženo 28.02.2004 13:49:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Obličej z mrtvoly
Přátelé, v nedělních Střepinách na TV NOVA jsem viděl reportáž o francouzských plastických chirurzích, kteří hodlají zavést svérázný způsob pomoci lidem s popáleným obličejem. Jde o to, že by se takovým lidem voperovala tvář z mrtvého člověka. Co si o tom myslíte? Šli byste do toho, kdyby váš obličej shořel a čekal by vás už jen život pod maskou? Nebo je to podle vás neetické? Díky za vaše názory, pěkný den vám přeje váš špringršpaněl. :-)
 pejsek E-MAIL:   Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.03.2004 12:38:59
Já bych do toho šel!!! Hlavně, že se budu moc opět smát !!!
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
01.03.2004 11:57:58
kdyby slo o zdravi, jsem pro, pokud jde jen o krasu, porad je to jen dalsi dobrej zpusob jak vydelat...neeticky mi to neprijde...
 e-v-i-t-a Žena21 Kategorie
01.03.2004 10:52:59
je to dobry pro seredy, kilnou nejakeho hezouna, pak si popalej oblicej, pak udelaj platiku a najednou je on hezoun ;]
 Thomas de Torquemada Muž26 Kategorie
01.03.2004 09:05:02
Není to podle mne žádný rozdíl proti jiným transplantacím - takže určitě.
 Béďa
28.02.2004 21:56:24
Héééj... a nářez by byl, kdyby to byl černoch.... :o)
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
28.02.2004 20:48:37
Nevím, jestli si to nepletu, ale lidem s velkým popálením dříve transplantovali kůži z prasete, že? zlatá mrtvola
 klari Žena31 Kategorie
28.02.2004 20:17:16
To podle toho, jak moc bych byla ohavná. Ale když to tak vezmeš, tak žijí lidé s cizím srdcem - a také je z mrtvoly, a i jiné orgány většinou jsou z mrtvoly. Neumím si představit živého člověka a zdravého například bez plic. Jedno vím jistě, budu se snažit vydržet s tím svým ksichtíkem až do smrti ...
Smajlík  fimi Žena32 Kategorie
28.02.2004 19:29:55
Proč ne. Přece nebudu strašit lidi znetvořeným obličejem. To radši obličejem z mrtvoly. :)
 mr hyde Žena24 Kategorie
28.02.2004 19:29:16
nevidim na tom nic spatnyho...jen nevim,jak bych se citila v kuzi clena rodiny zesnulyho...:(
Smajlík  geri Žena25 Kategorie
28.02.2004 19:08:48
No něž abych měla na dosmrti obličej samou jizvu tak bych na to přistoupila!Ale kdyby se něco takového stalo mýmu klukovi tak bych si připadala trochu divně,spíš nechutně-líbat nějakou mrtvolu???Blé
Smajlík  Odeta Žena15 Kategorie
28.02.2004 18:54:29
Já bych do toho šel hned..... Myslím do toho popálení obličeje.... Konečně bych vypadal originálně a sexy..... :o)
Smajlík  ShadowDancer Muž26 Kategorie
28.02.2004 18:30:21
Šla bych do toho. Samotnej úraz, tedy popálení, je něco tak drastickýho, že už tak jako tak to změní život a nikdy už nebudu mít ten obličej co předtím. Jestli ale doktoři dokážou, že bych jako Fredy nevypadala, tak proč ne. Před časem se taky diskutovalo, jestli je etické transplantovat cizí orgány, zvláště srdce. No a vidíte. Za dvacet to bude taky normální.
 Emilie Weberová Žena30 Kategorie
28.02.2004 18:27:20
jestli bych po operaci vypadala lip, tak bych do toho sla!
 Baby-angel Žena19 Kategorie
28.02.2004 17:41:35
Na springerspaniela proste ragovat musim, na toho se nachytam vzdycky, je to me nejmilejsi plemeno.
K veci: Oblicej z mrtvoly mi prijde zcela eticky jako jakykoliv jiny organ k transplantaci.
 Swami Harashimi Žena52 Kategorie
28.02.2004 17:26:08
Kdybych měla znetvořený obličej a nebyla by jiná možnost..., proč odmítat takovou šanci? Většina lidí se odvolává na etiku, ale kdyby měli být po zbytek života znetvoření - hodně rychle by se na etiku vykašlali...a brali by všechno, jen aby mohli žít a fungovat zase jako dříve.
 Hope Žena39 Kategorie
28.02.2004 17:12:28
asi bych hodně váhal a bylo by mi to docela neetický, ale kdybych měl popálený obličej asi bych to podstoupil
 hornmad Muž18 Kategorie
28.02.2004 16:37:47
Jo souhlasím. A myslím si, že ta podoba by byla hodně vzdálená. Taky jsem tu reportáž viděla a viděla jsem tam i ty znetvořený lidi. Na jejich místě bych neváhala.
 Ela Žena Kategorie
28.02.2004 16:22:40
Mrtvola je mrtvola, tý je xicht na hovno. Ať pomůže někomu jinýmu ne????
Smajlík  Clubber Muž25 Kategorie
28.02.2004 15:55:52
hmm to je docela divny bych pak nekam sla a potkala nekoho kdo znal tu mrtvolu a to by asi nebyla mila situace
Smajlík  Afiag Žena Kategorie
28.02.2004 15:47:23
mě to neetický nepřijde, možná trošku nechutný...ale kdyby to bylo za pakatel, tak bych do toho šla.
 quiz Žena26 Kategorie
28.02.2004 15:42:28
Transplantujou se i jiný orgány tak proč ne kůže z obličeje? Nevidím na tom nic neetického.
A když se dnes bere kůže při plastických operacích často i z vlastní pr*ele, tak co je lepší? :)
 shodan Muž Kategorie
28.02.2004 15:41:12
Takovýhle problém bych řešila, až by nastal. Teď si to nedovedu představit, ale než žít se znetvořeným obličejem - to snad je lepší ta transplantace, ne?
Jinak souhlas s Gotregem.
 Evča Žena Kategorie
28.02.2004 15:32:39
Já bych obličej mrtvého nechtěl, tak nějak by mi to bylo proti srsti. Ale klidně bych dal souhlas k tomu, aby můj obličej byl po mé smrti použit pro záchranu a pomoc ostatním.
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
28.02.2004 15:25:41
No, to nevím...ale když se nad tím zamyslím, tak kdybych měla obličej znetvořenej opravdu moc, tak by to pro mě byla samozřejmě velká šance se vrátit znovu do normálního života a nebýt "tou obludou", ale zase na druhou stranu mít obličej někoho jinýho, kterej už je po smrti, to se mi zdá takový divný...
Smajlík  kachnitruksi Žena Kategorie
28.02.2004 15:20:47
ehm.. a jakej je rozdíl mít na sobě xicht mrtvoly a mít v sobě srdce/játra/ledvinu mrtvoly?
nebo krev živého člověka když na to příjde?

gotreg s vlastním gziftem (zatím)
 od gotrega
28.02.2004 15:14:40
nikdy..a určitě ne z mrtvých lidí...dokážeš si představit, že budeš mít obličej někoho jinýho? no ne teda uplně jeho..ale tkáně a tak? já ne!
 gimisek Žena30 Kategorie
28.02.2004 14:52:51
Ten obličej by ale nevypadal úplně stejně a nějakého vraha by vám nedali!!!!Jste snad 100 let za opicema????Konečně těm lidem můžou pomoct!!!!Oni taky chtějí být šťastní!!!
Smajlík  007Smutníčka Žena14 Kategorie
28.02.2004 14:51:19
Kdybych vypadala opravdu hrozně, tak bych do toho šla. Ale bylo by to divné, najednou vypadat úplně jinak....
Smajlík  Free Žena19 Kategorie
28.02.2004 14:49:45
Ty si asi myslíš, že ta tvář bude úplně stejná, jak toho člověka, co ji nosil před tebou, co????Mě kdyby se stalo něco takovýho, určitě bych to podstoupila. Mám přece jinak široký lícní kosti, jiný tvar obličeje..kůže se třeba víc napne nebo naopak a to už tvář hodně změní....
Smajlík  Shaker Žena15 Kategorie
28.02.2004 14:35:41
To bych ten ksicht musela mít hodně špatnej, abych tohle podstoupila.... bléééé chodit s ksichtem mrtvýho člověka.
 Bekky Žena28 Kategorie
28.02.2004 14:27:40
Mít obličej nějakého vraha nebo známého zloděje, tak tedy nevim, jak by se ke mě okolí chovalo.
 Ray Muž38 Kategorie
28.02.2004 14:23:41
Ja som za, aj ked by som musel lutovat toho co by musel chodit s mojim opicim xichtom...:)
 Lombardi Muž21 Kategorie
28.02.2004 14:21:10
aby se na tom pak nevydelavalo jako na organech.. nazor na to ale zatim nemam..
 SweetPrincess Žena18 Kategorie
28.02.2004 14:18:42
No nevím zaleží jak strašně bych vypadala
 Super Macík ŽenaKategorie
28.02.2004 14:01:01
Přemýšlela jsem nad tím, znám lidi, který mají popálený obličej, když jsem byla v lázních, viděla jsem tam lidi, který vypadali jako Freddy Krueger(nebo jak se to píše)... Jelikož neměli šanci ani naději, myslím, že by to brali hned. K čemu je mrtvýmu obličej- k ničemu... Živému to může pomoct. Vím, jaké měli pocity lidi, který se báli ukázat tvář. Trochu mě to děsí, ale proč ne...
Smajlík  Zirgaf.
28.02.2004 14:00:41
Neumíte si totiž představit jaké to je žít v ústraní a pořád sami!!!!Pro ty lidi je to jediná šance!!!Já bych do toho 100% šla a všem těm lidem fandím aby se končně zbavili trápení!!!!
Smajlík  007Smutníčka Žena14 Kategorie
28.02.2004 13:58:39
asi tak jako prooser...podle toho jak špatně bych vypadal...
 CIIaTeR Muž Kategorie
28.02.2004 13:56:20
Ja by som do toho nesiel, Brrr :)
Smajlík  Gabe Muž18 Kategorie
28.02.2004 13:54:48
Já věděl, že to sem dáš :). Jen jsem to čekal hned po těch Střepinách :)).

Je to kontroverzní, ale přikláním se k tomu, že by se to provádět mělo - mrtvému není obličej k ničemu, někomu to vlastně zachrání život (sice ne přímo, ale přece jen už nebude muset žít v ústraní) a ani ten obličej nebude vypadat naprosto stejně jako na tom mrtvém.
Špatné jen je, že to budou moci zneužít kriminální živly, ale ty by to mohly zneužít, i kdyby to nebylo legální.
 Unrealik Muž40 Kategorie
28.02.2004 13:53:33
nazdarek cokle... hele... nevim! je to fakt strasny.. asi bych do toho nesel! spis podle toho jak moc spatne bych vypadal...
 prooser Muž23 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk