Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Já bych do toho šel!!! Hlavně, že se budu moc opět smát !!!
|
|
|
kdyby slo o zdravi, jsem pro, pokud jde jen o krasu, porad je to jen dalsi dobrej zpusob jak vydelat...neeticky mi to neprijde...
|
|
|
je to dobry pro seredy, kilnou nejakeho hezouna, pak si popalej oblicej, pak udelaj platiku a najednou je on hezoun ;]
|
|
|
Není to podle mne žádný rozdíl proti jiným transplantacím - takže určitě.
|
|
|
Héééj... a nářez by byl, kdyby to byl černoch.... :o)
|
|
|
Nevím, jestli si to nepletu, ale lidem s velkým popálením dříve transplantovali kůži z prasete, že? zlatá mrtvola
|
|
|
To podle toho, jak moc bych byla ohavná. Ale když to tak vezmeš, tak žijí lidé s cizím srdcem - a také je z mrtvoly, a i jiné orgány většinou jsou z mrtvoly. Neumím si představit živého člověka a zdravého například bez plic. Jedno vím jistě, budu se snažit vydržet s tím svým ksichtíkem až do smrti ...
|
|
|
Proč ne. Přece nebudu strašit lidi znetvořeným obličejem. To radši obličejem z mrtvoly. :)
|
|
|
nevidim na tom nic spatnyho...jen nevim,jak bych se citila v kuzi clena rodiny zesnulyho...:(
|
|
|
No něž abych měla na dosmrti obličej samou jizvu tak bych na to přistoupila!Ale kdyby se něco takového stalo mýmu klukovi tak bych si připadala trochu divně,spíš nechutně-líbat nějakou mrtvolu???Blé
|
|
|
Já bych do toho šel hned..... Myslím do toho popálení obličeje.... Konečně bych vypadal originálně a sexy..... :o)
|
|
|
Šla bych do toho. Samotnej úraz, tedy popálení, je něco tak drastickýho, že už tak jako tak to změní život a nikdy už nebudu mít ten obličej co předtím. Jestli ale doktoři dokážou, že bych jako Fredy nevypadala, tak proč ne. Před časem se taky diskutovalo, jestli je etické transplantovat cizí orgány, zvláště srdce. No a vidíte. Za dvacet to bude taky normální.
|
|
|
jestli bych po operaci vypadala lip, tak bych do toho sla!
|
|
|
Na springerspaniela proste ragovat musim, na toho se nachytam vzdycky, je to me nejmilejsi plemeno. K veci: Oblicej z mrtvoly mi prijde zcela eticky jako jakykoliv jiny organ k transplantaci.
|
|
|
Kdybych měla znetvořený obličej a nebyla by jiná možnost..., proč odmítat takovou šanci? Většina lidí se odvolává na etiku, ale kdyby měli být po zbytek života znetvoření - hodně rychle by se na etiku vykašlali...a brali by všechno, jen aby mohli žít a fungovat zase jako dříve.
|
|
|
asi bych hodně váhal a bylo by mi to docela neetický, ale kdybych měl popálený obličej asi bych to podstoupil
|
|
|
Jo souhlasím. A myslím si, že ta podoba by byla hodně vzdálená. Taky jsem tu reportáž viděla a viděla jsem tam i ty znetvořený lidi. Na jejich místě bych neváhala.
|
|
|
Mrtvola je mrtvola, tý je xicht na hovno. Ať pomůže někomu jinýmu ne????
|
|
|
hmm to je docela divny bych pak nekam sla a potkala nekoho kdo znal tu mrtvolu a to by asi nebyla mila situace
|
|
|
mě to neetický nepřijde, možná trošku nechutný...ale kdyby to bylo za pakatel, tak bych do toho šla.
|
|
|
Transplantujou se i jiný orgány tak proč ne kůže z obličeje? Nevidím na tom nic neetického. A když se dnes bere kůže při plastických operacích často i z vlastní pr*ele, tak co je lepší? :)
|
|
|
Takovýhle problém bych řešila, až by nastal. Teď si to nedovedu představit, ale než žít se znetvořeným obličejem - to snad je lepší ta transplantace, ne? Jinak souhlas s Gotregem.
|
|
|
Já bych obličej mrtvého nechtěl, tak nějak by mi to bylo proti srsti. Ale klidně bych dal souhlas k tomu, aby můj obličej byl po mé smrti použit pro záchranu a pomoc ostatním.
|
|
|
No, to nevím...ale když se nad tím zamyslím, tak kdybych měla obličej znetvořenej opravdu moc, tak by to pro mě byla samozřejmě velká šance se vrátit znovu do normálního života a nebýt "tou obludou", ale zase na druhou stranu mít obličej někoho jinýho, kterej už je po smrti, to se mi zdá takový divný...
|
|
|
ehm.. a jakej je rozdíl mít na sobě xicht mrtvoly a mít v sobě srdce/játra/ledvinu mrtvoly? nebo krev živého člověka když na to příjde? gotreg s vlastním gziftem (zatím)
|
|
|
nikdy..a určitě ne z mrtvých lidí...dokážeš si představit, že budeš mít obličej někoho jinýho? no ne teda uplně jeho..ale tkáně a tak? já ne!
|
|
|
Ten obličej by ale nevypadal úplně stejně a nějakého vraha by vám nedali!!!!Jste snad 100 let za opicema????Konečně těm lidem můžou pomoct!!!!Oni taky chtějí být šťastní!!!
|
|
|
Kdybych vypadala opravdu hrozně, tak bych do toho šla. Ale bylo by to divné, najednou vypadat úplně jinak....
|
|
|
Ty si asi myslíš, že ta tvář bude úplně stejná, jak toho člověka, co ji nosil před tebou, co????Mě kdyby se stalo něco takovýho, určitě bych to podstoupila. Mám přece jinak široký lícní kosti, jiný tvar obličeje..kůže se třeba víc napne nebo naopak a to už tvář hodně změní....
|
|
|
To bych ten ksicht musela mít hodně špatnej, abych tohle podstoupila.... bléééé chodit s ksichtem mrtvýho člověka.
|
|
|
Mít obličej nějakého vraha nebo známého zloděje, tak tedy nevim, jak by se ke mě okolí chovalo.
|
|
|
Ja som za, aj ked by som musel lutovat toho co by musel chodit s mojim opicim xichtom...:)
|
|
|
aby se na tom pak nevydelavalo jako na organech.. nazor na to ale zatim nemam..
|
|
|
No nevím zaleží jak strašně bych vypadala
|
|
|
Přemýšlela jsem nad tím, znám lidi, který mají popálený obličej, když jsem byla v lázních, viděla jsem tam lidi, který vypadali jako Freddy Krueger(nebo jak se to píše)... Jelikož neměli šanci ani naději, myslím, že by to brali hned. K čemu je mrtvýmu obličej- k ničemu... Živému to může pomoct. Vím, jaké měli pocity lidi, který se báli ukázat tvář. Trochu mě to děsí, ale proč ne...
|
Zirgaf. |
|
|
Neumíte si totiž představit jaké to je žít v ústraní a pořád sami!!!!Pro ty lidi je to jediná šance!!!Já bych do toho 100% šla a všem těm lidem fandím aby se končně zbavili trápení!!!!
|
|
|
asi tak jako prooser...podle toho jak špatně bych vypadal...
|
|
|
Ja by som do toho nesiel, Brrr :)
|
|
|
Já věděl, že to sem dáš :). Jen jsem to čekal hned po těch Střepinách :)). Je to kontroverzní, ale přikláním se k tomu, že by se to provádět mělo - mrtvému není obličej k ničemu, někomu to vlastně zachrání život (sice ne přímo, ale přece jen už nebude muset žít v ústraní) a ani ten obličej nebude vypadat naprosto stejně jako na tom mrtvém. Špatné jen je, že to budou moci zneužít kriminální živly, ale ty by to mohly zneužít, i kdyby to nebylo legální.
|
|
|
nazdarek cokle... hele... nevim! je to fakt strasny.. asi bych do toho nesel! spis podle toho jak moc spatne bych vypadal...
|
|
|