Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.158402, vloženo 15.10.2006 14:42:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
muj první pervitin
Čau lidí,všichni co by ste někdy chtěly skusit pervitin nebo jinou drogu poslouchejte.Byla sobota a ja s kamošem sme šli na disku jako obvykle,kamoš se tam v rohu skuřoval travou a ja jen pil alkohol,nikdy dřív sem pervitin ani jinou drogu neskusil jen travu,přišli sme na tu disku v devět a ja do dvanacti s mou holkou a se spolužakama chlastal,pak za mnou přišel ten kamoš a řekl at jdu ven tak sem šel,vytahl dvě čary pika pro každyho jednu ja měl trochu strach že to bude po prve,šnupl sem to do sebe a za chvily přišel ten bezvadnej stav,takovou noc sem ještě nezažil byl sem uvolněnej a uplně v jiným světě je to krasny myt takovej stav,ted je rano ja nemužu usnout tak vam pišu,nikdy dřiv sem nic takovyho nezažil to co s pervitinem,bylo to jednou a na posled?to už je ted na mě jestly si to ještě někdy dam,ale nedam už to nechcu vím jak dopadly někteří mý kamaradi,lidi na drogy se vyserte je to ze začatku krasny ale jak si naviknete tak mate skurvenej život.
 Electromajk Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.05.2024 03:50:07
Ahoj,
pervitin může být fakt nebezpečný, příště si před jeho užitím raději o něm přečti více informací. Mohlo to totiž skončit mnohem vážněji.
Třeba tady to je dobře shrnuté: https://vseodrogach.cz/stimulanty/meth/

Ale obecně fakt doporučuju ho nebrat, měl jsem kámoše, co tomu propadl, a pak skončil tak, že kradl, rodina se ho zřekla atd. Teď nevím, co s ním je. Takže fakt pozor.
Honza
Smajlík  Honzissko66
24.01.2023 15:55:20
Já zkusil piko jednou (před pár měsíci) a bylo to tak příjemný, že jsem si řekl, že už ho radši nikdy nezkusím. A držim to uplně v pohodě. Fandim spíš psychedelikám.
 raver
07.12.2018 00:23:43
Tyvole vy ste tady řádní připodělaní přizdisráči co si myslí že se asi narodili s veškerou moudrostí světa, radíte aniž by jste věděli o čem a co.. hh až směšné :D Většina z vás o tom ví kulové, ale rad máte nepřeberně. Jak tady už někdo poznamenal. Tvrdá droga je i alkohol a kam se hrabe na jakékoli jiné tvrdé drogy, na perník není fyzická závislost, na alkohol je taková, že těžkému alkoholikovi zabijete když mu najednou odejmete pravidelnou dávku. U heroinu údajně po 14ti dnech pekla máte fyzicky klid, ale psychicky nevím, herák je jediné co jsem, teda měl, kouřil jsem to ale nic mi z toho nebylo, ale vyzkoušel bych to, jediné od čeho davám ruce pryč jsou ty syntetické nové jedy. Ale i ty jsem svého času prozkoumával, našel doslova pekelnou substanci před kterou se i perník může jít zahrabat. Jenže u té drogy, mohl být člověk jak chtěl silný, ale užíval ji do doby než zemřel, umíral jsem, věděl jsem to, viděl jsem to, známí mě varovali, že jsem zestárl za dva měsíce o 10 let, nohy mi začly černat, v momentě kdy jsem vysral bílé hovno, jsem se pomalu loučil z tohoto světa, a víte co na tom je nejhorší, že dodnes tvrdím za ten stav, pocit stojí za to umřít. Neuvěřitelně účinná látka. MDPV, Methylenedioxypyrovaleron... Satanovo sémě se tomu ve světě říkalo, a nejhorší možná aplikace, kouření, vznikaly metafory zoufalců, kteří o tom ve svých delíriech psali jako o kouření ptáka ďáblu. Ono to totiž i smrdělo jak semeno. Účinná dávka 5mg byla více, než půl gramu kvalitního pika... Umřel jsem na té droze. Ale to bych nebyl já abych nepřežil i svou smrt.. Měl jsem umřít, zkolaboval jsem a jsem nejspíš jeden z mála lidí na světě, který se ještě probral.. Celý život kritizuji mafii v čele našeho státu, tehdá mi jejich rychlé znemožnění této substanece, zachránilo život... Mít toho ještě gram na víc. Už bych vás tu leda strašil ze záhrobí. Jinak je to vždy o člověku, kdo se chce zničit, ten se zničí, jeden použije nůž, další skočí z mostu, jiný se uchlastá, no a někdo ufetuje. Vždy to je o člověku. Droga je neživá věc jako kámen, můžete si postavit dům nebo si jej uvázat ke krku a skočit do řeky. A zakážeme kvůli tomu kamení ? :) Přemýšlejte nebojte se, věřte si a žádná droga nad vámi nezvítězí, a ktomu svinstvu o kterém jsem mluvil už se nedostanete.
Smajlík  Haluz
11.01.2018 00:14:03
Zajímá mě jestli ted s tebe je smažka nebo ne.
 paranoia Agennt
23.10.2016 17:12:57
"Jednou si dáš a už jsi náš." Tohle rozhodně naposled nebylo, jednou ti to zkříží cestu zase a neodoláš. S ostatními drogami je to jiný, ale u pika to bohužel funguje takhle...
A ti, co nikdy nic nezkusili a píší tady, jaké jsou drogy svinstvo a že nechápou lidi, co je berou - běžte do prdele. Polovina z vás chodí alespoň 2x do měsíce chlastat, ale že alkohol má všechny znaky tvrdé drogy, to už nikdo neřeší, protože je legální. "Kocovina" je v podstatě normální dojezd, což je u každé drogy. U nás je ale přece normální každý pátek jít s partou do klubu, a pak si navzájem sdělovat, kdo co všechno vypil, ale ve chvíli, kdy někdo místo alkoholu (což je taky droga) zvolí jinou drogu, už je to odporný feťák, co blbě skončí... Když si někdo začne s pikem, většinou opravdu skončí jak ubohá fetka, ale jsou tady i jiné drogy, které vůbec nemusí mít tak odporné následky. Všeho s mírou. Když fetuješ každý víkend, závislost už na tebe čeká. Pokud občas a normálně v životě funguješ, vůbec nikdo ti nemůže s jistotou tvrdit, že skončíš jako smažka pod mostem. Nakonec i jídlo vás může zabít, když se hodně přejídáte. A mnoho z vás by se divili, kolik z vašich známých nebo kolegů stihlo cestou životem nasbírat i zkušenosti s drogami. Vsadím se, že do spousty lidí ve svém okolí byste to ani neřekli... Ono ne každý, kdo občas místo alkoholu zvolí jinou "zábavu" je narkoman.
Když už něco berete, používejte u toho rozum. A lidi, kteří o tomhle slyší maximálně z televize, držte hubu, vaše naučený kecy jsou stejně na míle vzdálené realitě + lidi, co nemají vlastní zkušenost a jen opakují, co jim kdo namluvil - vy zkuste utvářet názory na základě vlastních vědomostí a zkušeností, ne na základě hovna.
Mějte se!✌
Smajlík  Nasrat
17.05.2015 14:33:12
Nechápu lidi co žerou piko. Pochopim trávu - relaxace, příjemný chvilky atd.
pochopil bych ještě extázi (souznění s lidma, energie)
Ale párno prostě pochopit nemůžu. Vždyt je to nechutná chemka který napodobuje kokain.
Navíc párno ničí X krát víc. Znal jsem jednoho kluka. Zdravej oplácanej kluk, kamarád, skvělej člověk. Začal to brát. Po necelejch 2 letech předemnou stojí odporná vyhublá prázdná špinavá smažka.
Na chutě nebo kámoše se vyser, dáš si to podruhý a co pak? zas zas a zas. A vede to bohužel tam kam vedou všechny tvrdý drogy po delší době- NA DNO.
Smajlík  klučina
02.02.2015 13:28:53
Je vidět, že jsi prostě kretén... na to, že ti je 16 let... tak tvá gramatika nesahá po kolena ani 9 letému dítěti.....
Smajlík  Gramatika
06.03.2013 20:00:04
Takhle to ale začíná. Dáš si jednou a zažiješ skvělou noc, říkáš už si to nikdy nedám. Potom když bude příležitost (protože pořádná akce bez toho, když to zkusíš, není pořádná akce) dáš si podruhé, po nějakém čase po třetí, a pořád si dokážeš sám sobě říct, že nejsi závislí. Ale to je prostě piko, návyk přichází pomalu, ale jistě a o to se z toho hůř dostává.

Já jsem zkoušel kouli, parádní akce.
Potom speed, a pořád jsem byl v pohodě. Žádná závislost, po 3 dnech jsem na ečko zapomněl a na další akci v klidu chlastal a na kouli ani vzpomínka.

Jednou jsem si řekl že zkusím piko, a zkusil.
Nebudu tady popisovat stav, toho si můžete přečíst dosti na netu.
Jednoduše bylo to fajný a paráda. Taky jsem si říkal, jednou a dost, kašlu na to. Ale pak nastala akce, kde byla hromada lidí a pařílo se celí den, chtěl jsem tam vydržet ready až do konce, tak jsem si dal další.
Za pár týdnu znova, pořád s myšlenkou jsem v pohodě, kde jsou ty kecy o závislosti, no a takhle jsem asi v přepočtu "sfoukal" gram.
Teď se blíží nejmenovaná akce, a mám na to chuť, dát si tam aspoň dvě. Vím že bez toho bych tam nešel, protože vím jak by to dopadlo. Přišel bych, do 4 hodin ožral a odpadl kolem 10 večer, a to tam chceme být tak do 7 do rána.

Teď si říkám, jsem závislí ? Občas si pomyslím na matro ale necítím že bych si musel dát. Akce je za 2 měsíce a vím že do těch dvou měsíců si nedám.
Chci si dát na té akci, prostě si dám, jinak tam nepůjdu.
A to je ono, už jsem v tom jednou nohou.
Na druhou stranu, mi piko otevřelo oči, a mnoho dalších možností, kolik lidí jsem potka a kolik přátelství jsem kvůli svému úsměvu a hovornosti získal. Šel jsem na akce kam bych nikdy jinak nešel, nebo bych se tam nebavil.
Ale jo, jsem v tom jednou nohou, a je na mě jak se k tomu postavím. Jestli si budu moci říct dost, nebo si řeknu ještě jednou neuškodí...JO UŠKODÍ!

Tenhle příběh se odehrává pokaždé stejně a každý, kdo to měl vám to řekne stejně "nezkoušej to, zachutná ti to", zachutná a hodně.

PROTO RADÍM TĚM CO TO NEMĚLI A CHTĚJÍ ZKUSIT, NEZKOUŠEJTE TO!!! ZNIČÍTE SI ŽIVOT, A KDYŽ JEDNOU ZKUSÍTE (MAXIMUM PODRUHÉ UŽ JDETE DO HAJZLU), UŽ BUDETE VĚDĚT ŽE NA PIKU BY TO TU BYLO LEPŠÍ, VYDRŽEL/A BYCH VÍC, A LÉPE BYCH SE BAVIL/A, ALE ZA TU DAŇ TO NESTOJÍ.

Poradím vám jak zjistit jestli jste už jednou nohou v závislosti.
1) Představte si perfektní akci, s hodně lidmi a dlouho do noci, šel by jsi tam kdyby nebylo piko?
2) Je pátek a ty myslíš co podniknout, probíhají ti v hlavě myšlenky bez pika?
3) Dokážeš myslet na akce a super večírky, aniž by ti v tom figurovalo piko?

Pokud jsi na všechny tři odpověděl "ano", tak jsi ještě v pohodě, ale bez tak, víš ;)

Snad jsem vám to tak přibližně popsal, a doufám že mě neoznačíte za fetku, jenom jsem experimentoval a šlápnul vedle :(

Kdyby nějaké otázky, můžete napsat :)
Lotusstodola@gmail.com
 Lotus93234
31.10.2006 19:59:23
Uvidíme za nějakej čas, jestli ti tvoje rozhodnutí vydrží. Zatim máš dojem, že to máš pod kontrolou, obávám se že to si budeš řikat ještě při druhý, třetí příležitosti. Věř mi, že jestli s tim neskončíš, bude ti pořád hůř, stavy nebudou takový, büde ti ráno hůř....
 Sovabobo2 Žena23 Kategorie
23.10.2006 10:51:44
Jo mam podobnej pribeh.Taky sem to piko zkusil jednou s kamosem.Oba sme celou noc proparily,kamos si uz nedal a ja jel dal-3dny sem nespal a tvrdil sem,ze je to normalni.Taky nas oba bolela drzka od neustalyho zvejkani.Ja si dal jeste nekolikrat,ale ten prvotni stav sem uz nikdy nezazil.
Ale na parby je tu mnoho jinech drog,ktery udelaj lepsi stavy(trip,koule,thc).Takze fetujte dle libosti
Smajlík  poplis
16.10.2006 10:00:19
Van Rix :o)))
 Vlora ŽenaKategorie
16.10.2006 08:52:18
Drogy jsou špatné! Áno (sborově)!
Smajlík  Van Rix
15.10.2006 22:52:34
Ja sam za sebe sem toho názoru že abych mohl něco odsoudit tak to musím nejdřív vyskoušet, přímo nesnáším když někdo o něčem tvrdí že je to špatný jenom kvuli tomu že to slyšel od někoho jinýho a sám to nezkusil. Proto se snažím vždy pokud je to možný danou věc odskoušet sám a pak teprva soudit.
Stejně je to i s drogama. Můžu o sobě s klidem říct že můžu vzít cokoliv aniž bych tomu podlehl. Experimentoval sem s hodně substancema, některý jednou jiný vícekrát, vždy však po důkladným nastudování všech sehnatelných materiálů o dané látce.

Co se týče amfetaminů taky sem skoušel a můžu říc že tak práznou drogu sem ještě nepoznal je naprosto o ničem.

Takže naprosto souhlasím s Electromajkem nezkoušejte to nemá to cenu.
 qaser Muž26 Kategorie
15.10.2006 19:17:05
zase jeden dalsi budouci fetak.
 bunnyrubbit Žena25 Kategorie
15.10.2006 17:11:15
hm...tak sme se právě přesvědčili, že v našich řádách je o jedno pako víc...proboha...;)
 the-lia Žena19 Kategorie
15.10.2006 16:41:11
A nevymýšlíš si si? Jo drogy jsou svinstvo a ty jsi blbej, že jsi to vůbec zkusil
 dakine board Žena20 Kategorie
15.10.2006 16:41:07
ja bych taky rad prestal ,,vydrzim to maximalne 14dni a uz zase musim :( ale co se delat ,, ale vyser se na to ,, :))))))) no jak chces
Smajlík  JOU Muž21 Kategorie
15.10.2006 16:28:40
Chtěl ses pochlubit? Užij si to. Jsi strašně drsnej.
Smajlík  zuzííínka16 Žena19 Kategorie
15.10.2006 16:10:10
haha to seš dobrej debil esi si fakt mysliš,že to už nikdy neskusíš,nikoho takový neznám !!! možná,že to vydržíš měsíc,půl roku nebo rok,ale stejně si zase dáš ;) věř mi vim to.Jak si to jednou dáš tak už to máš prostě v hlavě a víš jakej to je mazec na kterej se nedá zapomenout.
 lu2
15.10.2006 15:47:32
Prvně by sis měl navYknout na slovník spisovné češtiny.
Smajlík  aaadfhg
15.10.2006 15:28:14
gramatika ti moc nerika co :)
Smajlík  bludicka pico Muž11 Kategorie
15.10.2006 15:19:48
zkusil si to dokazal sis to muzes machrovat na tvy idiotsky kamose ale uz to nedelej jestli chces mit v pohode zivot
 adriana lima Žena20 Kategorie
15.10.2006 15:18:36
..............
Smajlík  NEJSEMnikdo Žena19 Kategorie
15.10.2006 15:18:11
Fandím tvému rozhodnutí, že už to nechceš, hlavně aby ti vydrželo do příštího bezva mejdanu.. Jinak se dost divím, že ti vůbec něco bylo, alkohol+pervitin=kombinace na hovno, ale to bude tím, že to bylo prvně. A naposled, nezapomeň!
Smajlík  paRanoeA Muž Kategorie
15.10.2006 14:56:58
Jen si to přečti...

142297, PERVITIN=JISTÁ SMRT!

Jsi si jistý, že jsi to jen zkusil? Že nebudeš pokračovat? Jestli ne, tady máš důsledky.
 Šedá lvice Žena57 Kategorie
15.10.2006 14:51:46
Mas sice pravdu ale vetsina mistnich fetaku te stejne posle do prdele s nejakym dementnim argumentem,.....
 Big Smoke Muž16 Kategorie
15.10.2006 14:49:20
Co ti napsat? Nemám slov.
Smajlík  Nocni Andele Žena19 Kategorie
15.10.2006 14:48:53
JA mam dva ...
 CRAZY
15.10.2006 14:44:26
Teď je ráno.............
Hlupáku!!! Víš, co jsou to drogy? Hraješ si se svým zdravím a se svým životem a ten máš jen jeden!
Smajlík  cosma Žena39 Kategorie
15.10.2006 14:43:52
Dik za upozorneni, ale inteligentni clovek myslim vi, ze drogy jsou svinstvo a jak s nimi jednou zacnes, tezko s nimi prestavas..
 #adinecka# Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč