Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Proč tu není vzkaz taky pro ty, co v pátek u compu neseděli??? Já už mám sobotu.. :-)))
|
|
|
MMMMMMMMMMMMMMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUC
|
|
|
pohnutka: Gratuluju!!!!! :-)
|
|
|
Nechci se chlubit no, ale mám rekord. 10 desítek. Možná i víc, ale to už nikdo neví..........
|
|
|
Já bych to TAKKY rád věděl!!!
|
|
|
jen bych rád věděl,co si představuješ pod pojmem "normální"??????
|
|
|
Hardine, sedím u kompjůtru (trů trů trů).
|
|
|
No, jájsem tady až v sobotu ráno, ale co tady děláš ty v pátek večer?
|
|
|
sem byl v praci, pak chvili doma a pak dlouho pryc a co?
|
|
|
To ti chválím, i když nic se nemá přehánět. Užívej mládí a blbostí, dokud to jde, protože s největší pravděpodobností to jednou přestane, tak ať máš na co vzpomínat...
|
|
|
2 all: Mmmmmmmmmmmmmmmuuuuuc! Evčo, odmítám být rozumný! ;-)
|
|
|
Kdybych měla s kým jít pařit, nebo na frťana, tak bych šla. Vzhledem k tomu, že mi navíc měl přijet syn z lyžáku, seděla jsem doma, na zpovědnici jsem se pro velký zájem ani nedostala. A co ty, pejsane, kdy začneš dávat trochu rozumnější dotazy, to nemáš žádné starosti? :o)))
|
|
|
IT´S PARTY TIME, já se akorát vrátil z akce a šup rovnou do práce
|
|
|
Ja akorat prisel z hospody, a koukam co zabavnyho tu pribylo (:
|
|
|
Ja se bavit nechodim :) chodit se bavit me nebavi :) proto nechodim chodit se bavit... :p
|
|
|
katarzi, jo? No tu budu mit v pondeli ve skole...
|
|
|
To jsou mi otázky... Lady Pit Bull: po železe;-)
|
|
|
Myslis, ze je nekde lepe nez tady? To snad ne! :o))
|
|
|
já u toho stojím
|
|
|
Nechodím se bavit zase tak často. A pokud jdu, chodím nezávisle na tom, co je za den... vzhledem ke svému režimu (v semestru sem tam přednáška, teď o zkouškovém nic) pro mě nehraje roli, jestli je druhý den pondělí nebo sobota. A navíc na mě něco leze :-(
|
|
|
Vždyť bych venku přimrzla k chodníku...:)Přidávám se do řady se smajlíkem mmmuc! aneb Mmmmmmmmmmuc!!!!!!!!!! rulezzz...:)!!! viz.profil....:)
|
|
|
Já jsem přirostlá k pc takže nikam nemůžu... :o)))))))
|
|
|
Jsem v práci.... takže na nějaký páteční kalení můžu zapomenout. Vynahradím si to až zítra večer. Jééé lidi, přidávám se do řady :)
|
|
|
Hlavně, že ty ses v ten dnešní páteční večer od toho kompjůtru odtrhnul a šel klepat kosu někam ven
|
|
|
Já rozhodně nejsem normální. A jistě ne standartní. Jsem lehce asociální psychopat, který se ukájí psychickým týráním svých virtuálních obětí !!!
|
|
|
a proc jsi tady ty???
|
|
|
Všechno možný, ale teď se mi tu nahrnuly portréty...
|
|
|
Venku je kosa a navíc tady lišky dávají dobrou noc.
|
|
|
A co kreslíš?
|
|
|
A o sobě jsi někdy přemýšlel? :)
|
|
|
Pejsku, ale já do práce nechodím:-) Jen se nemohu odtrhnout od Zpovědnice a potřebuji kreslit...
|
|
|
dyť je jedno jestli je pátek nebo pondělí, konečně sem taky večer doma a tak si to užívám, navíc je venku nechutná kosa, a navíc mi nejni dobře, takže tak.
|
|
|
Takové mládě mi dává rozkazy! To je konec! :-)))
|
|
|
Já jdu pařit zejtra
|
|
|
Hope: To už je lepší! :-)
|
|
|
:-)))
|
|
|
Hope: Sedím u kompjůtru (trů, trů, trů)... A nekaž nám řadu!
|
|
|
V létě tady někdo truchlil, kde všichni jsou??? A ty se divíš proč jsme tady v zimě? Komu by se chtělo do té kosy? :-))) Copak tady děláš ty?
|
|
|
Zirgaf krásnou noc v práci přeju!!!
|
|
|
tak nebudu kazit řadu...
|
|
|
Já se bavit nejdu z jednoho prostého důvodu, v noci budu pracovat, já se bavím každý den a nejen v pátek večer(je vůbec pátek?). Jen venku je zima a já radši teplíčko. Pejsku dobrou noc.
|
|
|
petulce987
|
|
|
....
|
|
|