Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.14704, vloženo 23.01.2004 21:55:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jste normální???
Proč v pátek večer všichni sedíte u počítače a nejdete se někam bavit? Je to normální, aby lidi v tento čas seděli u svých kompjůtrů (trů, trů, trů:-)? Co vy na to? Katarzi chci vidět! :-)
 pejsek Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2004 13:54:54
Proč tu není vzkaz taky pro ty, co v pátek u compu neseděli??? Já už mám sobotu.. :-)))
Smajlík  bonita Žena18 Kategorie
24.01.2004 13:32:38
MMMMMMMMMMMMMMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUC
Smajlík  K0C0UR3K antiNácíč3k Muž15 Kategorie
24.01.2004 10:33:50
pohnutka: Gratuluju!!!!! :-)
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
24.01.2004 10:25:25
Nechci se chlubit no, ale mám rekord. 10 desítek. Možná i víc, ale to už nikdo neví..........
 pohnutka Žena19 Kategorie
24.01.2004 09:58:00
Já bych to TAKKY rád věděl!!!
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
24.01.2004 09:49:19
jen bych rád věděl,co si představuješ pod pojmem "normální"??????
Smajlík  Takky Muž28 Kategorie
24.01.2004 09:29:14
Hardine, sedím u kompjůtru (trů trů trů).
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
24.01.2004 09:27:41
No, jájsem tady až v sobotu ráno, ale co tady děláš ty v pátek večer?
 Hardin Muž Kategorie
24.01.2004 08:45:56
sem byl v praci, pak chvili doma a pak dlouho pryc a co?
 Conquest Muž31 Kategorie
24.01.2004 08:35:07
To ti chválím, i když nic se nemá přehánět. Užívej mládí a blbostí, dokud to jde, protože s největší pravděpodobností to jednou přestane, tak ať máš na co vzpomínat...
Smajlík  Evča Žena Kategorie
24.01.2004 08:25:00
2 all: Mmmmmmmmmmmmmmmuuuuuc!

Evčo, odmítám být rozumný! ;-)
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
24.01.2004 08:07:54
Kdybych měla s kým jít pařit, nebo na frťana, tak bych šla. Vzhledem k tomu, že mi navíc měl přijet syn z lyžáku, seděla jsem doma, na zpovědnici jsem se pro velký zájem ani nedostala. A co ty, pejsane, kdy začneš dávat trochu rozumnější dotazy, to nemáš žádné starosti? :o)))
 Evča Žena Kategorie
24.01.2004 08:04:18
IT´S PARTY TIME, já se akorát vrátil z akce a šup rovnou do práce
Smajlík  Clubber Muž25 Kategorie
24.01.2004 00:33:12
Ja akorat prisel z hospody, a koukam co zabavnyho tu pribylo (:
 Pan Kac Muž26 Kategorie
24.01.2004 00:28:37
Ja se bavit nechodim :) chodit se bavit me nebavi :) proto nechodim chodit se bavit... :p
Smajlík  same16 Žena16 Kategorie
23.01.2004 23:14:43
katarzi, jo? No tu budu mit v pondeli ve skole...
Smajlík  Allibaa Žena27 Kategorie
23.01.2004 23:02:51
To jsou mi otázky...
Lady Pit Bull: po železe;-)
 Kao-c Muž25 Kategorie
23.01.2004 22:55:17
Myslis, ze je nekde lepe nez tady? To snad ne! :o))
 Arrow Muž22 Kategorie
23.01.2004 22:45:22
já u toho stojím
 Lion Muž38 Kategorie
23.01.2004 22:41:58
Nechodím se bavit zase tak často. A pokud jdu, chodím nezávisle na tom, co je za den... vzhledem ke svému režimu (v semestru sem tam přednáška, teď o zkouškovém nic) pro mě nehraje roli, jestli je druhý den pondělí nebo sobota.
A navíc na mě něco leze :-(
 Lady Pit Bull Žena29 Kategorie
23.01.2004 22:40:30
Vždyť bych venku přimrzla k chodníku...:)Přidávám se do řady se smajlíkem mmmuc! aneb Mmmmmmmmmmuc!!!!!!!!!! rulezzz...:)!!! viz.profil....:)
Smajlík  kachnitruksi Žena Kategorie
23.01.2004 22:28:57
Já jsem přirostlá k pc takže nikam nemůžu... :o)))))))
Smajlík  Roryska Žena26 Kategorie
23.01.2004 22:23:27
Jsem v práci.... takže na nějaký páteční kalení můžu zapomenout. Vynahradím si to až zítra večer.
Jééé lidi, přidávám se do řady :)
Smajlík  Bekky Žena28 Kategorie
23.01.2004 22:18:54
Hlavně, že ty ses v ten dnešní páteční večer od toho kompjůtru odtrhnul a šel klepat kosu někam ven
Smajlík  VF bez tácku Muž16 Kategorie
23.01.2004 22:18:07
Já rozhodně nejsem normální. A jistě ne standartní. Jsem lehce asociální psychopat, který se ukájí psychickým týráním svých virtuálních obětí !!!
 Nofnak Muž Kategorie
23.01.2004 22:16:54
a proc jsi tady ty???
 Sandova Žena19 Kategorie
23.01.2004 22:15:59
Všechno možný, ale teď se mi tu nahrnuly portréty...
Smajlík  Zirgaf Žena Kategorie
23.01.2004 22:13:34
Venku je kosa a navíc tady lišky dávají dobrou noc.
Smajlík  klokanrobin Muž Kategorie
23.01.2004 22:13:01
A co kreslíš?
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
23.01.2004 22:12:54
A o sobě jsi někdy přemýšlel? :)
 Dejv Muž28 Kategorie
23.01.2004 22:11:47
Pejsku, ale já do práce nechodím:-) Jen se nemohu odtrhnout od Zpovědnice a potřebuji kreslit...
Smajlík  Zirgaf Žena Kategorie
23.01.2004 22:10:23
dyť je jedno jestli je pátek nebo pondělí, konečně sem taky večer doma a tak si to užívám, navíc je venku nechutná kosa, a navíc mi nejni dobře, takže tak.
 quiz Žena26 Kategorie
23.01.2004 22:09:02
Takové mládě mi dává rozkazy! To je konec! :-)))
Smajlík  Hope Žena39 Kategorie
23.01.2004 22:08:09
Já jdu pařit zejtra
Smajlík  Paiste Muž21 Kategorie
23.01.2004 22:07:15
Hope: To už je lepší! :-)
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
23.01.2004 22:06:16
:-)))
Smajlík  Hope Žena39 Kategorie
23.01.2004 22:05:27
Hope: Sedím u kompjůtru (trů, trů, trů)...

A nekaž nám řadu!
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
23.01.2004 22:04:15
V létě tady někdo truchlil, kde všichni jsou??? A ty se divíš proč jsme tady v zimě? Komu by se chtělo do té kosy? :-)))

Copak tady děláš ty?
 Hope Žena39 Kategorie
23.01.2004 22:03:41
Zirgaf krásnou noc v práci přeju!!!
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
23.01.2004 22:03:27
tak nebudu kazit řadu...
Smajlík  Cheerio Žena18 Kategorie
23.01.2004 22:02:40
Já se bavit nejdu z jednoho prostého důvodu, v noci budu pracovat, já se bavím každý den a nejen v pátek večer(je vůbec pátek?). Jen venku je zima a já radši teplíčko.
Pejsku dobrou noc.
Smajlík  Zirgaf Žena Kategorie
23.01.2004 21:57:57
petulce987
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
23.01.2004 21:57:40
....
Smajlík  petula987 Žena15 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk