Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
ano je to možné, jestli chodíš hodně perlovkou... (to je blbej vtip, že?)
|
|
|
Každý den při venčení svého pejska potkáváme jiné pejsky. Který jsi? Vestík, knírač, jezevec nebo labrador? :o)))
|
|
|
to máš pravdu... například já sem potkala už hodně lidí, jejichž fotku sem viděla na líbímseti.cz..
|
|
|
Je to fakt. Nikdy nevíš, kdo z těch lidí na ulici je tvůj vrah. Jinak pár lidí odsud se i vídá, pokud vím. (A nejen to :-))
|
|
|
Si piš, bejku !! Teda... psíče .. :o)
|
|
|
Hm tak zrovna Tebe pejsku potkávám denně minimálně 10x. A už nejednou jsem šlápla do Tvého výtvoru... :-)))
|
|
|
Potkávám tě každý ráno, když jdu do práce. Jsi ten knírač, co ho chodí venčit ta blondýnka z T*****ské.
|
|
|
Já jsem se už potkal několikrát a vždy to bylo velmi humorné - tedy, pokud to sklo bylo umyté.
|
|
|
jojo,určitě je to možné, jednoho člověka sem tak asi viděla v metru nedávno, podle fotky to byl celý on, i když třeba ne...
|
|
|
určitě jsme se už potkali..Brno je malinkatý...třeba jeli v jedné šalině, nebo seděli v jedný hospodě.
|
|
|
Já souhlasím, Je to zajímavé potkávat se a nevědět o tom. Zirgaf: dóóóóst dobrý
|
|
|
Vzhledemk 14505 jsem si už některé potkal, obhlídl, ...
|
|
|
Určitě, jen dneska už jsem viděl dva pejsky :-)
|
|
|
Určitě ano - pokud nepočítám srazy - tam pak víš, kdo je kdo. ALe jinak - musí to tak být- třeba Brno je neuvěřitelně malé.
|
|
|
... no ono je to možná i lepší. Představ si, že bys zjistil, že sem píše tvoje holka (něco jako "moc ho miluju, ale mám erotické sny o dvou černoších, asi to někdy zkusím").
|
|
|
Pěkné zamyšlení, škoda, že nejsem z tak velkého města, aby byla reálná šance, že někdy někoho náhodou potkám.
|
|
|
Kazdej den potkavam. Uz nekolik mesicu.
|
|
|
To mám radost, čokle.
|
|
|
Já jsem z takový prdele.......jenom 100.000 obyvatel..
|
|
|
I to je možné, ale přemýšlet nad tim ? ee to ne
|
|
|
Potkáváme se, už vím o dvou lidech, co se mi sami přihlásili, že jsem je měla loni v tanečních :-) a je to hrozně milé, je potkat i někde jinde... ;-)
|
KMMM. |
|
|
Tak já Ti řeknu jeden případ- seděla jsem v autobuse, když za mnou si sedly dvě dívenky a já slyšela jejich rozhovor, začlo to slovem zpovědnice, tak jsem nastražila uši a pak slyším...cestanahawaii...zirgaf...málem jsem se zakousla do mamky, abych nevybouchla- jelikož dost probíraly můj soukromý život- tímto ony dívenky zdravím:-)
|
|
|
Nikdy nevíme, co dělá člověk, který jde naproti nám, ve svém volném čase. Navenek může vypadat úplně normálně, ale v noci se promění ve své druhé já a zarudlýma očima a bolavými prsty ťuká rozhřešení na www.zpovednice.cz ;-)
|
|
|
protoze tomu verim tak o zpovednici nikdy nemluvim moc nahlas... jeste by priklusal nejakej pejsek ;-)
|
|
|
No to je zajimava uvaha,taky rada nad podobnyma tematama dumam.Treba jestli se mi uz stalo,ze jsem jen o vlasek unikla smrti a vubec o tom nevedela. Mam pocit,ze tady je celkem dost lidi z Brna ci okoli,takze mozne by to bylo,ovsem jak moc je to pravdepodobne .. To by se muselo spocitat a pravdepodobnost me nikdy moc nebavila.
|
|
|
některý lidi je škoda potkat a nevědět o tom
|
|
|
Jo,je to i relativně možný....některý lidičky bych tady ale opravdu chtěla i v reálu poznat...
|
|
|
je to strašně zajímavý...nejhorší je,když pošleš fotku osobě a ta osoba tobě a víte jak vypadáte a potkáte se na ulici...
|
|
|
jako to je stejný jak na chatu- taky si píšeš s lidma, který třeba potkáváš na ulici. :))
|
|
|
No ja jsem z maloměsta, tak mě určitě nee.
|
|
|
...to je jen takové zamyšlení...;-)
|
|
|