Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.14626, vloženo 22.01.2004 21:55:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Potkáváme se?
Napadla mě taková myšlenka. "Známe se" přes Zpovědnici, ale jinak se valná část z nás v reálu neviděla. Třeba chodíme po ulicích a potkáváme lidi, se kterými zde debatujeme, a přitom si to ani neuvědomíme. Vzhledem k tomu, že spousta z nás pochází z velkých měst, tak jsme se už někde museli potkat, ne? (Tím nemyslím nějaké společné akce...)
 pejsek Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2004 19:34:30
ano je to možné, jestli chodíš hodně perlovkou... (to je blbej vtip, že?)
 Lion Muž38 Kategorie
23.01.2004 18:10:39
Každý den při venčení svého pejska potkáváme jiné pejsky. Který jsi? Vestík, knírač, jezevec nebo labrador? :o)))
 Evča Žena Kategorie
23.01.2004 17:41:53
to máš pravdu... například já sem potkala už hodně lidí, jejichž fotku sem viděla na líbímseti.cz..
Smajlík  bonita Žena18 Kategorie
23.01.2004 17:24:37
Je to fakt. Nikdy nevíš, kdo z těch lidí na ulici je tvůj vrah.
Jinak pár lidí odsud se i vídá, pokud vím. (A nejen to :-))
Smajlík  Zildjian Muž48 Kategorie
23.01.2004 14:13:51
Si piš, bejku !! Teda... psíče .. :o)
 lachtan Žena27 Kategorie
23.01.2004 12:55:16
Hm tak zrovna Tebe pejsku potkávám denně minimálně 10x. A už nejednou jsem šlápla do Tvého výtvoru... :-)))
 gi666 Žena35 Kategorie
23.01.2004 09:50:03
Potkávám tě každý ráno, když jdu do práce. Jsi ten knírač, co ho chodí venčit ta blondýnka z T*****ské.
Smajlík  quijote Muž Kategorie
23.01.2004 09:20:29
Já jsem se už potkal několikrát a vždy to bylo velmi humorné - tedy, pokud to sklo bylo umyté.
 František Dobrota Muž39 Kategorie
23.01.2004 09:08:54
jojo,určitě je to možné, jednoho člověka sem tak asi viděla v metru nedávno, podle fotky to byl celý on, i když třeba ne...
 triss Žena Kategorie
23.01.2004 08:50:33
určitě jsme se už potkali..Brno je malinkatý...třeba jeli v jedné šalině, nebo seděli v jedný hospodě.
 jav Žena30 Kategorie
23.01.2004 08:44:24
Já souhlasím, Je to zajímavé potkávat se a nevědět o tom.

Zirgaf: dóóóóst dobrý
 Kabi Muž28 Kategorie
23.01.2004 08:28:19
Vzhledemk 14505 jsem si už některé potkal, obhlídl, ...
Smajlík  Dešťový chlapeček Muž32 Kategorie
23.01.2004 08:07:36
Určitě, jen dneska už jsem viděl dva pejsky :-)
 Marťan Muž31 Kategorie
23.01.2004 08:00:57
Určitě ano - pokud nepočítám srazy - tam pak víš, kdo je kdo. ALe jinak - musí to tak být- třeba Brno je neuvěřitelně malé.
 Béďa
23.01.2004 02:31:30
... no ono je to možná i lepší. Představ si, že bys zjistil, že sem píše tvoje holka (něco jako "moc ho miluju, ale mám erotické sny o dvou černoších, asi to někdy zkusím").
 Lady Pit Bull Žena29 Kategorie
23.01.2004 01:12:31
Pěkné zamyšlení, škoda, že nejsem z tak velkého města, aby byla reálná šance, že někdy někoho náhodou potkám.
Smajlík  klokanice Žena40 Kategorie
23.01.2004 00:59:37
Kazdej den potkavam. Uz nekolik mesicu.
 Rishare Muž24 Kategorie
22.01.2004 23:06:33
To mám radost, čokle.
 pohnutka Žena19 Kategorie
22.01.2004 22:52:59
Já jsem z takový prdele.......jenom 100.000 obyvatel..
Smajlík  Websurfer Muž21 Kategorie
22.01.2004 22:52:57
I to je možné, ale přemýšlet nad tim ? ee to ne
Smajlík  AlienVonMars Muž20 Kategorie
22.01.2004 22:41:23
Potkáváme se, už vím o dvou lidech, co se mi sami přihlásili, že jsem je měla loni v tanečních :-) a je to hrozně milé, je potkat i někde jinde... ;-)
Smajlík  KMMM.
22.01.2004 22:33:58
Tak já Ti řeknu jeden případ- seděla jsem v autobuse, když za mnou si sedly dvě dívenky a já slyšela jejich rozhovor, začlo to slovem zpovědnice, tak jsem nastražila uši a pak slyším...cestanahawaii...zirgaf...málem jsem se zakousla do mamky, abych nevybouchla- jelikož dost probíraly můj soukromý život- tímto ony dívenky zdravím:-)
Smajlík  Zirgaf Žena Kategorie
22.01.2004 22:30:19
Nikdy nevíme, co dělá člověk, který jde naproti nám, ve svém volném čase. Navenek může vypadat úplně normálně, ale v noci se promění ve své druhé já a zarudlýma očima a bolavými prsty ťuká rozhřešení na www.zpovednice.cz ;-)
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
22.01.2004 22:29:43
protoze tomu verim tak o zpovednici nikdy nemluvim moc nahlas... jeste by priklusal nejakej pejsek ;-)
 prooser Muž23 Kategorie
22.01.2004 22:26:46
No to je zajimava uvaha,taky rada nad podobnyma tematama dumam.Treba jestli se mi uz stalo,ze jsem jen o vlasek unikla smrti a vubec o tom nevedela.
Mam pocit,ze tady je celkem dost lidi z Brna ci okoli,takze mozne by to bylo,ovsem jak moc je to pravdepodobne .. To by se muselo spocitat a pravdepodobnost me nikdy moc nebavila.
Smajlík  Jesi Žena40 Kategorie
22.01.2004 22:25:02
některý lidi je škoda potkat a nevědět o tom
 topik Muž Kategorie
22.01.2004 22:21:43
Jo,je to i relativně možný....některý lidičky bych tady ale opravdu chtěla i v reálu poznat...
Smajlík  kachnitruksi Žena Kategorie
22.01.2004 22:19:14
je to strašně zajímavý...nejhorší je,když pošleš fotku osobě a ta osoba tobě a víte jak vypadáte a potkáte se na ulici...
Smajlík  Beyons Žena17 Kategorie
22.01.2004 22:04:32
jako to je stejný jak na chatu- taky si píšeš s lidma, který třeba potkáváš na ulici. :))
 KamoskaJanca Žena22 Kategorie
22.01.2004 22:01:50
No ja jsem z maloměsta, tak mě určitě nee.
 Regy Žena21 Kategorie
22.01.2004 21:56:39
...to je jen takové zamyšlení...;-)
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk