Kam jsi odešel?
Proč si nic neříkal,když ode mě jsi utíkal?
Vzal jsi všechno,všechno co bylo,
když jsi odcházel,srdce mi bilo.
Odnesl jsi i můj prsten,co jsi mi daroval,
moc dobře si vzpomínám co jsi mi sliboval!
Proč jen tvá vůně stále je v pokoji,
proč jen mám pocit,že za to nestojím?
Proč z tvých lží se i kráva napojí.
kam jsi odešel?
jsem tu teď sama,sama jen se vzpomínkou,
snad pošleš lístek o tom kam jsi šel,
asi už dlouho jsi to udělat chtěl.
Jsi hlupák!Nevíš co ztrátíš,když ode mě se odvracíš.
Snad nešel jsi za ni,Ale ano,šel!
Už nemusím se tedy ptát,kam jsi odešel. |