Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.136169, vloženo 20.07.2006 22:18:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hračka ve vaně
Zajímalo by mě, kdo z vás má svoji oblíbenou hračku, se kterou se koupe ve vaně. Plastovou kachničku, lodičku, rybičku, parníček nebo cokoli podobného. Já mívala velrybu, červenou, ale rozkousal mi ji psík. Teď je mi ve vaně smutno.

Tak se přiznejte - kdo se s čím koupe? :-)
 nota brevis E-MAIL:   Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.08.2009 07:35:31
Jasně, že to byla žlutá kachnička. Dnes jsme to zrovna doma řešili co koupit malé. A dostali jsme nápad. Před týdnem jsme byli na Době ledový a moc se nám to líbilo a tak nás napadlo koupit malou veverku. Byli jsme překvapeni. Zaujali nás stránky Otto-toys kde jsme si ji nakonec i koupili a i s oříškem cena 180Kč. Abych nezapomněla zde je odkaz: http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ Mohu doporučit, přišla druhý den.
Smajlík  Kája
24.07.2006 08:07:33
Ano, na Jonáška noty brevis se velice dobře pamatuju. Znala jsem ho několik let. Koupal se sice jen se svou majitelkou, ale vždy, když jsem přišla k nim do koupelny mile se na mě díval.Jeho zráta je nenahradilená, myslím, že se nota brevis od té doby nikdy tak pěkně nevykoupala.
 arizonská pěnice Žena Kategorie
22.07.2006 18:48:57
měla jsem modré stříkací slůně a taky lachtana, který se dal natáhnout klíčkem a pádloval ploutvemi.
Smajlík  flixo Žena26 Kategorie
22.07.2006 17:15:46
Jako malá jsem si hrála s vodní pistolkou, s rybičkou s dirkou a injekční stříkačkou (samozřejmě nepoužitou a bez jehly). :-) šechny tyto zbraně jsem vyžívala k jedné věci - co nejvíc postříkat strop. Teď už mě to nějak nebere.
Smajlík  happiness Žena29 Kategorie
21.07.2006 19:59:15
ja mela kdysy ruzovyho plavaciho lachtana, s gumovyma ploutvickama, dodnes nevim kam se ztratil...
Smajlík  Brutalni lentilka Žena15 Kategorie
21.07.2006 19:46:12
Casto se koupu se svoji holkou. Ale kdysi davno... vzpominam na umelohmotneho delfinka, ktery zbyl, kdyz se vyprazdnil jeho obsah - sampon na vlasy.
 bender Muž25 Kategorie
21.07.2006 14:56:33
Zilvar z chudobince:
No, není to úplně přesně, jak si myslíš. Ráda bych ti rozšířila obzory, Zilvare, ale netroufám si na tak necitlivý zásah do tvé neposkvrněné duše. Nejspíš bych za to přišla do pekla. Zůstaňme tedy u tvé představy "nedotaženého" muže, svým způsobem máš pravdu. :-)

Až jednou pochopíš, už nikdy nebudeš mít tak lehké spaní. Jsi hodný, slušný kluk, hraj si tedy dál se svým potkanem a prozatím zapomeň na slovo "samička". Tak?
 nota brevis Žena Kategorie
21.07.2006 14:00:19
Jako dítko, jsem taky míval nějakou to rybu, a hlavně modrýho delfína, byla v něm původně pěna do koupele. Tak toho jsem měl moc rád, byl to můj věrný kamarád. .................... Kde je ti konec modrý delfínku........ fňuk ..... fńuk.

Jo a taky jsem měl, teda ségra, ty zvířátka s poloutvema na klíček. Jen moc neplavali.
 Intel Muž32 Kategorie
21.07.2006 12:37:07
Já čtla "plastovou kundičku". Tu nikdo nemáte? Nekecejte.
Smajlík  hihihi
21.07.2006 11:55:19
Šlechetný pane Nota brevis, odpusťte prosťáčkovi jeho neznalost, ale co znamená slovo "samička"? Vaše rodové znamení připomíná muže bez nohou, domnívám se tedy že samičkou zove se muž postižený nebo dole nevyvinutý.
 Zilvar z chudobince
21.07.2006 11:45:37
Kdysi jsem se koupala s takovou žlutou žínkou a vyráběla z ní růzmé věci, nebo si ji na sebe různě nalepovala:o))) dneska už nic:)
 El chupito pequeňo Žena25 Kategorie
21.07.2006 10:54:13
Teď už nemám nic, ale dřív jsem mívala takovou žabku, co se natáhla, kmitala nohama a plavala. Jo a taky nějaký lodě a parníčky.
 Soulmates Žena19 Kategorie
21.07.2006 09:31:14
Mám červenožlutou plyšovou rybu, do vany jí už moc netahám, blbě schne. Tak s ní už jenom chrápu v posteli... Ale ve vaně mi je velké smutno:-(((
 xSamuell Muž38 Kategorie
21.07.2006 08:17:40
Mívala jsem jako holka nepřebernou škálu plastových ryb různých tvarů i velikostí.
Jindy jsem byla schopná přečíst ve vaně polovinu knížky.

..A dnes??? Osprchovat a co nejdříve vypadnout.
 Šedá lvice Žena59 Kategorie
21.07.2006 07:14:13
Ja nic. Ale driv jsem mivala takovou umelohmotnou pruhlednou kouli, ve ktery byla voda s kytickama a plovouci kachnickou - s tim jsme si hravala moc rada.
 Neve Žena96 Kategorie
21.07.2006 01:48:17
pokud mozno s holkou
ne tedka vazne, myval jsem plast. parnicek
 mnt Muž20 Kategorie
21.07.2006 01:42:18
Zilvar z chudobince:
Bóže, Zilvare, co tě v tom chudobinci učili? Nepoznáš značku pro samičky? Já nejsem chlap. :-)

Rozumím, vím, co je láska. Nech si tedy svého potkana - ať vám to společně dlouho vydrží.
Smajlík  nota brevis Žena Kategorie
21.07.2006 01:26:15
Jste převelice laskav, pane nota brevis. Vaši nabídku ovšem musím s díky odmítnout, neboť jsme si na sebe již převelice zvykli, pusinkujeme se a nedokážu si představit, žebychom se měli někdy rozloučit.
 Zilvar z chudobince
21.07.2006 01:13:54
Zilvar ze sirotcince:
Já ti snad něco koupím, milá socko, aby sis měl s čím hrát. Budeš hodnej kluk a chcíplého potkana zahodíš. Tak?

xZdenish:
Já vlastně teď taky nic nemám, ty natahovací hračky mi moji červenou velrybu nenahradí. :'(
Říkala jsem jí Jonáš - zdálo se mi to stylové.
 nota brevis Žena Kategorie
21.07.2006 01:03:29
Já nemam nic :'(
 xZdenish Muž27 Kategorie
21.07.2006 00:54:04
No dřív sem měl takovej pěknej parník ale kde je mu dneska konec to nevím.
 a-k-x Muž36 Kategorie
21.07.2006 00:44:23
prázdná flaštička od šampónu
Smajlík  zuzííínka16 Žena19 Kategorie
20.07.2006 23:59:12
už hodně let nic .. ale dřív jsme měli vanu obloženou vším možným..
 Polemika Žena Kategorie
20.07.2006 23:46:47
Zluta plastova kachnicka co kdyz se natahne zatazenim na provazek tak kope nozickama a plave :-). Obcas kdyz me nebavi si ve vane cist spolu sehravame ruzne historicke kousky jako "U-549 utoci na britsky konvoj" nebo nas nejoblibenejsi "hon na Bismarca" :-).
 3DFX4eva Muž46 Kategorie
20.07.2006 23:43:33
xxLucieXX: kampak?
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
20.07.2006 23:40:17
nafukovaci lehatko
 Lars Turms MužKategorie
20.07.2006 23:20:09
Zapomněla jsem - ty hračky na natahování, jak píše ruprt, tady taky někde mám. Asi 15 kusů. Najdu je a proženu po vaně - žabku, pejska, botičku, vrtulníček, delfína - už si na všechny nevzpomínám. Některé z nich ale nejsou plavací, takové jenom jezdí. Ty nejspíš půjdou ke dnu. :-)

tyyywe: Ukápla mi slza - nečekala jsem takovou účast. Děkuji. Tvojí kachničky je mi líto. Má bez vany těžký kachní život. :-)
 nota brevis Žena Kategorie
20.07.2006 23:19:24
nic nemam.. ale kdyz jsem bejvavala u tety na prazdninach tak jsem mela ruzny zviratka. hroch zabka, krokodyl.. zatahlo se za snurku a oni zacali plavat bylo to proste supeeeeeeeer
 PetuleH Žena20 Kategorie
20.07.2006 23:03:35
s mobilem:))
 krotitelka bobrů Žena66 Kategorie
20.07.2006 23:03:01
pardon...já blbě koukal....spletl jsem si houpat a koupat
 topik Muž Kategorie
20.07.2006 22:59:00
Memphis *je vůl*:
:o) myslel jsi špatně....tu si beru jinam :o))
 xxLucieXX Žena18 Kategorie
20.07.2006 22:57:40
Vždycky jsem toužil po nějaké drobnosti se kterou bych se mohl cachtat ve vaně. Bohužel jsem si ji nikdy nemohl dovolit. Až jednou přišel tak strašný slejvák, že se zahltily kanály a tok odpadních vod se v nich obrátil. Sklep se zaplnil vodou, která vyvěrala z podlahové vpusti a řinula se přes sifon i do vany, kam sebou přinesla chcíplého potkana. A od té doby mám svoji malou milou blbůstku ve vaně.
 Zilvar ze sirotcince
20.07.2006 22:55:44
No,já chci sbalit jednoho chlapa a pak s ním,no...........
Smajlík  rapjex Žena25 Kategorie
20.07.2006 22:55:35
xxLucieXX: jsem myslel že růžová kožená:)
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
20.07.2006 22:54:01
občas se mi tam houpe hadice sprchy... jinak pamatuju se z dětství na lachtana s pádlujícíma pracičkama na natahování
 Marion Žena Kategorie
20.07.2006 22:53:50
mela jsem taky cervenou velrybu a ocas mela delany jako drzatko ... ale pak ji sestra znicila ...
 NewStart Žena23 Kategorie
20.07.2006 22:52:20
já si houpu pindíkem.......nerad bych aby mi ho někdo ukousnul
 topik Muž Kategorie
20.07.2006 22:46:26
já svou hračku rád mám a ve vaně mám tu hračku taky
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
20.07.2006 22:41:12
Vodotěsnýho robertka
Smajlík  neznámá***
20.07.2006 22:36:21
Občas mi do vany spadne žlutá gumová kačenka :o)
 xxLucieXX Žena18 Kategorie
20.07.2006 22:35:11
já mam gumovou žabičku na houbě, tak to je moje jediná hračka a občas jí zastupuje přítel, to je taky dobrá hračka do vany.

jinak dřív sem taky měla červenou plastovou velrybu! měla velký oči a pak sem měla modročervenej parníček a kačenky v plastový kouli a v tý kouli byla aj voda a kytičky a taky sem měla igráčka námořníka a potápěče a ten námořník měl vlastní lodičku. a taky sem měla takovou konvičku ve tvaru zelený plastový žabičky
Smajlík  suplex Žena Kategorie
20.07.2006 22:32:24
Mám! Chobotničku :)
 Vyčůrat a spát Žena22 Kategorie
20.07.2006 22:24:44
koupu se většinou ve sprše, ale dostala sem k narozkám od kámoše gumovou kachničku .. tak si asi někdy půjdu zaplavat do vany :)
 lamisil Žena24 Kategorie
20.07.2006 22:23:24
Já jsem ráda, když se do té vany při své výšce naskládám sama, ještě si tam pouštět nějaké chobotničky. :-)
 L-u-c-y-i-n-k-a Žena Kategorie
20.07.2006 22:22:20
s Carmen Electrou
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
20.07.2006 22:22:13
Tvuj zivotni pribeh povazuji za nejdojemnejsi dilo svetove literatury!
Doufam, ze se jednou, za mnoho let, s velrybkou zase setkas a budete se spolu cachtat v nebeske vane... Jsem dojat ;-(

Ja mam svou milovanou kachnicku, ale protoze momentalne nedisponuji vanou, ale jen sprchovym koutem, kachnicka se deprimovane potuluje na sousi a haze na me vycitave pohledy..
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
20.07.2006 22:22:07
Já měl kdysi ve vaně delfína, ale už je dávno pryč.
Smajlík  Vinc009 Muž Kategorie
20.07.2006 22:21:30
Mám chobotničku, žlutou nafukovací.
A pak mám ještě velikou nafukovací velrybu, ale ta se jen kouká, ta už se mi do vany nevejde...
Smajlík  Livi Žena18 Kategorie
20.07.2006 22:21:20
Tak to už je dlouho, co jsem se s něčím koupala, ale pamatuju si na to, že jsme měly se ségrou jako malé ve vaně takový mlýn. Nalila jsi vodu a on se točil
Smajlík  Trauer Žena21 Kategorie
20.07.2006 22:20:55
S masážním autíčkem ;-)
Smajlík  STK Muž24 Kategorie
20.07.2006 22:20:27
S ničím.
 Sokoban Muž28 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk