Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.135429, vloženo 18.07.2006 14:14:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Někdo mi vyvrabčil domeček
Mám smazanou "Osobní návštěvní knihu". Měla jsem tam vzkazy od lidí, kterých si tady vážím, měla jsem tam leccos milého. A teď mám kulový....

Nevím, kam to zmizelo. Je mi smutno, a kdyby tady byl bulící smajlík, naplnila bych tuto zpověď slzami. :´o(

Děkuji za pozornost.
 nota brevis E-MAIL:   Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.07.2006 19:08:21
No tak sem tam vlez:) Sem si rikal, mam firefox, nemuze se mi nic stat.. a ono muze:)
 ratarata Muž19 Kategorie
18.07.2006 18:41:04
Kity85:
Bóže, možná jsi to sem neměla psát - to jsem zvědavá, kolik lidí tam teď vleze... :-))
No, snad jsem posloužila jako odstrašující příklad.
 nota brevis Žena Kategorie
18.07.2006 18:34:16
heh a neklikla jsi nahodou sem? http://zpovednice-extra.wz.cz
ja vcera jo - bylo to v jedne zpovedi a ja blba jsem se tam sla kouknout... vymazalo mi to citat, nastaveni veku a pohlavi, oblibene www a taky osobni navstevni knihu... tak jsem zas zapla komunikacni centrum v profilu a odlogovala a dneska uz je to ok, vzkazy se vratili, zbytek jsem si musela nastavit znovu
 Kity85 Žena21 Kategorie
18.07.2006 18:20:50
no vidis
Smajlík  Pokustón Muž Kategorie
18.07.2006 18:12:08
jufonka:
Já už je mám zpátky, odula taky. Třeba stačí přiznat se. Uvidíme, třeba se ti to taky vrátí.
 nota brevis Žena Kategorie
18.07.2006 17:57:54
Taky jsem na to klikla. Návštěvní kniha se vzkazama který jsem nikdy nechtěla smazat - jsou v prdeli
Smajlík  jufonka Žena33 Kategorie
18.07.2006 17:33:53
Děkuji tomu, kdo mi vrátil "duševní majetek". Je to fajn. :-)

Odula: Děkuji, žes mě v tom nenechala. Přiznala jsem se k naivitě a zvědavosti a moc jsem nečekala, že by to někdo udělal se mnou. Tohle se obvykle tutlá. :-))

los losos: ;-)
 nota brevis Žena Kategorie
18.07.2006 16:44:32
Už je zase vše na svém místě!
Smajlík  odula Žena61 Kategorie
18.07.2006 16:17:30
Taky jsem klikla a taky mi zmizela. Hlásím se do klubu kikin.
Smajlík  odula Žena61 Kategorie
18.07.2006 15:08:58
nota brevis: Eeeee - jo. Jo já taky. :)
 los losos Muž40 Kategorie
18.07.2006 15:06:58
los losos:
To jo. Napsala jsem odpověď tomu bulíkovi, jako že tady nic takovýho není a že si vidíme všichni až za spoďáry, a pak jsem chtěla vědět, co je to tedy za blbost. Mělo mě to napadnout, jsem kikina. A teď navíc kikina bez minulosti. :-(

Ty taky? :-))
 nota brevis Žena Kategorie
18.07.2006 14:45:15
No.. tak to jsi klikla asi na tu dementní zpověď o "jiné zpovědnici" kde jsou fotky a profily jiných uživatelů, co? Hehe.
 los losos Muž40 Kategorie
18.07.2006 14:36:03
že by automat?! přijde mi to blbé, jestli se mi to časem smaže taky, asi pošlu Alonemikovi mrtvé koťátko!
 Vířivý Adventista Muž30 Kategorie
18.07.2006 14:31:19
taky mi zmizela...
Smajlík  ViS VitaliS Žena27 Kategorie
18.07.2006 14:18:12
dsfvsd:
Neposeru. :-(
 nota brevis Žena Kategorie
18.07.2006 14:17:57
No já se zase na sebe nemůžu přihlásit :(
Smajlík  kristyneCZka.
18.07.2006 14:16:34
Se neposer!!
Smajlík  dsfvsd

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk