Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.131110, vloženo 01.07.2006 22:27:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
A je to tady.. 40..
Moji milí,
čtvrtý křížek a moje s tím spojené velmi smíšené pocity. Odmítám si ten věk připustit. Pořád se cítím jako puberťák, ráda dělám kraviny v době, kdy bych již měla býti usedlou paní, která vede své děti k maturitě. V práci se s kamarádkama honíme po chodbách zubárny a stříkáme na sebe vodu... Pak třeba sednem a po tomto odreagování mluvíme o vážnějších věcech, které i přes to naše blbnutí jsou tady a bez nás se nevyřeší.
Nicméně, měla bych být mámou maturantů, ale není tomu tak a ty krásné starosti prožívám pouze prostřednictvím svých známých, kamarádek, prožívala jsem je se svojí starší sestrou. U mě se nezdařilo.
Život mi nalajnoval jinou cestu. Řekněme známosti... Mám za sebou čtyři hlavní vztahy, kde jsem počítala s těmi pány jednou zestárnout.... a několik dalších pokusů o ně. Se stejnou touhou, mít ráda a aby mě měl někdo rád a vzájemně jsme si jeden druhého cenili, pomáhali si drželi se v těžkých chvílích. Nezdařilo se. Byla jsem tím veslařem a druzí se vezli. Nevěrník, Potřebný, Agresor majetník, Sňatkový podvodník. A mezi tím mnoho vychytrálků, kteří měli potřebu si udělat dobrodružstvíčko a zneužívali zlomeného nezkušeného srdce pro svoje povyražení.. Chtěla jsem jen jedno..Býti plnohodnotná, dávat lásku a pomoc těm, kdo si to opravdu zaslouží...kteří pouze nekonzumují a morálně, aspoň morálně dodávají povzbzuzení a sílu, že ještě slušnost a solidnost v naší společnoti existuje, že je zpětná vazba.
Oni prošli mým životem, já taky nadělala plno chyb, ovlivněna svým domácím prostředím a podněty svého okolí...leč, který člověk je nedělá... Kde je ta chyba, krista, když vidím ty lidi kolem sebe, ty všivárny, které si navzájem dělají, srovnávám, nejsem tak špatná...
Stalo se stalo... S tím nic nenadělám. Je to tak. V tomto životě singla, který má momentálně jeden úkol... postarat se o svou ovdovělou maminku, která nám dětem svůj život obětovala i za cenu setrvání v mizerném manželství. Se špatným pocitem si uvědomuji, že jednou nic a nikdo po mně nezůstane, jen vzpomínky, které vymizí v prach..
Moje rekapitulace mého dosavadího života a snažení není žádný zázrak. Po matuře jsem byla trojnásobným neúspěšným uchazečem na studium medicíny; a pak následovaly další neúspěšné pokusy najít své místo na slunci. Živila jsem postupem času tři chlapy, ze svých tehdejších prostředků dávala do kupy dva byty a podílela se finančně i prací na jednom baráku. Výsledek pro můj život, jeho pokračování a osobní štěstí... nulový. Maminka mi říkala, že mám velké nároky... ale.. do háje .. jaké? Co jsem měla chtít a s čím se spokojit? Jen jsem si dovolila tu nehoráznost a to, nepokračovat v jejích šlépějích ušlápnuté služky, jak jí kopíruje moje starší sestra.
 Šedá lvice E-MAIL:   Žena39 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.11.2006 18:35:03
Tak jsem se sem ještě po naší dnešní debatě znova vrátil.
A po opětném přečtení mě opět napadlo - to tvé široké srdce. ;-) Ne rozhodně nejsi tak špatná, naopak, ty jsi příliš dobrá. To je ten problém. :-)
My chlapi už jsme takoví, pokud je doma kompletní servis, rádi se vezeme. Veslujeme jinde.
Smajlík  elos Muž40 Kategorie
01.08.2006 15:30:19
Ted by ti mel pry poradne zacit chutnat sex ;-)
Smajlík  Zvedavec Muž Kategorie
12.07.2006 18:24:25
Šárka 38 : Díky........
Smajlík  Šedá lvice Žena58 Kategorie
11.07.2006 13:31:07
Fandím Ti :-)...neboj, nejsem na ženský, ale za ty roky, co sem občas vlezu, Tě znám jako sympatickou, milou a silnou ženskou, která je na stejný ev. hodně podobný vlnový délce jako já :-)
40 oslavím za 15 měsíců, ale nebilancuju, nerekapituluju, nemám to ráda.
Jinak držím palečky do dalších let a věř, že toho pana Osudového teprve potkáš !
Hodně štěstí.
Šárka
Smajlík  Šárka 38
03.07.2006 10:35:50
Malinko s křížkem po funuse se připojuji ke gratulantům. A jen dodám - neházej flintu do žita . všichni chlapi nejsou stejní. A navíc - oproti spoustě žen si uvědomuješ, co by jsi chtěla a co je pro tebe ještě přijatelné a co už ne - v životě. A to je strašně moc. Držím palce.
Smajlík  Béďa
02.07.2006 21:49:04
Vše nej!!!
Smajlík  Jilly Žena24 Kategorie
02.07.2006 20:35:57
Vše nej...
Smajlík  Blackshield Muž26 Kategorie
02.07.2006 12:31:49
Stáří a mládí je vždycky stav mysli, ne číselný údaj na letokruzích.

Všechno nejlepší.
 Zildjian Muž41 Kategorie
02.07.2006 11:55:18
Na špatnou náladu nemáš nárok! Zvládla jsi projít úskalím možných chytáků... podívej se jak dopadli ti, co Tě chtěli jen využít. Kde je jejich konec. Nanejvýš někde v hospodě IV. cenové skupiny.
Život je zajímavý, stačí ho sledovat. A nechat se jím občas unášet.
Dovolená čeká...
Smajlík  Motovidlo Žena38 Kategorie
02.07.2006 11:17:44
No když si to čtu, přijde mi jako bys brala 40 konec života...vždyť pořád máš šanci najít někoho s kým strávíš zbytek života. Mě se to sice dobře kecá, mě bude za pár dnů polovina (20), ale pořád času spousty... vzhůru do další 40ky a nesmutnit
 Amores Peros Muž21 Kategorie
02.07.2006 10:19:52
Všichni už to řekli za mě, tak jen přidám gratulaci k tvým třicátinám! ;-)
Smajlík  Vinc009 Muž Kategorie
02.07.2006 10:02:00
Všechno nejlepší! Jinak k Tvé rekapitulaci: Nevěš hlavu, je dobře, že jsi po sobě nenechala šlapat. Navíc je zřejmě, že i přes nepříjemné zkušenosti jsi zůstala citlivá a otevřená...nevzdávej se sama sebe!
Smajlík  Euphorbia Žena35 Kategorie
02.07.2006 09:44:26
Všechno nejlepší.
Zůstaň, jaká jsi. Člověk se přece nemusí chovat podle toho, kolik křížků má na krku, ale podle toho, jak se cítí. Působila jsi na mě moc mile.
V životě jsi to neměla lehký, a proto jsi taková, jaká jsi. Víš, myslím, že všechno zlý je pro něco dobrý a špatná zkušenost je tisíckrát hodnotnější než dobrá... člověk má možnost se z ní učit.
Smajlík  Oriq Žena30 Kategorie
02.07.2006 09:30:07
Hlavu vzhůru Ivetko a to ty můžeš, být na sebe pyšná. Podívej se, kolik překážek jsi zdolala a kolik lidí je kolem Tebe, co Tě mají rádi.
Jak se říká "co Tě nezabije, to Tě posílí", jak jsem Tě poznala, jsi velmi silná a milá žena.
Hodně štěstíčka k narozeninám!!!
Smajlík  cosma Žena39 Kategorie
02.07.2006 09:08:57
môžeš byt na seba hrdá

prajem ti len to najlepšie
 keficka Žena34 Kategorie
02.07.2006 03:47:07
Pěkné narozeniny, klidné nebo veselé, tak jak si přeješ. V březnu tě dostihnu.
 Zombie 36 Muž41 Kategorie
02.07.2006 02:01:12
Jsi statečná a skvělá žena.. Takovou jak jsi ty bych si chtěl jednou vzít.. Vážně.. Mimochodem všechno nejlepší..
Smajlík  xZdenish Muž27 Kategorie
02.07.2006 01:34:22
Dobří lidé, hodní lidé, díky vám... Tak krásné reakce a příspěvky jsem nečekala. Je to pro moji maličkost krásné, milé, povzbuzují.
Já budu táhnot tu káru dál a uvidím, co mi život přinese a nabídne.
Ještě jsem nerezignovala, neskončila.
Dobrou noc, virtuání přtelé, jste opravdu zlatí a bezvadní.
Iveta...
Smajlík  Šedá lvice Žena58 Kategorie
02.07.2006 01:01:00
Nedel zivot na pred 40 a po 40 jednoducho zi po svojom dalej, ved to nic neznamena je to len datum v kalendari a rok ako kazdy iny.
Vitaj medzi nami a vela stastia a zdravia do dalsich rokov, ale vravim o nic nejde mozes mi verit bud sama sebou a je to.
 Ambroise Muž40 Kategorie
02.07.2006 00:56:04
Clovek je tak stary, jak se citi. Ta cisla nnic neznamenaji. A da se vzdycky zacit znovu. Mit vlastni rodinu, nekolik mrnousu a proste to, co je v zivote to nejdulezitejsi. Dulezite nejsou penize, ani postaveni ani krasny byt ci supermoderni auto. Dulezite jsou ty velke veci, jako je rodina, pratele, deti, spokojenost a radost. A spousty tech malych veci. Motyl na kvetine, duhovy pstruh ve vode, vazka nad potokem, vecerni cervanky. A ty prece umis ty male veci hledat. Tak nesmutni. Vzdyt jeste neni pozde na ty velke veci ani na ty male. Je proste potreba jen chtit. Protoze kdyz clovek chce, tak i muze. Nedej se deprimovat a proste se pust do toho vseho, co Ti chybi. Tu zmenu ale musis udelat sama v sobe.

Takze Ti k tem kulatinam preju vsechno nejlepsi a pohodu v dusi.
 Alfard Muž59 Kategorie
02.07.2006 00:53:00
Nejsi stará, dokud se sama nevzdáš mládí. Ať se ti tvá přání ještě vyplní, Šedá lvice. Hodně štěstí přeji.
 nota brevis Žena Kategorie
02.07.2006 00:51:46
Gratuluju :-). Z te Tvoji bilance na me dycha tak trochu pesimismus... ale proc vlastne? Je Ti 40? Zenske jsou jako whisky, cim starsi a zralejsi, tim lepsi ;-). Nevyslo to s chlapama? To je mi lito ale takovy uz je obcas zivot :-/ - na druhou stranu to ber tak ze vsechny ty trable jsi dokazala zvladnout a podle toho co pises jsi i pres ty bolesti co Ti zpusobili zustala v pohode coz se ne kazdemu podari. A ze vseho toho neprijemnyho jsi si odnesla zkusenosti ktery se Ti budou mozna v budoucnu jeste sakra hodit a jako vsechny bolesti a starosti kteryma projdeme Te ty Tvoje presne ve smyslu porekladla "co nezabije to posili" udelaly silnejsi a odolnejsi. Zvolila jsi si svoji cestu a podle toho co pises jsi si IMO zvolila spravne. Nemyslim ze by jsi mela nejak prehnane naroky, podle meho nazoru je lepsi zit relativne stastny a spokojeny zivot jako single i za cenu toho ze pak obcas bodne u srdce pohled na zamilovane pary brouzdajici mestem a v noci se zakousne do hlavy deprese kdyz se clovek probudi do prazdne postele nez se trapit a nechat si ublizovat v nefunkcnim vztahu. Porad mas jeste spoustu casu aby jsi si nasla nejakeho fajn chlapa a dohnala to co zatim nevychazelo ;-). A ten spatny pocit ze po Tobe nic nezustane? Smarja lidi co porad blaznite s tim ze by clovek po sobe mel neco zanechat :-/ ? Az jednou dorazis na konec a smrtak svihne kosou tak se podivej za sebe - pokud jsi dokazala zit svuj zivot, udelat neco pro sebe a dat lidem kolem sebe neco hezkyho a byt po vetsi cast zivota aspon trochu stastna a spokojena a v pohode tak to byl dobrej zivot - protoze i tohle je vic nez dost ;-). No nic.... koukam ze jsem se nejak rozepsal takze radeji koncim... dobrou noc ;-).

PS
Za hrubky a preklepy se omlouvam... je 1 hodina rano a ja jsem namol :-)))))).
 3DFX4eva Muž45 Kategorie
02.07.2006 00:42:32
Taky všechno nejlepší přeju, zítra si to pořádně pročtu, dnes nebyl čas, (myslím v sobotu...) takže se ještě ozvu... papapa!
Smajlík  darmar Žena Kategorie
02.07.2006 00:22:02
Bilancuješ? :-) Kašli na počítání ztrát a nálezů. Život není boj. Pokud ho tak bereš, stejně se vyhrát nedá. Život je hra. A já nemám rád lidi, kteří, když si hrajou, tak jen kvůli vítězství, úspěchu, nastřílení branek či sesbírání bodíků. Když si, sakra, hraju, tak jen pro tu činnost samu, pro to potěšení ze hry. Tak nebilancuj, prosím tě, sesbírané bodíky, zvláště když jsi teprve v půli utkání. Bilancuj tu radost ze hry. Bavila tě ta hra jménem život? Užilas sis při ní ní nějakou srandu? Nejšťastnější z té hry jsou právě ti, kteří jsou z ní nejvíce udýchaní. Vždyť je celkem jedno, že tvé bodové zisky nejsou tak vysoké jako některých jiných hráčů. Jde o to, že tě stále baví. A v tom je vlastně jediný smysl každé hry.
Takže, Iveto, hodně štěstí a radosti v dalším pokračování té hry.
Smajlík  elos Muž40 Kategorie
02.07.2006 00:15:05
Gratuluji k narozeninám. Jak už tu někdo píše, 39 nebo 40 je jedno, rozdíl nic neznamená, hlavně jestli se cítíš duchem mladá. Právě několik lidí z mého příbuzenstva slavilo 75 a 70. Říkali, co by dali alespoň za 60-ku... :-)
Mně se také z hlediska založení rodiny zatím nezadařilo :-( (i když jako muž to mám přece jen jiné).
Máš toho však mnoho před sebou a určitě na Tebe čeká ještě mnoho šťastných období. Přeji hodně optimismu.
Smajlík  Charles Muž49 Kategorie
01.07.2006 23:50:53
Takže především, všechno nejlepší. Pořádně to oslav a bav se=)

A ted k tomu obsahu. Ačkoliv jsi to pojala celkem pochmurně a negativně, zavzpomínej na pozitiva života, na pozitiva vztahů, neříkej mi, že tvoje osobní štěstí je nulové. Mělo by pramenit z kamarádů, rodiny a chlapy tě jistě nejen vždy zklamali, ale zajisté byly i hezké chvíle. V den oslav bychom si měli připomínat jen to hezké, co by nám mělo zvednout náladu a neužírat se něčím, co se mimochodem může brzy změnit.
Jsi fajn ženská! Co jsem se dočetla na zpovědce a pak jsi mi to na srazu i podtvrdila. Věřím a vím, že ten obrat v životě nastane.
A vůbec! Kdo řekl, že život končí po 40? Vždyt' máš sotva půlku!
Takže nezoufat, kouknout se na nějaký pěkný film. V tvém případě bych doporučila "Lepší pozdě nežli později" nebo "Dokonalý pár".
A pamatuj, že my tě máme rádi!
Smajlík  Jusik Žena26 Kategorie
01.07.2006 23:21:43
Všechno nejlepší!!! Ber to z té hezčí stránky - život tě dostatečně poučil (doufám) a můžeš si začít užívat - kochat se životem. Už tě nic nemůže rozházet.
Smajlík  fimi Žena32 Kategorie
01.07.2006 23:17:45
jufonka: děkuji za tvoje krásné věty.. A mohu ti slíbit, že když se někdy opět setkáme zase na nějaKém srazu, budu od svého života oprostěná, praštěná, vztřícná
k solidním a slušným lidem... Zůstávám sebou... Jak jste mě poznali.
 Šedá lvice Žena58 Kategorie
01.07.2006 23:10:02
Taky se pridavam k gratulaci .. a popravde tvuj pristup k blbinam je mi velice sympaticky ... pred par dny se tu stavila teticka, za par mesicu ji bude ctyricet a je to silene trdlo, takze zacala s kravinama, ze by se uz po ctyrictce mela zacit chovat trosku usedle ... po chvili priznala, ze to asi nepujde, to neumi ... vzpomela si na depku, co mela moje matka pri 40 na dorte, kdy z recese dostala knihu ZIvot nekonci po 40citce :o) ... a co pak provadela matka .. nasla si nekolik zajicku, zacala jezdit na inlinech, chova se hur nez kde jaky pubertak ... :o) ... Doufam, ze tak jednou taky dopadnu :o)

Zivot jsi asi lehky nemela, ale prestat bojovat za stesti, jen aby jsi nevybocila z normalu a chovala jsi se jako sluzka ... popravde, lidi, co se tak chovaji, by se meli pred sebou stydet ...
 NewStart Žena23 Kategorie
01.07.2006 23:09:57
všechno nej!
 Polemika Žena Kategorie
01.07.2006 22:46:45
Čo sa človek natrápi kým o všetko príde !
Môžem ti nejako pomôcť ? Ak by sa ti uľavilo, môžeš ma poslať do hajzlu .Ešte raz ťa zdraví /pacholek/ Che.
Smajlík  chegevara Muž Kategorie
01.07.2006 22:44:03
Tak gratuluju k narozeninám! Co se týká prvního odstavce, mám to úplně stejně, svůj věk si nějak nepřipouštím, jsem pořád nepatřičně a pubertálně infantilní a střelená.
A jinak viz pampidam, jsou ženský, co založily rodinu a našly životního partnera až po čtyřicítce. A i kdyby to nevyšlo, tak plnohodnotnej život můžeš prožít i single, když máš dobrý přátele a nějakej smysl života, koníčky co tě naplňujou.
Smajlík  Pa-Loonjka Žena33 Kategorie
01.07.2006 22:42:11
ještě máš před sebou jednou tolik (let) a míříš do nich zkušená, zajištěná, samostatná... užívej si je. Hodně štěstí
Smajlík  Marion Žena Kategorie
01.07.2006 22:41:08
Tak nejprve bych ti chtěla k narozeninám pogratulovat s tím, že čtyřicítkou život nekončí, ba naopak začíná.
Nikdo není dokonalý, každý v životě dělá chyby a často ti hodní a slušní padnou na vychytrálky, kteří vycítí jejich touhu po lásce, naoko jim ji dají a pak je vysávají...
Přeju ti, abys už nikdy nikoho takového do svého srdce nepustila a i když po tobě třeba nezůstane potomek, tak máš rodinu, kamarády, lidi, co tě mají rádi a nedají na tebe dopustit, zůstanou po tobě ve všech, kdo tě poznali, vzpomínky na fajn ženskou, se kterou se sice život nemazlil, ale která nezatrpkla.
Jsi naše fajn Ivetka a máme tě rádi
Smajlík  Evča Žena Kategorie
01.07.2006 22:39:14
Ahoj :o)

Prosímtě, řeknu ti to takhle. Pro nás mladé se 39 a 40 neliší, i když Ty to tak asi vidíš :o) A pro ty starší než si ty, jsi stále mladá at ti je 39 nebo 40 - závidí ti.
Prostě a jednoduše se nedívej na ten rozdíl mezi trojkou a čtyřkou na začátku.

Jak jsem už řekla na srazu, je ti tolik jak se chováš a kolik chceš, aby ti bylo. Pokud se budeš chovat jako usedlá šedesátnice, tak nečekej, že si život ještě užiješ a že ti všichni budou brát v pohodě... Ty se tak ale nechováš, tak v klídku... :o)

Upřímě, v Tvém věku často ženy teprve dítě čekají, tak tady nemluv o dětech maturantech - na to si mladá :))

Nicméně k narozeninám přeju mnoho skvělých zážitků, zapomeň na svůj věk a užívej si života.

Johana
Smajlík  jufonka Žena33 Kategorie
01.07.2006 22:39:00
tak všechno nejlepší:)
Smajlík  twelwe Žena Kategorie
01.07.2006 22:37:49
Bilancuješ, ale se smutkem. Zkus spíše zavzpomínat na hezké chvilky, které se jistě najdou. Jsi ještě mladá a život máš před sebou a jistě se v něm najde to, co hledáš. A To Ti také k Tvým narozeninám ze srdce přeji.
Smajlík  Dalek Muž99 Kategorie
01.07.2006 22:36:13
Krásné narozeniny, Ivetko:) Mamina-už babička, měla také nedávno 40:)
 El chupito pequeňo Žena25 Kategorie
01.07.2006 22:35:39
Hm, tak snad uz to ted bude jen lepsi. Preju hoooodne lasky k narozkam.
Smajlík  Maya
01.07.2006 22:34:49
Není všem dnům konec.
Smajlík  pampidam Žena Kategorie
01.07.2006 22:30:50
se neozer.
hodne stesti
Smajlík  suvurov Muž30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč