Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.128405, vloženo 22.06.2006 23:08:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kolik toho svinstva dostáváte?
Právě jsem ve svém poctivě poklizeném mailovém kaslíku objevila 3 různé spamy od Vesmírných lidí. Obsahovaly takové ty obvyklé bláboly, odkaz na jejich webky, nezbytný "autentický" portrét Aštara Šerana a navíc několik značně stupidních obrázků. Poslal mi to jakýsi Miroslav z adresy miro.slniecko@zoznam.sk.

Samozřejmě mě to dožralo. Snažím se pochopit různé reklamní počiny a už mě ani nevyvádí z míry, když mi do práce chodí nabídky na Viagru, Cialis, Valium a různé preparáty na zvětšení penisu. Ve své soukromé schránce na to ale nejsem zvyklá. Zlobím se, a kdyby šlo kabelama procedit hovno, tak ho milému slovenskému Miroslavovi obratem pošlu.

Abych se trochu uklidnila, zeptám se vás:
1) Taky dostáváte mailem takovouto "náboženskou agitku"?
2) Co byste na mém místě poslali Mirovi na oplátku?
 nota brevis E-MAIL:   Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.06.2006 01:46:50
na hlavni mail mi nechodej vubec...nastesti :)... a pak mam par mailu na registrace a podobny kraviny a tam vobcas neco prijde, ale tak maximalne 2,3 za tejden
 Punks-not-dead Muž Kategorie
23.06.2006 14:22:13
Nic takového mi po netu nechodí. Každý den likviduji v počítači historii, cookies a Temporary Internet Files, proscanuji ho programy Lavasoft Ad-aware a AVG a asi tak jednou za měsíc zlikviduji staré Windows a začnu s novými.
 Sokoban Muž28 Kategorie
23.06.2006 13:19:02
Dneska jsem mazal tři. Taky od Miroslava.
 kristusek Muž37 Kategorie
23.06.2006 11:24:37
Taky jsem to včera dostala. Naštěstí jenom mail. Prostě jsem to smazala jako spam a snad budu mít klid.
 Menai Arwena Žena23 Kategorie
23.06.2006 09:47:28
Mi se to rovnou samo automaticky hází do koše a denně vysypu z koše tak tři spamy..
 El chupito pequeňo Žena25 Kategorie
23.06.2006 08:15:54
četl sem ten mejl jednou, zbytek dávám do spamu
neoslovilo mě to.
takže nedostávám zatím nic,uf.)
 mamlin32 Muž35 Kategorie
23.06.2006 07:54:07
ne
nic
 Lene Žena26 Kategorie
23.06.2006 07:47:30
Zajímavé...mně zase pořád chodí ať si koupím Viagru. Tak buď o sobě něco nevim, nebo umí číst budoucnost. Doufám že ne! :-(
 orbit Muž31 Kategorie
23.06.2006 07:22:27
poslala bych mu kopanec do pr..., ale mně žádný lidé, natož vesmírní mailem nechodí :-( Asi zruším spamovou kontrolu
 Goodlife Žena20 Kategorie
23.06.2006 06:03:11
Dostávám teď víc a víc nabídek(valium, investice, vesmířané, školení, ..), obvykle je hned blokuji. Na vybrané velmi ráda odpovídám: Děkujeme za vaši nabídku a na oplátku zasíláme naši. A pošlu jim aktuální nabídku muškátů a balkónových květin.
 odula Žena61 Kategorie
23.06.2006 05:51:23
b) vir

ne,samo že vir ne.Ale je to pěkně otravný
 Havi Muž Kategorie
23.06.2006 04:28:42
na muj nepouzivanejsi mail me z tohohle nechodi vubec nic sem tam prijde ale to je vedsinou vir.Jinak na ruzny registracni maily toho chodi mrte tam vobcas zajdu a smazu to.

Me spis vic vadej hoaxy ty mazu okamzite zvlast kdyz neco takoviho prijde este na icq to du do vrtule. 8-)
 smazka crew Muž Kategorie
23.06.2006 01:37:01
Já dneska taky dostal Mirův mail:)
 Blackshield Muž26 Kategorie
23.06.2006 01:00:44
Dostal jsem je na obě adresy. "Smaž jako spam" a hotovo.
 Zildjian Muž48 Kategorie
23.06.2006 00:39:35
ještě mi nic na ten způsob nepřišlo. ale vesmírní lidi sou fajn - na jejich webu zaručeně zabiju nudu ;D
 Sigma Muž21 Kategorie
22.06.2006 23:44:36
nO a cO:
Dobrej nápad. Udělala jsem to a je mi líp. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
22.06.2006 23:44:28
všechny spamy mažu...
 Polemika Žena Kategorie
22.06.2006 23:31:43
ani nevim, co mi chodí za spamy, automaticky mi to yahoo hází do Bulku, chodí mi tak 20 denně, hned to mažu...
A co bych mu na oplátku poslal...?Třeba časovanou bombu:)))
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
22.06.2006 23:24:20
Mám mailových schránek víc, ale přišlo mi to pouze na adresu, kterou mám uvedenou tady, na Zpovědnici, a nikde jinde. Proto jsem to sem napsala. Napadlo mě, jestli odesilatel těchto sraček nepřišel získávat nové duše sem, mezi nás.
 nota brevis Žena Kategorie
22.06.2006 23:19:48
mi spam nechodí
 korčula Muž Kategorie
22.06.2006 23:18:56
Nedostávám nic, resp. chodim jenom na služební mail a tam neprojdou takový sračky :)
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
22.06.2006 23:17:10
1) Tak tohle ne, ale stačí abych si zašla na skateobchod neba levnéknihy a už tam mám kupu sraček co je nového ..A taky mám od neznámých lidí mejly ,,přeposílačky" štve mě to!!
2) A toho klučinu bych zaspamovala a hotovo, byhc mu to poslala nazpátek tak 10x!!!
Smajlík  nO a cO Žena Kategorie
22.06.2006 23:15:40
tak před 2 hoďkama mi to přišlo taky. To rovnou mažu
 twelwe Žena Kategorie
22.06.2006 23:15:28
jj, mě to dnes přišlo taky - 3 ks
 peregrina Žena99 Kategorie
22.06.2006 23:12:04
Tak asi před hodinou jsem dostala to samé....samé kraviny a taky třikrát.Jsem zvědavá kolikrát to ještě dojde.Hodila jsem to do spamu.
 xxLucieXX Žena18 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk