Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Konečně jsem to logo našel DC.
|
|
|
Napadl mě Represent nebo DC. Koukni sem: https://wallpapercave.com/wp/wp3243402.jpg
|
|
|
Aha, já si přidstavil dva otočené oblouky se smyčkou jako zakulacené W se smyčkou uprostřed. Ty máš hele dost zvláštní způsob myšlení, jestli logo Horsefeathers popisuješ takhle. S tebou by to bylo na dlouho, koukám. Čas bych možná měl, nervy nikoliv.
|
chci zůstat v klidu |
|
|
Fotku můžete nahrát někam na web (např. na imgbb.com či jinou podobnou službu) a sem napsat odkaz.
|
|
|
Hodně by pomohlo vědět, kde nebo na čem jste dané logo viděl.
|
|
|
Sorry jako žádné podobné neznám..
|
|
|