Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1267520, vloženo 31.05.2026 07:36:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Moravák z pohraničí byl s Pražandou
Tím bych chtěl dát naději všem, kteří si myslí, že dostat ven a mít moc hezký den s mladší štíhlou Pražandou není možné. Já z pohraniční oblasti na Moravě, podprůměrná mzda, bez auta, vlastní bydlení nemám, ona z bohatší rodiny v Praze, inteligentní, kreativní... Asi jsem ji zaujal mými zájmy, smíchem, péčí o ni, nevím:) Takže pánové, nezoufejte, o penězích to fakt není, někdy stačí jen trochu změnit mindset, aby z vás Pražandy necítily, že jste ufňukánci. Když jsem to zvládnul já, zvládnete to i vy:)
 ZpovedMoravaka Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.05.2026 15:09:49
To potom velká gratulace a at se daří
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
31.05.2026 14:58:16
Ta smucka byla beztak nejaka moravacka co opustila tu svou romskou osadu
Smajlík  AntiMoravak
31.05.2026 14:03:58
To je hezké, ale to si dal naději spíš sobě než ostatním. Nebo otevřel doteď zavřené obzory, které tam vždycky byly. Nemám pocit, že by doteď neexistovaly páry, kde jeden je z maloměsta a druhý z velkoměsta. Nebo jeden ze země třetího světa a druhý z top ekonomiky. Nebo z bohaté a chudé rodiny. Kde se ten názor vzal? Ale jinak přeju samozřejmě. Ať to vydrží.
 Nerozumim tomu
31.05.2026 12:43:33
A co jako?
Smajlík  Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie
31.05.2026 12:20:09
No to se máš čím chlubit, že jsi sehnal ojetinu z Prahy. Po Pražákovi nic, to bude vytlučenej, dobastlenej nesmysl do kterýho budeš muset narvat půlroční plat.
Smajlík  Automekánik
31.05.2026 09:52:21
Frank Drebin: Není
 ZpovedMoravaka
31.05.2026 09:51:25
Loca Loca: Tento typ Pražandy celkem jo:)
 ZpovedMoravaka
31.05.2026 09:49:50
Pražský Kristus: Chápu, na zpovědnici toho lidi navymýšlí hodně, ale tohle je pravda
 ZpovedMoravaka
31.05.2026 09:47:33
lol: Díky za upozornění
 ZpovedMoravaka
31.05.2026 09:19:35
Na 90% to bude naplavenina.
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
31.05.2026 08:48:19
Do ted jsem netušila že pražanda patří mezi vzácně ohrožený druh.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
31.05.2026 08:43:35
Já zase chodím po vodě a dělám z vody víno.
 Pražský Kristus
31.05.2026 08:21:01
svymi zajmy
 lol

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk