Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1266643, vloženo 01.05.2026 12:44:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vysral jsem se v práci
Já vždycky sral jenom doma. Přišlo mi to jako posvátný pravidlo – jako některý kultury třeba uctívaj krávu nebo dávaj hymen až po svatbě, tak já prostě číslo dvě dělal jenom doma. Poslední dobou ale jezdím do práce i o víkendech, protože se mi tam diplomka píše líp než doma – tělo na to ale není úplně zvyklý, a když jsem byl takhle psát asi před měsícem... no, inu... okecal jsem si to, že to vlastně není v pracovní době. Pak jsem šel trůnit i ten další víkend a další.

A víkendama to nekončí. Teď ve středu se mi večer už docela chtělo, ale ještě jsem se chtěl věnovat psaní. V kanclu už nikdo nebyl, mohlo bejt něco po osmý večer... Ale zkrátka jsem už sral i v pracovní den. Od toho už je jenom krůček začít s defekací v pracovní době, a od ní další krůček k hodinovýmu trůnění den co den, jako to už delší dobu praktikují někteří kolegové. Děsí mě to, ale zrovna teď mám pocit, že to k tomu směřuje.

Co vy, serete v pracovní době? Pokud teda neděláte dvanáct hodin vestoje u pásu někde ve šroubárně... :-)
 Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.05.2026 20:01:16
To jsou ti těžce pracující muži, kteří za to berou těžký prachy a dělají akorát hovno.
 Sorayaaa
01.05.2026 16:32:04
V práci, nebo na práci?
Smajlík  Kazmír kameník
01.05.2026 14:21:29
Přidávám se k lol . V práci hlavně seru, sraní mi zabere min. 25 % času. Není to moc? Ale je, nezdá se to, , dalších 25 % proseru čas o pauzách. O tom že mě všichni tam serou ani nemluvě
 J9CJ
01.05.2026 12:55:00
V pracovni dobe nedelam prakticky nic jinyho nez ze seru.
Rano naplanuju praci, pustim ai agenty a jdu srat. Jak kolem ctvrty doseru, zkontroluju udelanou praci, pomerguju requesty a jdu domu.
 lol



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk