Proč se ve velkoměstech jezdí jak na závodní dráze? 2-3 pruhy stejným směrem,souběžná jízda ale každý má choutky pořád závodit,na někoho se lepit,vytlačovat,troubit.Ukázkový příklad: Stojím na červené,blikne oranžová a nějaký pitchus za mnou už na mně troubí ať jedu. A tenhle typ pitchuse pak za mnou stejně jede celou dobu až dokud nezměním směr nebo ho nezmění on.Všichni nervózní,všude každý někam spěchá,teď před Vánocema je to fakt brutál jezdit po velkých městech.
Nejsem brzda provozu,ale nenechám se vynervovat nějakým debilem který chce být někde o minutu dřív. Nejlepší je takového dementa vytrestat tak,že jedete maximální povolenou rychlostí a to pak vidíte ty gestikulace :D .Obecně je známo,že ve velkých městech se jezdí místo 50ky 60. A místo 60ky 70 a tak dále.Ale proč tomu tak je? |
| Zazvukumrdani |
29 |
|
|