Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1237182, vloženo 09.07.2024 22:15:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ponižovaní a mindráky
Major mě hrozně trapně a labilne se snažíl ponižovat. Ještě víc absurdně než mozba šílenci tady. Např. mi psal co dělám a já normálně odepsala té nic moc že tak jezdíme s ex a kamosema po Spo...a poflakujeme se. A oni hned napsal ha ha to jezdíte asi na koloběžce Jsem napsala že v autech. Jako prvně jsem nechápala o co jako jde a on že jo určitě. Já nevím co jako bylo že sracky.Muj ex a jeho kámoši nejsou žádný prachaci, nikdy jsem to ani netvrdi a. ale tak jsou to normální chlapy. co mají střední školu, lehhce nedprumernej plat a půl baráku po rodičích tam mají všichni, je jim 40+ a nevím co je tak šokující a neuvěřitelný že mají nějaký průměrný ochcavky a nejezdí na kolobezce. a to bylo se vším že furt jako naznačoval že žijeme v lepenkových krabicích. jednou jsem se zminila jaká jsem kráva že mi ex koupil asi tři mobily a já je vsechny ztratila a jaká jsem píča (to jsem ještě s majorem nic neměla) a hned kde by na to vzal prosím Tě? přitom jako jsem si to samozrejmne nevymslela a neříkala jsem že mi koupil tři vily na Bali. Na mobil má kazdej. a to nebylo jen ve ,,hmotných" vecech. jsem mu třeba řekla že jsem měla jít někam s kámoškou ale ta jde nakonec s jinou co se spolu teď nebavíme. a on hned no to na Tebe pěkně serou, a kecy na tohle konto. přitom jsem to vůbec neřešila a sla jsem s ní jindy. nebo jsem mu řekla že jsem s ex fakt dobra kámoška a že si hodně pomáháme. a on hmmm asi dobře sukas. přitom to o tom fakt není. ale asi chtěl na tom všem demonstrovat že nemám přátelé, páč nemá žádný on. to samý si dokonce dovolil sáhnout i na muj vztah s dcerou coz si nedovolul nikdy nikdo a právem páč všichni vědí jak se milujeme. jsem mu říkala že už nechce ani u fotra svýho zkouset tu střídacku. a on Hmm aby to vydrželo a narážky jak kdyby mě neměla ráda. pritom ji nikdy neviděl a vůbec ji nezná.
podle mě chtěl abych se cítila jako kus hovna. blbý že se mu to nakonec povedlo. ale jen tou ignoraci.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.07.2024 17:57:24
Zkus youtube kanál Jana Dvořáka, velice ho doporučuji. Pomůže ti pochopit proč tě přitahuje psychopat a jak z toho ven.
https://youtube.com/@jandvorak2236?si=y3uFnMEY6F4t7jX7
 Perdita
10.07.2024 10:05:56
Teď, když to víš o té své posedlosti, tak s tím začni něco dělat. Zjistíš, že posedlost je na hovno, protože existují miliony podobných.
 Teremtete
10.07.2024 09:41:28
Roju: ja vím co je zač a navíc mi fakt fakt asi napíchl mobil ale asi ta smesice pocitu viny a manipulace a tim jak mě ignoruje tak já si ho úplně adorovala, a div že nechodím po Spořilově s jeho fotkou jak s tím obrazem Ježíše při svatým procesi. je to hrozný jak jsem jim posedlá.
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
10.07.2024 09:35:57
"abych se cítila jako kus hovna"

Inu kazdy se citi tim, cim je.
 Kvetak
10.07.2024 07:28:30
A takového vážně chceš, když tě deptá a ponižuje ? To bys byla za chvíli uzlíček nervů.
 jitrnice Žena80 Kategorie
10.07.2024 07:01:04
A na majora se nevyprdneš proč? Jsi hezká, máš kolem sebe spousty jiných chlapů, nepotřebuješ ho. Zřejmě žárlí a proto se tak chová.
 Roju
09.07.2024 23:35:24
my to tak neoceníme: :D
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
09.07.2024 23:11:18
Vidíš, já si při slově major představil spíš policajta. No tak jestli je voják, tak samozřejmě do vojenskýho. Kolem vojenskýho muzea se motaj různý historický spolky, ve kterejch mám známý. Jestli s tím potřebuješ pomoct, tak řekni, nějak to tam do nějaký vitrínky dostanem. Možná mezi Bílou horu a Sedláky u Chlumce, prostě do oddělení tragédů.
Smajlík  my to tak neoceníme
09.07.2024 22:35:20
do vojenského muzea?
 Tojsemvedela Žena34 Kategorie
09.07.2024 22:34:11
Ano, je dokonce velmi pravděpodobné, že lidstvo zdegeneruje až do té míry, že ty historky bude pokládat za zajímavé. Sepiš to a odnes to do muzea pro příští generace.
Smajlík  my to tak neoceníme
09.07.2024 22:25:03
Historky s váma dvěma budou ještě zajímavé.
 AldaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč