Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1236459, vloženo 24.06.2024 17:29:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč mu vadím?
Někdy se chová tak a někdy zas tak. Jednou se se mnou začne bavit úplně v pohodě a jindy zase jen úsečné odpovědi a honem pryč. Někdy zírá jako hladový vlčák anebo mě sjíždí očima a mrká jak blázen, jindy se na mě ani nepodívá. Když se bavím s lidma a jsem veselá a směju se, jeho chování je horší. S ostatníma lidma je v pohodě.
Přoc mu tak vadím? Jsem na všechny hodná, milá a usměvavá. Na něj taky (na něj víc) Pořád je kolem nás takové napětí, když se potkáme my dva až jsem z toho nanic.
Blbý je, že mě přitahuje, ale neudělám nic, protože to jeho chování mě odrazuje. Nikdy nevím, jestli se začne smát nebo jen tak blbě koukat...
 kockanaplote Žena33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.06.2024 20:34:16
Není to ten covert narcis?
https://www.youtube.com/watch?v=kdB0NY9JmUY
U těch se furt člověk ptá, co se děje, co je špatně, proč neberou ohledy na pocity druhého, proč jim dělá dobře udržovat druhé v nejistotě a celkově je komunikace s nima nesmírně náročná.

Zero empathy znamená, že ten narcis nemá soucit s tím druhým, ne že by nerozuměl pocitům druhých. Rozumí jim velmi dobře a používá to proti nim. Ale že se druzí cítí kvůli narcisovi na nic, to je narcisovi ukradený.
 pespodplotem
24.06.2024 19:30:47
"nebo se tebou snaží manipulovat"

Od manipulátorů nikdy žádná sebereflexe nehrozí, takže nelze čekat změnu. Navíc oni to bez manipulace jinak neumí, myslí si, že jejich chování je v pořádku a druzí dělají totéž, k tomu si vše u druhých vykládají jako manipulaci a nepřemýšlí nad tím, co jim druzí sdělují, ale co tím sdělením zamýšlejí. Celkově jsou interakce s manipulátory pro nemanipulátory vysilující a frustrující. Doporučuju řídit se radou Archivářky, kašli na něj. Lidi, co si hrají s druhými, tě akorát vysají a vyflusnou, jiné záměry s tebou nemají.

Rozdíl mezi manipulátorem a nemanipulátorem poznáš docela snadno. Manipulátor udržuje kontakt s obětí a nějakým způsobem se snaží ovlivňovat život oběti, nebo aspoň oběť kontrolovat. Nemanipulátor to nedělá a odejde, maximálně kontakt s druhým, například s manipulátorem, omezuje na sdělení "prosím, nech mě být". Jenže manipulátor si tohle "nech mě být" vysvětlí po svém, nikdy svou oběť na pokoji nenechá a vzniká tak pro oběť začarovaný kruh. Tak sleduj, jestli tě vyhledává, snaží se tě někam natlačit, nebo se ti vyhýbá. Pak budeš mít jasno, jestli je to manipulátor, nebo nikoliv.
 Archivář
24.06.2024 18:56:26
Souhlasím, že se chová divně.

Buď bude psychicky nějak labilní, nebo se tebou snaží manipulovat a hraje na tebe nějaké balicí nedostupné kašpariády.

Na tvém místě bych jeho zírání a pohledy neopětovala, kašli na něj. Ať už mu jde o cokoliv, fakt, že je ti z jeho změn chování nepříjemně mluví za vše.
 Archivářka Žena33 Kategorie
24.06.2024 17:57:38
Řekl bych, že se nechová přirozeně. Ale proč se tak možná chová musíš zjistit ty (popřemýšlet nad tím, jak se k sobě chováte, co se stalo a tak), to je důsledek něčeho mezi vámi. Já mám problém chovat se přirozeně k lidem, kteří se mnou nejednají upřímně. Jednak mi to nejde, jednak chci, aby jim došlo, že jsem to jejich chování prokoukl. Ale problém lidí, co se chovají neupřímně, je v tom, že jim nedochází, že dělají něco špatně. Oni na to mají podle sebe právo, protože ostatní to přece dělají taky. Takže náprava nikdy nenastane. Kdyby nastala, jakože se mi to ještě nikdy nestalo, tak už by bylo stejně pozdě. Ale jenom tak tipuju, může to být všechno úplně jinak.
 Neznámtebeanijeho.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč