Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1236403, vloženo 23.06.2024 15:46:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prosím pomoc - zabloudil jsem!!!
Asi před třemi dny jsem vezl pizzu do nějakého zapadliště v průmyslové zóně v Liberci. Vlezl jsem tam pak do jedněch dveří a neuvědomil jsem si, že to musí být špatný směr. Prošel jsem ještě pár místností a pak mi došlo, že tady bych být neměl. Dostal jsem se do nějakých prázdných prostor se žlutými stěnami a vlhkým kobercem, všechno tu navíc tak nějak divně smrdí, jakoby po mandlích nebo tak něco a nepříjemně tu blikají a bzučí žárovky. Chtěl jsem jít zpět, ale když jsem otevřel dveře a prošel jsem pár místnostmi, zjistil jsem, že ta budova musí být nějaké bludiště či co. Už jsem se nedokázal vymotat zpět, odkud jsem přišel. Všechno tu vypadá stejně a já nevím, jestli už jsem nějakým místem procházel nebo ne. Navíc je tu asi průvan a dveře se za mnou samy zavírají, i když je nechávám otevřené, abych věděl, kudy jsem šel. Všude je jen prázdnota, než jsem došel do jedné místnosti, kde jsem našel počítač. Šlo jej zapnout a nebylo zde potřeba přihlášení, má i připojení k internetu. Píšu toto z něj a nevím, jestli se to k někomu dostane. Ale jestli jo, tak mi prosím pomozte!! Dochází mi jídlo a pití a mám pocit, že z tohohle místa přicházím o rozum. Něco jsem zahlédl párkrát za rohem, jak se tam hýbe, ale když jsem tam šel nebo zavolal, kdo tam je, nic tam nebylo. Mám strach.
 POMOCC Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.06.2024 11:06:30
BACKROOMS
Smajlík  Prezywqa
26.06.2024 20:54:39
Jako námět to není špatrné. Mohl bys to zpracovat. Akorát nález toho počítače, fungujícího a dokonce připojeného k interneu, bych nechal až někam ke konci anebo ho tam vůbec nedával. Ale kdyby tam měl ten připojený počítač být, tak celé to situuj spíš do devadesátých let, aby ses nemohl snadno domoci záchranných složek. Mximálně abys mohl najít nějaké diskuzní fórum, mailovou konferenci apod. a někoho zkusil přesvědčit, aby poslal kolegové policie do Liberce.
 dej si záležet
23.06.2024 16:59:33
To asi jsi v Matrixu
 Guru Vit Kouba Bha Muž71 Kategorie
23.06.2024 16:04:52
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
23.06.2024 16:02:42
Vyjdi z místnosti, zahni doleva, a na třetí křižovatce doprava. Pak vlez do pátých dveří vlevo, ujdi asi 14,7 metrů a odboč vpravo. Seskoč o metr, zahni doprava, a pak vejdi do čtvrtých dveří vlevo. Dál už si to nepamatuju, budeš se muset doptat kolemjdoucích.

Za odměnu mi dovez pizzu!
 Svitavská ulice onPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč