Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235808, vloženo 11.06.2024 09:35:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Střevní chřipka a klid
Lidi, jaká je doba rekonvalescence po střevní chřipce? Vím, že opatrně se stravou, postupně zařadit další a další jídla, roztok Kulíšek není od věci, smecta, laktobacily, ale jak je to s pohybem? Už je mi líp, dnes už začínám jíst, trochu oslabená, ale nic drastické a v sobotu chci jít na turistiku, cca 16 km. Myslíte, že je to v pohodě? byla to slabá střevní chřipka, v neděli večer to dolehlo, střídavě blití a průjem, pak včera večer jeden menší průjem a od té doby nic. Takže už nic závratný neočekávám. Děkuji za rady. pochod je v sobotu.
 Muchicha Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2024 12:40:07
Myslím, že bys měla.poslechnout své tělo přímo v ten den, jít, nejít, upravit trasu... Já většinou rekonvalescenci u běžných nemocí vůbec neřeším, ale mám tělo, které se rychle obnovuje a snese to. Když se necítím dobře nebo se cítím slabá, upravím trasu, pokud není, tak si dám strop, třeba 25 km, hlavní je se nepřepínat, respektovat možnosti svého těla.
Smajlík  Veela Žena35 Kategorie
11.06.2024 12:12:56
Myslím si, že do soboty to bude dobrý. Myslím si, že následně většinou člověk 2 dny ( možná někdo i 3 nebo 4 dny) ještě pociťuje určitou slabost a pak už je to dobrý. Asi by bylo dobrý, dnes jíst pro jistotu nejprve suchý rohlíky a k tomu pít třeba černý čaj. Pak uvidíš, jak se budeš cítit.
 LDV Muž46 Kategorie
11.06.2024 12:12:36
Do soboty času dost. Já bych to nelámal přes koleno a rozhodl se až v pátek, podle toho, jak by mi bylo.
 TajnejPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč