Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235782, vloženo 10.06.2024 17:02:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Připomínání se.
Zdravím, hrozně mě poslední dobou štve, že se člověk musí pořád někomu připomínat. Hledám si už asi měsíc pronájem a vždycky je nějaký problém. Vždycky makléř nebo osoba co to pronajímá, že se ozve a bla bla bla, pošle e-mail,bla bla bla, řekne ať se ozvu zítra bla bla bla. A když člověk je už dvakrát, třikrát uhání jak debil aby se něco dělo tak to jsou kecy ve stylu, že nebyl čas, zapomněli a podobně. To vážně mají ti lidé tolik moc práce? Vždyť by mělo být v jejich zájmu to řešit co nejdřív a ne až se mi ozve tam a tam ten když většinou řeknou, že si mě poznamenají, napíšou, zapíšou a podobné kecy. Jo a se všemi co jsem kdy mluvil,tak každý do jednoho jel v autě :⁠-⁠D. Už mi to příjde vážně vtipné až si někdy říkám, že to auto tam pouštějí jako kulisu někde na počítači a jinak leží doma a užívají pohodu :⁠-⁠D. Vím, že tohle pravda nebude ale někdy mám takové pocity. Už mě to fakt vytáčí. Někteří jsou jak malé děti.
 Cooooojjjeeee Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.06.2024 21:24:03
Říká se, že nejzákeřnější zůsob zamítnutí je odložení.
Možná čekají na lepší nabídku, vhodnějšího nájemníka, úplatek? Do lidí nevidíš. Prostě hledej dál, ne všichni jsou stejný hovádka.
 Semizar Muž49 Kategorie
10.06.2024 17:33:06
Kdyby jim ti klienti chyběli, předpokládám, že se ozývat budou.. Pokud tě mají na háku, tak asi nouzi nemají. Tak či tak, byla by minimálně slušnost dostát tomu, co se domluvilo.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
10.06.2024 17:25:35
Zatím jsem si tvou zpověď nepřečetl. Připomeň se mi zítra.
 Svitavská ulice onPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč