Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235777, vloženo 10.06.2024 15:03:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Seznamky jsou mor. Končím
Se seznamkami končím. Vysvětlete mi, proč se vůbec, ale jakože vůbec nesnaží.
Profil většinou skoro nevyplněný, a když máte match, napíšete jim něco smysluplného, vtipného, odpoví jednoduchou větou, pokračujete, odpoví podobně, ale zejména VŮBEC NEROZVIJI KONVERZACI. Jen suše odpoví. Po x zprávách o ničem, kdy mě to nebaví, jí to nebaví to začne být nudné, začnu pokládat i otázky, abych z ní něco dostal a výsledek je? Podržte se - ignor!

Když jsem začal už od začátku se o ně zajímat, vycházet z minima informací co poskytly - ignor instantní...

Matchu mam cca 70, normálních konverzací 5? Rande z toho byly téměř 2..

A to už při swipovani vybírám jen holky, které od pohledu čůzy nejsou a chtějí rozvíjet vztah...

Mám dojem, že když nejste vzhledově 11/10, nemáte šanci.
 Chaddd Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.06.2024 18:22:29
Dám Ti ženský pohled na tuto věc.

Na seznamce jsem ještě nedávno byla, avšak časem jsem zjistila, že mi to jen krade energii a obírá mě to o čas, který můžu věnovat sobě. Po jednom inzerátu se mi ozvalo cca 150 chlapů. Každá druhá zpráva byla "ahoj", a nic víc, tak jsem reagovala na delší příspěvky, které o něčem byly. Pak mě znechutilo, jak cca čtvrtina za tím viděla jen nějaké šu.kání. Ty jsem házela i do bloku. Přitom jsem jasně psala, že hledám jen kamaráda nebo kamarádku, což však nepochopil vůbec žádný chlap a ženská se bohužel neozvala, to by možná bylo lepší. Pak jsem některým odpověděla, oni nenapsali. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si psala cca s 20 chlapy z těch 150 a cca s 10 jsem byla venku. Jenže vše naprosto zbytečně. V reálu bych se s některými chlapy, kdybych je viděla, vůbec nezakecala. Až při schůzce jsem zjistila, že nemáme nic společného, ba právě naopak. Dva z nich mi udělali scénu, že nereaguju. S každým dalším seznámením ztrácím chuť nějakou konverzaci vůbec s někým novým vyvíjet, načínat, jsem z toho vyčerpaná, unavená, nebaví mě to. Ještě, když vidím, co postují holky do skupiny "zkušenosti žen z online seznamky", kdy každá druhá posílá screen o tom, že chlapi začínají konverzaci tím, že pošlou fotku ptáka. Fakt zvrácená doba. Já hledám kvalitu, ne mít někoho jen proto, abych nebyla sama. Sama jsem několik let, jsem zvyklá. Na seznamkách je malá pravděpodobnost, že se někdo takový najde.
 panda červená
12.06.2024 04:45:29
adame ty ani nevieš, na koho reaguješ, evidentne ku všetkému budeš ešte bystrá hlavička! :-) prý poučím lol, ty si fakt dáreček.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
11.06.2024 18:49:57
Tajnej on tady ten Dikobraz official má pravdu.Je to jen jako automat na validaci.
Jak asi máš ženské ukázat směr když tě má na háku.
Já to vidím tak že je tu 50/50 hádka.Jedni vidí že to nejde a druzí si myslí jak je to snadné ale lžou sami sobě
Smajlík  AI doll už frčí
11.06.2024 15:25:32
Gratuluju k prozření. Teď už víš, že ženy nepoužívají seznamky za účelem seznámení, ale jako automaty na validaci.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
11.06.2024 12:09:35
Se tu tak trochu zastanu Adama...

Seznamky stojí za prd, ale není to ten hlavní problém.
Taky jsem kdysi jen seděl na zadku a brečel, že nemám holku...

Pak mi ale došlo, jaký jsem pokrytec. Nikdo neříká, že musíš být namakanej, nosit značkový hadry, brát 100k měsíčně, dělat ředitele nebo být podnikatel. Ale chce se to sebrat a dělat prostě něco.
Samotnému mi pak začalo bejt líp a divil jsem se dost, když začaly ženský sami dolejzat.

Jenže teď uz ani nemám takovou nutkavou potřebu mít ženu a spíš se poohlížím po té jedné - kvalitní. Což už zas na jinou zpověď.

Jen jsem tím chtěl říct, že ano, seznamky stojí za prd, ale neměli by chlapi být takovy pokrytci a ještě k tomu měkký.
Uznávám, že dnešní doba je šílená, ale první by se měli sebrat chlapi a ukázat ženám cestu. A ne jen brečet a nadávat.
 Tajnej
11.06.2024 09:40:48
A když píšeš, že ji ta konverze s tebou nebaví a ani tebe ta konverze s ní nebaví, tak proč byste se měli jako scházet nebo spolu měli mít vztah? Já teda, když jsem byla na seznamce, tak jsem na rande šla jen s tím člověkem se kterým se mi dobře psalo a povídalo proč bych taky dělala něco jiného:)
 Dhhd
11.06.2024 06:18:39
Očividně si poslední odstavec nepochopil tak tě teď ooučím znovu.

Odstavec hovoří o tom, že jsem nikam nechodil a byl stále doma u PC ikdyz jsem se zároveň sebezdokonaloval ve znalostech a věcech, které by se mi časem mohli hodit. Ale doma holku nenajdeš. Chce to chodit ven mezi lidi. Ne nadávat na internetu jak je život nespravedlivý a svádět svůj neúspěch na celý svět nebo na to, že jsi muž a ne žena...

To je celý klíč k úspěchu, ale chápu, že lidi jako ty mají potřebu shazovat na svou úroveň všechny a všechno čemu nerozumí. Ukazuješ tím akorát svůj charakter a to, že budeš stejná ztracená existence jako většina ufňukanců na tomto portále. Nebo se snažíš být zajímavý...?

Upřímně tě lituju.
 Adam3345
11.06.2024 03:49:39
Adam3345

Tým posledným odstavcom si sa poprel a vlastne z toho vyplýva, že stojíš za h,vno.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž36 Kategorie
10.06.2024 17:57:28
jo jo ze seznamkama je to jen čekání a nuda a zase čekání a nuda.
Nikam to nevede a když by tupci co tyhle nesmysli nedej platí.Tak by ženská měla smolíka a nazdar.
Jenže je mě záhada jak se dnes seznamují ty ženský.
Jestli si vyberou na te seznamce toho nejlepšího co se jim líbí nebo jak to je.
já to nepochopil a je mě to už jedno tohle jsem vše smazal.Jen falešná iluze kdy se stejně nedočkáš
Smajlík  AI doll už frčí
10.06.2024 17:52:31
Ale to není chyba těch holek že mají nosánek nahorů, ony jen reagují na mužské chování. Kdyby někteří chlapi nebyly takové zoufalé trosky a nelezli jím stále do zadku, jasně že by musely nároky snížit a vážily si kontaktu s normálním klukem. Jestli jim denně napíše desítky mužů, komu by to nestouplo do hlavy a nemyslel si o sobě, že je princezna co si může vybírat?
Z žen někteří dělají nadpozemské bohyně a ony si to o sobě logicky časem začnou myslet, těžko se tohle jejich chování na seznamkách změní, akce reakce.
 Odlišný Muž25 Kategorie
10.06.2024 17:37:48
Já teda taky nerozumím tomu, proč to tlačíš na sílu, když je zřejmé, že ta druhá strana nemá zájem? Jinak to chce obrnit se trpělivostí.. ale vzhledem k tomu, kolik znám lidí, kteří se tam seznámili, tak to jít musí:)
Nicméně myslím si, že každý zažil, jaké to je, když si píše s někým, s kým je zřejmé, že si fakt asi budou rozumět. Občas to chce čas, ale většinou je vidět brzy, s kým bychom tu pusu nezavřeli a kdy je to spíš small nudný talk.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
10.06.2024 17:35:44
Já nechci urazit to tvoje ego, ale zboží, které je kvalitní, nepotřebuje žádnou reklamu a nebo se někomu vnucovat, protože to ti zákazníci sami chtějí. Všiml sis třeba na internetu nebo v televizi, že by veřejné nabízeli a dělali reklamu trebe Mercedesu třídy S? Nebo třídě G? Nebo jakýmkoliv jiným cenově dostupnějším produktům, o kterých ani nevíš a mají větší zisky než kdejaká hovadina, kterou ti denně valí do hlavy, aby měli kšeft. Abys ty hovadiny měl v podvědomí ikdyz o ně nemáš zájem. A stejně je to i v hledání nějaké ženské....

Nebudu soudit ani obhajovat může či ženy, ale většinou ti kvalitní jedinci nemají nouzi si někoho najít, protože jsou žádání, mají nějaký svůj život a troufám si tvrdit, že nefňukají nikde na zpovědnici a jiných pseudo portálech o tom jak je život nespravedlivý a že ženě stačí jen roztáhnout. Možná používej u mozek. Nejvíce žen mají ambiciózní muži, kteří jsou chytří, spoustu věcem rozumí a mají cíl něčeho dosáhnout. Mají nějaký svůj život a ne že 14.30 padla a tradá domu k pivu, k pornu a pak se litovat, že si pořád sám.

Nevím kdo jsi ani jaký jsi, ale taky jsem si myslel, že se seznámit je nemožné. Taky jsem většinou seděl doma u PC ikdyz jsem se učil nové věci, ale pak jsem začal chodit občas do kavárny, čajovny, do knihovny a rázem jsem potkal hodně fajn holek. Podotknu, že jsem s některýma i chodil nebo měl nějaký úlet a rozhodně nevypadám jak David Beckham či Brad Pitt...
Smajlík  Adam3345
10.06.2024 17:33:24
Jestli jsi potřeboval tolik zpráv, aby ti došlo, že to máš zabalit, dobře ti tak. To snad nejpozději po deseti zprávách poznáš, že nemá zájem, a tak přestaneš psát taky, nebo ne?
 Božský Hirohiko
10.06.2024 17:14:01
tricet12:

me se libi, jak tu omladina jede 1/10 7/10 atd.
pritom.. vsechny zensky na netu ... VSECHNY bez vyjimky
chteji preskocit svoje 1-5/10 .. nekam na level 50 :-D
..
a po nocich ve studeny posteli sni o tom, ze se jen tak bez prace ci snahy zjevi level 100
jak z Rosamundy Pilcher :-D
 McBuddy
10.06.2024 17:04:00
hele s jednou jsem si psal, co je tam víc jak 10 let VIP,
vypadala pěkně - za těch 10 let mimochodem nevyměnila fotky...

a po chvilce psaní mi ve dvě ráno volala na telefon...
psycho hlas...
vylezlo z ní, že má hraniční poruchu osobnosti a je bývalá prostitutka a má spoustu nemocí i fyzických i psychických...

dost mne to vyděsilo a vycouval jsem z toho...

párkrát jsem se seznámil i tam,
ale v podstatě máš naprostou pravdu
Smajlík  tricet12
10.06.2024 16:57:31
tricet12:

ted jsem si vzpomel
jak tu nekdo krasne a ve zkratce rekl
"kdyz chce zenska chlapa, ma vystarano za jeden vecer ... pokud fakt chce" :-D

takze co jsou zac ty zenske, co bivakuji po vsech seznamkach .. roky ;-)
jsou to buď "ty"
a nebo ty, co se chteji schovavat za naturalie ... ze jsou "lepší" nez ty prvni :-)
a nebo ty, o ktere uz si nikdo ani za cenu kafe kolo neopře :-)
 McBuddy
10.06.2024 16:42:12
tricet12:

co je paradox ... je to jako v ekonomice .. ten trh se zkratka "vyčerpal" :-)
omladina to vsechno hrne pres soc. site, nemaji duvod lezt na nejake seznamky
tam devcata pristanou az s prvnim rostakem :-D a s pozadavky na prince v bilem bavoraku
..
normalni lide tam prijdou, zdesi se a uz nikdy nechteji o tyhle blbine slyset
takze tam zustava jen odpad, zboží s vaznymi kazy
..
a stale dokola zkouseji predstirat, ze to mysli vazne :-D
i kdyz realna cilovka... co by snad, možná projevila zajem
je uz davno pod drnem ;-)
 McBuddy
10.06.2024 16:34:21
McBuddy: já to zažil, před dvaceti lety to bylo jinak... ale ono to taky bylo tím, že tenkrát internet moc lidí nepoužívalo, pouze inteligentnější lidi,

dneska to používají i bezdomovci, feťáci, lidi s IQ pod 100, prostě všichni - a ono se to projevuje...
Z 10 reakcí na seznamce je 9 gramaticky špatně, zažil jsem jednovětou odpověď, kde byly 3 hrubky
a to i po měkkých a tvrdých souhláskách, tj. učivo snad 2. třídy základní školy...

vyučená arogantní namistrovaná...

Já zažil většinu z mnoha seznámení a i vztahů právě přes internet, ale to už je dávno...

Dneska máš mnohem větší šanci potkat nějakou fajn ženskou v sámošce, než přes seznamku

A i Tinder - v ČR si z toho ženský udělaly seznamku, případně marketingový nástroj prostitutek a podvodníků...
Smajlík  tricet12
10.06.2024 16:22:41
Zoznamky sú rakovina no. Stretol som sa s tým, že pár ľuďom už slušne zničili sebavedomie.
 LucSenz0r Muž30 Kategorie
10.06.2024 15:51:28
tricet12>

co je smutne, ono to "pry" takhle vzdycky nebylo
daji se najit old profily, co vzpominaji jeste na dobu 15-5let zpatky
kdy se pry dalo seznamit nebo aspon pokecat
poznat zajimave lidi

ale bohuzel.. je to pryč .. nenávratně ;-)
 McBuddy
10.06.2024 15:48:01
Jojo,
je to psychicky náročný...

pro muže je to velký masochismus,
pro ženský a pro ostatní vydávající se za ženský je to možnost se sadisticky vyžít ponižováním, urážením a hraním si se zoufalými muži.

Já tam chodím pouze tehdy, když jsem připraven na pořádný konflikt.
Škoda, že jsou české seznamky takhle jak to napsat slušne zk....né
Smajlík  tricet12
10.06.2024 15:41:57
co je totiz az neuveritelne
ta situace se "tam" - je uplne jedno kde, na jake seznamece
naopak jeste dale zhorsuje

devcata sve pozadavky naopak jeste navysuji
pod dojmem "hejnove validace" :-D
neboli
"tak kdyz tahle od vedle ma tolik pozadavku...
tak to ja musim jeste pridat.. +5 dalsich ..."

v cyklu se tak vsechny ... ANO VSECHNY postupem casu
dostanou na profil Miss World, voňavá čičinka +-20let :-D
 McBuddy
10.06.2024 15:32:23
ty by ses taky snazil konzervovat se skaredou, tlustou, nudnou holkou, kdyz ti do toho zaroven pise 30 jinych kundic? Kdyz jde proti tobe na ulici skareda holka, navazujes ocni kontakt?
 Majitel konzervárny
10.06.2024 15:24:25
A ještě jen tak mimochodem...
Ono kdyby Ti psalo 20 holek denně, taky by Tě to časem omrzelo.
 Tajnej
10.06.2024 15:18:28
Sláva, že Ti to došlo.

To je jednoduchý. Hodně holek si tam opravdu nahání ego, dělá jim dobře pozornost... anebo dají přednost týpkovi, který se jeví "vhodněji", ale už jim nedojde, že má dalších 5.

Nejsem negativista, beru to tak, jak to je.

Úplně se tam vytrácí ta dynamika. V reálu je to mnohem snazší - správně totiž slečna přitančí a Ty jen natáhneš ruku.

Jen to chce být trpělivý - nemůžeš mít všechno hned.
Do té doby ale můžeš zapracovat na sobě.
 Tajnej
10.06.2024 15:17:04
GoodIdea:

nemusis, pamatuji tusim Prazaka, ktery to na neznamejsi CZE seznamce zkusil
s doslova "blbym Egyptem"

a pak tam hodil result :-D
odhalil, jaky to princezny tam jsou
co jsou ochotne udelat pro jednu blbou dovču
za pář šušní :-D
 McBuddy
10.06.2024 15:16:08
Jinak souhlasím, opravdu smyslupnou konverzaci jsem už dlouho s holkou nezažil, skoro vždycky tak, jak tu píšete.
 GoodIdea
10.06.2024 15:15:07
kroutimhlavou:

uz to tu bylo.. snad 100x
nejdou se tam seznamovat! to za prve
jdou si jen pro validaci
bo bez ohledu na vek, vysku, vahu, vzhled atd.
maji na profilu naval = ego je poteseno
seznamka splnila ucel

a priste? priste prida dalsich 5 pozadavku na dotycneho :-D
jelikoz co? validace prece funguje ;-)
 McBuddy
10.06.2024 15:13:55
McBuddy: Haha, to asi zkusím, takový sociální experiment:D
 GoodIdea
10.06.2024 15:10:34
,,Profil většinou skoro nevyplněný, a když máte match, napíšete jim něco smysluplného, vtipného, odpoví jednoduchou větou, pokračujete, odpoví podobně, ale zejména VŮBEC NEROZVIJI KONVERZACI."

Jo, to se mi parkrát stalo. Napíše o zájmech, chceš se bavit, zeptáš se, ona odpoví. Ale že by se tě na něco sama zeptala a rozvinula konverzaci. Podle mě si to vůbec ta žena neuvědomí, protože je tam tak obletovaná, že se prostě nechá bavit. Takže to připomíná spíš výslech. Ale nepovede to k seznámení ani u ní. Seznamky jsou strašný.
 kroutimhlavou
10.06.2024 15:10:23
omfg .. uz zase

verejne tam napis, ze hledas spolubydlo na Maledivy
a uvidis ten rachot :-D
 McBuddyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč