Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1235772, vloženo 10.06.2024 12:12:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ano vyhrálo volby do EU
Pokud jste se voleb zůčastnili jste s výsledky spokojení?
 Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2024 03:11:11
Má to pro někoho význam?
 Quakie Muž78 Kategorie
10.06.2024 21:59:22
Sem velice spokojen, zazobanci a jejich poskoci už začínají kvičet.
Smajlík  Ujo Nepodara
10.06.2024 16:31:04
Ne, nejsem spokojená. Na můj vkus je tam příliš anařů a komunistů, navíc nácek Turek, kterej neumí anglicky, takže je tam vlastně zbytečnej. Přitom by tam mohlo bejt tolik rozumnejch lidí... ale ne, my si stejně radši zvolíme komouše...

Chápu nespokojenost lidí se současnou vládou, dělá hodně nepopulární opatření, dá se čekat, že ke Spolu teď lidi budou mít spíš odpor. Ale zase bysme nemuseli volit jako proletariát.
Já jsem Spolu nevolila, nicméně jsem ráda, že tam maj aspoň nějaký křesla. Jsem ráda, že se tam dostal Farský ze Starostů, ale to je tak všechno. Jinak je ten výsledek hodně velká ostuda.
 Laelette
10.06.2024 13:21:57
Jako volič SPOLU spokojený jsem, protože je vidět, že na provládní voliče je spoleh a že není pravda to, co neustále říká opozice - že vláda sklamala všechny své voliče apod. Je to samozřejmě lež a jejich mokrý sen. Přestože nemá lehké volební období, si drží dost slušný počet voličů. A jako volič SPOLU jsem více spokojený s vládou než jsem byl jako dřívější volič ANO spokojený s jejich vládou.

Z celkových výsledků však spokojený tak úplně nejsem. Mám z toho spíše smíšené pocity. Najednu stranu se EP posune doprava, což je dobře, bude mít přísnější migrační politiku, což je taky dobře, proti greendealu, což je spíše dobře, ale na druhou stranu tam bude dost pochybných (a taky nezkušených) osobností z různých stran, ke kterým nemám důvěru a teď mluvím o celé EU, nejen o ČR.
 Qwertz
10.06.2024 12:19:14
Nenechte se očipovat. Nechte se opivovat. Já si dávám už třetí 12 v knajpě a to jsem na dávkách. Pracovat nebudu. Proč taky. Mňam, to je lahůdka.
Volím vždy jen ANO nebo komouše.
Ať mám důchod 20 tisíc.
Smajlík  Dávám sy to.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč