Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1235749, vloženo 09.06.2024 21:09:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co jste dneska dělali?
Tahle diskuse nemá žádný hlubší smysl, ale třeba má někdo chuť ukrátit čas a pochlubit se, jakým způsobem strávil neděli.

Já jsem vstával brzo, a protože zbytek naší rodiny je věřící a odcházel do kostela, zbyl jsem doma sám, abych byl k dispozici řemeslníkům, kteří vyměňují na našem domě starou eternitovou krytinu za novou plechovou předtím, než se na ni budou pokládat fotovoltaické panely. Poté jsem chvíli popíjel dopolední kávu, a asi v jedenáct hodin jsem šel se svou desetiletou neteří na ryby. Po návratu po dvanácté hodině jsem se naobědval. Po obědě jsem odpočíval a protože jsem slávista, poslechl jsem si ze záznamu rozhovor Marka Ebena Na Plovárně s Pavlem Kukou. V půl třetí jsem si pustil v televizi film Jára Cimrman ležící, spící, ale nedodíval jsem se na něj, protože se dostavila rodinná návštěva. Průběh návštěvy se skládal z debat jednak o rekonstrukcích domů, a jednak o včerejších volbách do Evropského parlamentu, volebních kalkulačkách a podobně. Dále z pití kávy a hraní s dětmi. Navečer jsem se navečeřel a potom se přemístil autem do místa svého pracoviště. Cestou jsem navštívil nákupní centrum Lidl. Po příjezdu domů jsem si pustil televizní volební zpravodajství, načež jsem zjistil, že mě to nebaví a šel jsem psát tuto zpověď na zpovědnici.
 Ludwa Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.06.2024 23:08:49
takyjeden

Co na to říkáš (Lost)?

Já jsem měl dneska odpočinkový den, ale zítra zase nanovo.
 ofinka
09.06.2024 22:45:12
Trochu jsme si dáchli s mojí drahou, udělali si něco dobrýho, uklidili. Pak jela za rodinou. Já udělal prezentaci na zítra, byl se projít a kouknul sem na pár dílů Lostu. Ještě se nějak necítím, tak to bylo hodně odpočinkový.
 takyjeden
09.06.2024 22:23:31
Já jsem celý den proseděl na WC.

Snědl jsem oblatky, co obsahovaly maltiol. Ukázalo se, že moje střeva se s tímhle sladidlem úplně nekamarádí, no... :(
 autism-offf
09.06.2024 22:05:48
Koně, nemocnice, zmrzlina, shisha a dvě plzeňský.
 Farad
09.06.2024 21:38:27
Naopak! Chodí! Příplatky<3333
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
09.06.2024 21:32:42
Jedna frajerka: V neděli se do práce nechodí!
Smajlík  Ludwa
09.06.2024 21:29:26
Já jsem byla v práci, pak jsem tlachala s kámoškou u čokolády, potom jsem si udělala večeřooběd (byla to večeře, ale bylo to mé první teplé jídlo dne), mezi tím jsem stihla zevlovat zde, pak jsem si četla.
 Jedna frajerka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč