Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235747, vloženo 09.06.2024 19:55:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak si dnes najít holku?
Připadá mi, že holky z okolí nějak zmizely. Dřív tu bylo plno holek, které šlo nějak oslovit jak real tak i na seznamce. Ale dneska už mi to připadá nemožné. Je mi 28 takže ještě nejsem dědek, ale seznamovat se v baru nebo na nějaké diskotéce mi připadá nemožné a navíc mi to jako na vztah ani nepřijde vhodné. Vím jaké holky tam chodí...

Kámoš si sice občas všimne, že na nějakém koncertu po mě pokukuje šikovná holka, ale z toho by nic nebylo. Jezdíme po koncertech daleko od bydliště a pravděpodobnost, že bude bydlet vedle v ulici je nulová.

Každopádně jsem sám asi 4 roky a už bych nějaký ten vztah a randění chtěl, ale zároveň mě brzdí špatná zkušenost z minulosti, protože si vybírámnstále špatný typ žen. Když to zhodnotím zpětně tak jsem většinou věděl, že každá nebude vhodná pro delší vztah z jakéhokoliv hlediska, ale tak nějak jsem to chtěl zkusit, abych nemusel být x let sám. Tak jsem tomu dal šanci vždycky když sme se přitahovali... Ikdyz jsem tak nějak věděl, že jsem pro tu holku tak trochu out of her League. Jako zní to namyšleně, ale bohužel to tak nějak bylo a proto ty moje vztahy stály za prd.
 Wkskwmdnw Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.06.2024 16:00:21
holky vymřely nebo emigrovaly,
ty co vidíš venku jsou pouze robotky
Smajlík  tricet12
10.06.2024 14:35:39
Varovani:
"ona bude na gauči."

sakra chlapi jste z nejakeho levneho kraje
dnesni predstava je v lete evropske more, v zime v privrenyma ocima Egypt
+ Alpy na lyze :-) a to je fakt low-cost

samo vse v rezii "pozorneho gentlemana ... co vi, jak se chovat k zene"
:-D :-D :-D
 McBuddy
10.06.2024 14:11:17
Ideální je se naučit být a užívat si života sám.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
10.06.2024 05:33:18
Hankkkkkkaaaaaaaa: Hmm. A co jsi pro to, abys sama nebyla, osobně udělala? Nebo jen čekáš a vybíráš, protože takový, jako Borei ti nadbíhají dvakrát denně?
 cmos Muž35 Kategorie
09.06.2024 22:45:13
Jsem už nezadá pět let. A chtěla bych partrena na celý život. To že si vybíráš špatné ženy může mít něaký důvod. Jakože může to souviset s něčím z dětství. Asi by jsi možná potřeboval si srovnat svůj život a potom to příjde. Myslím že je i dost důležitá odvaha a trpělivost. Možná ji chceš hned a chápu to, vzhledem k věku. Na druhou stranu jít po něaký s kterou to nebude na dlouho není řešení. Dala bych tomu čas. Ale je to jenom můj názor a záleží jak to budeš brát a vnímat
 Hankkkkkkaaaaaaaa
09.06.2024 22:40:16
ženský jsou dnes studený jak psí čumák.
Věřím že si to raději udělá sama než aby se spokojila s nějakým chudákem.
Prostě dlabat na to
Smajlík  AI doll už frčí
09.06.2024 21:15:17
No ono to není tak jednoduché, protože teďka mám celkem málo času i na tu zábavu a k tomu jsem poslední dobou věčně unaven. Chodím do svářečské školy a mám během týdne závěrečné zkoušky, do toho zaměstnání a bohužel kvůli financím bydlím opět u rodičů takže vyhlídky celkem o ničem. Nejsem na to dvakrát pyšnej ve svých letech, ale aspoň nemám dluhy. Na sport mi jaksi nezbývá energie takže jsem trochu přibral, ale zase jsem byl vždycky spíše hubený člověk. Bohužel je mi jasné, že mi padne do oka někdo zase v té nejhorší možné době. Třeba pojedu někam na dovolenou do zahraničí a tam potkám šikovnou, se kterou se pak už neuvidím. To už se mi taky stalo když jsem byl tuším v Anglii.
 Wkskwmdnw
09.06.2024 21:14:02
To se těžko radí, někomu to vyjde v obchodě, když stojí u koření, jiný se seznámí na druhém konci světa a zjistí, že jsou z podobné kotliny:-) Ty můžeš udělat jediné - nebát se těch holek a nezačínat si s takovými, "na které jsi až moc dobrý". Protože to za to odvahu stojí, a pak neskončíš s první káčou, co se namane.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
09.06.2024 21:13:36
AI doll už frčí:

Samozřejmě že se s tebou nebudou chtít bavit, polovina z nich tě nechá zastřelit před nejbližší zdí, že jsi se vůbec opovážil, a druhá polovina ti rovnou ukousne hlavu! Koneckonců kudlanka je rodu ženského... A vůbec ony jsou strašně nebezpečný druh :)))

Jak bys asi řekl že jsem přišel k manželce a ke všem milostným skalpům stejně jako moji kamarádi a kolegové?
 Borei
09.06.2024 21:00:37
Borei

Ty asi žiješ v jiné Galaxii jako ten Fiala :)

Ony se stebou budou chtít asi tak bavit jo ?
Ty máš dost :D :D
 AI doll už frčí
09.06.2024 20:56:32
Single

Tahle doba je jen začátek celospolečenského úpadku na počátku globální apokalipsy.
Jen naivní osoba co si to nechce připustit tak to odmítá vidět a si to přiznat.
Války,klima,porodnost,ekonomický upadek a do toho ber v potaz post covid , kolik lidi umeřelo ?
Jo a ženské jsou vlastně už napůl stejně roboti na tom mobilu.
Tak to s tou umělou pannou v budoucnu s AI máš ve finále nastejno.Neuklidí nevypere a akorád ti ve finále stejně podrží jako ta dolka.
To už máš s tou dolkou lepší,stačí ti jí koupit a uspokojit. A nazdar bazar
 AI doll už frčí
09.06.2024 20:55:13
Stejným způsobem jako to bylo vždy. :)

1)Tedy buď přes známé/ kamarády.
2)Nebo přes nějaké zájmy - Pochoďáček, sport, deskovky.

Nejsou-li k mání tyto "nepřímé způsoby" pak holt nezbývá než se obrnit trpělivostí a hroší kůží, a vyrazit na přímý lov, který lze provozovat prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Na zahrádce, na pláži, v MHD, v baru, "na vodě", na plesu, při tanečních, na fesťáku, v čajovně, v kavárně, ve frontě na pivo/víno/jukebox, u vodní dýmky.... Budeš-li hovado jako já, tak i třeba rovnou na ulici. :)

Ženský pobíhaj a posedávaj všude okolo - blonďatá, zrzavá, černovlasá, bruneta, malá, velká, laň, lvice, hrošice, žirafice, myška = výběr co srdce ráčí, a odvaha a štěstí dovolí.

A mezi tím vším je hromada těch co tě odpálkujou (většina- protože každá nějakého má, a jsou loajální partnerům) ale také ne úplně zanedbatelná množina momentálně volných, rozchodových, ve vztahu nespokojených, nebo jen sexuálně svobodomyslných.

Hodně odvahy a zdaru!
 Borei
09.06.2024 20:37:15
Jinak, těžko říct, kde shánět. Já v podstatě všechny holky vidím zahleděné do telefonu, takže to beru tak, že mají lepší věci na práci, než se bavit s borcem z ulice. Tahle doba je nemocná, bohužel.
 Single
09.06.2024 20:35:07
Ber to jako varování

Tohle je jedno s řešení
https://www.sexdolls.cz/zelex-dolls/
Smajlík  AI doll už frčí
09.06.2024 20:34:34
Varování: To my nezadaní teda nemáme dobré vyhlídky. Myslíš, že se to třeba zlepší?
 Single
09.06.2024 20:00:04
Prý jsou v sekci Zkažený život v obchodě TEDi.
Kašli na to. Ženský jsou v dnešní době totálně nepoužitelný. Zda si myslíš, že se kde jaká může rovnat Mámě. Pak se pleteš.
Vařit z 95% neumí. Uklízet taky ne. Ideální představa je, že si vezmeš hypotéku na sebe na barák byt a ona bude na gauči.
Fakt to nestojí za těch pár zásunů.
Smajlík  Ber to jako varováníPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč