Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235743, vloženo 09.06.2024 18:35:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ex-přítelkyne brzy novou kolegyní
Pro začátek stručně vysvětlím, jak to celé vzniklo. Před pár lety jsem nastoupil do své současné práce, kde jsem se seznámil se skvělou holkou/kolegyní. Asi po půl roce jsme spolu začali chodit a krátce poté v práci skončila kvůli stresu. Chtěla klidnější zaměstnání. Vztah vydržel asi 1,5 roku a následoval rozchod když vyšlo najevo, že mě podvádí.

Na konci letošního dubna u nás přestal pracovat kolega, který se mnou sdílel kancelář, a jeho náhradník vydržel necelý měsíc a také skončil, protože se moc dobře neosvědčil. Moje ex má ve firmě několik kamarádek z doby, kdy tu pracovala a již dříve jsem se dozvěděl, že se jí po této práci (a asi hlavně kolektivu) stýská. Když v dubnu končil můj kolega z kanclu, tak jí dokonce z vedení bylo nabídnuto, že se může vrátit, ale předpokládal jsem, že nebude chtít sedět s bývalým v jedné místnosti. To se potvrdilo, když nabídku odmítla. Jenže po odchodu náhradníka se sama ozvala, že se chce vrátit (kamarádky z práce jí řekli, že místo je zase volné). Vedení vůbec neváhalo a hned ji vzali. Nikdo mi o tom neřekl předem. Sdělili mi to až den poté, co jí přijali zpět.

Dozvěděl jsem to v úterý a ještě teď jsem v šoku, že od 1. září jí budu vídat každý každý všední den. Vůbec nerozumím tomu, že se mnou chce být v jedné místnosti, protože já s ní rozhodně ne. Trvalo mi docela dlouho se přes tento vztah přenést a když se to konečně začalo dařit, tak se mi vrátí do života tím nejhorším způsobem.

Myslím, že nejlepší bude si najít novou práci, protože tohle nemůže dlouhodobě fungovat. Někoho možná napadne, že je to její pokus nás dát znovu dohromady, ale tomu nevěřím, jelikož má již delší dobu vztah (nejedná se o kluka se kterým mě podvedla), i když asi před rokem byl z její strany pokus to dát zpět dohromady.
 Patrick Muž88  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.06.2024 17:11:00
Patrick: hochu, to ti nezávidím, to je teda svinstvo od ní i od vedení (i když oni to asi nevěděli, že jste spolu chodili a jak jste se rozešli, takže ti jsou asi z obliga).

Doporučuju to řešit s HR a hledat si novou práci,
jinak to pro tebe bude peklo.
Smajlík  tricet12
10.06.2024 09:58:42
>Nevěra je hnus
Ano, je to můj názor a zatím nevím o ničem, co by ho vyvracelo. Jsi schopen ho nějak vyvrátit?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
09.06.2024 22:26:00
AHHHHHH. užij si divoký s*x na přívítanou. to bude šambaláda mezi váma dvěma v praci :-P
 totální nula
09.06.2024 21:29:31
tak tonapíš tomujej klukovi, že sa neovládneš a budete spolu ťahať nadčasy. :D
 urbi et orbi
09.06.2024 21:18:34
Možná si myslí, že se sto stalo tak dávno, že byste to mohli zvládat...Tak či tak, buď to dáš, anebo holt se budeš muset sbalit ty. Jen mi přijde od ní docela hnusné, že ti neprokázalo tolik respektu a alespoň ti své úmysly neoznámila (když už by ji nezajímal názor)
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
09.06.2024 20:42:35
Ježek second edition:
Určitě bych kývnul na tvůj názor, pokud bys mi poskytl relativní zdroj. Do té doby je to jen tvůj smyšlený názor.
Smajlík  Nevěra je hnus
09.06.2024 20:32:22
Proč chodit s člověkem se kterým pracuješ.
Jak může být skvělá a podvést. Ty jsi ještě asi pořád mimo.

Můžeš jí prostě vypustit. Nezajímat se o ni jako o člověka a jen s ní jednat profesionálně. Ber jí jako živou mrtvou, nestarej se o to ní, ber to jako nutné zlo.
Nejlepší by bylo, kdyby to tak měla stejně. Kdyby se o něco snažila, tak ji prostě odmítni a nestarej se co chce co si myslí co říká, jen se zajímej o tu práci. Hraj ji, podobně jako ona hrála tebe, jen s tím rozdílem, že ty ji nevyužiješ pro sebe, ale proto abyste v práci vydělali peníze- pro nějaký vyšší cíl. Profesionálně.
 IMFJ
09.06.2024 19:30:22
>hnus
Nevěra je duševní, ne fyzická.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
09.06.2024 19:22:05
Miluji to, jak jsou některé holky ambiciózní kariéristky, ale při tom nedokážou mít ani vztah bez nevěry. Nevěra je důsledek osobního selhání.
Kdo těží ze vztahu a má ještě bokovku je ho*ado.
Smajlík  Nevěra je hnusPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč