Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235742, vloženo 09.06.2024 18:08:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
V post-covid době jde všechno z kopce
Aspoň tedy v mém životě. Během izolace jsem za nepříliš hezkých podmínek utíkal z domu, skončil jsem se školou, protože jsem to na dálku psychicky nezvládal, díky distanční výuce tak nějak přišel o kontakty s lidmi, do toho vícero úmrtí v rodině, neschopnost najít práci... Dřív jsem nad tím vlastně nepřemýšlel, ale před chvílí mi došlo, že to jde se mnou od desíti k pěti právě od doby lockdownů. Má to tu někdo podobně?
 PostCovidTrauma Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2024 03:18:54
Jen idealisti všechno svádí na Covid.
Neberu!
 Quakie Muž78 Kategorie
09.06.2024 22:28:33
U mňa určite nie. Ale čo viem povedať je to, že veci boli určite pokojnejšie. Dnes sa ľudia idú pohádať kvôli tomu, že jednému sa páči červená a druhému zelená.
 LucSenz0r Muž30 Kategorie
09.06.2024 20:05:32
Thatslife:
Takže smažíš hrancle v mekáči nebo děláš ve stánku s burgery?
Jen jsem si rýpnul, protože tohle dělaji většinou lidi s BcA. a MgrA. titulem.
Co tedy děláš? Svíčky pro ikeu?
Smajlík  Hah hah oh no
09.06.2024 20:01:22
Nj nekteri se posunuli , nekteri naopak zabrzdili. Ja v lockdownu prisla o dobrou praci, a tak jsem se stala kvalifikovanym umelcem.
 Thatslife
09.06.2024 19:55:24
Může za to Babiš: Ano, mám deprese dlouhodobě, proto jsem se na školu, jak ty píšeš vy***. A co se týče rodičů, bydlel jsem dvacet s nevlastním otcem, vlastního nemám, pokud myslíš, že to bylo super dětství a dospívání, tak se pleteš. Už jsem to tehdy akorát nevydržel. Každopádně gratuluju k tvému titulu, jen si příště odpusť některé slova, když vlastně nevíš, o čem je řeč.
 PostCovidTrauma
09.06.2024 19:26:24
Pokud to chápu, tak ses vys*al na školu a šanci na to bydlet s rodiči. Obviňuješ za to covid.
Já během coviduodstátnicoval a jsem Ing. Ne že bych si chtěl pnout triko, ale covid za to fakt nemůže.
Smajlík  Může za to Babiš
09.06.2024 18:39:37
MojePrezdivka: Díky za podporu! Ano, letargie je to správné slovo. Jsem rád, že jsi na tom od léta trochu líp, já právě v létě našel práci, ale na podzim o ní přišel, takže je to zase to plácání se v bahně jako předtím, hrozné to je! Před pěti lety jsem byl opravdu jiný člověk, minimálně ambicióznější. A ano, souhlasím, vláda nás opravdu dobře "ochránila".
 PostCovidTrauma
09.06.2024 18:31:24
Ano. Neboj, nejsi v tom určitě sám. Já jsem propadl naprosté letargii. Chodil jsem jenom do práce a na nutné nákupy. Ztratil jsem o všechno zájem. O vtahy, koníčky, běžné zájmy. Byl jsem najednou hodně pasivní a nikam jsem se tři roky neposunul. Teprve loni v létě jsem se z toho začal postupně dostávat. Ještě pořád to nejsem zcela já, ale už se z toho dostávám. Ztráty jsou nevyčíslitelné. Byl to ze strany evropských vlád neodpustitelný zločin.
 MojePrezdivkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč