Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235695, vloženo 08.06.2024 21:13:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Speed dating
Plánuji vyzkoušet speed dating, ale nenašel jsem žádné rozumné recenze a ptám se Vás.

Jací lidé tam jsou? Jsou tam i pěkné protějšky, holky?
Líbí se mi akce, která je určená pro ženy 19-27 let a muže 22-27 let. Mi je 25.

Nechce se mi věřit, že by tam byly i pěkné holky, jelikož na Tinderu a spol si můžou vybírat z tisíců kluků, ale líbí se mi představa, že i holky tam jsou za účelem seznámení (na rozdíl od Tinderu, kde holky většinou nehledají nic)
Díky za vaše odpovědi
 ŠvihákL Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.06.2024 19:54:44
Sám jsem byl asi na deseti speed dating akcích. Tady je osobní zkušenost. Věk 25-35+-

Mužský zájem je mnohonásobně větší, je pravděpodobné, že tam bude o 1-3 více mužů než žen. To znamená i větší konkurence pro tebe, pokud jsi muž. Ono totiž možná člověk na konci zajásá když má s někým vzájemnou shodu ale stejně tak ji ta žena má s X dalšími muži.

Ženy v tomto věku nemají problém se seznámit. Pokud není obtloustlá prasnice, což je 30-50% ženského osazenstva těchto akcí. Jediné co žena musí řešit je, dobře si vybrat a vyfiltrovat egoistické kretény, což jim moc v tomto věku nejde, protože drsňáci jsou mezi ženami této věkové kategorie v kurzu.

Důvody, proč jdou na tuto akci mohou být tedy různé. Muž tam jde, aby si našel přítelkyni. Žena tam kromě tohoto důvodu ale může jít jen proto že se nudí a chce zkusit něco nového. Nakonec doopravdy k sobě ani nikoho nemusí hledat. Velice často tam žena chodí s kamarádkou jako opora aby tam nešla ta druhá sama. Ceny pro ženy jsou v této kategorii navíc 4-5x menší než pro muže, takže se častokrát stane, že nakonec ani nedorazí. Protože je ty dvě kila nezabijou. Zatímco muž, který je dojná kráva těchto akci této věkové kategorie, zacáluje 700-1000Kč za vstup.

Pro pruměrného nebo podprůměrného chlápka je to mnohem lepší zkušenost se seznámit než nejake Tinder/Badoo/whatever sračky kde můžeš zapůsobit pouze vzhledem a zapíchá si tam pouze top 10% chlapů. Zbytek jde do koše. Tady alespoň můžeš využít a ukázat svůj šarm a osobnost (jestli nějakou máš).
I pokud na konci rande budeš mít nějakou shodu. To znamená že žena zakroužkovala, že se s tebou chce seznámit. Vůbec to nemusí znamenat že se vlastně chce seznámit. Sám jsem měl takhle shodu asi se třema a na můj email absolutně nereagovaly. Hlavně to může být z toho důvodu, že si prostě vybrali někoho jiného.
Tedy na závěr, nečekej od této akce nějaký zázrak. Za pokus to stojí, je to i docela sranda.

P.S Ohledně toho jak nevěříš, že by tam mohly být pěkné holky. Není to úplně pravda. Vždy se tam pár hezkých holek objeví. Až si vždycky říkám, jak je možné, že zrovna tyhle nemůžou najít přítele. A většinou to bude díky jejich povaze a chování, protože jak víme, vzhled není všechno.
Smajlík  Somrák
09.06.2024 10:40:19
Rita21:
Vzhledově byli účastníci pěkní? Nebo jen odpad? Hledat si tam kamarády popravdě nemáme zájem.
 SvihakL
09.06.2024 09:14:19
Záleží, jak vypadáš, jaký budíš dojem, jak jsi výřečný. I na Tinderu se chtějí seznámit, takže to je tím, co jsem psal.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
09.06.2024 03:56:08
Byla jsem na této akci několikrát, za mě dobrá zkušenost, co se týká poznávání lidí. Holky sedí na místech u stolečku a páni se točí. S každým člověkem mluvíš kolem 6 minut a je to mnohem efektivnější, než několikadenní dopisování, protože ty lidi hned vidíš na život a pak holku můžeš případně pozvat na ostré rande. Lidi jsou tam různí. Neváhej a jdi tam, nemáš o co přijít, možná o nějaký peníz, ale ten vyděláš.
 Ritata21
08.06.2024 22:55:36
Jen aby to nedoplnili figurantkami z pořádající agentury, které se vůbec seznámit nechtějí. Ale zkusit to můžeš.
 Petr Z Prahy
08.06.2024 22:40:53
Tiež som to videl v Dr. Housovi a ja by som to kľudne pre tú srandu vyskúšal
Smajlík  LucSenz0r Muž30 Kategorie
08.06.2024 22:04:16
Já ti teda neporadím, neznám nikoho, kdo by se něčeho takového zúčastnil. Ale pokud do toho půjdeš, můžeš se s námi podělit o tom, jaké bylo obsazení :D Taky by mě to docela zajímalo.

Na pobavení, můj oblíbený díl: https://youtu.be/gN08ZIIlLYs?si=AzL-UIjVNaswORdT
 Jedna frajerka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč