Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235694, vloženo 08.06.2024 20:45:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mimoparlamentní strany a jejich voliči
Dobrý večer,
když byly volby, mám tu takovou diskuzi o mimoparlamentní opozici. Co si vůbec myslíte o podporovatelích těch malých stran typu Přísaha, PRO, Svobodní, Trikolora atd. Schválně nezmiňuji SPD, to je parlamentní strana, která je dle mého názoru velice vyhraněná. Trikoloru už možná také za mimoparlamentní stranu nebudeme považovat, když se přicucli k SPD.
Ale co taková Přísaha, Svobodní nebo PRO? Mají šanci se letos dostat do EU Parlamentu či příští rok do naší Poslanecké sněmovny?
Jinak můj pohled:

PRO - trochu mírnější odnož SPD s národně socialistickými prvky, podporovatelé budou většinou lidé středního a staršího věku buď s výučním listem či s maturitou

Přísaha - spíše levice, podporovatelé cca stejná voličská skupina jako ANO + sociální demokracie

Svobodní - pravice, dnes již vyhraněnější, ale nepoužila bych výraz "krajní", spíše taková razantnější a euroskeptičtější odnož ODS s mírnými prvky možná hnutí PRO nebo Trikolory, voliči budou něco jako ta konzervativní část ODS, spíše lidé středního věku, ale vzdělanější než třeba v případě SPD nebo ANO - spíš s úplným středním nebo s vysokoškolským vzděláním.

Pak tu máme ještě Zelené - to je levicové šílenství samo o sobě, takže bych voliče tipla buď na podobnou skupinu jako sociální demokracie nebo Pirátská strana. Ale lidé skutečně inteligentní, kriticky smýšlející a vzdělaní je podporovat nemohou.

Takto to pozoruji na sociálních sítích i v reálném životě a v mém okolí.

Těším se na diskuzi.
 CUkrovaVAta Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.06.2024 09:44:41
Už to nehulte lidi, vždyť to se nedá už ani číst xD to jsou žvásty že by se z toho jeden posr... začínám mít čím dál větší pocit, že ti co studují politologii a nebo se o politiku zajímají, tak jsou to povětšinou jen ukecaní mudrlanti
 HahaToNe
08.06.2024 23:34:04
No a jako bych to prorokoval, tak se našel další průměrný moula s nickem NFFE, který vypisuje naučené nesmysly o vyvolenosti pětisopla a údajném dnu vlasteneckých stran.

Ha ha.

Vždyť vy jste tak intelektově slabí, že musíte na své TV Brusel, Kavčí hory, uspořádávat předvolební superdebatu do voleb v europarlamentu tak, že pozvete 5 zástupců svého politického směru proti dvěma z opozice a ještě svazáckou moderátorku, takže je to cikánská férovka 6 na 2.

Kdybyste si intelektově věřili, tak se nebojíte skutečné férovky 50 / 50. Jenže vy víte, že na to nemáte a jste předpodělaní dopředu. Potřebujete svoje administrátory, svoje moderátory, svoji policii, svého špióna Koudelku, svého prokurátora Stříže, svého rozvědčíka na Hradě, svých 5 stran, svůj parlament, kde máte většinu jak ve Směmovně, tak v Senátu. Potřebujete i svůj Ústavní soud. Máte všude své lidi, všude své krytí, vyhrožujete opozici kriminalizací, vyhazujete za jiný názor z práce, ale panicky se bojíte férové diskuse. Bojíte se udělat rozhovor s lidmi, kteří si vás znalostně, životními zkušenostmi, přehledem a vzděláním namažou na chleba.
Smajlík  Je to tak
08.06.2024 23:22:03
Je to přesně naopak. Pětikolku volí lidi s IQ tak 114 a méně. Nejčastěji s IQ 107 jako jejich rozvědčík Pávek. Z mého pohledu to jsou lidi průměrní. Neříkám, že hloupí nebo retardovaní. To by museli mít IQ 75, 70 i méně. O těch z levého spektra Gaussovy křivky rozdělení inteligence v populaci nehovořím. Já hovořím o těch velmi často se vyskytujících v pásmu 90 - 114, což je prostě průměr. Tito lidi jsou snadněji manipulovatelní mainstream propagandou. Mají méně rozvinutou oblast mozku odpovědnou za asociace. Proti tomu lidi výrazněji talentovaní, se silnějším intelektem nad 120, nad 130 pětikolku nevolí. A spíše volí ne-zrádcovké, ne-lokajské, ne-servilní strany. Takové, kterým se vysmívá uživatelka úvodního pamfletu "CUkrovaVAta".

Vždyť z jejího verbálního projevu, ignorace interpunkce, slabé a jednotvárné slovní zásoby se dá vyvodit, že není bystrého úsudku. Takoví lidi si svoji průměrnost neuvědomují. Nemají čím a jak. Takoví si neuvědomují, že jen kvákají naučené fráze, které do nich napustila média hlavního proudu ovládána stejnými průměrnými svazáky. Je to pořád dokola. V každé době se derou k moci titíž průměrní nýmandi. Ideologie mění, fráze kvákají nové nebo upgradované, ale metody indoktrinace zůstávají.
 Je to tak
08.06.2024 22:10:46
A co teprve Mourek a Mimozemstani?
Smajlík  Tricet12
08.06.2024 21:02:56
SPD a Trikokotóra jsou největší dno, PRO a Přísaha vlastně taky, Zelení jsou jiný extrém. Svobodní jsou taky už dno a spodina, jen trochu menší. Spíš takové SPD pro ty, co umí aspoň číst.
Smajlík  NFFE
08.06.2024 20:52:29
bývávaly doby, kdy i Babišovo ANO bylo mimoparlamentním hnutím...
Smajlík  wut Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč