Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1235514, vloženo 04.06.2024 12:43:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vše je jenom program a databáze
Rusové si neuvědomují sílu svého nepřítele, jejich nepřítel má k dispozici tajné zbraně o kterých nikdo neví že vůbec existují, je třeba konečně tyto přísně utajené zbraně v praxi otestovat aby ti co mají chuť válčit a zabírat cizí území tato chuť na dlouhou dobu přešla. Bude to něco jako když dopadla na Hirošimu a Nagasaki atomová bomba a následkem byla kapitulace Japonska.

Tyto tajné zbraně jsou mnohem ničivější než byli atomové bomby, nechci zde vyzrazovat specifikace těchto tajných zbraní aby se nepřítel takto mohl nějak připravit na obranu před těmito zbraněmi. Rusko nebude mít čas na to aby se nějak začalo bránit bude to bleskový úder po kterém nikdo z lidí v Rusku nepřežije a přitom se nezničí příroda ani domy a továrny.

Eliminují se jenom lidi a zvířatům a rostlinám se nic zlého nestane, najednou z Ruska zmizí lidi a to i ti co jsou ukrytí hluboko pod zemí nebo jinak. Zmizí dokonce i Rusové co jsou právě mimo Rusko, nikdo z Ruských občanů nebude moci nikam zbaběle utéci aby se mu nic tak nestalo.

V principu je zde vše jenom program a databáze, stačí jenom zadat správný příkaz do GVKB systému, vymaž z globálního systému všechny Ruské občany a program vymaže za sekundu z databáze všechny Ruské občany a nezbude po nich ani prach a popel, prostě se dokonale vypaří, pro nikoho nebudou výjimky a imunita.
 Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč