Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235249, vloženo 29.05.2024 18:47:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Novy muz po smrti partnera
Mám dilema v životě, zda dělám dobře sobě i svému příteli. Před nějakým časem zemřel můj muž a táta našich dětí, které jsou ještě relativně malé - první stupeň ZŠ. Objevil se zajímavý kluk, který by o mě měl zájem, a já jsem jeho zájem opětovala, ale čím dál víc si uvědomuju, že mi prostě jakoby má nahradit manžela. On je opravdu fajn, skvělý, všechno, ale samozřejmě to není můj předchozí manžel, který mi velmi chybí.
K tomu vidím na sobě, že vlastně tajně doufám, že můj život bude jako dřív, a nechci respektovat, že třeba ne. Já vlastně nechci nový vztah, já chci pokračovat v tom starém, což nejde. Můj muž mě neopostil, nechtěl jít, prostě se to stalo, že nás osud rozthl, a já se s tím asi pořád nechci smířit. Pořád chci jen jeho a všechno jako dřív, jako bych byla hloupá a nechápala, že to nejde a že to tak ani už nikdy nebude.
Mám toho nového velmi ráda, on se mnou plánuje budoucnost a já vidím, že ta budoucnost jiná, než by byla s mým mužem, a vidím, že tohle nechci. je to vlastně náš jediný třecí bod, místo, kvůli kterému se dohadujeme. On mi něco nabízí, snaží se, a mně je to pořád málo. On mi říká, že tlačím na pilu, že se všechno vyřeší, cesta se najde, jenže já nechci nějakou cestu, já chci konkrétní cestu, a ta zrovna nejde realizovat. Já vím, že nikdo už mi nenabídne život, jaký jsme měli dříve s mým mužem. Proto se snažím držet zpátky a zvyknout si. Ale nějak mi to nejde.
 nozdraPozdrav Žena35  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.05.2024 14:34:20
>fimísek
Proč by měly uběhnout nejméně dva roky? To je nějaký neměnný technologický proces, který nejde jinak?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
30.05.2024 08:26:19
Prostě ses ještě nevyrovnala s odchodem manžela. Záleží na tom, jak dlouho to je. Ale myslím, že to nebude ani půl roku. Po takové době je na nový vztah brzy. Měly by uběhnou nejméně 2 roky.
 fimísek
29.05.2024 21:59:06
blokuješ sama seba. aj tvoj život je krátky. nebrzdi seba a daj sa na cestu, ktorú ti ponúka ten nový. snáď vidíš, či to je totálny puk, alebo nie. musíš urobiť svoj rituál k prechodu k ďalšiemu životu.
 urbi et orbi
29.05.2024 21:55:40
Nevím, co radit, nemám osobní zkušenost. Ale myslím si, že by ses měla řídit intuicí. Chceš vůbec ještě někdy mít partnera? A k tomuhle něco cítíš?
 Karabina
29.05.2024 21:10:52
Rozhodnout se budeš muset sama, to za tebe těžko udělá někdo tady. Akorát se ti může celkem snadno stát, že když už se nakonec smíříš s tím, že svého původního zpátky nedostaneš, tak už ti nikdo nebude nabízet ani toho nového...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
29.05.2024 20:57:34
Zkus si starého manžela, kterého stále miluješ a nosíš ve svém srdci, přenést někam jinam, než do nového parnera... řekni si třeba, že na tebe kouká z nebe, že je s tebou spojen skrz tvého syna a promlouvá na tebe skrz něj, nebo skrz nějaký strom u vás na zahradě... můžeš si s ním chodit i povídat, budeš zkrátka vědět, že je s tebou, dej mu nějakou konkrétnější podobu, i kdyby nějaký pomníček/oltář, nebo nějaký předmět na stole, obraz, náhrdelník od něj, který máš u sebe a budeš skrz to s ním stále propojena... a víš, že je zkrátka stále s tebou, když to zrovna potřebuješ a upřeš na něj svoji pozornost... a snad by i chtěl, aby si byla šťastná dál a netruchlila po zbytek života, ale našla sis nového partnera, už jen kvůli malýmu, kterej potřebuje tátu a když tu on nemůže bejt a moc si to teď asi vyčítá, byl by nejvíc šťastnej mít tu možnost si s novým parnerem třeba tam nahoře někde imaginárně zajít na pivo a pokecat s ním a říct mu: chlape, starej se o moji ženu nejlépe jak dokážeš a hlavně o malýho... buď mu nejlepším tátou, když já nemohu... jsem stále s nimi skrz "předměty/cokoliv si určíte" a kdykoliv ho můžete "zavolat" "popovídat si s ním, on vás pozoruje a je s vámi třeba skrz jinou dimenzi v nějaké energetické formě a jen ho nevidíte ale je tu, kdo ví jak je to po smrti..." myslím že zkusit si to v mysli nastavit nějak takhle pomůže... nebude to neúcta k zesnulému manželovi, ale zároveň budeš moct žít dál... a tak je to správné... nebudeš snad už ztotožňovat nového partnera s ním, bude vystupovat jako úplně nová osoba, kterou je a která má třeba i "požehnání od svého bývalého manžela, že je vhodný, když on tu být nemůže" ... zkus to takhle vzít... je to trochu ezo, každej se s tím musí vypořádat nějak po svém... já bych to asi udělal tímhle způsobem... a inspirovala mě k tomu babička, která to tak měla a moc se mi to líbilo, nikdy nezapomněla a přesto šel život dál a člověk pak zažil ještě spoustu krásných chvil s něčím zase trošku jiným... ten starý stále přihlíží, o to staré nepřijdeš, je to stále ve vzpomínkách a může být i v současnosti, když s ním imaginárně promlouváš a víš že by byl rád:)
 Grapefruit24
29.05.2024 19:45:54
V tomhle případě bych do toho nešla.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.05.2024 19:09:45
Rozumiem ti, prezil som nieco podobne...
Je to uz davno, ked Moravanka spievala pesnicku:
"Lepší je vínečko nežli voda,
/:lepší je vínečko nežli voda,
lepší je cérečka nežli vdova,
lepší je cérečka nežli vdova.:/
Cérečka miluje, nic neříká,
/:cérečka miluje, nic neříká
a vdova vzpomíná nebožtíka
a vdova vzpomíná nebožtíka..."

Ano aj vzivote je to tak nejak podobne a preto vas vztah potrebuje dlhsi cas, nez to bolo v minulosti.
Ved aj s manzelom trvalo vam nejaku dobu, nez ste si na seba zvykli, podobne si musis zvykat aj na novu znamost. Preto nezufaj, cas postupne bude hojit tvoj smutok a ty ho tiez postupne prestanes porovnavat s neboztikom.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
29.05.2024 18:59:11
Jak sama víš, to původní se už nikdy nevrátí. Čím dřív to racio převedeš do reality a odpoutáš se od minulosti a toho svého snění, tím líp pro všechny. Vím, že je to těžké, ale je to pro tvoje dobro. A ještě jedna věc. Zkus na tom novém hledat jen to dobré a ne naopak. To by ti v tom procesu mohlo pomoci. Přeju hodně štěstí a sil.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.05.2024 18:55:49
Podle mě sis našla novýho prostě moc brzy. Nejlogičtější řešení je rozejít se nebo hodně ubrat plyn, ale asi spíš to pustit a "naučit" se být sám, dojít do stavu, kdy manžel a minulý život jsou tak vzdálení, že ti přijde, jako kdyby se to stalo někomu jinému.
 Božský HirohikoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč